redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Widok Pirenejów z Lazurowego Wybrzeża…ponad 260 km

40 Komentarzy

Widok Masywu Canigou z Lazurowego Wybrzeża jest spektakularnym dowodem że żyjemy wewnątrz ziemi

Widok Masywu Canigou z Lazurowego Wybrzeża jest spektakularnym dowodem że żyjemy wewnątrz ziemi

Chociaż ten film był zrobiony w zeszłym roku , to na blogu nie był w ogóle prezentowany, z powodu mojej nieuwagi. Wczoraj w trakcie uzupełniania kanału vimeo , zauważyłem że tego filmu nie ma na blogu. Widocznie na niego teraz przyszedł czas prezentacji tutaj.

Ponieważ wielu czytelników bloga interesuje się niebocentryzmem/teocentryzmem, warto by oni obejrzeli ten film , a jest w temacie wręcz spektakularny

 

40 thoughts on “Widok Pirenejów z Lazurowego Wybrzeża…ponad 260 km

 1. Mariusz, już kiedyś Ci wspominałem o tym filmie. Widziałeś go?

  Ci astronomowie nie zdają sobie sprawy, co odkryli. Dowody na elektryczną naturę „wszechświata” można wykorzystać do tego, żeby dalej udowadniać to, że nad nami mieszka Bóg nad firmamentem i posługuje się energią elektryczną do podtrzymywania świata. Według tego filmu słońce ma naturę elektryczną. Jeżeli tak, to wiadomo, że dostaje energię prosto od Boga. A więc nie musi być tak ogromne jak nam się wmawia. Ponadto wiele zjawisk, które diabelska astronomia tłumaczy karkołomnie daje się pięknie i logicznie wyjaśnić elektrycznością.
  Połącz to wszystko z tym, że Tesla już dawno odkrył technologię przesyłania prądu bez użycia kabli. Wiesz coś o Tesli? Musiałbyś się nim zainteresować i to połączyć do kupy. Bo on był dla masonów wyjątkowo niewygodny, bo gdyby ludzkość wiedziała o jego odkryciach, to nie dali byśmy się wrobić w ropę, gaz i węgiel, a prąd byłby za darmo. W NWO dzieci diabła dadzą nam za darmo prąd za pomocą tej technologii (bezprzewodowo) i wmówią nam, że to podarunek od naszych stworzycieli. I każą przyjąć znamię. Obejrzyj proszę ten film i wyłów z niego to co najcenniejsze. Może teraz przyszedł na to czas dla Ciebie? pzdr

  • Tak pamiętam , dałeś mi to kiedyś, ale jak zwykle coś przebija mi oglądniecie filmów, bo natłok informacji jest duży . Nie ma sprawy, dzięki, tym razem się przyłoze do oglądniecia. Ale zwróciłeś uwagę na jeden aspekt:

   „Ci astronomowie nie zdają sobie sprawy, co odkryli.”

   Oczywiście, jak się nie wie że żyjemy wewnątrz ziemi to nawet to co się odkrywa , jest tylko jakims elementem prawdy , ktore ginie w masie blefu zycia na zewnątrz ziemi i zostaje tylko jakąś tam teorią bez praktycznego zastosowania. Nawet rzeczy codzienne ktore ludzie zauważają, takie jak oswietlenie księżyca od gory kiedy slonce jest na dole, efekt lornetkowy na morzu, blędy geodezji przy pomiarze rzeczywistym odległosci w porownaniu z odwzorowaniem na mapie , dokladnośc niwelatorów itp. , świadczą o tym że zyjemy wewnatrz ziemi ale nikt tego nie jest w stanie skojarzyć że to są dowody wewnetrznej rzeczywistosci. Pytanie dlaczego?, dlatego bo propaganda Goebbelsowska życia na zewnątrz , wychowanie na globusach , powoduje że nikt sie temu nie przypatruje bliżej i dla wielu są to rzeczy normalne , ktore o niczym nie świadczą. Propaganda blefu jest bardzo skuteczna co powoduje nawet że nikt nie żąda dowodów na zycie na zewnątrz i łyka się blef bez zastanowienia a kult diabła /solarny i kult gwiazd (galaktyki), jest chroniony za zasłoną swoistej „religii” , czyli nauki , gdzie „przykazania” ustalają autorytety. A w przypadku gdyby ktoś wypsnął się z niebocentryzmem sprawdzalnym przez kazdego z nas , to stoi na drodze presja autorytetów i internetowa dezinformacja . Ale nie wszyscy się dają w tym kanałe trzymać. Można sie też zastanowić dlaczego oficjalny blef , mimo ogromnej propagandy , powoduje że ludzie szukają innych rozwiążań i idą w plaską ziemię albo geocentryzm. Dlatego bo system tzw „ukladu slonecznego” jak wnikniesz w niego jest niezadowalający a oficjalne wyjaśnienia zjawisk nie sa zrozumiałe a nawet są bezsensowne a dla ciekawostki to nawet na życie na zewnątrz ….nie ma dowodu- wystarczy zobaczyć że w kosmosie nie ma …..krzywizny ziemi 🙂 , albo przez moment sie zastanowić , że ruch samolotu jaki widzimy niczym się nie rozni od ruchu slonca ale tu się nam wmawia że ono stoi 🙂 Wszystko się trzyma na tym że jest to tylko i wyłącznie założenie, a na straży tego kultu diabła stoi presja autorytetów i netowa brutalna dezinformacja, ktora reaguje ostro by wszystkich zniechęcic do dyskusji na ten temat-to jest ich cel: przerobilem to pod filmami na kanale Youtube, Nawet sie posuneli do tego że kiedyś na Youtube zlikwidowano mi kanał z niebocentryzmem. A na kanale vimeo z niebocentryzmem też była „krzywa akcja”, ale skonczyla się pozytywnie i dlatego nie ujawniam szczegółow . Niby nic się nie dzieje a jednak się dzieje 🙂 , ale jak widac „gora” dobrze wie gdzie zyjemy i broni swojego „pana” 🙂

   Chyba czas dojrzał by zrobic film pt. „Jak to mozliwe”, gdzie wykazę dlaczego blef zycia na zewnątrz , hula w najlepsze i jak fakt że zyjemy wewnatrz ziemi , zostal skutecznie ukryty.

   • Mariusz ja to wszystko wiem, bo śledziłem to pilnie i byłem świadkiem tych wydarzeń. Ale mam jeszcze jedno pytanie, bo ja nie jestem pewien czy na pewno żyjemy wewnątrz ziemi, czy może ziemia jest wklęsłym półmiskiem nad którym jest rozpięty namiot (firmament). Wiesz co by mnie przekonało? Gdybyś udowodnił bezspornie, że Twoje argumenty przemawiają tylko i wyłącznie za życiem wewnątrz ziemi. Np. to doświadczenie tych panów, bo badali krzywiznę oceanu. Czy przeliczyłeś to matematycznie, że z tego wychodzi życie wewnątrz ziemi? Bo może też wyjść ziemia jako wklęsły półmisek… I tak by trzeba wziąć każdy Twój argument i zastanowić się, czy to jest jednoznaczny dowód na życie wewnątrz ziemi, czy też można go wykorzystać jako dowód np. teorii płaskiej ziemi. Ja nie jestem matematykiem i nie mam czasu się tym zająć. W każdym razie tak jak pisałem, dołóż jeszcze do tego elektryczność w „kosmosie” połączoną z odkryciami Tesli i wszystkim gały wyjdą.

 2. Twój cytat:
  Wiesz co by mnie przekonało? Gdybyś udowodnił bezspornie, że Twoje argumenty przemawiają tylko i wyłącznie za życiem wewnątrz ziemi.

  Wiesz co ci powiem?, póki się sam nie przekonasz to moje mozliwości są ograniczone. Masz temat , możesz zrobic doswiadczenia takie jak robilem w filmach .
  W czasie bytnosci na YT i potem byli tacy co robili zdjecia chodnika z dachow budynków i robili foty normalnie i obracali aparat. Wielu po moich wyjasnieniach udawało się nad morze by wszystko sprawdzić osobiscie, a więc widzisz , póki sam nie wnikniesz w temat to sie nie przekonasz. Przyznam że temat jest trudny bo wymaga wiedzy technicznej ale niezaleznie od kwestii technicznych , mamy Septuaginte i wersety , ktore są prawie w kazdym filmie powinny byc argumentem. Czasami się okazuje że w kwestii wersetów to nawet LXX nie jest dla niektorych argumentem. Na co liczy netowa rogacizna: liczy na to że niewielu bedzie się znało na kwestiach technicznych i wtedy ruszają z lawiną manipulacji moich filmów, albo zakamuflowanego blefu tak by zrobic wrazenie „spornosci”, na widzach , ktorzy bez dokladnego rozeznania się nie polapia gdzie stosują blef.

  Tu przy okazji strzelę argument :

  Czy na przykład geocentryzm i plaska ziemia a istnieją te tematy od lat , były celem specjalnych filmow polemizujących z tymi tematami? ,
  Czy ktos kto zajmował się geocentryzmem albo plaską ziemią miał z tego powodu likwidowany kanał Youtube ?

  Odpowiedz jest prosta : NIE, a dlaczego? , bo to lipa 🙂 ,ale jak w necie się pojawił niebocentryzm juz w 2009 roku to netowe hieny ruszyły do szturmu i nawet udało się im złamac psychikę Jana Kowalskiego ktory zaniechał dalszych badań.

  Netowe hieny dobrze wiedzą gdzie jest prawda 🙂 , po ich reakcji mozna się polapać gdzie jest prawda a to jest jak papierek lakmusowy 🙂

  Mnie wyrzucili z Youtuba ale inni do dzisiaj wrzucają filmy o niebocentryzmie na ten kanał : chciazby ten , to jest jeden z przykladów :

  https://www.youtube.com/channel/UC5WJrerciZHxt_X41nkXvEw/feed ,takich przypadków jest więcej.

  Czy byla w historii podobna sytuacja gdzie temat wyrzucono z YT a inni z powrotem go umieszczają na swoich kanałach? , mleko się rozlało i goebbelsowska propaganda ma problem.

  Ten blog tez zamkną jak osiagnie odpowiedni poziom popularnosci , vimeo też .
  Moim zdaniem to kwestia czasu 🙂

  Co do podważalności czy też niepodważalnosci to zacytuję komentarz pod jednym z filmów :

  Cześc Mariusz,
  super materiał naprawde jestem pod wrażeniem i dowody naprawdę mocne. Sam o geodezji mam blade pojęcie, jednak mój ojciec jest z zawodu geodetą i stwierdził, że Twoje dowody są nie do podważenia.

  pełny komentarz tutaj : http://vimeo.com/84541984

  Co do obliczeń fizyka Brauna , ktory weryfikował dane geodezyjne U. Morrowa , to one są ogolnie dostepne i z tym nie ma problemu, gdyby bylo cos nie tak, to demonisci by to znalezli i Kepplera i innych niebocentryków, by „rozsiekali szablami”, a tak te doświadczenie się …..przemilcza , i nie robi się podobnego z laserem , bylo by taniej i rozwiazalo by problem krytyki a tu nic, nie robi sie tego bo by wyszła afera i propaganda kultu diabła by zostala mocno nadszarpnieta, Dlatego nie wolno do tego dopuścić.

  Nie jestem zwolennikiem stosowania tylko poziomu naukowego, ponieważ najwiekszą potegą niebocentryzmu jest sprawdzalnosc jego na prostych przykładach, ktore mozna samemu zrobic np. aparatem fotograficznym . Wszystko jest w filmach.
  Ja mogę jeszcze coś udokładnic z tych rzeczy ktorych nie ma w filmach, a podstawowymi jest geodezja i promien swietlny, reszta to skutek jednego i drugiego , tak jak w/w film o widoku Pirenejów z lazurowego Wybrzeża.

  „i wszystkim gały wyjdą.”

  Spoko nie wyjdą żadne gały 🙂 , juz do tego tematu się wszyscy przyzwyczaili , w zeszłym roku był tylko szał w necie . Obecnie wszyscy są juz spokojni a po filmach rozpoczeto edycję wikipedi , gdzie usuwa sie odpowiednie zwroty i tabele wykresów temperatur i tym podobne rzeczy. Zacieranie dowodów 🙂

 3. A nie bierzesz pod uwagę tego, że mogli Ci zlikwidować kanał YT tylko dlatego, że udowodniłeś, że planeta ziemia to lipa? Dla diabła to bardzo niewygodne, gdyby ludzie o tym wiedzieli, że coś jest nie tak z modelem świata, który im się kładzie do głów. Z tego samego powodu wywalili z YT tą dziewczynę, która uważa, że ziemia jest płaska… Ona też zrobiła dobrą robotę. Widziałeś trasy samolotów? Mógłbyś się do tego odnieść? http://www.dailymotion.com/video/x1natrt_cz-11-a-wiec-dlaczego-uwazam-ze-ziemia-jest-plaska_lifestyle. Jak to się ma do Twojego modelu? Zgadzałoby się? Weź pod uwagę, że doświadczenie Brauna się przemilcza, ale analiza jego wyników może prowadzić do wniosku, że ziemia jest wklęsłym półmiskiem (to tylko moja hipoteza), a to też byłoby dla diabła nie do przyjęcia. Dlatego nikt się tym nie zajmuje. To są tylko moje spekulacje, ja nie czytałem tej książki o tym doświadczeniu, może ci panowie to przeliczyli dokładnie i wyszło im życie wewnątrz ziemi… Pewnie kiedyś będę musiał to przeczytać. Jednego jestem pewien – w dzisiejszym świecie opartym na blefie trzeba mieć otwarty umysł i analizować każdy dowód.

  • Widziałeś trasy samolotów? Mógłbyś się do tego odnieść?

   Spoko, z tym to by sobie ministrantura nawet poradziła. 🙂 Oficjalnie mapa jest plaskim odwzorowaniem kuli a loty , oprócz kwestii bezpiecznych tras kanałów przelotowych, przebiegają po ortodromie i loksodromie, to terminy nawigacyjne, o ktorych ta pani nie wiedziała . Na plaskiej rozciagnietej mapie robi takie wrazenie że samolot nie leci najkrotsza trasą , ale w rzeczywistości leci po ortodromie albo loksodromie ale z uwzglednieniem miedzynarodowych korytarzy bezpieczenstwa. Przy życiu wewnątrz jest identyczna sytuacja, tyle że patrzymy od wewnatrz 🙂

   http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c2/Ortodroma.svg/270px-Ortodroma.svg.pngortodroma

   http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8a/Loksodroma.svg/270px-Loksodroma.svg.pnglok

   Ponad to podam ciekawostkę że samoloty nie latają nad biegunami, bo tam sa otwory wylotowe na zewnątrz, to jest omijane;

   http://www.globalnaswiadomosc.com/loty%20kontynentalne.gifloty

   Co do twojej misy to ci powiem że jest problem biegunów i oczywiscie tych że otworów wylotowych do Agarthy:

   https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/08/np.jpg?w=1000&h= bp

   To niemiecka mapa otworu północnego czesciowo zaszyfrowana , dlatego wymiary pionowe są blefowe, realnie wg badan sejsmicznych wykonanych w ZSRR na zlecenie KGB, grubosc skorupy ziemskiej to 2044 km

   Pani z Jezusnonstop to miala mocne filmy na temat bezruchu ziemi i wrecz ostre filmy na temat blefu podrozy na ksiezyc, to byl powod likwidacji jej kanału , ale nie wiem czy ona o tym gdzies pisze.

   Co ciekawe ja korzystam z jej filmu , kiedy pokazuje jeden z nich jak rakieta przebija sie przez szklaną Linie Karmana i gwiazdy się rozchodzą a potem wracają na swoje miejsce, 🙂 jest to opisane w 21;11 w tym filmie http://vimeo.com/84810827 a jej film oryginalny jest w linku pod tym filmem.

   Plaska ziemia opiera sie na blefie prostolinijnosci swiatla i dlatego argumentuje że jak horyzont jest plaski to ziemia jest plaska.

   Nie uwzglednia dwoch czynników: geodezji i krzywej światła, dlaczego jest krzywa światła?, bo działa siła , która odgina promień , a pochodzi od niebiosów niebios, czyli mieszkania Boga.

   https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/02a.jpg?w=1000&h=hor

   https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/08/27.jpg?w=1200&h=hor

   To tak w telegraficznym skrócie.

   Moim zdaniem , kanał mi zlikwidowano za jedną rzecz ktorej nie zniesli 🙂 a mianowicie za to że największą tajemnicę masonerii , tak sobie… „wrzuciłem w tłum” , jak to powiedział znawca masonerii, i nawet to uzasadnili 🙂
   https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/01/21/akcja-youtube-zamkniecie-kanalu-z-niebocentryzmem/

  • Brain: obejrzałem wszystkie części „piorunów Bogów” i jak się wie że żyjemy w środku ziemi to filmy odpowiadają na pytanie jak funkcjonuje obrotowe niebo , wlaśnie na zasadach elektrycznosci. Slonce nie musi mieć 109 średnic ziemi i znajdowac się 150 mln km od ziemi , a to juz wiemy z niebocentryzmu. 🙂 Ale co ciekawe w tym filmie połozono wszystko co się oficjalnie naucza na temat funkcjonowania kosmologii. Do tych wyników tych naukowców trzeba tylko postawic kropkę nad „i” i powiedziec im że to co oni nazywają wszechświatem to jest obrotowe niebo o srednicy około 12 300 km . Ale ten elektryczny model slonca że ono nie jest zrodłem energii tylko otrzymuje energię z zewnątrz to wszystko co nas uczono leci na zbity pysk 🙂 . Świetna jest część 6 , ona jest swoistym podsumowaniem i to bardzo wartościowym. No to Brain , mamy naukowy element funkcjonowania niebocentryzmu , model elektryczny. Przyznam że z braku dostępu do wiedzy ukrywanej przez NASA , niektore elementy funkcjonowania nieba w niebocentryzmie są białą plamą ale aby wiedziec gdzie żyjemy nie jest to elementem decydujacym a tylko ciekawostką , aby wiedziec gdzie żyjemy wystarczy geodezja i wiedza na temat promienia swietlnego a reszta to skutek jednego i drugiego np. efekt lornetkowy: http://vimeo.com/84311015 albo jezioro Turawskie jakie jest, wklesłe czy wypukle? 🙂 http://vimeo.com/86729125

   Co do modelu elektrycznego to już to niektórzy rozpracowali graficznie:

   http://www.missteribabylonestar.com/wpimages/wp71714031_06.pngon

   • Tak Mariusz, ten film kładzie na kolana wszystkich zwolenników ogromnego wszechświata zestawiając go z Twoją pracą 🙂 już myślałem, że nie obejrzysz i sam chciałem o tym pisać… Diabeł musiał wymyślić to, że wszystko dzieje się samoistnie – słońce świeci samoistnie, wszystkim rządzi grawitacja (która nie istnieje), itd. Gdyby tylko ludzie wiedzieli o tym, że tam ponad nami jest… prąd elektryczny i związane z nim zjawiska, to zaraz by zadali pytanie: JAK TO? TO CO JEST ŹRÓDŁEM TEGO PRĄDU? I w tym momencie od razu by skojarzyli, że to Bóg wszystko podtrzymuje swoją nieskończoną mocą. Teraz dalej trzeba się zainteresować pracą Tesli i jego biografią i połączyć to w całość. Tak jak pisałem Ci wcześniej, on wynalazł metodę przesyłu prądu bez użycia kabli i masoni go za to znienawidzili. Fajnie, że obejrzałeś 🙂

   • Brain : Trzeba przyznać że film jest mocny. A co do Tesli to temat mi jest z grubsza znany i to on odkryl przesylanie energii elektrycznej na odleglosc , na takiej zasadzie jest zasilane słońce 🙂 , obecnie pare lat temu pojawili się dwaj plagiatorzy, ktorzy to na nowo „odkryli” :). Jeszcze kilka lat temu na YT byl film o Tesli jak ze swojego samochodu usunął silnik spalinowy i wstawił elektryczny a prąd skąd miał ? 🙂 z …eteru, ktorego przetwornik nie duzych gabarytow tez umiescil w tym aucie i za frajer jezdzil nim caly dzien 🙂 , w zeszlym roku probowalem go odnalezc ale „wyparował” :), no chyba że zle szukałem , :).

    Jeszcze odnosnie filmu: ta plazma to nic innego jak znany jeszcze z XIX wieku ….eter, tylko dali inną nazwę dla niepoznaki. Eter oficjalnie nie istnieje 🙂 ale plazma tak. Eter jest w kosmosie przewodnikiem wszystkiego , tak samo jak plazma.

   • Dokładnie! 🙂 teraz jak pójdziemy dalej, to można przewidzieć to co się stanie w New World Order. Szatan i upadłe anioły objawią się nam jako przybysze z kosmosu, którzy zasiali życie na ziemi i zmieszali się genetycznie z ludźmi. Ale najpierw oczywiście czeka nas III wojna światowa. Jak ją przeżyjemy, to każą nam oddawać im cześć, będzie owe biblijne znamię. Kto je przyjmie, dostanie za free dostęp do owego prądu czerpanego wprost z eteru… Będzie to podarunek dla ludzkości od wspaniałych „przybyszy z innej planety” 🙂 Tak więc ludzie to łykną, bo nie będą wiedzieli tego, że Tesla już dawno to wynalazł i chciał dać prąd elektryczny za darmo dla całej ludzkości tą samą metodą – bezprzewodowo… J.P. Morgan – mason, uniemożliwił to Tesli i odciął mu finansowanie. Fundusze przekazał Edisonowi, który przejął całą schedę po Tesli i zgodnie z poleceniem Morgana zajął się sposobem na odpłatne udostępnienie prądu ludzkości. I ten wózek tak jedzie aż do dziś. Ilekroć dostajesz rachunek za prąd, płacisz diabłu za to, że on Cię okłamuje, bo prąd powinien być za darmo lub kosztować 1% tego co obecnie. To jest właśnie sławny temat wolnej energii. Kłamstwo diabła jest ohydne, bo korzysta z energii samego Boga – latające spodki korzystają z tej energii – a nam wmawia, że aby uzyskać prąd trzeba np. spalać węgiel powstały na skutek potopu.
    Temat elektryczności w „kosmosie” to taka wisienka na torcie wieńcząca Twoją pracę.

   • Szatan i upadłe anioły objawią się nam jako przybysze z kosmosu, którzy zasiali życie na ziemi i zmieszali się genetycznie z ludźmi.

    Na to wygląda ze jest to cel ukrycia faktu że żyjemy wewnątrz ziemi i wprowadzenia tzw. układu słonecznego. Robiono to długo ale ostatecznie zalatwil to temat systemu wychowawczego, mediów i autorytetów: naukowych i religijnych. Mimo takiej dosc skutecznej zasłony blefu i tak ludzie nie dają się nabrac w 100%. My jesteśmy tego dowodem 🙂 Co do diabla i jego aniołow to moim zdaniem po ich wypuszczeniu z Otchłani , w XIX wieku, szykują się teraz do rozpętania „piekła” , tak jak piszesz. Oczywiscie „kiełbasą” bedzie energia za frajer, pewnie likwidacja lichwy itp.
    Co do tych tematów to jest jeden szykowany art , ktory ukaże się za dwa tygodnie , obecnie jest w fazie frezowania i dopracowywania szczegołów, ktory odpowie na pytanie kto jest wielką nierządnicą :), niby wiemy ale poczekajmy trochę :), będzie dym 🙂 a co niektórzy dostaną białej gorączki :), albo zawału 🙂 Na kompie już go mam ale trzeba przefrezować .

    To tez bedzie wisienka , 🙂

    Latające spodki co ciekawe wykorzystują przeciwstawne obrotowo magnesy z katalizatorem chemicznym (kiedyś byla to rtęć : niemiecki Haunebu i Vrill), teraz to pewnie spirala szklano-wodna albo jeszcze coś. jedyny problem to ochrona pilota przed gigantycznym polem elektromagnetycznym , pewnie to też już dopracowali. Prąd tylko potrzebuje na starcie do obrotu przeciwstawnych kregów magnesów a potem hula za frajer 🙂 , pewnie jedyny ogranicznik czasu to ochrona pilota . To taka ciekawostka , co do darmowych energii. Linie lotnicze by nie musialy mieć paliwa, ropa niepotrzebna :), wyobrazamy sobie co bys ie działo gdyby energia była z eteru albo z silnikow antygrawitacyjnych ?

 4. Gdyby energia była za free bylibyśmy prawdziwie wolni, do czego diabeł nigdy nie dopuści dopóki ma nad nami władzę. Co ciekawe, wolą Boga nie było i nie jest udostępnienie ludzkości prądu elektrycznego – o tym też warto pamiętać. To Szatan nas tego nauczył, tak jak i całej technologii, którą się posługujemy. Bóg nadając prawo mojżeszowe chciał, aby do młócenia ziarna używać…woła, choć zapewne wiedział, jak to się wszystko skończy.
  Uważam, że temat teocentryzmu to Twoja największa zasługa, dzięki Tobie jesteśmy świadomi i poznanie wzrosło. Ale pamiętajmy także o tym, że Heniek Cię wspierał i dodawał Ci pewności i motywacji. I np. zwrócił mi uwagę, że model ziemi – półmiska nie wchodzi w grę z jednego prostego powodu: obserwujemy 2 bieguny na niebie, a nie 1. Gdyby ziemia była półmiskiem, to widzielibyśmy tylko jeden biegun – gwiazdę polarną, a z fotek wiemy, że są 2. On już to przebadał wcześniej, bo również się nad tym zastanawiał i jego argument jest o tyle piękny, że prosty i nawet dziecko go pojmie. Na tym chyba można faktycznie zamknąć temat i stwierdzić, że żyjemy wewnątrz ziemi, choć wyliczenia Brauna też warto by dokładnie przestudiować.
  Co do Twojej dalszej pracy, mam nadzieję, że pokażesz ludziom jak ładnie Tesla i model świata opartego na elektryczności pasują do teocentryzmu.
  I jeszcze mam taką propozycję, abyś nie starał się innych doprowadzać do zawału 🙂 bo wystarczy, że demoniści dostali zawału od prawdy, którą pokazałeś. Pamiętasz te ataki na Twoje filmy jak jeszcze miałeś kanał na YT… Prowadziłeś wojnę na argumenty, którą wygrałeś. I to jest dowód na to, że PRAWDA SIĘ SAMA BRONI, nie musimy jej bronić… Wystarczy jechać argumentami… A emocje wrzucić do kosza, bo one nikomu nie służą. Wiemy dobrze, że poznanie będzie systematycznie wzrastać, dlatego nie mamy co się martwić o innych i ich poznanie. Kto szuka, ten znajdzie – tak jak napisałeś. Wystarczy, aby każdy pisał to co myśli, a najlepszym weryfikatorem naszych tez będzie upływający czas… Poszukujący ludzie maja to do siebie, że lgną do prawdy… Dlatego chciałbym, abyśmy wszyscy popracowali nad sposobem prezentacji swoich tez, nie ma potrzeby obszczekiwać swoich racji jak wściekłe psy, bo jeżeli są prawdziwe, to same się obronią.
  Patrzę sobie przez okno na te elektryczne słoneczko i daje mi to radosnego kopa do działania 🙂

  • Co do Twojej dalszej pracy, mam nadzieję, że pokażesz ludziom jak ładnie Tesla i model świata opartego na elektryczności pasują do teocentryzmu.

   Z tego co bylo w filmie teoria o elektrycznym wszechświecie byla znana już w 1974 roku, i niemieccy niebocentrycy a wsród nich nie brakuje naukowców ;

   http://www.rolf-keppler.de/
   http://www.weltbildfrage.de/
   http://www.innenweltkosmos.de/
   http://www.langw.de/

   wykorzystali tę wiedzę i świadczy o tym ta grafika:

   http://www.rolf-keppler.de/startseite4.jpgobrot pola silowego

   Gdzie jest stosowny podpis pod rysunkiem : Obrót elektro – magnetycznego pola siłowego względem biegunów geograficznych północnego i południowego

   Jak widać niemieccy niebocentrycy byli na bieżąco :), oczywiście model elektryczny tłumaczy „wędrówkę” biegunów magnetycznych . Z tego co wiem nauka ukrywa regularnosc tej wedrówki aby nie wyszło na jaw że bieguny magnetyczne poruszają się po kole tak jak obraca sie nachylone obrotowe niebo.

   Położenie biegunów magnetycznych Ziemi jest zmienne, co jest wyraźnie zauważalne w okresie wielu lat. Zmiany te nie mają jednak charakteru okresowego, ?, jak mogłoby to wynikać jedynie z wykresów zmian deklinacji magnetycznej.

   http://pl.wikipedia.org/wiki/Biegun_geomagnetyczny

   Ale przyznam że teraz warto zrobić film , prezentujący ten aspekt niebocentryzmu z powiązaniem z filmem „Pioruny Bogów” i oczywiście podkreslić że słonce nie jest „elektrownią” a tylko „żarówą”, tyle że o średnicy około 300 km.
   ………………….

   Grafika z poprzedniego komentarza mojego pochodzi ze strony:

   http://www.missteribabylonestar.com/posthypnoticepiphany.html

 5. Rozważałem jeszcze koncepcję ziemi jako wklęsłego półmiska. Ale wtedy pojawia problem 2 biegunów nieba, pisałem to w poprzednim komentarzu… Pomyślałem więc, że załóżmy, że mamy tę ziemię jako półmisek ale niebo obraca się wzdłuż poziomej osi obrotu. Wyobraźcie sobie półmisek włożony do środka kuli, która się obraca poziomo. Wówczas ta kula byłaby obrotowym niebem. I już myślałem, że to możliwe, ale doszedłem do wniosku, że jednak nie, ponieważ gdyby założyć, że tak jest, to im bliżej Arktyki byśmy się przesuwali, obserwowaliśmy coraz dłuższe ślady gwiazd na niebie tj. coraz większą prędkość obrotu nieba. A na samej Arktyce nie widzielibyśmy bieguna nieba.
  A wiemy przecież, że jest dokładnie odwrotnie: im bliżej Arktyki, tym bliżej bieguna nieba i coraz krótsze ślady gwiazd…
  Nie wiem czy dość jasno to wyjaśniłem, ale to tak na szybko…
  No cóż, wszystko wskazuje na to, że żyjemy wewnątrz ziemi.

  • Jasne że jasno wyjasniłeś, ja nie mialem takiego problemu : mi wystarczyło przeczytac arta ktory się pojawił w temacie pustej ziemi : https://redoctobermsz.wordpress.com/2013/09/06/niebocentryzm-nowy-artykul/ i już znalazłem odpowiedzi na wiele moich pytan z przed lat i odpowiedzi na to co mi nie pasiło 🙂 w temacie pustej ziemi.
   Potem zacząłem drążyć temat i pojechałem nad Jeziorio Turawskie i bylo po herbacie 🙂 jak sie to mówi , od razu wiedziałem o co chodzi . Cały wist polega na tym że takich rzeczy nikt nie sprawdza i nie zwraca na to uwagi.

   Nawet jak sie zwraca uwagę to co z tego: w 1985 roku lato, bez chmurki leciałem samolotem z Suchumi (Czarnomorskie wybrzeże Kaukazu) do Moskwy i mialem okazję usiąść koło okna i bylem ciekaw tego że z tej wysokosci 12 km zobaczę słynną krzywiznę ziemi, o ktorej naczytałem się w książkach i w podręczniku …..astronawigacji 🙂 . Ku mojemu zdziwieniu jej nie widziałem a mialem wrazenie że jestem ciągle w jakiejś gigantycznej patelni :), gdzie bym nie popatrzył to byla prosta krawędz ziemi 🙂 a samolot jakby stał w powietrzu a jednak leciał. No i co z tego?, wylądowaliśmy i zapomniałem ale wrażenie zostało a wszystko przypomniało mi się w odpowiednim czasie 🙂 , nawet nauka astronawigacji nie poszła w las tylko się przydała 🙂 .

   Teraz to plaski horyzont w lotach cywilnych, to już żadna tajemnica:

 6. Na temat: bardzo ciekawy film o Tesli.

  • Ten film na temat Tesli to tzw. „górna półka”, jak widać, Rosjanie są na poziomie jak takie filmy wypuszczają i to jeszcze na podstawowym kanale TV , jakim jest Rassija, to odpowiednik polskiego TVP1.

   Generalnie jest świetny,

   Dużo się krzyczy wręcz że media w Rosji są pod kontrolą władzy i nie ma wolnosci słowa. Od razu się nasuwa pytanie , jak tam nie ma wolności slowa a puszczają o Tesli takie filmy, to jak media na zachodzie są cenzurowane że takie filmy dla zachodnich mediów ….nie istnieją 🙂

   W filmie zwróciłem uwagę na jeden prosty przykład ktory nam udowadnia elektryczną naturę obrotowego nieba, o czym mieliśmy wczesniej, a mianowicie to glaskanie kota w nocy kiedy sypią się iskry.

   czyli na podstawie tego przykładu mamy kota ktory sie nie rusza (ziemia) i obrotowe niebo (głaszcząca ręka człowieka) .


   kot
   Ruch obrotowego nieba powoduje powstawanie ładunków elektrycznych , czyli darmowej energii , ktorą mozna wykorzystać .

   Dokładniej tu moim zdaniem chodzi o tarcie szklanej Linii Karmana o plazmę / eter co powoduje że ta energia powstaje na bieżąco i wraca do niebiosów niebios i z powrotem słuzy do przekazywania prądu słoncu i na inne cele.
   Oczywiście pierw Bóg wszystko tak uruchomił by ta energia mogła tak krążyć.

   To gigantyczne obrotowe niebo o średnicy około 12 600 km, funkcjonuje na zasadzie wiecznego silnika, takie znane nam „perpetum mobile”.

   To przypomina silnik statków antygrawitacyjnych typu Haunebu i Vrill , ktore też działają na zasadzie „perpetum mobile”. Czyli raz puszczone w ruch mogłyby w nieskonczoność unosić się w powietrzu i być sterowane zdalnie.

   Wieża Tesli z tym potężnym kondensatorem na górze, przejmowała tę energię i ją wykorzystywała.

   W powiązaniu z wiedzą na temat niebocentryzmu i materiałem z filmów „Pioruny Bogów”, powyższy film na temat Tesli jest bardzo cenny.

   To kolejny dowód na elektryczną naturę funkcjonowania obrotowego nieba, tyle że z praktycznym zastosowaniem.

 7. Film o Tesli – świetny, nie wiem Moniko skąd go wytrzasnęłaś 🙂 Mam tylko jedno małe sprostowanie spoza tematu. Tam jest mowa o tym, że Tesla namówił J.P. Morgana, aby ten nie pchał się na Titanica. Problem jest taki, że J.P. Morgan był właścicielem linii White Star i to on zaplanował katastrofę Titanica. Istniał w tym czasie bliźniaczy statek, który wcześniej został uszkodzony i przygotowany do katastrofy. Morgan zrobił to wspólnie z kapitanem Smith’em. W tej katastrofie chodziło o to, żeby zamordować tych, którzy sprzeciwiają się powstaniu FEDu w USA – prywatnego banku, który okrada amerykanów. Ponadto chodziło to, aby uregulować prawnie dostęp do częstotliwości radiowych. Była to stara diabelska sztuczka. Zastosowali metodę: stwórz problem (katastrofa Titanica), aby społeczeństwo same domagało się jego rozwiązania, a masoni z Morganem na czele mieli już gotowe rozwiązanie przygotowane zawczasu. Powiedziano ludziom, że Titanic zatonął, bo inne statki nie słyszały jego sygnałów SOS. I dlatego wymuszono na wszystkich państwach zastosowanie się do nowego międzynarodowego standardu dotyczącego częstotliwości radiowych. Ludzie sami się tego domagali, bo nie chcieli aby podobna katastrofa wydarzyła się ponownie. Po szczegóły zapraszam na filmy pani z kanału Jezusnonstop – w jednym z filmów pt. „dlaczego uważam, że ziemia jest płaska” podaje więcej informacji na ten temat. Tylko oczywiście nie szukajcie już tego na YT, bo ją również wywalili tak jak Mariusza.

 8. A ten film dokładniej przygląda się katastrofie tunguskiej z udziałem Tesli, też z kanału Rassija;)

  • Film sam w sobie jest niesamowity. Widać w filmie że wynalazek Tesli ta słynna wieża, tylko potwierdza istnienie szklanej linii Karmana. Bez szkła nieba numer który wykręcił Tesla byłby niemożliwy. To świecenie atmosfery to moim zdaniem nic innego jak zrobienie zorz polarnych, które były widoczne na kilka miesięcy przed katastrofą i pożniej też. A czym jest zorza polarna – niczym innym jak strumieniem zjonizowanych gazów wydobywających się z otworów na biegunach ( otwory prowadzące do Agharty), ktore uderzają w powierzchnię szkła nieba na 100 km i świecą. Tym razem świecenie szkła nieba było wyzwane wieżą Tesli.
   O zorzy polarnej i otworach na biegunach jest w tych 3 czesciach :

 9. W tym filmie zwróciłam uwagę na taką rzecz:
  Jest tam mowa o tym, że wielce prawdopodobnie Tesla – wizjoner, przewidział nadchodzącą katastrofę tunguską, kosmiczny kataklizm (jakoby potencjalny atak jakiegoś ciała kosmicznego na Ziemię).
  Jego konstrukcja -Wieża Wardenclyffe (Long island, NY) – była urządzeniem zdolnym do rozsyłania nie tylko fal radiowych, ale głównie energii elektrycznej, bezprzewodowo na całą kulę ziemską. Kilka m-cy przed katastrofą tunguską zaczął ładować jonosferę dużymi ładunkami elektrycznymi, a na kilka dni przed tym wydarzeniem uruchomił do działania podziemną część tej wieży, co spowodowało drgania pola magnetycznego wyzwalając paleowulkan na Syberii. Lawina elektrycznej energii (o słupie ognia ok. 10 km średnicy i ok. 80 km długości) powstałej na skutek przebicia pomiędzy pobudzoną jonosferą i wulkanicznym kraterem została wyrzucona do atmosfery i dosłownie roztrzaskała potencjalnego najeźdźcę na strzępy. Kawałki metalicznego stopu (kosmicznego materiału) znalezionego na zachód od epicentrum tego wydarzenia, datowane dokładnie na rok tego wydarzenia -1908 r. , zawierały w sobie… krzem, który nie uległ rozerwaniu i stopnieniu.
  Ciekawe…

 10. Pingback: Jak traktować nieprzyjaciół cz.1 – Jak rozpoznać agenta i czy nadstawiać mu “chrześcijański drugi policzek” | Brain Breaker

 11. Czy nie wydaje się Państwu wątpliwym korzystać w poszukiwaniu informacji czy też analiz ze stron, na których są działy niechrześcijańskie, takie jak Ayurwenda, Reiki czy wszelkiej maści aury? Jak to ma się do słów Zbawiciela, by wystrzegać się wszystkiego, co ma choćby pozór zła?

 12. Po prostu zastanawia mnie to, że wartościowych treści przydatnych do Państwa analiz nie można znaleźć na bardziej, jak to ująć „prawomyślnych” stronach, przynajmniej w duchu chrześcijańskich, abstrahując od ortodoksji. O Agharcie można przeczytać choćby u treboroka, z tego co się orientuje New Age’owca przebranego w szaty słowiańskie, propagującego światopogląd indyjski czy też szerzej Dalekowschodni.

  theredbrainbreakerkstian, jak rozumiem:

  Wszystko badajcie, a co szlachetne – zachowujcie! (1 Tes. 5,22)

  • Generalnie rzecz biorąc , jeden z czytelników bloga mi napisał tak: „prawda jest , ale ją trzeba poszukać a czasami nawet dość głęboko poszukać”, sam jest poszukiwaczem prawdy ale zauważył że prawda jest wymieszana z kłamstwem i trzeba oddzielić ziarno od plew. Dlatego dużo wartościowych treści znajduje się na kontrowersyjnych stronach. A nawet strony poświęcone NC , nie zawsze podają prawdę: http://www.rolf-keppler.de , dla przykładu, sam Keppler kwestionuje istnienie otworów na biegunach mimo że jest wiele dowodów że one istnieją.

 13. No coś tu śmierdzi.Odległość 263 km to jest 1357metrów Góry wys.na 2700 m ,obserwacja z ok 300m to widać resztę gór ok.1650m.1357m to ,,garb,, krzywizna ziemi.proszę o wyjaśnienie.pozdrawiam Was

  • Jak ci smierdzi , to wyraz się jaśniej o co ci chodzi. Najlepiej rozrysuj tak jak myslisz i bedzie wtedy wiadomo dokladnie o co ci chodzi.
   Ja juz miałem osoby , ktore cos tam mi wyjasniały , ale jak przyszło do rozrysowania to przepadły 🙂

  • Oto propozycja dla tych, którym coś „śmierdzi” 🙂

   • Widzę, że link odnosi się do początku filmu. Mnie chodziło o kwestię Kuśtyka w 21 minucie.

    Pozdrawiam 🙂

 14. W sieci znalazłem kolejny ciekawy film z tematyki NC , co prawda nie uwzglednia otworow na biegunach ale reszta jest jak należy.

 15. Wyjaśniam.Bierzemy kartkę w kratkę,rysujemy poziomo odcinek AB o długości 26,3 cm,w połowie tego odcinka rysujemy pionowo nasz ,,garb ziemi,,czyli odcinekCD o dł .13,57 cm.Teraz rysujemy naszą ,,pochylenie,,jako już trzeci odcinek EF pomiędzy AC.No i nasze pireneje jako czwarty pionowy odcinek GH o dł .2,7cm.Nasza ,,pochylnia,,w górę przecina Pireneje na wys .2,5cm,to znaczy że widać jeszcze czubek gór .Obserwacja na Twoim filmie odbywa się na wys.305m w Marsyli,to znaczy że widać dobre 500m reszty gór .Pozdrawiam Was wszystkich.Może mój syn wkleji rysunek,ja nie wiem jak to się robi,mam 57 lat.

 16. SORRY. nie 13,57cm ale 13,57mm czyli trochę więcej jak grubość telefonu

 17. Co to znaczy wpis.Pozdrawiam Cię serdecznie.

 18. Elektryczna natura słońca,uwiarygadnia możliwosć życia wiecznego na ziemi.Odcinek 4 Thunderbolts.Wypalanie się słońca i jego ograniczone zasoby by temu przeczyły.
  Jestem ciekawy czy zwolennicy nauki tradycyjnej opartej tylko na grawitacji mogliby obliczyć kiedy skończy sie na słoncu paliwo?Ile juz się spaliło?Jak to się ma do wczesniejszej epoki lodowcowej(przecież paliwa było wiecej.) i odległej historii świata mierzonej w dziesiątkach i milionach lat życia formujacego się niby na ziemi.(szczególnie przez zwolenników ewolucji.)Spalanie się słońca przez miliony lat ,jego powolne kurczenie się i redukcja masy zapewne powodowałoby zachwianie się równowagi grawitacyjnej w stosunku do ziemi i innych planet,a z tego co wiemy, wystarczy malutka zmiana i zycie na ziemi przestaje istnieć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s