redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Akcja Youtube – zamkniecie kanału z Niebocentryzmem.

18 Komentarzy

youtube

Pewnie już zauważyliście że zniknęły filmy o Niebocentryzmie , które  znajdowały sie na moim kanale Youtube. Dlaczego tak się stało to wyjaśniam:

Poniższy tekst odzwierciedla moje zdanie na temat przyczyn usunięcia mojego kanału YT .

Otrzymuję ostatnio korespondencję z pytaniami dlaczego mój kanał YT został usunięty, towarzystwo widzów jest zbulwersowane postawą kierownictwa YT. Teraz to mogę dać linka jako odpowiedz.

Problemy z filmami o niebocentryzmie na Youtube zaczęły sie już od tego listu:

pogrożka1

Niby ktoś sobie robił „jaja” a le w tym momencie już nie są ……”jaja”

Ale to nie koniec problemów:

14. 01. 2014 o godzinie 14 dostałem taki list z Youtube:

YT

po czym w ciągu krótkiego czasu …..zamknięto mój kanał gdzie dominującymi filmami były filmy o niebocentryzmie ( ktory powinien sie nazywać… Teocentryzmem).

Jak widzimy z tego listu, kierownictwo Youtube uznanło za nieodpowiedni jeden film:

to własnie ten film: http://vimeo.com/84302493

Już kilka osób sie mocno głowiło co w tym filmie jest nieodpowiedniego.

Ja tez byłem zdziwiony do wczoraj , kiedy przeglądałem folder z grafiką do tego filmu i wyszło szydło z worka:

w tym filmie zawarłem jeden element historyczny:

dokładnie od 8:45 http://vimeo.com/84302493

8

Jest wiele filmów o iluminatach i masonerii ale ta stella zdradza ich wiedzę na ten temat .

Oni są doskonale zorientowani że żyjemy wewnątrz ziemi, wiedzą o tym ale to jest skrzętnie przez nich ukrywane a ich system jest tak ustawiony by nikt sie nie połapał że jest inaczej.

Wydaje sie ogromne sumy – roczny budżet NASA to 24 mld USD by nikt nie …..uwierzył ze żyjemy wewnątrz ziemi.

Dolać oliwy do ognia?

Prosze bardzo:

Moja znajoma, kiedy zobaczyła czym sie znajmuje to dla niej nie była to żadna ….nowina, ona o tym wiedziała od lat…. młodości.

Ale kto jej powiedział?, jej ojciec ściśle związany z kołami rządowymi lat 70 i 80 tych ubiegłego stulecia w …..Polsce. ( nie moge podac szczegółów bo co niektórzy by się zorientowali o jakie nazwisko chodzi)

jaki wniosek: władze doskonale wiedzą że żyjemy wewnątrz ziemi.

Ale po co, cała ta gigantyczna fatyga?

Ale nie wszystko od razu.

Zobaczmy co się działo przed 14 .01.

Przez cały czas od momentu pojawienia sie pierwszego filmu to temat był zasypywany w wiekszosci negatywnymi komentarzami, były oczywiście i tez pozytywne komentarze ale te zajadłe ataki hasbary i pożytecznych idiotów, skończyły sie na 5 dni przed usunięciem kanału. Wtedy nastała …..cisza , przestałem otrzymywać po 30 – 40 powiadomień o komentarzach na ….dobę.

Ponieważ zawsze byłem na posterunku i zawsze była odpwoiedz na komentarz a sobie nie dawałem w „kaszę dmuchać” to stwierdzono ze nie ma sensu dyskutować, bo faceta jeszcze sie naprowadzi na lepsze argumenty i tak ….się stało. Ale o tym w nowych filmach.
Tu krółuje generalna zasada, zawsze przeciwnicy prawdy w swoim impecie , dostarczają tylko …..argumentów.

Kierownictwo Youtube bacznie od poczatku badało temat, i czekali jak sprawa albo przycichnie albo „przyschnie”, albo zasypie się negatywnymi komentarzami filmi i facet odpusci.

Zrobiono tak podobnie, na rożnych forach w roku 2009 po artykule Jana Kowalskiego (ksywa z YT) http://kosmos.pl/aktualnosci/wewnetrzny-kosmos/ ostatnio ten artykuł autor uzupełnił o ….moją grafikę na stronie tytułowej. Na skutek zajadłych ataków hasbary i pożytecznych idiotów…. Pan Jan….odpuścił, był to rok 2009-2010. Wtedy zwalczał niebocentryzm znany z ……warzywniaka nie kto inny, tylko…. BBC-POLAND.

Ale w tym przypadku ten numer nie wyszedł, z prostej zasady: demonistom sie nie odpuszcza nawet na… milimetr. To jak na „froncie wschodnim”, wojny ideologicznej. Bo to jest w rzeczywistości bezpardonowa wojna ideologiczna z propagandą diabelskiego systemu.

To nie jest kwestia jakiejś demokracji , wolności słowa, modnego pojęcia ze ktoś ma swoje zdanie, tzw. tolerancji , pluralizmu, to wszystko w tym przypadku nie ma najmniejszego znaczenia. 

I tu jest krotka piłka. Albo jest prawda albo jej nie ma.

Niestety facet nie odpuscił i robił nastepne filmy i sie rozkrecał coraz silniej. A to juz było dla nich jak alarm bojowy na okręcie. Na forach internetowych nadal trwają dyskusje zataczające coraz dalsze kręgi w oparciu o te filmy, a na kanale takim skutkiem miałem oglądalność dobową powyżej 2200 wejść. a liczba subskrybentów miała dobowy przyrost rzędu 5 nowych. Dlatego cos z tym trzeba było zrobić.

Ale wczesniej były ze strony Youtube takie numery: blokowanie licznika-tu w tym przypadku po nowym filmie ktory zaistanial na YT od godziny 13.00 tej, to zablokowano licznik już o 19.00, tego samego dnia ( po 301 obejrzeniach w ciągu sześciu godzin)a odblokowano go dopiero o 10 następnego dnia. Usuwano rzeczywistą liczbę subskrybentow itp.

Ale te wszystkie numery ustały na 5 dni przed zamknieciem kanału.

Na 2 miesiące przed zamknięciem mojego kanału, znanego krytyka internetowego SciFun (300 tys widzów) proszono o stanowisko w sprawie filmów i jest …. cisza do dzisiaj.

Czekali az sprawa „wyschnie”.

Teraz czas wyjasnić dlaczego ten temat był tak niebezpieczny dla samego diabła.

Wyjaśnia to ta grafika :

kult solarny

po lewej to klasyczny…..kult solarny, bogiem jest słonce, np. w egipcie to Ra i w wielu kulturach.

Dzisiaj wiele osób wierzących w Boga, wierzy ze żyjemy na zewnątrz ziemi i dali by się pokroić za te wiarę. Diabłu o to chodzi by ludzie wierzyli ( a nie tylko wiedzieli ze takowe coś jest) że tak jest, i w ten sposób nieświadomie uprawiają kult solarny (diabła), nawet jeśli nie ma takiej nazwy, a religia nauki ugruntuje w umysłach wierzących przekonanie o słuszności życia na zewnątrz, a oliwy do ognia doleją autorytety religijne , które to potwierdzą.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kult_solarny

bóstwa solarne: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C3%B3stwa_solarne

To dlatego przyjęto i naucza sie heliocentryzm jako pewnik w szkołach. To cecha charakterystyczna diabelskiego systemu gdzie życie zna zewnątrz planety to zasadniczy czynnik tego kultu.
Stąd ten zajadły opór w tym temacie.

A czym jest niebocentryzm?, to w zasadzie ….Teocentryzm, widzimy to na focie po prawej , to tam w biblijnych niebiosach niebios znajduje się Bóg Stwórca wszystkiego i dający życie wszystkim istotom. Jest niedostępny przez istnienie transformacji przestrzeni. www.langw.de

Podsumowując : heliocentryzm ( z życiem na zewnątrz) likwiduje istnienie Boga i zamienia go na słonce (diabła) a Teocentryzm pokazuje gdzie on jest i jak cały wszechświat funkcjonuje , dzięki ….Niemu.

Na tym polega ideologiczna przyczyna walki z Bogiem i prawdą w internecie , której efektem było zlikwidowanie kanału z Niebocentryzmem/Teocentryzmem na Youtube.

Jestem doskonale zorientowany, że dowody na Teocentryzm są niezwykle miażdżące dla władz, szkolnictwa, olbrzymiej gałęzi wiedzy, jaką jest astronomia oraz dla najważniejszego czynnika w kwestiach astronomicznych, NASA. Cierpią na tym uniwersytety, naukowcy, niemal cała nauka z geografią, historią i oceanografią okazują się stekiem banalnych kłamstw.

Udowodniony Teocentryzm to zupełna masakra światowej nauki i oświaty, bolesny ataki na jakąkolwiek ich wiarygodność podkopaną skutecznie poprzez udowodnione bezspornie sfałszowane podróże kosmiczne Apollo i ostatnio żenujący wysiłek rzekomej wyprawy Chin na księżyc. Świat się budzi ze snu kłamstw a Heliocentryzm czyli otwarty satanizm jest w tym przypadku zupełnie znokautowany. Nic dziwnego, że jestem celem takich ataków ze strony YouTube, która już także posiada poważnie podłamana reputację i jest przez wielu nazywana JewTube czyli edomicko-hybrydzki kineskop.

Nic dziwnego, że źródło miażdżącej prawdy zostało nagle w taki ohydny i zupełnie bezpodstawny sposób ocenzurowane. Co mnie dziwi – dlaczego tak późno!? Smile
Helocentryzm to największe kłamstwo, jakie przeprowadziły władze i media w całej historii ludzkości.

Psy szczekają a karawana jedzie dalej, :

http://vimeo.com/mariuszszczytynski o ile tu nie usuną to na razie temat tu będzie przedstawiany.

a jesli usuną to mam wariant zapasowy…. Very Happy

vimeomsz

1

1

18 thoughts on “Akcja Youtube – zamkniecie kanału z Niebocentryzmem.

 1. Witam, piszę w dość dziwnej sprawie ale nie wiem czy to zbieg okoliczności czy rzeczywiście coś jest nie tak.

  Tydzień temu w poniedziałek oglądałem Pana filmy na stronie vimeo.com (było to około 18:00-19:00). Przeglądałem później jakieś forum, na którym jakiś użytkownik pisał że SciFun został zapytany co sądzi o wejściu do Agharty na Antarktydzie.

  Wszedłem na jego kanał i pod ostatnim filmem zapytałem dokładnie o to samo, co jest na Antarktydzie i dlaczego wojska jej tak pilnują wtedy zaczęły się dziwne sytuacje, około 10-15 min po napisaniu komentarza straciłem dostęp do internetu na prawie 10 godzin, myślałem że to zwykła awaria i następnego dnia zadzwoniłem do dostawcy zapytać i otrzymałem odpowiedź: „Nie mieliśmy ostatnio żadnej awarii, z tego co sprawdzałem to miał Pan wczoraj dostęp do internetu i nie było żadnego przerwania w dostawie”.

  Kolejną sytuacją dość dziwną było to, że po wejściu na YouTube byłem wylogowany, na początku tego nie zauważyłem, dopiero po wejściu na kanał SciFun i poszukaniu ostatniego filmu pod którym dzień wcześniej dodałem komentarz, dziwne było to, że mojego komentarza tam nie było.
  Zalogowałem się więc na konto i komentarz się pojawił.

  Następnie zrobiłem mały test, napisałem po 1 komentarzu na innych kanałach pod filmami, wylogowałem się i znowu – komentarzy nie ma.
  Sprawdzałem codziennie przez około 3 dni czy komentarze się pojawiły i niestety nie ma ich do dnia dzisiejszego.

  Napisałem nawet do Supportu YouTube ale odpowiedzi nie uzyskałem.

  Pozdrawiam i czekam na kolejne filmy.

  Marcin

 2. Dorzucę do tematu akcję na facebooku: jak się pojawiał kolejny film o niebocentryzmie na stronie głownej to istniał tam tylko jedną godzinę po wstawieniu przeze mnie. Tak było każdym filmem. Ale nie znikał całkowicie, na profilu jest, ale na stronie głównej nie ma prawa istnieć niebocentryzm. To kolejny dowód jak niebezpieczny to temat dla oficjalnej propagandy i kolejny dowód że rządzący doskonale wiedzą że żyjemy w środku ziemi. Właśnie niebawem pojawi się nowy film.

  • Witam, z tej strony ponownie Marcin, chciałem tylko dodać że straciłem całkowicie dostęp do komunikacji YT – nie widać nigdzie moich komentarzy, nie mogę polubić filmu, nawet jeśli go polubię to like nie jest zapisywany to samo tyczy się subskrypcji. Gdyby potrzebował Pan użyć moich wypowiedzi w kolejnych filmach – nie ma problemu, wyrażam zgodę, jeśli chciałby Pan jakieś mocne dowody dotyczące YouTube – proszę o kontakt e-mail, Pozdrawiam i czekam na kolejne filmy,

   • A moge spytać co i gdzie komentujesz jaką tematykę?, ja ci powiem że już miałem jedną „jazdę” 🙂 z vimeo ale dobrze się skończyła. Mam w planie kolejne filmy a przez moment czułem że przez jeden wpis, bloga nawet zamkną. Ale na razie jest widoczny. Spoko monitorują temat bardo dokładnie i zmieniają wiki , by tam juz nic nie było na co się powołać.

 3. Tomek, czy mógłbyś zamieścić nagłówki e-maila wysłanego przez tego osobnika podającego się za członka rodziny iluminati? Czy dostawałeś/dostajesz więcej takich wiadomości?

  • Mail był wysłany z servisu Youtube a konto IIdara Wafina jeszcze wtedy istniało, obecnie już nie istnieje. Więcej takich maili nie dostałem. Mail był z 28 listopada 2013 a 14.01. 2014 moj kanał przestał istnieć.

 4. Witam ja mam mianowicie pytanie odnośnie tego eksperymentu co to niby belka o długości przeszło 4 kilometrów miała by wyznaczać prawdziwą krzywiznę ziemi czy zdaje pan sobie sprawę jaka odległość musiała by dzielić niwelator a tą belkę aby móc objąć jej całą długość poza tym niwelator musiał by być idealnie wypoziomowany tzn musiał by się znajdować na idealnie tej samej wysokości co dana belka co przy odległości około 2km bo tyle musiała by wynosić odległość od belki co jest zadaniem niewykonalnym wystarczyła by kilkumilimetrowa różnica poziomów i już mogły by być takie kwiatki jak pan sugeruje to jeden argument poza tym jeszcze nie słyszałem żeby jakakolwiek budowla z drewna nie dawała odchyleń od poziomu co przy takiej długości budowlą ze stali się zdarza

  • czy zdaje pan sobie sprawę jaka odległość musiała by dzielić niwelator a tą belkę aby móc objąć jej całą długość poza tym niwelator musiał by być idealnie wypoziomowany tzn musiał by się znajdować na idealnie tej samej wysokości co dana belka co przy odległości około 2km bo tyle musiała by wynosić odległość od belki

   Ja sobie zdaje sprawę że pan nigdy nie mial w reku niwelatora optycznego, bo jego zasieg to ….45-100 m , dlatego nikt nie ustawia niwelatora 2km od obiektu mierzonego bo on sam generuje duze błedy na takiej odleglości spowodowane odgieciem promienia do góry. W 1897 dali sobie radę taką samą metodą przenowszenia wysokosci jak stosuje się to dzisiaj. Jak osiagnieto tak duza dokladnosc rzedu 0.25 % w stosunku do wynikow matematycznych jest zawarte w filmie:

 5. Mam pytanie do Pana, jeżeli Pan chce to niech odpisze mi na emaila. Z tematem zetknąłem się kilka miesięcy temu, obejrzałem wszystkie Pana filmy oraz innych autorów na yt włącznie z tymi o płaskiej ziemi. W części 32 cz.2 wrzuca Pan satanistów i wierzących w płaską ziemie do jednego worka i to mnie zastanawia dlaczego. Niektórzy autorzy w swoich filmach powoływali się na Biblię, w której napisane jest, że ziemie coś podtrzymuje i oczywiście jest płaska (powiedzmy ,że jest to teoria (a) ) , w innym przypadku ziemia była wewnątrz, była płaska a środek był taki sam jak w niebocentryzmie czyli z Bogiem w środku (teoria b). Jestem zdania, że zwolennicy płaskiej ziemi po prostu jeszcze nie zaznajomili się z wiedzą na temat niebocentryzmu albo nie wiedzą gdzie jej szukać i z tego względu nie należy zaliczać ich do satanistów. Będę wdzięczny za odpowiedz.

  • Spoko nie ma potrzeby pisac na maila.

   „W części 32 cz.2 wrzuca Pan satanistów i wierzących w płaską ziemie do jednego worka i to mnie zastanawia dlaczego.”

   Poniewaz plaska ziemia to tez kolejny blef diabelski, obecnie sie rozwija i to nawet dobrze .

   Zostal dawno obalony juz w XIX wieku.

   PZ , żeruje na dowodach obalajacych zycie na zewnatrz ziemi ale technicznie i biblijnie nie mowi prawdy.

   Najprostszym dowodem obalajacym te teorię jest widok dwoch biegunow z ….rownika :

   https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/09/xaf5zk3.png?w=700&h=&crop=1

   W PZ biegun poludniowy jest „wedrujący” albo nie istnieje, bardziej nie istnieje.
   Jak ma wedrowac to na jakich zasadach? tego PZ nie podaje.

   Drugą kwestią jest zalozenie prostolinijnosci swiatla i widok plaskiego horyzontu.

   Prostolinijnosc swiatla jest likwidowana doswiadczeniem z aparatem fotograficznym- fota przed i po przyblizeniu , ktory nawet mozemy obrocic i wyjdzie to samo. Na skutek odgietych promieni swietlnych obraz ucieka do gory, a to juz jest dowod obiegu swiatla w kuli a nie na kuli, czyli prosty dowod niebocentryzmu.

   Dalszym skutkiem prostolinijnosci swiatla wg PZ jest istnienie plaskiego horyzontu.

   Pytanie powstaje dlaczego jest plaski, jesli promien swietlny odgina sie do gory?

   Dlatego :

   https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/02a.jpg?w=1000&h=&crop=1

   https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/12/horyzont-2.jpg?w=1200&h=&crop=1

   Dlatego miedzy innymi PZ to blef ( nie poruszylem kwestii geodezji) i dlatego zwolennicy PZ to satanisci, bo kochają klamstwo Objawienie 22:15 Klamstwo ma warosc bezwzgledną i jest przeciwienstwem prawdy, obojetnie czy to uklad skoneczny /galaktyki czy też PZ

   Na dowod postawa tej opani ktora dwa razy mnie wyrzucala i z kanalu YT i dailymotion:

   Ją argumenty nie interesują , a wylecialem z dyskusji w momencie cytowania Septuaginty.

   Rozmawialem z wieloma od PZ , to tak naprawdę biblia dla nich to nie argument.

   A techniczne argumenty NC , to tak jak malowane wrota dla woła: mysli tak: k… jak to odkrecic. 🙂

   Tu nie chodzi o to czy ktos sie zaznajomi , oni bardzo dobrze wiedzą o argumentach NC , ale oni od prawdy odbijaja sie jak od betonowej sciany.

   Co innego ci co szukają , tacy piszą maile , pytają , dociekają, robią doswiadczenia, to wtedy jest inna sytuacja , wychowali się w klamstwie ale szukają prawdy , gorzej z takimi co prawdy nie chcą szukac, i stanowczo twierdzą że ją znalezli w PZ.

   Jesli chodzi o wersety cytowane przez PZ to one są niejednoznaczne i moga oznaczac co innego albo interpretacja nie uwzglednia wersetow NC, jednoznacznych.

   To tak w skrócie.

 6. Nigdy nie leciałeś samolotem prawda? 🙂

  • Jasne ze lecialem i to nie raz. Jako żeglarz z zamilowania na 12 km , szukałem krzywizny ziemi i niestety nie zobaczylem 🙂

  • Znam tą śpiewke 🙂 Jeden gość z angielskiego forum nawet się uparł, że widział krzywizne na 4 km 🙂

   • Zupełnie niedawno poprzez PZ dowiedziałem się o Wkląsłej Ziemi i oglądając na YT płaski horyzont z kosmosu musiałem… dosłownie przykładać linijkę do monitora, bo patrząc na linię prostą „widziałem” krzywiznę planety Ziemia! Tak ludzie są nauczeni wierzyć w heliocentryzm! Ja nie mam problemu z odkrywaniem prawdy na temat naszej rzeczywistości, ale dla milionów ludzi Wklęsła Ziemia jest nie do przełknięcia!

   • Spoko 🙂 , nie ma się czym przejmować , dlaczego tak jest : Objawienie 21:8 ; 22:15 , będą producenci kantu i będą tacy co kant będą kochać i uwielbiać. 🙂
    Tą myśl ujmę w jednym z filmów.

 7. Reblogged this on misiakoala3003 and commented:
  teocentryzm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s