redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

21 thoughts on “Stella masońska

 1. Dlaczego północ (N) jest po lewej stronie a nie na górze? Czyżby kierunki świata zostały również zmienione?

  • Stary numer , tak samo były kodowane mapy wejścia do Asgard tzw. wejście podwodne a jak obrócisz ją o 90 stopni, tak jak tę stellę, to masz trasę tunelu pod lodami Antarktydy Na stelli kierunki są obrócone o 90 st , by się nikt nie połapał na pierwszy rzut oka że chodzi o wnętrze ziemi.

   • Patrząc na tę stellę intryguje mnie, że oś północ/południe pokazana w poziomie wskazuje pośrednio na „naszą” oś zachód-wschód. Mam wrażenie, że jest to wskazówka do ustalenia kim jest król północy (USA, UE, UK + katolicyzm) i kim jest król południa (Rosja, Chiny, Iran + prawosławie).
    Pomiędzy nimi byłaby wówczas prześliczna ziemia z Dan 10-12!
    Ponadto, układ architektoniczny na pl. św. Piotra w Rzymie, który wg Pana wskazuje na NC, również jest „obrócony” jak ta stella.
    Co Pan o tym sądzi? Pozdrawiam.

   • Ja na to patrzę tak: kierunki geograficzne są celowo przesunięte o 90 stopni . To samo jest zrobione na hitlerowskich mapach „podwodnego” wejścia do Asgard, wystarczy je obrócić o 90 stopni w płaszczyznie i to już nie jest podwodny „tiefgang”, ale trasa pod lodem kanałami wydrążonymi przez ciepłą wodę wypływającą z Asgard. Pytanie dlaczego.

   • Nie kwestionuję tego, co Pan napisał. Być może jest tak, jak Pan napisał o tych zaszyfrowanych wejściach. Ta tematyka jest dla mnie zbyt nowa. Wiem prawie nic na temat tych wejść, więc trudno mi się wypowiadać.
    Mnie chodzi o to, że ta stella jak również układ na pl. św. Piotra są lub przynajmniej mogą być wskazówką do identyfikacji króla północy i króla południa. Obie wskazując na oś PN-PD wskazują ZACH-WSCH. Jest tak wiele interpretacji tego jakże istotnego wątku z księgi Daniela. Przy końcu dziejów król południa ma być zniszczony przez króla północy. Jeśli USA to król północy a Rosja to król południa, to może tak być. Rosja obecnie jest otaczana przez bazy NATO, stawia się sodomii itd. Ma Pan swój pogląd na temat identyfikacji tych dwóch królów? Pozdrawiam.

   • Jeszcze tym się nie zajmowałem, wszystko w swoim czasie . 🙂 Pozdrawiam

   • Widział Pan może tę grafikę?

    Albo tę?

    Mamy na obydwu przedstawioną Europę jako kobietę. Pozycja tej drugiej jest nam znacznie bliższa, bo „leży poziomo” wpasowując się w układ naszych map. Skoro starożytny Izrael to Europa i jednocześnie Izrael to kobieta, to kształt naszego kontynentu daje niemało do myślenia.

    Dlatego ta stella, którą Pan umieścił może mieć kluczowe znaczenie dla identyfikacji królów północy i południa. Swoją drogą, to jestem zaskoczony, że temat tych króli jest Panu obcy. ŚJ całkiem niemało poświęcili uwagi Danielowi. Pozdrawiam.

   • A kto powiedział że interpretacja SJ , co do tych króli jest prawidłowa ? , sama księga Daniela ma jeden problem i to nie mały : nic nie mówi o Imperium Polaków a to największe państwo w historii ludzkości. Pewnie nemrodyści powyrzynali co się da, by zrobić swój legal. czyli zostało to wymazane , pytanie co jeszcze ….z tej księgi. Dlatego stanowisko SJ znałem, ale jak dotychczas tego nie weryfikowałem.

   • Nie powiedziałem, że ŚJ mają prawdę. Jestem skrajnie daleki od takiego poglądu. Chodziło mi tylko o to, że ten temat się u nich pojawia, podobnie jak u adwentystów i może jeszcze gdzie indziej. Pozostałe denominacje kompletnie milczą na temat Dn 11. Nie rozumiem, dlaczego pierwsza grafika się nie pojawia. Nie ma nawet linku. Dla zainteresowanych proponuję wpisać w google klucz „Europe as a queen” i szukać w trybie grafik. Wyskoczy tego znacznie więcej. Co do imperium Polaków, ok zgoda. Cały czas mi chodzi o ten obrót, tę zmianę kierunków. Jeśli Pana to nie intryguje, to mam nadzieję, że kogoś innego tak i może też coś doda, albo to obali, bo nigdzie nie jest to napisane, że te moje wywody są prawdziwe i w kontekście nieodkrytych jeszcze faktów, rzeczywistość może być jeszcze inna. Pozdrawiam.

   • Panie Mariuszu, faktycznie Księga Daniela może być nieźle pocięta. Wystarczy się wczytać w rozdział 11. To jest tak ciężki do zrozumienia rozdział, że nie sposób oprzeć się wrażeniu, że tam „conieco” brakuje. Faktycznie Daniel nie mówi o Imperium Polaków, stąd Pana rezerwa do tej księgi. Z tego, co widzę, darzy Pan zaufaniem Księgę Objawienia. Tam również nic nie ma o Imperium Polaków. Może ta księga jest również pocięta? A może istnienie IP należałoby zrewidować? Pozdrawiam.

   • Niestety istnienie Imperium Polaków jest dowiedzione artefaktowo i kronikarsko. Co do Objawienia , to tam nic nie ma o IP , bo opisuje proroczo nasze czasy , gdzie ono już nie istnieje. księga Daniela jest pocieta a istotne fragmenty pousuwane, klasyczna przeróbka żydowska.

   • Księga Objawienia jak i Daniela mówią o czasach ostatecznych. Obie księgi poruszają temat dwóch zmartwychwstań.

    Dan 12:2 BT Wielu zaś, co posnęli w prochu ziemi, zbudzi się: JEDNI do wiecznego życia, DRUDZY ku hańbie, ku wiecznej odrazie.
    Obj 20:4-5 BT (…) Ożyli oni i tysiąc lat królowali z Chrystusem. (5) A nie ożyli inni ze zmarłych, aż tysiąc lat się skończyło. To jest pierwsze zmartwychwstanie.

    Skoro jest mowa o pierwszym zmartwychwstaniu, które miało mieć miejsce tuż po zmartwychwstaniu Isusa, to są to czasy IP chyba, że jest Pan w stanie udowodnić, że IP już nie istniało wtedy. Ale nawet gdyby nie istniało to co z tego? Naród wszak istniał. Stąd moje przypuszczenie, że być może i Apokalipsa wszystkiego nam nie mówi. W samej księdze na jej końcu jest klarowna sugestia, iż przeróbki jej będą miały miejsce.

    Obj 22:18-19 BT (18) (…) jeśliby ktoś do nich cokolwiek DOŁOŻYŁ, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze. (19) A jeśliby ktoś ODJĄŁ co ze słów księgi tego proroctwa, to Bóg odejmie jego dział w drzewie życia i w Mieście Świętym – które są opisane w tej księdze.

   • IP istnialo ale było podzielone wg niektórych na północne i południowe , do tego południowego ze stolicą Jorosz (nad Bosforem) przyszedł Chrystus. Dlatego 7 zborów z Objawienia było w zachodniej Turcji. Na ten podział wskazuje orzeł Bizantyjski dwugłowy , taki jak Rosyjski. Daniela pokazuje 4 potęgi i rzeczywiście one miały wpływ na Polaków , ale i tak zostało to zamieszane. jak by nie patrzeć to księga Daniela nie pasuje do artefaktowej i kronikarskiej historii IP.
    Z drugiej strony za czasów Chrystusa południowa flanka IP była już podbita. Daniela opisuje niewolę „Izraelitów” w Babilonie. Z drugiej strony ci Polacy mogli być w niewoli Babilonskiej , kiedy najechano Jorosz nad Bosforem. To tak z grubsza.

   • Czy Isus przyszedł do południowego „Izraela”? Jeśli przyjąć, że urodził się na Krymie, to mamy i północną część „Izraela” 🙂 .

   • Czyli mamy komplet 🙂

   • To proszę spróbować to wszystko „sprzedać” muzułmaninowi, dla którego zachwaszczona Biblia jest mniej warta niż zużyty papier toaletowy. To wcale nie jest ironia. Pozdrawiam.

 2. A można wiedzieć, gdzie Pan tę stellę zobaczył?

 3. http://www.wikalim.republika.pl/0005_artbib.html -wkleiłem linka do strony Zbicha Chorążego o tematyce biblijnej.W bardzo fachowym podejściem gość wyjaśnia o co chodzi w ST,Szydłowski powinien mu byty wiązać.To co już od dawna chodziło mi po głowie znalazłem potwierdzenie.Większość poszukiwaczy prawdy zaczeła szukać od końca i to zawsze mnie irytowało.Ja zrobiłem to odwrotnie czyli od ST zacząłem gryźć.Teraz mam potwierdzenie swoich przemyśleń odnośnie powstania diabelstwa jahwistycznego czyli bestii.Cały świat podlega pod niegodziwca i jest nim jahwe.Isus nigdy nie wymienił jego imienia bo nie był jego synem.Isus mówił nie o tym Bogu.Isus był normalnym człowiekiem jak my i wiedział to co my teraz czyli o tajnych sektach kabalistów.W tym czasie takich „Isusów” było więcej i głosili to samo w każdej kulturze na kontynentach.NT jest tak wywrócony do góry nogami i żeby zrozumieć należy zacząć rozkminiać najpierw ST.A wszyscy zabrali się od końca i dlatego mają problem z jahwistycznym bożkiem z sumeru który wszystkim wmówił że biblia jest natchniona.Poczytajcie i wyciągajcie wnioski ze strony Zbicha Chorążego.

  • Dyskusja tutaj jest na temat stelli. Twój wpis jest nie na temat. Podałeś link do gdzie autor pisze, że tydzień składa się z pięciu dni, by na siłę zdyskredytować proroctwa Daniela. Na całym świecie tydzień składa się z 7 dni, a nawet język wietnamski posiada ich biblijną numerację. Nie wierzysz? Wklej poniższy tekst do google translatora i przetłumacz to na wietnamski:

   drugi, poniedziałek
   trzeci, wtorek
   czwarty, środa
   piąty, czwartek
   szósty, piątek
   sobota, siódmy

   Czy wg Ciebie w Wietnamie również działa „bożek z Sumeru”, jak to ująłeś? Mowa o stronie tutaj http://www.wikalim.republika.pl/0463_Proroctwo.html. W kontekście proroctwa o 70 tygodniach ten człowiek pisze tak:

   „Nie jest jednak wiadomo, co w tej przepowiedni oznacza symboliczny tydzień.”

   Jak to nie wiadomo? W księdze Daniela owszem, nie jest to podane, ale są inne księgi biblijne i tam jest podana wykładnia, że dzień oznacza rok.

   Lcb 14:33-34 NBG Ale i wasi synowie będą koczować po tej pustyni przez czterdzieści lat oraz poniosą skutki waszego przeniewierstwa, aż wasze trupy zalegną na pustyni. (34) Według liczby dni w których przepatrywaliście ziemię, czyli czterdziestu dni poniesiecie waszą karę; PO ROKU ZA KAŻDY DZIEŃ, czyli czterdzieści lat, abyście poznali Moją niechęć.

   Eze 4:4-9 NBG Zatem ty połóż się na twój lewy bok oraz włóż na niego winę domu Israela. Według liczby dni, które na nim przeleżysz – będziesz dźwigał ich winę. (5) Zaś Ja zmienię ci lata ich winy na liczbę dni; to jest trzysta dziewięćdziesiąt dni, przez które będziesz dźwigał winę domu Israela. (6) A gdy je spełnisz, powtórnie się ułożysz na twój prawy bok i będziesz dźwigał winę domu Judy przez czterdzieści dni. Tu także wyznaczyłem ci DZIEŃ ZA ROK. (7) Mając obnażoną rękę, skieruj swoje oblicze na oblężone Jeruszalaim oraz mów przeciwko niemu. (8) Oto kładę na ciebie więzy, abyś się nie odwracał z boku na bok, dopóki nie spełnisz dni twojego oblężenia. (9) Dlatego nabierz sobie pszenicy, jęczmienia, grochu, soczewicy, prosa i orkiszu – włóż to do jednego naczynia oraz z tego przygotuj sobie chleb, według liczby dni, które przeleżysz na twoim boku. Gdyż będziesz go spożywał przez trzysta dziewięćdziesiąt dni.

   70 tygodni oznacza prawie 500 lat i tyle minęło od niewoli babilońskiej do wypełnienia misji Mesjasza. To tak bez zbytniego wnikania w historię, ale przeczytaj choćby ten adwentystyczny artykuł https://www.adventistbiblicalresearch.org/sites/default/files/pdf/70weeks%26457BC.pdf. O samej rachubie „dzień za rok” napisano mnóstwo książek i jeśli jesteś o minimalnej woli, znajdziesz jeszcze więcej bez problemu.

   Pozostałe strony są równie „fachowe”, więc kończę swój wpis.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s