redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

One thought on “niepręt3

  1. Schemat doświadczenia Zamosa nad Zalewem Zegrzyńskim. To doświadczenie udowadnia element niebocentryzmu taki jak odgięcie promienia świetlnego do gory i jednocześnie jest dowodem że oficjalna refrakcja nie istnieje. Pytanie dlaczego, poniewaz zgodnie z zasadą oficjalnej refrakcji , czyli odgięciem promienia w dół , to krzyz niwelacyjny powinien uderzyc w…szuwary a nie koncowki drzew. Na rysunku jest to czerwona przerywana linia. Wniosek oficjalna refrakcja nie istnieje. Fota z niwelatora w pełni potwierdza niebocentryzm. Obliczenia dokonano na podstawie programu geodezyjnego geokontekst. , jak i ustalenia wysokościowe.

    Nadmienię że zasięg optycznych niwelatorów to tylko 90 m w obie strony, dlatego twierdzenie że fotografia w dolnym prawym rogu , jest dowodem że zyjemy na zewnątrz to klasyczna dezinformacja w dodatku bezdowodowa.

    Jedyny wniosek z tej fotografi, jest taki,że w powiązaniu z warunkami topograficznymi wg. programu geodezyjnego geocontext , można wykazać że promień świetlny odgina się do gory i nie idzie po prostej.

    Dokladniejsze wnioski co do tego doświadczenia są tutaj: https://redoctobermsz.wordpress.com/page/2/#jp-carousel-462

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s