redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

3 thoughts on “gww15 2

  1. Zastanawiające,jakie emocje!Zapewne socjologowie potrafią je wytłumaczyć.Czy nie wynikają z braku argumentów.Wreszcie znalazł film który mu się spodobał bo wcześniej nie wiedział co napisać ino patrzał.

  2. Emocje to wykazują twórcy takich głupawych teorii, proszę sobie przyrównać długość równika Ziemi z tymi marnymi 300-400km, i okaże się że to jedynie wycinek okręgu i to bardzo malutki, a gdyby miał Pan do czynienia z geometrią, to wiedział by Pan, że okrąg składa się z nieskończonej ilości odcinków linii prostej, podstawy matematyki klasy 4-6. Nie wspominam już nawet o linii obniżenia horyzontu..

    • Niestety lipa panie szanowny, emocje dotyczą zwolenników oficjalnej lipy zwanej nauką , dobrze że pan nie wspomina o kącie obniżenia horyzontu bo by sie pan kompletnie skompromitował, na razie używa pan słowo „linia” tego nie ma, tylko jest kąt obniżenia horyzontu, odsyłam do astronawigacji , jest tam mowa o horyzoncie obserwatora. Nie raz to tłumaczyłem ale jeszcze raz zrobię film o horyzoncie i to takim nawet w kosmosie. Pan niestety to pominął własnie ten horyzont obserwatora.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s