redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Informacje

mail

redoctoberk-19@wp.pl  ,  tel. 048 77 414 96 35

 

This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or add another page.

95 thoughts on “Informacje

 1. Mariuszu skasujtą rzeź wołyńska, przepraszam za zamieszanie. spróbuję jeszcze raz jak nie będzie Przełom – grawitacyjny telefon komórkowy bez emisji fal! to skasuj mój komentarz

 2. Polska zwalcza Polaków na Białorusi którzy nie popierają syjonistyczno-banksterskiego systemu
  mam nadzieję że tym razem nie wklei się film o rzeźi na wołyniu

 3. „Chronografia Joanna Malala” najprawdopodobniej z VI wieku naszej ery.
  „Adam został stworzony na wzór Boga z ziemi, i posiadał rozmiary:
  – Wzrost z głową – 6 stóp (30,5 cm x 6 = 183 cm)
  – Teles (prawdopodobnie w obwodzie ramion) – 96 palców (25,4 mm x 96 = 2 m 44 cm),
  – Rozpiętość (odległość od koniuszka kciuka do koniuszka małego palca) – 12 palców = 35 cm. – Łapa Adama była ogromna, marzenie każdego boksera;
  – Łokieć (odległość od zagięcia łokcia do koniuszka palca środkowego) – 24 palców (61 cm),
  – Stopa (rozmiar stopy) – 16 palców (40 cm) – to w ogóle poza granicą. Mógł nart nie zakładać w zimę. Z tego wszystkiego wynika, że Adam był typowym neandertalczykiem, lub zgodnie z słowiańską terminologią – troglodytą.”
  https://treborok.wordpress.com/daisz-zmowa-jezuitow/

  Konwój dostarczył na Antarktydę Arkę Gabriela
  https://treborok.wordpress.com/konwoj-dostarczyl-na-antarktyde-arke-gabriela/?preview=true

 4. Kolejny przyczynek do mistyfikacyjnej działalności NASA:
  „Woda na Marsie 2015 to kłamstwo – łazik Curiosity był na Grenlandi”

  A tutaj taka ciekawostka dotycząca tego znanego, jakoby wykonanego z Kosmosu zdjęcia ziemskiego globusa z chmurkami („Blue Marble”), którego już miałem okazję komentować na niniejszym Forum:

  a teraz okazuje się, że ktoś odkrył na tym globusie powtarzające się, nietypowe sekwencje graficzne chmur:

  Okazuje się, iż przy dzisiejszej technice komputerowej, wykonanie takiego „zdjęcia z Kosmosu” wcale nie jest trudne, o czym mówi filmik:

  „Jak szybko sfałszować zdjęcie Ziemi”

 5. Na stronie Treboroka ciekawy artykuł „Kim są Chazarowie i za co Bizantyjczycy zabili Jezusa”

  https://treborok.wordpress.com/kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa/?preview=true

  który polecam jako wart przeczytania, gdyż koresponduje z poruszanymi tutaj wieloma tematami. Najważniejsza hipoteza jest taka, że nie było żadnego potężnego państwa Chazarskiego na terenach dzisiejszej Rosji (brak dowodów materialnych), to jest mit (podobnie jak z „Ziemią Świętą”) stworzony na potrzeby zbudowania Nowej Chazarii. Autor twierdzi również, że potomkowie Chazarów żyją do dzisiaj w północnym Iranie.

  Niektóre zawarte w tym artykule hipotezy mogą wydać się zbyt śmiałe lub za daleko idące, ale mimo wszystko pobudzają do myślenia, bo w końcu, omawiając tak odległe czasy, jesteśmy zmuszeni obracać się głównie w kręgu hipotez.

  P.S. Przy okazji, chciałbym zwrócić uwagę na jeden unikalny szczegół, którego trudno byłoby (jeśli w ogóle) znaleźć w całej ikonografii dotyczącej ukrzyżowania – otóż na załączonym do artykułu obrazie

  zaskakujące jest nie tyle umiejscowienie ukrzyżowania obok Cieśniny Bosfor, bo to już rzecz znana, tylko przedstawienie zamiast tradycyjnego krzyża – konstrukcji w kształcie litery „T”, co zresztą jest zgodne z prawdą, gdyż takich właśnie konstrukcji używano w czasach rzymskich do egzekucji skazańców, a pionowe górne ramię było do tego celu zwyczajnie niepotrzebne. Krzyż – to już jest późniejsza manipulacja, której zadaniem było – jak sądzę – powiązanie nowo narzuconego kultu ze starodawnym symbolem kultu solarnego (kolejne wcielenie bóstwa solarnego – Sol Invictus, taki był pierwotnie przydomek Jezusa). Swoją drogą ciekawe, skąd i z jakich lat pochodzi ten obraz, gdzie się przechował i że nie został zniszczony, bo takie przedstawienie ukrzyżowania mogłoby być nawet dzisiaj potraktowane jak bluźnierstwo, jako że całe chrześcijaństwo jest przecież oparte na symbolice krzyża.

 6. Jest problem z otwieraniem lub odświeżaniem strony, gdyż trwa to dłużej, niż uruchamianie systemu operacyjnego, nawet przy łączu 20 Mb/s. Przyczyną jest nadmierna ilość grafiki, przyklejona do forum.

  Wyjściem byłoby przeniesienie tych wszystkich grafik z pola po prawej stronie do osobnej zakładki w nagłówku, o nazwie np. „Grafika”, zawierającej spis tematyczny i ewentualnie wewnętrzną wyszukiwarkę.

 7. Odnośnie ” Gigantyczne drzewa Edenu”, na stronie rosyjskiego autora jest ten temat poruszony i są przykłady, grafiki o gigantycznych drzewach, które istniały, a które zostały ścięte i min. większość gór jest pozostałością jako „pieńki” po tych gigantach. Autor pokazuje/porównuje wygląd/kształt różnych pieńków,pozostałości po ściętych drzewach obecnie, do tych skamielin. Artykuł składa się z trzech części” Na Ziemi lasów nie ma”
  Podaję link do strony
  http://www.as-gard.com/#!30-metrovye-kusty/h6v5w

 8. Witam Chciałbym uprzejmie dowiedzieć się co Pan sądzi o ORMUSIE Czy nie ma jakiś diabelskich mocy ? Ormus czyli biały proszek złota – Stanisław Szczepaniak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s