redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

7 thoughts on “Nieformalna władza i Podróże

 1. witam,
  nie znalazłem tutaj adresu do kontaktu z autorem blogu więc wpiszę publicznie czego zasadniczo dotyczy poszukiwanie Prawdy, która jest jak zresztą wszystko dualistyczna. autor porusza tu wiele problemów, które zostały wytworzone przez rządzących cywilizacją aby wprowadzić zamieszanie i zabrać czas życia ludziom, mieszańcom tej przestrzeni zwanej „ziemia”
  pierwsza prawda naukowa – mózg myśli ? ! każdy to wie i nie wyskoczy do innej formy przetwarzania danych! TO – cywilizacyjne, naukowe, komunistyczne, ateistyczne kłamstwo !
  dowodem mają być badania „szkiełkiem i okiem”- udowodnione zostały prądy na głowie! biegające po przewodzie elektrony i dziury (bełkot)…
  nie wiadomo na jakiej zasadzie szkło jest przeźroczyste, a teoria o ognisku, promieniach i oku nie przewiduje przekazu informacji, bo nie wskazuje elementu przetwarzania w ognisku wielkości połowy długości fali.
  wytłumacz! –

  MóZG NIE MYśLI – NIE JESTEś neuronem !
  prądy na głowie nie mają NIC wspólnego z aktywnością neuronów, gdyż nikt na świecie NIE zna teorii fizycznej udowadniającej w jaki sposób pole elektrom. mogłoby przejść przez 5 warstw elektrolitu, nikt z fizyków nie potrafi wytłumaczyć tego zjawiska.
  moje poszukiwania trwały 25 lat i żaden prof. nawet od równań Maxwella nie udowodnił, że pole elektrom. przechodzi przez elektrolit.
  co Twoje zmysły ciała dostrzegają mieści się w obrębie 4 na 5 łokci twojej miary.

  druga teologiczna PRAWDA – KŁAMSTWO – BŁęDNE tłumaczenie słowa KABOD występujące 100.. razy w Piśmie świętym zmienia sens JEGO przekazu!
  dowód –
  tłumaczenie jako Chwała – synonim sława – chwała NIE odzwierciedla obrazu i działania i funkcji urządzenia, które jest nazywane KABOD – org. tłum. Ciężki,

  TO urządzenie odpowiada za tworzenie świadomości i systemy sterowania

  http://www.lifechip.pl – KWANTOWY PROCESOR Zycia

  życie może się toczyć tylko i wyłącznie WEWNąTRZ Ciężkiego – Chwały nie ważne jak ją nazwiesz czy ziemia czy mars. na pewno nie „w” lub „na” zlepku kamieni jak wszyscy uważacie… toczy się w Inteligentnym środowisku.

  Jaka jest różnica między barbarzyństwem, pogaństwem a chrześcijaństwem według obecnej teologii i praktyki wszystkich odłamów ? – jeśli dotyczy ustawienie Jego – Boga względem człowieka tu na „ziemi.”
  odpowiedz:
  NIE ŻADNEJ różnicy !
  jeśli pominie się prawo dotyczące ilość posiadanych żon, kobiet, co można również w wielu przypadkach nie stanowić różnicy.
  poganie i barbarzyńcy WIERZYLI w JAKIEGOś Boga jak chrześcijanie, a swoje obrzędy kierowali do JAKIEGOś Boga.

  wielcy naukwafcy powymyślali sobie kuleczki z patyczkami i w żaden sposób nie umieją nawet zinterpretować doświadczeń dotyczących atomu – czytaj forum…

  http://www.lifechip.pl
  własność autorska janusz lusiński

 2. Twierdzenie BACONA mówi, że
  „mało nauki odwodzi od Boga, dużo nauki prowadzi do Boga”

  Transformacja Teologii do nauki ścisłej.
  Nowe spojrzenie na zagadnienie świadomości, która nie jest wytworem zbiorów komórek neuronowych, wyjaśnienie Istoty człowieczeństwa w syntezie obowiązujących doświadczeń naukowych i dawnej wiedzy Objawionej przez Biblię i przekazy starożytnych zapisków.

  Dorobek cywilizacyjny nauk humanistycznych i technicznych jaki dokonał się od zaistnienia człowieka na ziemi, jego dążenia do odkrycia swej Istoty, były planem prowadzącym do poznania działania Procesora, który jest źródłem tworzenia jego myśli, stanów psychicznych oraz wszelkich systemów sterowania na poziomie KWANTOWYM.
  LIVECHIP, PROCESOR, New Jerusalem

  „Transformacja Teologii w kontekście nauk ścisłych..”
  ISBN 978-83-917420-8-2
  http://www.lifechip.pl/

  Wykład obala stereotyp myślenia neuronami, udowadniając przez syntezę całościowej wiedzy o człowieku iż Jego Istota ma dualistyczny charakter. Słowo duchowy oznacza informatyczny, duch – informacja. Nowa budowa atomu, struny – PALMY, KABOD – CIĘŻKI – CHWAŁA, nauki o metabolizmie w kontekście systemów sterowania.

  NIKT z naukowców na świecie nie wie zgodnie z jaką zasadą fizyczną prądy z neuronów przechodzą przez 5 warstw elektrolitu, aby ukazać się w pomiarach, które zostają analizowane jako działanie odpowiednich pól neuronowych. dokładnie ułożonych oczywiście pod punktami aktywności elektrycznej?
  problem dotyczy oczywiście również zapisu EKG.
  istnieją dowody wielu zapisów wskazujących na zawały, ale nieadekwatnych do istoty sprawności serca wykazanych badaniem krwi.
  NIE kwestionuję FAKTU istnienia aktywnych prądów na skórze jednak nie wynikają one z wnętrza czaszki, serca … a ich źródło opisałem.

  temat rozszerzony na akademickim forum
  http://www.nfa.pl/news.php?id=8288

 3. Witam Panie Mariuszu czy może Pan coś powiedzieć na temat georadarze. chodzi tu o jakąś technologie. Z góry dziękuje pozdrawiam.

 4. Ty popatrz Mariusz co tutaj Bein wkleił – guz to candida, widze to codziennie. Sodę mam, pierzge bezcukrową też – paskudnie smakuje… po 10 dniach zobaczymy. Miód też by sie przydał. Nie mam mowy o martwicy typu G. Ashkar ntv- nkwd https://piotrbein.wordpress.com/2012/02/13/nowotwor-to-grzyb-uleczalny/

  • Pani Beato – „soda + woda utleniona” idealna do higieny osobistej niszczy grzyby które odpowiadają za przykry zapach (pod pachami, stopy). Idealnie nadaje się do mycia zębów zamiast past z fluorem.

 5. Zaproszenie na Światowe Dni Polski w dniu 24-26 lipca 2016

  na wyspę Sjælland (Kraj Dusz) w Danii,
  na Paradisbakkerne (Wygórza Raju)
  do miasteczka Hvalsø (Wyspa Wieloryba) koło Roskilde,

  zaprasza w dniu swoich imienin
  Krystyna Anna
  na inaugurację książki (jeśli strona internetowa http://www.raj.org.pl nie zostanie zablokowana).

  Bardzo mile widziani będą:
  Paweł Szydłowski
  Czesław Białczyński
  Beata Andrejas
  Mariusz Szczytyński
  Grzegorz Braun
  Ludmiła Riabkowa i reszta ze Szklarskiej Poręby

  Jeszcze Polska nie zginęła
  póki my żyjemy,
  po czynach polaków poznajemy
  choć my rozproszeni!

 6. Taka mała ciekawostka na temat skąd się wzieła nazwa miasta Moskwa**************https://treborok.wordpress.com/w-przekladzie-na-ruski-moskwa-oznacza/?preview_id=15129&preview_nonce=0d5c85225e&preview=true

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s