redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

3 thoughts on “„Pozorny” ruch Słońca, czy na pewno on jest pozorny?

 1. Ostatnio pytano mnie o taką rzecz: dlaczego samolot widzimy daleko, jako mały obiekt, a jak się zbliża to staje się większy.
  Natomiast ze sloncem jest na odwrót, nad horyzontem jest wieksze, a w zenicie mniejsze i z powrotem na zachodzie większe.

  ODPOWIEDŹ:

  Jest to kwestia wysokości ruchu obiektów znajdujących się na niebie, względem szklanej linii karmana, która znajduje się na wysokości 100 km nad ziemią :

  1. samolot leci poniżej linii Karmana i w miarę zbliżania staje się coraz większy.

  2. Słonce natomiast znajduje się powyżej szkła nieba i ono działa jak soczewka i w miarę pojawienia się w zasiegu widoczności-wschód słońca (jest najdalej od obserwatora) widzimy je duże. Natomiast w zenicie, najbliżej nas widzimy jako małe , a przy zachodzie widzimy już większe.

  Przypomnę że słonce ma około 300 km średnicy (wg niemieckich naukowców badających niebocentryzm: http://www.rolf-keppler.de ) i w miarę przybliżania się i oddalania od obserwatora widzimy je większe albo mniejsze . Fakt zmiany postrzegania wielkości słońca jest kolejnym dowodem że żyjemy wewnątrz ziemi, ponieważ raz widzimy słońce z bliska (zenit) raz daleko: wschód i zachód , ale widzimy je zawsze poprzez szklaną linię Karmana. Samolot zaś widzimy bez soczewki linii Karmana. Link do filmu na temat szklanej Linii Karmana:

 2. W policyjnym śledztwie dotyczącym przestępstw liczą się 3 czynniki:

  1. motyw
  2. narzędzie przestępstwa
  3 sprawca

  W przypadku przestępstwa wprowadzenia tak zwanego układu słonecznego mamy je kolejno:

  1. motyw : wprowadzenie kultu diabła/kultu solarnego w umysły ludzi by wierząc w to nie oddawali Bogu czci „w prawdzie” Jana 4:23, 24, usuniecie w cień Boga i wysłanie go w „daleki” kosmos. Poprzez oszustwo nauki , doprowadzić do sytuacji gdzie miliony bedą nieswiadomie diabłu oddawać cześć, wierząc w tzw. „układ słoneczny”. dokładniej w filmie http://vimeo.com/91410302

  https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/01/kult-solarny.jpg?w=1200&h=kult

  2. narzędzie przestępstwa: astronomowie i system edukacyjno-propagandowy

  3. sprawca : diabeł , zbuntowany względem woli Boga anioł

  ……………………………………………..

  A to już ….Słowiańska mapa świata, jak widac nasi przodkowie byli doskonale zorientowani że żyjemy wewnątrz ziemi , nie potrzebowali …..astronomów by im wciskali ciemnotę 🙂 , i propagandy naukowej , swoistej „religii”, by stosowała presję autorytetów .

  https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/07/0-n-mandala-a101.jpg?w=700&h=slow

  Z bloga Białczyńskiego, blog poświęcony słowiańszczyżnie : http://bialczynski.files.wordpress.com/2010/02/0-n-mandala-a10.jpg?w=600&h=586

  http://bialczynski.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s