redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Z Youtube zniknął kolejny kanał z filmami o niebocentryzmie.

19 Komentarzy

Kiedy Youtube usunęło moj kanał o niebocentryzmie dnia 14 .01.2014 ,  https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/01/21/akcja-youtube-zamkniecie-kanalu-z-niebocentryzmem/ , założyłem kanał filmowy na vimeo : http://vimeo.com/mariuszszczytynski   Potem okazało się że moje filmy były sciągane na różne kanały , co prawda nie  wszystkie, ale pojedyncze, po kilka itp. W jednym przypadku kanału filmowego pana Stefana Wrony (497 subskrybentow), filmy były ściągane z mojego vimeo i umieszczane na kanale tegoż pana w …komplecie, a moj kanał z vimeo był tam linkowany pod kazdym filmem. Ten kanał obecnie już …nie istnieje 🙂 , Pozostały po nim tylko playlisty a co ciekawe pełna playlista z niebocentryzmem zostala ….sprywatyzowana: 🙂   , jest komunikat ” ta playlista jest prywatna. ” 🙂

Jak to sprawdzić : w wyszukiwarkę wbić „Stefan Wrona Niebocentryzm” i się pojawi ten link :  http://www.youtube.com/results?search_query=Stefan+Wrona+Niebocentryzm  i dalej jak wyżej.

Zawsze można powiedzieć że kanał ktoś sam zlikwidował , albo niebocentryzm nie był powodem likwidacji tego kanału albo było jeszcze cos innego, gdzie przy okazji „poleciał” niebocentryzm 🙂

Jak by nie było , to ciekawy jest fakt ktory zauwazyłem po pojawieniu sie tam filmow o wahadłowcach 🙂 , do tego czasu pod poprzednimi filmami o niebocentryzmie na tym kanale, byla usunieta funkcja udzielania komentarzy, aż tu nagle pan Wrona zrobil komentarz , świadczący o tym , że temat niebocentryzmu „ząłapał” :),  był bardzo obszerny.

Do głowy by mi nie przyszło że taki kanał  gdzie niebocentryzm byl mozna powiedziec „na boku”, moze byc zlikwidowany.

Jak by nie było, to jeden  komplet filmow z niebocentryzmem zniknął z YT.

Pozostał jeden komplet filmów  :  http://www.youtube.com/channel/UC5WJrerciZHxt_X41nkXvEw  i  zobaczymy jak dlugo się utrzyma. 🙂

19 thoughts on “Z Youtube zniknął kolejny kanał z filmami o niebocentryzmie.

 1. Już mnie pytano dlaczego nie zrobilem scrina z tych komentarzy. Do glowy by mi nie przyszło że taki kanał gdzie niebocentryzm w sumie był „na boku” , bedzie zlikwidowany i akurat w kilka dni po ostatnim filmie o wahadłowcach.

  Wystarczyło by gość zaczą mowić , to już mu zamknęłi usta. Jak siedział cicho i nie bylo dyskusji to było ok. A jak napisał swoje zdanie w tak dość oglądalnym kanale filmowym to mu wywalili caly kanał , bo blef musi królować. 🙂

  Jak widac „gora” jest świetnie zorientowana w tym gdzie zyjemy , pilnuje tego jak swoisty bastion, idzie to w sukurs z działalnością internetowych dezinformatorów , ktorzy pilnują by blef życia na zewnatrz ziemi hulał w najlepsze.

  Czyli mamy tu dzialanie na dwa fronty: instytucjonalne: likwidacja kanałów + działalnośc dezinformatorów. https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/08/23/start-wahadlowca-co-nam-on-udawadnia/comment-page-1/#comment-3815

  Co ciekawe , kiedyś znajomy powiedział mi: czy wiesz co ty zrobileś?, ty najwiekszą tajemnicę masonerii wrzucileś w tłum !

  To jest ta tajemnica :
  https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/8.jpg?w=700&h=
  stella masonska
  Kto myśli że kierownictwo YT to nie masoneria to niech podniesie rękę 🙂

  uzyta w filmie: http://vimeo.com/84302493

  Myślicie że z vimeo jest spokój 🙂 , już miałem dnia …..14.04.2014 (rocznica daty wylotu z YT 🙂 ) ….zamieniony kanał na …prywatny, ale jakoś się skonczyło wszystko ok , przynajmniej na razie.

  Ostatnio mnie uprzedzono że: wszystko ci zlikwidują, ale dopiero wtedy, kiedy dojdą do wniosku że to do czego się dokopałeś i upubliczniłeś zbyt mocno uderzy w system”
  „nawet bedą mieć gdzieś fakt że tym tylko uwiarygodnią niebocentryzm”

  na razie kontrolują sytuację czy dają sobie radę wprowadzeni internetowi dezinformatorzy

 2. Kiedy ktoś mówił, że żyjemy w ‚świecie Orwella’ (książka ‚1984’) wcale się nie pomylił.

  Oczywiście zaraz dojdą do głosu pieniacze w stylu: gdzie masz teleekrany albo inne gadżety ze świata opisane go w książce

  Nie chodzi tutaj oczywiście o szczegóły, o bzdurne detale. Powieść ta pokazuje ogólnie to co się stało, i dalej dzieje, z naszym światem, nawet. Jeżeli obecnie stosowane metody nie są tak komunistyczne jak kiedyś, niemniej jednak są dalej wykorzystywane z morderczą (dla nas) konsekwencją.

  Powiecie, że nie ma teleekranów (odbiorniko-nadajników przekazujących propagandę i szpiegujących ludzi), przez które szpieguje się ludzi? A zapomnieliście o telewizorach, radiu, komputerach, itp? Telewizja – ‚skrzynka dla idiotów’ – od lat służy do ogłupiania ludzi – bezpośrednio przez rozpowszechniane kłamstwa, ale też złudnie daje uczucie odpoczynku wprawiając widza w daną częstotliwość.
  http://michalpasterski.pl/2009/06/jak-tv-wplywa-na-twj-umysl/
  Nigdy nie mieliście takiego uczucia – przy braku ciekawych programów przęglądanie kanałów, zamiast wyłączenia telewizora 😀

  Poza tym, nawet kamery w laptopach i innych urządzeniach są wykorzystywane do szpiegowania ludzi, taka kamera wtedy nie wykazuje, że jest włączona!
  nawet router wi-fi może być wykorzystany do ustalania naszego położenia 😀 po zakłóceniach w polu emitowanym przez router.
  https://gigaom.com/2013/11/11/wi-fi-spying/

  Dalej twierdzicie, że to nie jest świat wg. Orwella? 😀 😀 😀

  Dalej idąc – rządy i propaganda. Główny bohater powieści pracował w ministerstwie tzw. ‚Prawdy’, zmieniając treść artykułów gazet, książek itp. żeby te pasowały do opinii, słów, statystyk partii potrzebnych w danej chwilii. Jeżeli wyniki np. produkcji nie odpowiadały zapewnieniom, zapewnienia te zmieniano 😀 a kłasmtwo stawało się prawdą, a partia zawsze była bezkarna cokolwiek zrobiono.

  Jakże jest to zbieżne 😀 😀 politycy i partie obiecujący gruszki na wierzbie 😀 nigdy nie wywiązując sie z żadnej ze swoich obietnic (kłamstw), będąc bezkarni. Niewygodni ludzie są usuwani bez śladu (np. Smoleńsk 2010). Nigdy nie ma winnych, tylko… partie, organizacje, których nigdy nie da się pociągnąć do prawdziwej odpowiedzialności. Wyimaginowani wrogowie (np. antysemityzm,) są podstawiani lub tępi się wrogie im wartości (Bóg, rodzina, miłość, szczęście), a nasi prawdziwi wrogowie rządzą tzw. ‚bydłem’ albo ‚bydłomasą’ ludźmi bez świadomości i ideałów, bardziej podobnych do targanych przez swoje popędy zwierząt.

  Instytucje naukowe (propagandowe) ‚zmieniające’ przeszłość (sfałszowna chronologia, ‚historia’) i i świat (Palestyna jako Izrael, teoria heliocentryzmu, teoria ewolucji, teoria wielkiego wy buchu, astronomia, i wiele wiele innych), wmawiając nam pogańskie postrzeganie ludzi i wartości (religie).


  Cóż, nie ma co się łudzić, jakoby Orwell kogoś chciał przestrzec 😀 😀 będąc samemu w tym światowym układzie/estabilishmencie (nazywajcie to jak chcecie) pisał wiedząc, że i tak nic to nie zaszkodzi planowi n-letniemu 😀 :D.

  Jeżeli się zastanawialiście, dlaczego ten świat jest taki chory i zdegenerowany to wszystko to jest zasługą ludzi służących Szatanowi (kozłów) – ministrantów kultu diabła – oraz mas (bydła), które zgadza się posłusznie (bardziej lub mniej) na każde ich bluźnierstwo i lubieżność.

  Nie ma co się dziwić, że znikają kolejne kanały z niebocentryzmem, i innymi materiałami zawierającymi prawdę. Kozły zawsze będą bagatelizować taki fakt, tłumacząc się, że to autor materiału lub osoba rozpowszechniająca zawiniła. Nie wiedzą jednak, że wszystko co myślą i mówią nie jest ich własnym ‚dorobkiem’, ale wytworzonym przez ‚machinę’, której sami są tylko trybikami, a którą opisał Orwell.

 3. A tak naprawdę to co odróżnia wyżej wspomnianą wizję świata, od naszego świata to to, że świat książki, jak zresztą w większości książek :(, jest pozbawiona Boga. Z tego powodu totalitarni władcy mają ‚jazdę ciągnikiem bez trzymanki’ a ktoś mógłby dodać, że i ‚bez silnika’ 😀 :D. Ich celem jest władza absolutna nad masami i w ich świece nie działają wyższe siły/istoty niż ludzie

  W prawdziwym świecie, ‚władcy’ świata są ograniczeni wieloma obostrzeniami, a co najważniejsze mają inny priorytet niż władza absolutna (której nie mogą zdobyć), a z rozkazów demonów mają swoiście ‚udupić’ w kulcie diabła (tonącej łajbie) – w którym udział jest równoznaczny z drugą śmiercią (Obj. 21:8) jak największą ilość ludzi.

  Żeby ten plan wykonać nie mogą stosować komunistycznych metod – muszą podstawiać swoistą marchewkę – wabik. Bogactwo, sławę, i wiele innych ‚przyziemnych’ żądz, na wyciągnięcie ręki. Tak żeby co zdolniejsi, a zwłaszcza najzdolniejsi ludzie byli na usługach szatana i jego demonów.

 4. Razem z Mariuszem zostaliśmy niedawno wyrzuceni z bardzo popularnego forum o grach. Niemal jednoczesny ban, bez podania przyczyny i niemający żadnego logicznego wyjaśnienia, poza jednym: niewygodna prawda i proste porównanie, które jest niezwykłym zagrożeniem dla blefu. Wątek, który założyłem dotyczył…słońca i wahadłowców 🙂

  • Pamiętam to , wylecieliśmy po dwóch godzinach od założenia wątku, który został załozony w „tematach ogólnych” tego forum, jak widać pojęcie wolności słowa to fikcja, a dlaczego?, bo mamy … orwellowski system. Wolnośc słowa jest do momentu az się napisze prawdę, np. niebocentryzm , wtedy orwellowski system uruchamia się automatycznie, nawet nie trzeba długo czekać 🙂 . A co ciekawe to wiekszość jak dowiaduje się o takich „krzywych akcjach”, to i tak nie dają wiary a rogacizna przemilcza ten fakt, albo swoimi sposobami, „zbywa” problem (np. że moj kanał to ja zamknąłem, albo że ktos się czuł strasznie i zgłosił że filmy są „niewłąściwe” 🙂 ), by ukryć istotę intencji orwellowskiego systemu.

   • Witam, z racji tego że jest to blog a nie forum nie wiem, gdzie umieścić te wiadomość, czy też raczej dwa pytania. Proszę wybaczyć jeśli zostanie to uznane za zaśmiecanie bloga. Chciałbym jednak poznać Państwa stanowiska / opinie o Geocentryzmie i teorii płaskiej Ziemi.

    Film wprowadzający do Geocentryzmu jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=Ddyn5laWric.
    Znalazłem również dłuższy artykuł na ten temat na tej stronie: http://www.zbawienie.com/geocentryzm.htm

    Kanał z filmami traktującymi o płaskiej Ziemi jest tutaj : http://www.dailymotion.com/user/jezusnonstop/1

    Pozdrawiam serdecznie

   • Macieju: geocentryzm i plaską ziemię rozwala geodezja:

    optyka;

    a całość i geodezji i optyki do sprawdzenia na przyklad efektem lornetkowym

    Co do twoich pytan to oba te systemy geo i plaska ziemia mają mankamenty, natomiast plusem jest dla tych systemów , dość dobrze opracowany material dowodowy bezruchu ziemi.

    W przypadku plaskiej ziemi , to jej filmy na temat bezruchu ziemi są dobrze zrobione i bardzo ciekawe.
    Mankamentem jest udowadnianie ze horyzont jest plaski nawet w kosmosie, to znaczy że jest to dowod ze ziemia jest plaska, kiedy jest to wynik krzywej światła uderzajacej o ziemię.
    Drugim mankamentem sa odleglości ponizej rownika im nizej to tym wieksze , niezgodne z rzeczywistością.

    https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/lot-samolotem22.jpg?w=1000&h=lot samolotu

    https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/05/coucher-soleil1.jpg?w=700&h=Horyzont w kosmosie

    Geocentryzm jest prowadzony na poziomie naukowym i jest daleki od praktyczności, dlatego nie wzbudzał zainteresowania.

    Czy plaska ziemia czy geocentryzm to oba zakładają że żyjemy na zewnątrz ziemi.

    Kiedyś z panią Joanną Nowak z Jezusnonstop , nawet dyskutowałem ale w momencie jak użyłem argumentów z Septuaginty to dyskusja się skończyła :).
    Fragment z jej filmu gdzie pokazuje jak statek kosmiczny przebija się przez szkło nieba czyli firmament a gwiazdy pryskają na bok a potem wracają , uzyłem w filmie pt. „Gdzie są gwiazdy”:

    Oba systemy nie biorą pod uwagę otworów wylotowych do Otchłani znajdujących sie na biegunach:
    przykladowo na biegunie poludniowym:
    https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/antarctica-hollow-earth-opening-2.jpg?w=1000&h=otwor na biegunie Pd

    https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/02/6.jpg?w=1000&h=model NC

   • Ten film z punktu widzenia niebocentryzmu (NC), traktuje o bezruchu ziemi to jest niezły bo opowiada o ukrytych eksperymentach , które nie ujrzały światła dziennego. Ale najlepszy numer polegał na tym dlaczego Einstein pozbył sie …eteru. :).
    Chociaz w tym wpisie to jest nie na temat , ale wcześniej kwestia bezruchu ziemi nie byla omawiana , to warto ten film obejrzeć w dwóch częściach:

   • W temacie usuniecia kanału.

    Okazuje się że kierownictwo YT właczyło „ręczne sterowanie”, polegajace na tym aby usuwac niektore moje komentarze (obecnie mam konto na YT ale nie pod moim nazwiskiem) pod filmami o NC , rozrzucone pojedynczo na rożnych kanałach.

    Cel tej orwellowskiej taktyki:

    1. zablokowac dyskusję na temat NC.
    2. zrobic wrazenie na tym, kto bedzie czytal komentarze, że gościu „odpuścił” i sam zrezygnował z dyskusji.
    3. zniechęcić widzów do samodzielnego badania tematu i robienia własnych doświadczeń.

    Na YT komentarze do filmow są bardzo popularne i kiedy ja mialem kanał na YT , to mialem pod kazdym z filmów po 300-500 komentarzy w momencie jego zamknięcia. I konca nie bylo widać :). Dlatego komentarze to „oczko w głowie” masonerii z YT.

    Oczywiście po takich faktach niektorzy nie dadzą temu wiary, że takie rzeczy się dzieją, pytanie dlaczego?, bo na nich oddziaływuje orwellowski system.

    A ci na „gorze” bardzo dobrze wiedzą o tym że zyjemy w kuli, i w ten sposób wspierają internetowych dezinformatorów , czyli tzw. „ministrantów usługujących na ołtarzu kultu diabła”. 🙂

 5. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Czym innym jest kształt Ziemi, a czym innym jest (bez)ruch, a w obu kwestiach oficjalna nauka najwyraźniej (zwątpienie to jest spowodowane moim brakiem rozeznania i zdolności w tej materii, stąd nie pozwalam sobie na ostateczne wnioski) łże.

  Ps. dyskusja byłaby ułatwiona (chociażby poprzez możliwość tworzenia tematów „na miejscu”), gdyby powstało jakieś forum, gdzie można by poruszać kwestie nie będące bezpośrednio związane z kolejnymi wpisami pojawiającymi się na blogu.

  Pozdrawiam

  • Myslę że na stronie Informacje , mozna tam pisac o takich rzeczach które nie są związane z kolejnymi wpisami .

   To jest tutaj: https://redoctobermsz.wordpress.com/informacje/ , forum jak by było, to byłoby tylko w większości zaśmiecane wymiocinami diabla linkowanymi przez netowych dezinformatorów. Na takim forum to tylko oni by siedzieli i non stop by pisali same negatywne sofistyczne posty pod pozorem „merytorycznosci”i blokowali by jakiekolwiek dyskusje na temat NC. A ja bym tracil czas na odkrecanie kolejnych klamstw i oszustw. A tak by naklamali zgodnie z zasadami ich szkolenia: „tak ci naklamiemy że ci w buty wejdzie” . Myslicie że to zarty?, tak jest na kazdym forum, jak zaczynasz pisac prawdę to juz jest kilku od razu i sie pojawiają jak hieny , ktore wyczuły żer :). Tu nie mają wstępu i są trzymani na odleglość „lotu kuli karabinowej” , a jak popełnią błąd to zaliczają „zrzynkę” , jak ten tutaj, ktory teraz się „czochra na necie” i nie może przeżyć demaskacji 🙂 , https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/08/23/start-wahadlowca-co-nam-on-udawadnia/comment-page-1/#comment-3815

 6. No i dlaczego walczysz z Lucyferem ? Opłacało się ?
  Uważaj na siebie.. różne wypadki się zdarzają…

 7. Powiem ci, dlaczego ten nędzny kanał zniknął z Youtube – bo obrażał ludzką inteligencję. Aż przerażenie mnie ogarnia, gdy zdaję sobie sprawę, że tacy pomyleńcy jak ty chodzą wolni po ulicach, zamiast gnić w psychiatryku.

  PS Szkoda, że w biblii nie było słowa o zasadach poprawnej składni i gramatyki. Pewnie dlatego nie masz o nich pojęcia.

 8. bicz na idiotów dobrze za to że ty jesteś inteligentny jak ci nie odpowiada to co się na tym blogu opisuje to idż na stronę nasa.gov tam takim pustogłowym swoją prawdę wrzucą ci od razu do tej kuli jesteś zwykłym ignorantem którzy sam nie potrafi zbadać czy coś jest prawdą czy nie tylko opiera się na domysłach ludzi którzy są zwykłymi nieudacznikami i niczym nie potrafili się wybić tylko głupotom np Albert Einsten

 9. mam pytanie, czy ktoś współcześnie dowiódł ,że obwód ziemi ma ok. 40000km. druga rzecz, która mnie nurtuje to prędkość obrotowa ziemi wychodzi ,że żyjemy na niezłej karuzeli- na równiku 1667km/h. jedynym logicznym wytłumaczeniem dla mnie jest to że żyjemy w środku kuli i dociska nas siła odśrodkowa ale i tak należy brać aviomarin przy tej prędkości

  • No, ale ziemia się nie porusza , stoi w miejscu, obraca się tylko kula nieba. To po co ci aviomarin? 🙂

   Dociska nas do ścianki ziemi siła eteru o której mówił już Tesla i hinduscy starożytni uczeni.

 10. Mariusz chodzi mi o to, czy są dostępne oficjalne wyniki pomiarów Ziemi wykonane współcześnie. bo może źle szukałem. wszędzie pisze ,że na podstawie fotografii satelitarnej są takie a nie inne wymiary.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s