redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Co nam mówi fota z równika ?

2 Komentarze

Nasz „dobry znajomy”  🙂   z youtuba, Grzegorz (Gww15) postanowił rozpocząć międzynarodową karierę. Słabo mu idzie, wręcz beznadziejnie. Za późno dołączył, żeby sobie swobodnie poblefować.  Wykłóca się, że ślady gwiazd w fotografii zrobionej na równiku, są niemożliwe dla wewnętrznego systemu (życia w środku ziemi).

Fotografia ze strony : http://www.sguisard.astrosurf.com/Pagim/From_pole_to_pole.html

Australijski badacz NC pokazuje, że jak najbardziej wszystko się zgadza 🙂 Grzegorz dostaje tam co chwila jakąś czapę, ale obrał taktykę typową dla kozłów: powtarzać do znudzenia, że białe jest czarne a nuż jakiś idiota go pochwali i będą razem dawać sobie w „żyłe”  🙂 .  A to już wyjaśnienie australijskiego badacza NC:

Symulacja komputerowa potwierdzająca zdjęcie z równika na którym są widoczne dwa bieguny. Jest to odpowiedz na zarzut że widok gwiazd z równika przeczy NC, jak widać NC (niebocentryzm ) funkcjonuje bez zarzutu.

Symulacja komputerowa potwierdzająca zdjęcie z równika na którym są widoczne dwa bieguny. Jest to odpowiedz na zarzut że widok gwiazd z równika przeczy NC, jak widać NC (niebocentryzm ) funkcjonuje bez zarzutu.

link do forum:

http://truth-zone.co.uk/forum/science-and-physics/63418-skycentrism-we-live-inside-the-earth.html?limitstart=0

Ka rol (skycentrism)

 

 

 

Reklamy

2 thoughts on “Co nam mówi fota z równika ?

 1. Coś dla śmiechu:

  Gww w angielskim wątku na prędce wymyślił sobie, że wahadłowce w środku ziemi lecąc po orbicie roztrzaskałyby się o jej wewnętrzną powierzchnię z powodu działania siły odśrodkowej 😀
  Tak to jest jak się ma w mózg wbite kłamstwo i koźlęce nastawienie, wtedy można takie absurdy wymyślać. Odpowiedź była krótka, niestety reakcji Grzesia się nie doczekałem. Pewnie się mocno spocił, że taką bzdurę palnął i miał nadzieje, że wszystko się szybko rozejdzie po kościach 🙂

  Panie Grzegorzu, wahadłowce nie roztrzaskują się o wewnętrzną powierzchnię ziemi z tego samego powodu, dla którego utrzymują się na orbicie dla wypukłej ziemi. Prawda, że łatwe ?
  Mniej więcej takie ‚dowody’ i złote myśli przedstawia gww, śmiechu warte 🙂 Anglicy mają ubaw.

  • To tylko świadczy tylko o tym że gww15 traci nerwy , jak wyskoczył z tym wahadłowcem, ponieważ tam na tym forum sczyściliście go na maksa, tą symulacją z równika. Z tego co wiem dla niego to ta fota była swoistym „amuletem na NC”, a tu na tym forum EN, mu ten amulet zniszczyliście. 🙂
   Oczywiście ten jego „amulet”, od początku był lipny bo to jeden z dowodów fotograficznych NC.
   Dla zainteresowanych fota z rownika była wykorzystana w filmie :

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s