redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

10 thoughts on “Kosmici, jasnowidzki,transformacja przestrzeni,Bóg

 1. Transformacja przestrzeni 😉

  W tym krótkim gifie ziemia jest raz wklęsła raz wypukła.

 2. To ten ksieżyc to w koncu czym jest wg. niebocentryzmu ?, hologramem czy ciałem stałym i skąd pochodzi swiatło tego ksiezyca, ze słonca czy z jakiegoś innego zródła?.
  No i co z pozostałymi planetami, sa hologramem czy cialami stałymi ?

 3. Witam Panie Mariuszu ja mam takie trochę śmieszne pytanie ale zauważyłem jak patrze na niebo to zastanawia mnie czemu gwiazdy Migają z góry dziękuje i pozdrawiam tu Bytom.

 4. Bardzo was lubię, choć w tych religijnych waszych aspiracjach jesteście bardzo płytcy. Szkoda was na to, jesteście piękni i interesujący, bardzo zdolni, ale coś Wam kopara opadła i za mało nadajecie nowych filmów o NC, bo NC jest do udowodnienia i bardzo ćwiczy mózgownicę w rozumieniu 3D. BÓG sam się obroni. Kocham WAS i obiecuję modlitwę.

 5. Ciekaw jestem w takim razie jak wygląda niebo na zewnątrz ziemi. Czy tam są prawdziwe gwiazdy, kosmos, słońce? Czy z tamtego miejsca można wylecieć w kosmos czy też jego nie ma i jest jakiegoś rodzaju izolacja? To nowy temat dla mnie i nie denerwujcie się jeżeli była już mowa o tym.

 6. Panie Mariuszu niech Pan patrzy co wykłada Szydłowski:

  Od 32.12 min

 7. nc nigdy nie był udowodniona bo po co jest beznadziejny. jeśli na yt zamkli ci kanał bo to spisek to czemu nadal pozwalaja ci miec te strone. chyba ze hestes zydowskim szpiegiem

  • Należy więc rozumieć, że HC został udowodniony? Jeśli można, to gdzie i kiedy? Chodzi o dowód geodezyjny, przeprowadzony w terenie, nie zaś o książkowe duraczenia. Czy przeprowadzono gdzieś konkretne doświadczenie, analogiczne do doświadczenia Teed’a – Morrow’a z 1897 r. i wykazano, że powierzchnia wody jest wypukła? Nie ma jakoś chętnych po stronie zwolenników HC, mimo, iż dzisiaj nie wymaga to dużych kosztów, bo można wykorzystać laser, czego dokonali już zwolennicy NC. Ostatecznie, można też powtórzyć doświadczenie, jakie wykonał Mariusz nad Jeziorem Turawskim, bo przecież tego rodzaju akwenów nie brakuje w kraju.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s