redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

32 thoughts on “Pałac Boga, kult falliczny, historia NC

 1. Witam Rodaków 🙂
  Całkiem dobra ta niedziela ok.10.500 wyświetleń.
  Jakiś ambitny projektant napisał zawodowo komentarz pod środkowym filmem o sky Tower – warto przeczytać… no to tyle na razie

 2. Proszę podać link do tego komentarza.

 3. Witam czy moze Pan cos powiedziec na temat teczy z gory dziekuje. Palnolem glopote no facebooku ze drugie odbicie teczy pokazuje sie na szkle karmana pozdrawiam Sebastian

 4. Super filmy panie Mariuszu,tylko żeby jeszcze pani Beata panu się nie wcinała bo strasznie przynudza i miesza kapuste z grochem.Jak pani Beatka ma coś do powiedzenia to niech sobie osobno zrobi film a nie przeszkadza.

 5. Może nie całkiem na temat,ale mam pytanie.
  Chodzi o orła białego w godle Polski.Mnie się wydaje,że starożytni Polacy-Lechici nie posługiwali się białym orłem jako godło,ponieważ był to symbol rzymskich legionów.Kiedy Lechici zdobyli Rzym zabrali rzymskim legionistom ich horągiew właśnie z białym orłem.Po nie długim czasie została jednak po przegranej bitwie odebrana.
  Czytałem książkę J.Bieszka i jest tam krótki opis tego wydażenia.
  Z tego co mi wiadomo to naszym symbolem był krzyż czerwony równoramienny a także swastika czyli szczęśliwka w lewo łamana.
  Obecnie czerwony krzyż to symbol nemrodystów,zakon maltański albo znak na fladze Anglii.Zastanawiam się czy też flaga białoczerwona nie jest przypadkiem wynalazkiem nemrodystów po opanowaniu Polski przez to watykańskie ścierwo.
  Proszę o odpowiedź panie Mariuszu jak się rzeczy mają.

 6. Polecam link jak wygląda kopuła nad naszymi głowami

  • Nieweryfikowalne… 🙂

   • Najpierw trzeba by zweryfikować, czy teleskop Hubble’a w ogóle istnieje, bo tym numerem z latającym miastem wkroczyli na poziom Gwiezdnych Wojen. Ciekawe, że jakoś unikają (jak diabeł święconej wody) skierowania tego teleskopu na Księżyc – dlaczego? Nie chcą zobaczyć śladów pobytu tamże uczestników wypraw Apollo?

   • To zdjęcie jakoby teleskopu Hubble’a podczas wczesnego montażu coś mi przypomniało.

    Ta tandetna, choinkowa folia na tym „kosmicznym” sprzęcie zupełnie przypomina tę na „księżycowym lądowniku”. Dlaczego właściwie ci faciowie mają maski na twarzy? Przecież to nie jest produkcja procesorów czy innej wysokiej technologii, a sama konstrukcja sprawia wrażenie dość prymitywnie wykonanej, jakby chodziło również o rekwizyt filmowy (jak w przypadku LM-a), a nie o sprzęt, który rzeczywiście ma być użyty w kosmosie – np. połączenia rur są wykonane przy pomocy taśmy montażowej, a nie spawania. Ponadto, dlaczego cała ta sceneria ma miejsce w jakimś ciasnym namiocie, a nie w hali konstrukcyjnej? To jest kolejny hoax, podobnie jak z Apollo. A swoją drogą – muszą mieć zdolnych grafików, tworzących te psychodeliczne obrazy galaktyk.

 7. Witam
  Czy jest mozliwość przybliżyć postać która jest autorem strony http://www.missteribabylonestar.com/ ja akurat nie jest mocny w angielskim…jego filmiki są ciekawe i całą grafika ktorą jest w nich zawarta. W jednym filmiku pokazuje obieg planet, czy to można potwierdzić ?

  • Ten człowiek mówi o sobie, że jest Bogiem. Być może to celowa zagrywka, by takim działaniem zniechęcić innych, to chociażby zapoznania się z NC. To tak samo jak z p. Kononowiczem, który chciałby zlikwidować narkotyki a także projektować zimą drogi, by latem realizować ich budowę. Słuszne idee, jednakże gdy ktoś publicznie to powie, to popełni strzeli samobuja. Z tym człowiekiem może być podobnie. Komuś, kto publicznie przyzna się do NC, przyklei się z mety tego szaleńca.

 8. Co do linka którego wrzucił mariah.
  Mariusz masz tu zalążek tego jak nemrodyści sprytnie wprowadzą nową ogólnoziemską religię boga który mieszka w niebiosach niebios czyli sumeryjskie Nibiru centrum wszechświata.
  Ja już dawno pisałem że Bóg nigdzie nie mieszka i nikt Go nie widział ani nigdy nie zobaczy.Bóg nie jest stworzeniem,nie miał początku i z nikim nie jest porównywalny.Żydzi twierdzą że wszystkie istoty oraz rzeczy mają swoje imię a co nie ma imienia nie istnieje.Dlatego swojego bożka nazwali Jahwe,wszystkie bożki mają nazwę czyli miano.Bóg Stwórca nie ma imienia bo nie jest stworzeniem nie jest jakimś składnikiem DNA czy pierwiastkiem.Bóg nie jest aniołem.
  Wszystkie istoty oprócz Boga podlegają wszystkim prawom siły natury oraz wymiarom czasoprzestrzeni.Czyli wszystkie stworzenia mają jakiś wiek bo im upływa czas czyli starzeją się i są śmiertelne.
  Biblijne twierdzenie że u Boga tysiąc lat jest jak jeden dzień jest fałszywe i odnosi się do aniołów(elohim)a nie do Stwórcy.
  Śmiem twierdzić że aniołowie umierają tak jak ludzie bo w przeciwnym razie byłaby to rażąca nie sprawiedliwość.Przecież to doskonali aniołowie dopuścili się pierwsi grzechu a nie ludzie i stworzyli istoty ludzkie bez jego zgody,inaczej ofiara z Isusa nie ma logicznego sensu.Isus wziął za wszystkich upadłych na swoje barki odpowiedzialność dlatego poniósł honorową śmierć za błędy aniołów a nie ludzi.Szatan dostał ultimatum żeby wszystko naprawił.Należy też zauważyć że szatan całą winą obarczył tylko i wyłącznie ludzi mamy cały czas wmawiane to w biblii.Diabeł liczy na to że jak wszyscy staną po jego stronie to Bóg nikogo nie zgładzi ponieważ wtedy okazałoby się że Bóg został sam.To taki stary chwyt wszyscy na jednego i co nam zrobisz,co wszystkich swoich synów wybijesz?
  Także atak siłowy na Boga o którym Mariuszu myślisz że mieszka w centrum Niebios nie ma logicznego podparcia.To będzie atak nie siłowy tylko emocjonalny,tzn.wykożystać za pomocą większości stworzeń Jego miłość i litość.
  Jeśli Bóg nie miałby litości to w zarodku zniszczyłby buntowników raz na zawsze tylko że wtedy okazałby się że sam jest niedoskonały.Nasz Stwórca nie stworzył istot anielskich na próbę.On nikogo nie próbuje i nie podstawia jakiś drzewek z jabłkami,biblie napisał szatan i to trzeba mówić o tym głośno a nie że ktoś to komuś ukradł z wed i przepisał na nowo.
  Nigdy żadne prawo nie było spisywane tylko przekazywane ustnie z dziada pradziada.Każde dziecko się szkoliło od ojca a nie czytało jakieś przekręty.Henoch opisał że to upadli nauczyli ludzi pisać a Bóg uznał to za grzech aniołom.
  Także Mariuszu bądź ostrożny z twierdzeniami że w centrum niebios mieszka Bóg,ja wiem że te cuda ludziom bardzo pasują bo my ludzie nawet kiedyś uznawaliśmy faraona i cezara za boga bo mieli władzę kogoś ściąć albo darować życie.

  • Twój wywód ma poważną wadę (jedną z kilku) a mianowicie : nie daje żadnego rozwiązania , a o to chodzi demonom, by ludzi pozbawić obietnicy Boga ,że to on rozwiąże problemy wewnątrz ziemi jak i na zewnątrz w ten sposób to sprawdzony patent na sprawowanie władzy na d ludzmi. Poza tym gubi się znów u ciebie istota i lokalizacja Boga.

  • Skopiowałem poniżej Twój tekst w „…” i wrzuciłem weń swoje komentarze.

   „Ja już dawno pisałem że Bóg nigdzie nie mieszka i nikt Go nie widział ani nigdy nie zobaczy.Bóg nie jest stworzeniem,nie miał początku i z nikim nie jest porównywalny.”
   KOMENTARZ 1: A skąd to wiesz?

   „Żydzi twierdzą że wszystkie istoty oraz rzeczy mają swoje imię a co nie ma imienia nie istnieje.Dlatego swojego bożka nazwali Jahwe,wszystkie bożki mają nazwę czyli miano.Bóg Stwórca nie ma imienia bo nie jest stworzeniem nie jest jakimś składnikiem DNA czy pierwiastkiem.Bóg nie jest aniołem.”
   KOMENTARZ 2: Skąd wiesz, że Bóg nigdzie nie mieszka?

   „Wszystkie istoty oprócz Boga podlegają wszystkim prawom siły natury oraz wymiarom czasoprzestrzeni.Czyli wszystkie stworzenia mają jakiś wiek bo im upływa czas czyli starzeją się i są śmiertelne.”
   KOMENTARZ 3: Bóg mógł tak urządzić świat, że ludzie podlegają jednym prawom, a aniołowie innym i wcale nie musi to być niesprawiedliwe.

   „Biblijne twierdzenie że u Boga tysiąc lat jest jak jeden dzień jest fałszywe i odnosi się do aniołów(elohim)a nie do Stwórcy.”
   KOMENTARZ 4: Kontekst tego określenia mówi o odczuwaniu upływu czasu. Dla nas tysiąc lat to niewyobrażalny kosmos, a dla Boga stojącego ponad czasem, to jak pstryknięcie. To taka metafora.

   „Śmiem twierdzić że aniołowie umierają tak jak ludzie bo w przeciwnym razie byłaby to rażąca nie sprawiedliwość.”
   KOMENTARZ 5: Zatem zapodaj dowód na to, że jakiś konkretny anioł umarł.

   „Przecież to doskonali aniołowie dopuścili się pierwsi grzechu a nie ludzie i stworzyli istoty ludzkie bez jego zgody,inaczej ofiara z Isusa nie ma logicznego sensu.”
   KOMENTARZ 6: Ano ma sens. Nie zapominaj, że Isus nie był aniołem tylko człowiekiem. Przeżył swoje życie doświadczając wszelakich zagrożeń jak każdy z nas. Niewinnie umarł składając tym samym okup za wszystkich ludzi. Z aniołami jest osobna historia.

   „Isus wziął za wszystkich upadłych na swoje barki odpowiedzialność dlatego poniósł honorową śmierć za błędy aniołów a nie ludzi.”
   KOMENTARZ 7: Anioł zawinił i umiera w jego miejsce człowiek? To dopiero jest bez sensu!

   „Szatan dostał ultimatum żeby wszystko naprawił.”
   KOMENTARZ 8: Zatem udowodnij to.

   „Należy też zauważyć że szatan całą winą obarczył tylko i wyłącznie ludzi mamy cały czas wmawiane to w biblii.Diabeł liczy na to że jak wszyscy staną po jego stronie to Bóg nikogo nie zgładzi ponieważ wtedy okazałoby się że Bóg został sam.To taki stary chwyt wszyscy na jednego i co nam zrobisz,co wszystkich swoich synów wybijesz?
   Także atak siłowy na Boga o którym Mariuszu myślisz że mieszka w centrum Niebios nie ma logicznego podparcia.To będzie atak nie siłowy tylko emocjonalny,tzn.wykożystać za pomocą większości stworzeń Jego miłość i litość.
   Jeśli Bóg nie miałby litości to w zarodku zniszczyłby buntowników raz na zawsze tylko że wtedy okazałby się że sam jest niedoskonały.”
   KOMENTARZ 9: Zatem kto wg Ciebie zesłał na Ziemię potop?

   „Nasz Stwórca nie stworzył istot anielskich na próbę.On nikogo nie próbuje i nie podstawia jakiś drzewek z jabłkami,biblie napisał szatan i to trzeba mówić o tym głośno a nie że ktoś to komuś ukradł z wed i przepisał na nowo.”
   KOMENTARZ 10: Wszystko, co napisałeś powyżej pochodzi z Biblii, którą wg Ciebie napisał diabeł… Nie bardzo jest co komentować.

   „Nigdy żadne prawo nie było spisywane tylko przekazywane ustnie z dziada pradziada.Każde dziecko się szkoliło od ojca a nie czytało jakieś przekręty.Henoch opisał że to upadli nauczyli ludzi pisać a Bóg uznał to za grzech aniołom.”
   KOMENTARZ 11: Jaka jest weryfikowalność Henocha (dla niektórych to biblijny pisarz), skoro wg Ciebie Biblia ma innego autora? Może Henoch to starożytny dezinformator?

   • Macieju,może napisz że jest inaczej i podaj do tego źródło wtedy mógłbym się do tego jakoś odnieść.Zadajesz tylko pytania skąd ja to wiem.
    Przeczytałem masę książek,wszystkie fora internetowe,yutaby i inne badziewia i doszedłem do prostego i logicznego wniosku że każdy nawija o tym samym czyli nauki diabła.Jeśli sądzisz że biblia jest natchniona przez Boga prawdy to wybacz nie mamy o czym dyskutować.Jedyną prawdą jest to że nie należy nikogo krzywdzić ani ludzi ani zwierząt,przyrody.Masz się kierować miłością bo Bóg to miłość i to jest Jego główny atrybut mocy.Tą miłość zakodował nam do umysłów na stałe.Jak nie wiesz co to miłość to zajrzyj do słów fałszywego apostoła Pawła,on tam jako jedyny podaje prawdę o zgrozo w dodatku satanista!Szatan żeby zalegalizować kłamstwa musi podeprzeć się zawsze prawdą i pozorami miłości bo on arcy mistrzwsko podrabia Boga.Skoro napisano że jest władcą tego świata to tak jest i to dosłownie.Doskonale wcielił się w postać Isusa.Wiara to największa jego broń a przeciwnikiem diabła jest wiedza.Jeśli wierzysz to jesteś w matriksie.Wiara to złudzenie i nie jest podparta wiedzą.Wierzysz boś głupi a głupiś bo nie masz wiedzy.Pokora to klucz do wiedzy.
    Mariusz sadzi że odkrył niebocentryzm czyli tajemnicę pilnie strzeżoną,nic nie odkrył tylko powiela to na język polski i bardzo dobrze.Ale twiedzić że złapał Boga w niebiosach bo On tam mieszka to bardzo nieodpowiedzialne stwierdzenie nie mające podparcia.Ziemskie pachołki szatana szykują się do totalnego zwiedzenia ludzkości i właśnie nad tym pracuje też niejaki satanista z yutuba Lord Steven Christ.Wszyscy będą trąbić że z niebios przybędą synowie boży aby ratować ludzkość a raczej zniewolić wszystkich w imię masońskiego boga Wielkigo Budowniczego.Jeden rząd i jedna religia tak jak głoszą Świadkowie Jehowy masońskiego bożka Enlila/Jahwe największego egregora.

   • Pan Janek zawraca „Wisłę kijem” , ten komentarz pewnie mu też demon pisał 🙂 , cele demonów w tym podobnych komentarzach
    1. dalej wywalać w nieokreslone miejsce w kosmosie Boga , za wszelką cenę ukrywać jego lokalizację swiadczącą od Jego bliskosci, by ludzi odciąć od jego rozwiązania ostatecznego.
    2. niebocentryzm sprzedać mimo ogromnego materiału dowodowego jako blef iluminatów.

    Jest to, takimi komentarzami , wywołanie wrażenia że na nic nie ma dowodów , czyli klasyczne bicie piany.
    Pewnie pan Janek długo się zastanawiał jak zareagować na morderczy argument niebocentryzmu z lokacją Boga w srodku NN 🙂 , potwierdzony artefaktowo i nawet tu była na ten temat dyskusja ale pan Janek dobrze o tym wiedział 🙂 , dlatego wskoczył ze swoim blefem „nieodpowiedzialnoci” 🙂
    Czyli kolejny przykłąd taktyki demonów : nakłamać po dyskusji i wrócić znów do przedyskutowanej sprawy, oj , ja takie numery to przerabiam już co najmniej 3 lata 🙂

    Co do Stevena Christa to klasyczny przypadek osmieszania prawdy , czyli niebocentryzmu , to samo robi Rolf-Keppler , ale to nie zmienia faktu ,ze niebocentryzm jest prawdą. Najniebezpieczniejszy jest polski niebocentryzm , z prostego powodu , jego nie można osmieszyć. Można co najwyżej napisać komentarz w stylu pana Janka 🙂

   • Na żaden z komentarzy nie odpowiedziałeś. Jeśli do Twoich przemyśleń nie wolno zadawać pytań, to dalsza dyskusja nie ma sensu. Zresztą to już nie pierwszy raz, gdy piszesz jakąś „mądrość”, a przyparty do muru milkniesz.

 9. Witam,adi ten facet to satanista aczkolwiek jego filmiki są jak najbardziej prawdziwe.
  Celowo satanista udostępnia te filmy i materiał o niebocentryźmie aby nie mieć do tego zaufania.
  To tak samo jak na blogu masona Białczyńskiego,mówi prawdę o potędze Prasłowian ale popycha w to religię diabła o rodzimowierstwie a nawet wciska kit że nasi praojcowie byli kabalistami a żydzi nam to zabrali.

 10. Mariuszu,nie można nam lokalizować Boga gdziekolwiek a nawet nazwać Go jakimś imieniem.Nie ma na to żadnych przesłanek od Niego samego.
  Istotą problemu jest to że niewielu rozumie kim tak naprawdę jest Bóg.
  Poważnym problemem jest opieranie swej wiedzy o Bogu z kart biblii napisanej w Babilonie który ma swoje korzenie z Sumeru.Bogiem Babilonu był Marduk który ogłosił się stwórcą Ziemi.Opis stworzenia w rodzaju jest zerżnięty od nemrodystów i trwał 5 dni a żydzi przerobili to na 7.Opis stworzenia pokrywa się z tabliczkami z Sumeru a więc jest to opis z punktu widzenia ludzi a nie przekaz natchniony od Boga.
  Ja wiem że odkryłeś coś bardzo tajemniczego i ukrywanego ale to zostanie wkrótce przez nasienie zwyrodnialców ujawnione w odpowiednim czasie i posłuży do totalnego zwiedzenia.
  W dodatku nikt nie jest w stanie potwierdzić że w centrum niebios mieszka Bóg a to już jest kwiestią wiary co z kolei nie ma nic wspólnego z wiedzą czyli kwalifikuje się do kosza.
  Wiele natomiast faktów przemawia że w niebiosach przebywają upadli aniołowie kreatorzy obecnego systemu rzeczy.
  Mariuszu,nie myśl pochopnie i jaraj się tym że ktoś nam ukrył Boga.Oni raczej ukrywają upadłych którzy podszyją się jako Bóg w celu ustanowienia jednej ostatecznej religii.
  Nasz Stwórca zaplanował że wszyscy sataniści wybiją się na wzajem,Bóg nie musi nic robić.To będzie samozagłada.

  • A tobie ten komentarz to demon podyktował ? 🙂 , piszesz tak jak bys historii nie znał.

  • też tak samo myślę, przecież masoni tak naprawdę oddają cześc biblijnemu bogu, tam aż roi się od biblijnych symboli, a przed gojami to oni niby walczą z biblijnym bogiem, na samym końcu pokarzą niebocentryzm jako ten od „prawdziwego” boga – tzw ukryty as w rękawie

   • Dzięki,pamelatusk, za wsparcie na blogu BB.
    W końcu sypie się braina bóg izraela.
    Jego przyboczni zaczęli używać mózgu.

 11. Od dłuzszego czasu obserwuje cały kanał na youtube. Zakładam ze masz rację ale zastanawia mnie jedno; Skoro nemrodyści zostaną i tak wyniszczeni, zgładzeni to po co to wszystko robią?? to zwiedzenie kłamstwa w przepowidni i tak jest skazane na kleske. Nemrodyści są świadmomi swojej zagłady a i tak daża do realizacji planu… Wiem ze wiekszosc nie jest swiadoma poniewaz swiat materialny ich zaslepił ale co z tymi ktorzy sa tego swiadomi??? Czy nemrodysci posadajacy taka wiedze dali sie oszukac demoną?

  • A nie czytałeś że owi nemrodyści to ród hybryd i zaślepieni są na prawdę?Oni nie mają symienia to jak ludzie maszyny zaprogramowani synowie diabła.Nie mają w sobie boskiej czastki czyli miłości.Pamiętasz posąg z gliny i z żelaza?To opis wizji Daniela czyli mieszańców,hybryd.Nie ma spoistości.Żelazo to nasienie upadłych a glina to ludzie.Dan.2:43

   • Nie wiem co z tymi komentarzami dodałem w sobote i jeszcze sie nie pojawił.

 12. Kawał dobrej roboty. Pozdrawiam

 13. Panie Mariuszu jestem w szoku. Dzisiaj znalazłem taki film: https://www.youtube.com/watch?v=JJhKd3ymUws

  W książce Grebiennikowa ponoć jest taki opis:

  I oto w całej okazałości pode mną Isilkulia, kraina mojej młodości, wcale nie taka jak na mapach i planach z napisami, umownymi oznaczeniami i całą resztą, lecz bezbrzeżna, żywa, usiana ciemnymi, osobliwymi wyspami zagajników, cieniami obłoków, jasnymi wyraźnymi plamami jezior, i ogromny dysk Ziemi z tym wszystkim, który, nie wiedzieć czemu, wydaje się coraz to bardziej wklęsły – przyczyny tej od dawna znanej mi iluzji wciąż nie odkryłem.

  ” dysk Ziemi z tym wszystkim, który, nie wiedzieć czemu, wydaje się coraz to bardziej wklęsły”

  Czy ktoś może ściągnąć tę książkę w pdf i się odnieś do tego wpisu czy to prawda?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s