redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

11 thoughts on “„Kosmici”, chanelling,zasady,Chazaria.

 1. O Chazarii z książki Dzieje Rosji do roku 1861 Jerzego Ochmańskiego:
  „Od czasu, kiedy tworzące się państwo ruskie zrzuciło zależność od Chazarów, w parze ze wzrostem potęgi Rusi szedł upadek Chazarii. Nie tak dawno jeszcze (737) zagrodziła ona drogę Arabom do podboju Europy, ale w 962 r. doznała klęski od kaukaskich Alanów. Niedługo potem Światosław zadał Chazarom w 965 r. decydujący cios, zdobywając ich stolicę Itil nad Wołą i Białą Wieżą (Sarkel). Ruś wywalczyła sobie przez to kontrolę nad drogami handlowymi na Kaukaz i do Azji Środkowej. Resztki Chazarów za cenę przyjęcia islamu znalazły pomoc w państwie Chorezmu. Walczył z nim jeszcze Włodzimierz w 982 r. Ostatni Chazarów po 1068 r. wspomagały Połowców w walce z Rusią.”

 2. Spora część Chazarów po rozbiciu przez wojska Lechickie przeszła do Europy zachodniej.Rotszyld ma pochodzenie od Chazarów.Komu zależy na tym aby udowodnić że Chazarowie to mit?

 3. Czy w najnowszym filmie chcesz uzupełnić opis ? Jasne, że to można zrobić także później. Miłego dnia życzymy. Zał. najnowszy film poniżej, jest on jako 1 w liście p.t. NIEBOCENTRYZM historyczny …

 4. Panie Mariuszu mam pytanie odniośnie chanellingów,czy Apokalipsa Jana nie jest takim właśnie chanellingiem?Apostoł Jan można rzec pod natchnieniem upadłych ośmieszył Isusa i zrobił z niego Boga.Oczywiście nie mam nic do Apostoła tylko do redaktora super świętej natchnionej księgi.Proszę podać źródło materiału oryginalnego które zostało tak skopane przez zboczonych redaktorków odnośnie Apokalipsy jeśli w ogóle istnieje.

 5. O Chazarach jest wzmianka w księdze Welesa deseczka 2a.
  Mowa że to mit i podpieranie że był dobry glina i zły glina nie ma sensu.Z Chazarii pochodzą krwiożercze bydlaki na potrzeby nierządnicy,taka piąta kolumna od mokrej roboty.
  Można porównać facjatę Czerwonegoszylda,od razu widać że nie podobny do żyda tylko Chazara.

 6. Ok,tylko księga Welesa była napisana jak nikt nie wiedział kto to Chazar,Żyd,czy matriks

 7. Całkiem nowe światło na temat Chazarii.Czyli logiczne wyjaśnienie,które wywraca o 180stopni wiedzę na ten nie lubiany temat*****https://treborok.wordpress.com/kim-sa-chazarowie-i-za-co-bizantyjczycy-zabili-jezusa/?preview=true
  Panie Mariuszu,jak pan to widzi?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s