redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

20 thoughts on “Co jest na zewnątrz Ziemi?

 1. W dawnych wierzeniach i przekładach opisujących życie na ziemi określano ziemię mianem matki ziemi – Gaia.
  Według mitologi ziemia ta została zapłodniona przez Boga,a środek w którym żyjemy jest jej łonem.
  http://eko-gajusz.blogspot.com/p/gaja-matka-ziemia.html
  Mieszkańcy, zwłaszcza na terenach Słowiańskich, aż do starożytnej Grecji bardzo dobrze wiedzieli gdzie żyjemy i jaki jest prawdziwy porządek świata.

  W dzisiejszej dobie poznania wiemy, że ziemia jest organizmem żywym posiadający swój osobliwy charakter i jak w żywej komórce posiadająca kod genetyczny, czy też formę pojedynczego chromosomu tworząc swój własny morfo-typ w którym żyjemy.

  Cały ten model komórkowy posiada też własny mechanizm działania nazwany astro-strategią.

  Na stronie SCh jest też model wewnętrznej ziemi gdzie w centrum tej komórki jest jądro energetyczne w kształcie octahedronu.

  Nie dziwią zatem wersety biblijne, które przyrównują w czasach ostatecznych ziemię do rodzącej matki, u której nasilają się bóle porodowe (napięcia ) i częste skurcze (trzęsienia) ,aż do nieoczekiwanego rozwiązania ( przyjścia Chrystusa).

 2. Zastanawiam sie,czy Byrd wleciał do srodka skorupy,czy na zewnątrz.Pasuje mi tylko do środka.Zewnątrz skorupy,to już otchłań,pustkowie,miejsce uwiezienia demonów.W środku skorupy ziemi,to co widział Byrd ,to możliwy biblijny Raj.Tylo jak wytłumaczyć Cheruby,broniące wejścia do Raju,albo ich brak.

 3. W księdze rodzaju na samym początku doskonale mamy opisane stworzenie zewnętrznej ziemi czyli Agarty.Jest też opis stworzenia źródła światła na zewnątrz ziemi i nie jest to Słońce tylko nazywa się to światłość.Czyli mamy w pierszym dniu stworzenie tej zewnętrznej ziemi potem zostało stworzone sklepienie oddzielające jedne wody z zewnątrz ziemi od wewnętrznej części ziemi.Następnie na zewnętrznej stronie zostały stworzone w trzecim dniu rośliny.Czwarty dzień to stworzenie ciał niebieskich,Słońca,Księżyca we wnętrzu ziemi.Czyli rośliny zostały stworzone jeszcze przed stworzeniem Słońca.Ale co
  z tego wynika, że to pierwsze źródło światła na zewnątrz ziemi musiało też oświetlać wewnętrzną część żeby porosło się wszystko roślinnością.Chyba,że skryba popełnił błąd z kolejnością no bo jak rośliny mogły rosnąć bez Słońca?Chyba,że niebiosa niebios to niewidzialne i pierwsze źródło światła które w jakiś sposób oświetla Agartę.

  • Centrum kosmosu jest tym słońcem,światłością i jest to początek wszystkiego,a nasze słońce jest tylko po to ,aby rządzić dniem. Gwiazdy,księżyc i słońce są umieszczone na firmamencie i jest to oddzielenie ciemności od światła.
   Tu chodzi o elektryczny kosmos. Światłość jest z Boga,jest to cała moc elektro-magnetyczna wszechświata,światło zaś jest to ten wycinek pasma elektro-magnetycznego ,które widzimy dzięki polaryzacji firmamentu,szkło nieba.

   Na zewnątrz jest pustka i ciemność nad otchłanią,niezmiennie od założenia świata.
   Kiedyś wierzono ,że pod ziemią jest szeol,piekło,tartarus,gehenna,hades itp.
   W Apokalipsie piekło,miejsce pod ziemią jest częścią otchłani.

   Trudno powiedzieć czy Agharda jest miejscem po drugiej stronie ziemi,ponieważ widziałem mapy Hiperborei gdzie Agharda była landem tejże ziemi,a Hiperborea była kontynentem umiejscowionym w środku,a nie na zewnątrz.

 4. a dlaczego patrząc na morze woda znika za horyzontem, to dowodzi że ziemia jest kulą, a my żyjemy na jej zewnętrznej warstwie

 5. Może jakiś filmik o technologii. Jaką będą mięli upadli, a jaką będzie dysponował Bóg?

 6. Coś dla Nas panowie 🙂

  Ciekawe rzeczy mówi od 49 minuty, dotyczy to oczywiście niebocentryzmu.

  • Ten gościu urwał się z StarTreka i gada od rzeczy bajeczkę dla dorosłych naiwniaków.
   Kto zmierzył odległość do Syriusza ? albo szerokość wszechświata ?
   Ludzie nie są wstanie zmierzyć odległości w kosmosie,nie ma szans.Na ziemi jest trudno o pomiary ,co dopiero w przestrzeni.
   Może on ma też implant wszczepiony od obcych,poprzez który każą mu tak mówić.
   Znawcy kosmosu. Nawet tam nie byli ,ale wszystko wiedzą i zwą się astrofizykami,kosmologami,ufologami ,a potem ą’ , ę’ -najnowsze badania kosmosu potwierdzają 10 mld planet w jakiejś zasranej dziurze ,albo galaktyce jednej ze 100 mld.
   uff tylko 100mld. galaktyk, już zasnąłem jak je liczyłem.

   Co takiego ?! ?! ?! Badania kosmosu ? Dobre sobie.
   Badania robi się organoleptycznie,a nie na odległość. Dajcie spokój. To ma być nauka.
   To nie jest nauka ,to metafizyczna opowieść , utopijna zresztą.

 7. To uczucie kiedy heretycy interpretują biblię dosłowne, a biblia dokładnie mówi, że zasada sola scriptura jest niebiblijna. Poprawna interpretacja należy tylko i wyłącznie do Kościoła Katolickiego.

  „Mamy jednak mocniejszą, prorocką mowę, a dobrze zrobicie, jeżeli będziecie przy niej trwali jak przy lampie, która świeci w ciemnym miejscu, aż dzień zaświta, a gwiazda poranna wzejdzie w waszych sercach. To przede wszystkim miejcie na uwadze, że żadne proroctwo Pisma nie jest dla prywatnego wyjaśnienia. Nie z woli bowiem ludzkiej zostało kiedyś przyniesione proroctwo, ale kierowani Duchem Świętym mówili /od Boga/ święci ludzie.” (2 List św. Piotra 1,19-21)

 8. Jak wytłumaczyć zdjęcia satelitarne i zdjęcia kosmonautów jeśli żyjemy w środku ziemi?

 9. a jakie sklepienie jest na zewnatrz ziemi

 10. a co jest nad niebem na zewnatrz ziemi

 11. Witam , wszystkich i w szczegolnosci Pana Mariusza Sz.
  Czytam i czytam i pisze aby usrednic wiedze nie ktorych autorow piszacych tu, jak wiemy promien swietlny zagina sie do gory nie do dolu, o czym to swiadczy niech kazdy oceni , jak wiemy galileusza „usunieto” za gloszenie jak dzis mozemy sie domyslic byc moze prawdy lub odrebnego sposobu anizeli wowczas glosili lub jak dzis glosza MASONI , czyli sludzy LUCYFERA – wiemy ze lacinskie slowo LUCIS to nie inaczej jak stwarzajacy SWIATŁOŚĆ – dla przykładu w Holandi zapałki nazywaja sie LUCYFER bo jak wiemy Holandia szatanska i masonska jest dlatego tez tam w Hotelu Bilderberg Rotterdam powstala znana nam grupa trzymajaca wladze na tej planecie Grupa Bilderberg , jak wiemy załozycielem byl polak mason 28 stopnia – bo i wiemy ze polska masonska jest malo to do tego zydowska bo , zydowska to masonska – wiemy gdzie znajduje sie biblije pieklo wlasnie dlatego tam Adolf Hitler w roku 1947 utworzyl masonsko zydowskie panstwo IZRAEL gdyz prowadzacycm jego dusze byl duch Alberta Pike ktory za namowa Szatana spisal Protokoły Mędrców Syjonu – zalecam sie z nimi zapoznac , Albert Pike był masonem 33 stopnia wtajemniczenia – o piekle w 9 kregach pod Jerozolima uczono juz kazdego z nas w szkole na jezyku polskim przypominam ksiazke Dante Aligieri pt, Nie Boska Komedia – bo jak wiemy polska masonska jest. kazdy polity to mason a w szczegolnosci z czasow PRL poczwszy od Kalksztejnow do Stoltzamanow i Noserbraow i Kochnow vel Bolkow.
  Reasumujac wiemy ze New Germany czy jak inny zwa Nowa Szwabia na Antarktydzie biegu poludniowy byla budowana od 15 wieku , wiemy tez ze Kopernik byla kobieta o czym juz nas informowal Sztur w filmie Seksmisja i to takze pokazuje gdzie zyjemy , wiemy czemu nie znaleziono ciala Kopernika po smieci lecz po 500 latach czyli w roku chyba 2005 wowczas nie mozna juz napewno stwierdzic kto to byl a tymbardziej plci , wiemy ze Hitlera nie znaleziono w bunkrze a zyl w Nowej Szwabi do listopada 1974 roku gdzie byl Gubernatorem Nowego Berlina i Nowej Szwabi , wiemy czemy tydzien ma 7 dni a nie 10 czy 12 czy masonskie 13 bo matrix Ziemi pierownie byl napisany w kodzie ósemkowym od 0,1,2,3,4,5,6,7 potem masoni przybyli tu z Saturna zaczeli tworzyc nakladne na kod ósemkowy tworzac sztuczny kod binarny czyli dziesiętny który jest dluzszy w zapisie od ósemkowego , to mamy jak na dloni pokazane w rosyjskich bańkach wstańkach jesli młodsi wiedzą co to bańki wstńki i tak samo idze wnetrze Ziemi tu zblizamy sie do kodu Fiboccianiego 0,1,1,2,3,5,8,13,21,34,55 itd , dlatego tez masonski swiat wstawil alarmowy tel jako 112 powyeirdzajac ze tu rzadza , dlatego tez ORP Orzel w 1939 roku kiedy wyjechal z tzw Arka Przymierza czyli atomowym kondensatorem mocy z portu wojennego Gdynia Oksywie mial numer A85 czyli Alfa 85=13 pokazujacy kod Fibocianniego do srodka Ziemi jesli cos jest na zewnatrz jak promy kosmiczne to jest apollo49 = 13 , wiemy ze atom sie nie rozmnozyl lecz podzieli na pół , wiemy ze 2,5 mln lat temu wyladowali z otchalni kosmosu Sumerianie czyli SS Saturn Sumerian to rodzaj krwi jak A1 RH 0-+ czyli A jako Aghartian 1 jako pierwski R jako rasa H jako human been lecz Anunnaki maja hybrid ale sie podczepiaja pod A1RH i wyglada to w skrócie tak samo ale nie jest to samo , wiemy ze szatanisci pija ludzka krew po to aby doprowadzic tlen do swego ciala czyli co ?
  HEMOGLOBINE jest ona odpowiedzialna we krwi za transport tlenu bez tlenu nie moga wyjsc z jaskini do ktorej wlecieli we wrzesniu 2012 roku ladujac w Syri wyladaowal ich PAN stwarzajacy SWIATLOSC LORD MARDUK vel LUCYFER to oni stworzyli wewnetrzne sztuczne swiatlo bo jak wiemy za czasow majow byl tylko ksiezyc slonca jeszcze nie bylo – i LUSIC Pani Blawatskiej Heleny dokladnie o tym pisze i oznajmia – zyjemy w sztucznie stworzonym swiecie w sztucznym siwtle i ksiezycu bo ten prawdziwy spadl na Ziemie co bylo przyczyna potopu – kazda planeta jest pusta w srodku i obraca sie pokonujac przestrzen w kosmosie , jest kamieniem lub sterta gazow ktora przez tysiace wiekow jak owda cieknaca utworzyla nowe przereble i podzielila skaly – wiemy ze operacja S.A.A.L.M czylu Supreme Allianz Anunnak of Lord Marduk ( dlatego papierosy LM) zakonczyla sie sukcesem ladowania Lorda Marduka po 11 latach lotu z Saturna na Ziemie dltego na jego czesc wybuchlo World Trade Center – podrozowanie z Saturna na Ziemie odbywa sie bez udzialu jakiego kolwiek paliwa , wystawia sie zagle jak w zaglowcu i kosmiczny wietra niesie cie dalej co mozna bylo do roku 2009 obserwowac ich podroc na satelitach sky. Dkaczego wojna w SYRI NIGDY SIE NIE SKONCZY bo potrzebuja swiza hemoglobine czyli swiza krew aby pijac ja zaaklimatyzowac sie w tym sztucznie swtorzonym siwcie – prawa ich reka jest hendy Kissinger i jego prawa reka czyli zalozycielem Al kaidy jest Zbigniew Brzezinski mason 33 stopnia- jak wiemy 33 stopien szer geograficznej to Damaszek Syria – pytania? dzwon 667120044 michal hryniewicki Gdynia hrc.offshore@gmail.com – pozdrawiam autora strony i chyle czola za dobra robote oswiecania ludzi – tylko tak dalej

 12. Witam.
  Mam kilka pytań – może naiwnych:
  1. co z wulkanami i trzęsieniami Ziemi – czy są prowokowane od ” zewnątrz”?
  2. czy wody oceanu wpływają do otworów na biegunach , przepływają Ziemię od „zewnątrz” i wracają (np prąd zatokowy) ?
  3. żeby wylecieć na „zewnątrz” ( przy tych odległościach) samolotem , trzeba paru godzin. Czy to rzeczywiście mogło się zdarzyć?
  4. takie coś . Czy dusza leci na „zewnątrz” czy do Pałacu Boga?
  Pozdrowienia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s