redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

17 thoughts on “Armagedon,Wielkie otwarcie Wrót,rozwiązanie ostateczne.

 1. Mariusz,jak możesz to mów te szczegóły w innych filmach.Ten filmik to jak złapanie tlenu.pozdro.j

 2. Brawo Mariusz,bardzo interesujący materiał dokładnie tak też to sobie wyobrażałem.Tylko co z Wielką Nierządnicą?Czyżby miałoby się to zacząć od wejscia do Europy ciapatych?Ponoć do Niemiec ruszył transport broni statkami i tirami.

 3. Witam mam pytanie , czy wiadomo w przyblizeniu oczywiscie kiedy nastapi otwarcie wspomnianych wrot??? ( rok, wiek)???

 4. Takie rozwiązanie rezonuje ze mną. Ale jak to będzie dokładnie i kiedy tego chyba nikt nie wie, a jak zareagują ludzie? Dziś jak komuś mówię o wewnętrznej ziemi to jest śmiech. Ale myli się ten, kto myśli, że ja będę śmiał się ostatni. Bo jak dojdzie do otwarcia wrót to ludzie będą to negowali i tłumaczyli sobie to na różne sposoby, a wtedy ja zapewne nie będę miał do śmiechu.
  Ludzie kochają kłamstwo i będą mu wierni nawet jak im niebiosa się otworzą jak to jest opowiedziane w tym filmie. Czy nie dziwne, że mi nie potrzeba nawet teraz dowodów, a mimo to coś mi podpowiada, że żyjemy we wnętrzu ziemi? A inni ludzie mimo dowodów nawet się nie zastanowią nad tym problemem, nawet wtedy jak nastąpi otwarcie wrót.

 5. Armagedon poprzedzi zniszczenie Babilonu Wielkiego a jak wiemy nie jest to system religijny a gospodarczy.Unia Eropejska to potężny system gospodarczy jak to runie to będzie wielki lament kupców.Dlatego zalinkowałem film pt.Dzień X.

 6. bardzo śmieszne i troch straszne… 10. biheind scene: Mariusz Szczytyński mówi o bitwie Dywizjon 303 … Pospieszalski przypadek ? https://www.youtube.com/watch?v=HJEd9ntX2jE

 7. Gwoźdź programu:

 8. Reakcja jak najbardziej prawidłowa aczkolwiek nie wskazana w tym wieku☺

 9. Taka ciekawostka z filmu Piraci z Karaibow Na krancu swiata. Nie dosc ,ze posluguja sie mapa niebocentryczna to plyna na kolo podbiegunowe i wpadaja w lej wody na zewnatrz :)))

 10. Mała poprawka kitel82,nie wpadają do leja tylko przewracają statek do góry nogami aby pomóc grawitacji wypchnąć ich na powierzchnię z drugiej strony.Ale jak najbardziej dobre spostrzeżenie.Oni już się z niczym nie kryją tylko szczegów nie zdradzają.Czasami przychodzi mi do głowy taki myk,że to co widzimy na niebie to projekcja wszystkich zjawisk które są na zewnątrz ziemi.Czy też macie takie odczucia że coś z tym wszystkim jest nie tak?
  Np.Po co nemrodyści trują środowisko naturalne wszelkimi sposobami nie ma już nic czystego nieskażonego na ziemi przecież oni też siebie i swoje rodziny trują.
  Ale jak życie na zewnątrz ziemi istnieje to całkiem wszystko ma ręce i nogi.
  Oni na drudiej stronie mają swój taki jakby raj,oczywiście dla wybranych.
  Nasuwa się taka myśl czy tej teori można zaprzeczyć?

  • Taką koncepcję głosi autor audycji internetowej „Teoria Chaosu”, gdzie gościem był p. Mariusz Szczytyński. Gospodarz programu był nieprzejednany by przyjąć pogląd o Bogu. Raczej skłaniał się ku temu, że żyjemy w środku Ziemi jak w ZOO, gdzie właścicielami są kosmici. Opowiadał się również za tym, że to, co widzimy na niebie jest projekcją tego, co jest na zewnątrz. Audycja trwa ok. 4 godzin.

   Czy da się temu zaprzeczyć, co zasugerowałeś? Trzeba przyjąć jakiś punkt wyjścia i dać kredyt zaufania oceniając racjonalność przesłanek. Tak do końca to niczego nie sprawdzimy. Możemy jedynie wykluczać to, co jest „powszechnie znane” i ewentualnie przyjąć to, co zostanie. Owszem, możemy przyjąć, że jesteśmy w środku Ziemi, że się promień zakrzywia. Test lornetkowy jest bardzo sugestywny. Obserwacje z laserem również. Niemniej jednak na pytanie o sprawdzalność toru światła (w tym lasera) nie padła sensowna odpowiedź oprócz wyjaśniania, a chodzi przecież o DOWÓD, prawda? Przypomnę tylko, że sprawdzalność toru światła za pomocą obserwacji optycznych, które z definicji opierają się na testowanym świetle nie mogą być konkluzywne.

   Wszystko, co wydaje się racjonalne dzisiaj, może przestać nim być w momencie odkrycia tego, czego dziś jeszcze nie wiemy. A co, jeśli okaże się, że światło zakrzywia się jakoś naprzemiennie, nieregularnie itd.? Może być jeszcze ciekawiej niż teraz się nam wydaje.

   Proponowałbym zamiast toczyć spór o to czy JEST niebocentryzm czy go NIE MA przestawić się na myślenie typu MOŻE BYĆ vs. NIE MOŻE BYĆ. To tak, by nie popaść w fanatyzm i zachować zdrowy dystans do rzeczy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s