redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Barka Tumska: mocne tematy. (playlista)

4 Komentarze

 

Reklamy

4 thoughts on “Barka Tumska: mocne tematy. (playlista)

  1. Po czym wnioskujecie,ze stan wojenny miał zapobiec kontynuacji 2 rzecz pospolitej ? Moim zdaniem,sprawa jest taka.Wybili filary Polskości stare rodowe nazwiska królewskie i nie mieli generalnie nic.Wszystko dla ludu i partii. Po kilkunastoletnim przygotowaniu gruntu,czyli zrealizowaniu pierwszego planu ,rewolucji pazdziernikowej i zainstalowaniu do 1950 roku swoich ludzi międyz innymi w Polsce,zapragnęli w koncu sami żyć jak książęta,przejęcie tożsamosci po całosci.Jest to diabelska zasada odwrotnosci,diabeł to Bóg i co kiedys plugawe,to teraz chlubne jest.Generalnie,uważam ,ze protokoły mędrców Syjonu,są realizowane,to widać słychać i czuć.Ten potop arabski to też jest zapisany tam.

  2. pzpr ,jak w każdej mafii,są różne frakcje,które chcą przejac władze.to kolejny powód stanu wojennego.Nikt w solidarności nawet nie marzył o przepędzeniu komuny,bo wydawało to sie nie realne,chodizło o byt ekonomiczny z tego powodu były strajki.Więc jak pzpr ,miało sie obawiać tematu 2 rzecz pospolitej.Nie było takiego zagrożenia dla nemrodystów

  3. Rząd w Polsce jest dopiero 3 miesiące,jeszcze dobrze nie posprzątali butelek w ministerstwach po poprzedniej ekipie.Polityke informowania,rozpoczeli dopiero.Mowa jest o pisaniu na nowo historii.Powiadacie ,ze informować powinni,włąśnie poruszony został temat Wałęsy,trybunału konstytucyjnego.Rozpoczynają sie procesy ,odnawianie dawnych afer morderstw,łącznie ze znowieniem sprawy Popiełuszki,masa tego.ledwo zaczeli informować,a juz Kodowcy u wałęsa zapowiedzieli,ze wiosna i lato,bedą dązyc do konfrontacji siłowej.Moze gdyby tak powiedzieli od razu o możliwościach bogactw bod polską ziemią,to Polska juz nigdy by szans nie miała na wydobycie ich.Moze to trzeba inteligentnie chytrze,uśpic przeciwnika.Wzmocnic sie najpierw sojuszem słowianskim.Juz za rządów Tuska stwierdzono o miliardach z łupków gazowych.Jka to usłyszłąme,odrazu powiediząłem,ze nikt nam nie pozwoli na wydobycie,a przynajmniej na zarobieniu na gazie.I tak sie stało.Rzady jakie są,takie są teraz,ale trzeba patrzeć na owoce.Terazniejsze,jak i z przeszłosci.A te wydają sie na razie pozytywne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s