redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Historyczne przemówienie w Mauzoleum Armii Radzieckiej we Wrocławiu.

104 Komentarze

 

Reklamy

104 thoughts on “Historyczne przemówienie w Mauzoleum Armii Radzieckiej we Wrocławiu.

 1. nie mam pewnosci,czy to dobry pomysł,na mówienie o braciach Słowianach.Wiadomo,ze Polski nie wyzwalali,a okupowali.powiedzmy,ze to,iż na tym terenie Polacy sobie spokojnie żyją,to efekt uboczny,planu sowietów.W Polsce miejscowych,żyje raczej więcej od samych Polaków.Myśle ,ze w przypadku sowieów,którzy tam są pochowani,tez nie mamy pewnosci,czy to Słowianie.Znając ich zwyrodniałość ,podczas podbijania naszego kraju i nie tylko.pozdro.j

  • Rosjanie zostali wrobieni przez nemrodystów w bolszewizm, podobnie jak Niemcy w hitleryzm. Wszelkie zbrodnie żydobolszewickie (judeosatanistyczne) były więc dokonywane na rachunek Rosjan, co z jednej strony zapewniało zatajenie prawdziwej tożsamości sprawców, a z drugiej strony zapewniało realizację odwiecznego celu żydostwa, jakim jest skłócanie Słowian. Wojna informacyjna, jaką przez dziesiątki lat prowadziły ośrodki żydowskie – najpierw nielegalnie, przez RWE i „Głos Ameryki”, później już całkowicie legalnie w Polsce – no więc ta wojna doprowadziła do tego, że powstał u znacznej części Polaków taki zlepek mentalny Sowieci = Rosjanie. Widzę, że Ty również uległeś tej propagandzie i pora się z tego wyzwolić.

   • Spoko , ja to rozróżniam.

   • Tego nie sposób czytac.Albo totalny brak wiedzy i momijanie setek wydarzen i zmian historycznych,albo celowe działanie obliczone na lenistwo ludzi,ze nikt nie będzie sprawdzał tych indoktrynacji.W wielkim skrocie.O ile żydzi zasiali te ideologie Wolność Równosć Braterstwo albo Smierć.To miliony ludiz to kupiło i gorliwie wykonywało ten diabelski plan.Mordując i okradajac właścicieli ziemskich i całe rody,możliwe,ze rody wywodzące sie od swiadków i naśladowców Isusa.Chyba nie musze mówić,co Bóg robił z tą czescią Izraela,który odwrócił sie od odwiecznych praw i korzeni swojego narodu.Jednak zawsze była duża cześć słowian,która sie nie godizła na odstępstwo.Tak było z AK. ludy są niemiłosiernie wymieszane.W samej Polsce jest prawdopodobienstwo,ze 60 procent obywateli polski,to nemrodysci inny gen potwierdzony naukowo.A fakty o Acz,juz podałem w wcześniejszych postach,wiec daruj sobie.Kain zabił Abla i został przeklęty,a jago ród jest oddzielny od rodu Adamowego

 2. Zastanawiam sie czy to dobry pomysł ten filmik.Sowieci nie wyzwalali ani Polski,ani miast pod zarządem Niemieckim.z pewnością mordowali nas,a w czasie drugiej wojny,po prostu nas wystawiali,żeby Niemcy mogli robote dokończyć.Wiemy o ich często zwyrodniałych zachowaniach.W samej Polsce jest prawdopodobne,że więcej jest tutejszych obywateli pOlski,niż samych Polaków Słowian.Jaka pewność,że tam leżą Słowianie.Trudna sprawa.

  • Co innego armia frontowa a co innego dywizje NKWD, już miałem dyskusje na ten temat.
   A jaki skład osobowy miały dywizje NKWD ? , to dopiero numer, nawet mało kto wie że coś takiego było.

   • Panie Mariuszu, słyszałem o sowieckich hordach, które w ’39 szły przez Polskę z opowieści z pierwszej ręki od ludzi, którzy to przeszli. Naprawdę trudno żywić jakąkolwiek sympatię do tych ludzi. Czy może Pan podać jakieś ciekawe źródła, z których można by się dowiedzieć tego, kto sterował tą inwazją, jaką rolę pełnili w tym Rosjanie, a jaką Żydzi? Z góry dziękuję.

 3. Tak to krzyzuja sie ludzkie losy. Mnie to miasto przywodzi na mysl historie mego ojca, ktory jako uczen w wieku 16 lat zaciagniety zostal w pazdzierniku 1944 to wroclawskiej szkoly kadetow. Zdazyl zrobic kurs szybowcowy, ale szczesliwym trafem nie zostal przyjety (nie zdal sprawdzianu skoku z 10m wiezy do basenu) i tym sposobem uszedl z zyciem. Wrocil jeszcze przed obrona Wroclawia do Gliwic, tylko po to, by pare tygodni pozniej uciec przed zaciagnieciem go do NKWD-skiego obozu pracy w Gliwicach-Labedach (https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ab%C4%99dzki_ob%C3%B3z_NKWD). Obydwaj dziadkowie dostali sie don i jeden z nich z Donbasu juz nie wrocil. Ojciec przedostal sie pieszo do ciotki w Berlinie (z deszczu pod rynne).

  „Jawa Sen“ ma sluszne zastrzezenia do pochodzenia poleglych zolnierzy. Spora ich czesc rekrutowala sie z azjatyckich (mongolskie rysy twarzy) republik radzieckich. „Wykwalifikowani“ komisarze polityczni byli w wiekszosci pochodzenia zydowskiego. Po rewolucji 1917 roku bolszewicy byli masowo zasilani przez zydowskich poganiaczy z Ameryki. To oni strzelali do cofajacych sie radzieckich zolnierzy.

  Mariusz, nieugiecie forsujesz domniemana „germanizacje“. Idac twoim tokiem myslenia, to ja bylem od podstawowki, az po studia rusyfikowany. Ale splynelo to po mnie jak woda, moze nawet moim szarym komorkom cos pomoglo.

  Mowisz o rozmowach ze zwyczajnymi, pokojowo usposobionymi Rosjanami. Kto wie, czy znajomosc niemieckiego nie doprowadzi wielu Polakow do takiego samego stwierdzenia o zwyklych Niemcach. W wielu przypadkach stali sie oni podejrzliwi, bo od wojniy nieustannie musieli znosic okupantow, wlasnych przesiedlencow z terenow wschodnich, Turkow, Hiszpanow, Portugalczykow, Wlochow, Jugoslowan, Marokanczykow, Tunezyjczykow, druga fale niemieckich przesiedlencow, nie mowiac o obecnej inwazji. Kiedys miarka sie przeleje.

 4. Znam składy NKWD ,wszelkiej maści żydzi,Ukraincy Łotysze ,Mongoły..W armi frontowej myśle ,ze podobnie.Tak czy siak,nie wyzwalali Wrocławia,ani Polski,weszli do swojego kawałka tortu,po Jałcie.

  • Sprostowanie: żydzi Ukrainscy , żydzi Łotyszcy itp.

  • Weszli do swojego kawałka tortu i go oddali? Ziemie Odzyskane mogli zostawić w DDR? Czemu nie zostawili? Dlaczego odcięli wschodnie tereny? Dlaczego jeszcze nie mamy (choć do tego zmierzamy) takich bohaterów jak Bandera na Ukrainie?

 5. Wiem,ze w 40 latach,NKWD to jeszcze Gruzini i Ormianie,ale sam Stalin Gruzin Zyd..Właśnie mi oto chodiz,ze wszystko tak wielonarodowościowe i krew tak wymieszana w genach,ze z tymi braćmi pochowanymi ….Dla przykładu,mówi sie ,że ukraincy,to też Słowianie,ale sama historia Kozaków,szlachty ukrainskiej,ukazuje nam,jak dziki i zwyrodniały to naród.Mówie tu o zwyczajach kozaków.Nawet pod zaborem ruskim,też niezle nas nasiekli.Następny przykłąd,to zwykła ludnosć ukrainska na wołyniu,temat straszny,ale dobrze znany.Czy można tak bez kozery,nazywać braćmi.Znam opwieść,starego człowieka,który pochodzi z mieszczanskiej starej polskiej rodziny z mocno patriotycznymi tradycjami.Jego ojciec miał dworek,tradycje polskie wtedy były takie,ze chłopców oswajał ojciec z bronią już w dzieciencym wieku,ze względu na historyczne,ciągłe najazdy na polskie dwory.Ale tradycja była w formie szlachetna.Dzieciak cwiczył strzelanie.Ojciec przykazał,pamiętaj zranisz ptaka,nie pozwól męczyc sie mu,szybko dobij.We dworze były chłopskie dzieci ukraińskie,które bawiły sie z polskim chłoipcem.Kiedy ten zranił ptaka,chciał szybko dobic,jak ojciec przykazał.Dzieci ukrainskie nie pozwoliły na to,bo postanowiły,najpierw powyrywać mu nogi …nie będe opisywał dalej.

  • Mogły by to być już hybrydy. Okrucieństwo to cecha hybryd , to samo na Wołyniu. Nabijać dzieci na płoty…..

   • Więc zasade hybryd,mozemy tez przyjąć co do sowieckich wyzwolicieli i ich zachowań. Przecież te okrucieństwa komunistyczne,robiono rekami szeregowych gwardii ludowej,potem armi ludowej.Cały filmik wart uwagi,ale w 17min 50 sekundzie,jest mowa o komunistycznym planie na wypadek wybuchu powstania warszawskiego.tak dla przykładu w kontekscie wyzwolicieli.https://www.youtube.com/watch?v=qBKtLcYJ2rQ

   • Może hybrydy, ale z dominacją genów chazarskich. Banderowcy to nie Słowianie, tylko zakamuflowani Chazarzy, zwani niesłusznie Żydami (był nim również Bandera), którzy pałają genetyczną nienawiścią do Słowian za pogrom, jaki dostali w X w. od ruskiego księcia Światosława.

    Przy okazji, bo to było w innym temacie, dygresja: może czegoś nie doczytałem, ale czy da się pogodzić teorię linii Nemroda z chazarskim pochodzeniem tzw. żydów aszkenazyjskich (rasa turecko-mongolska), którzy stanowią zdecydowaną większość w świecie, nawet w Izraelu (80%), w odróżnieniu od stanowiących mniejszość tzw. żydów sefardyjskich (rasa semicka), którzy ewentualnie mogliby być rozpatrywani w kontekście biblijnym?

   • Takie cos jak Chazaria istniało w IX wieku i to na krotko, (patrz filmy o chronologii) , ale nie ma nic o ich nawróceniu na judaizm, te lipe wyłapał Herbert Illig, historyk niemiecki. Mit Chazarii słuzy nemrodystom za udawanie „złego żyda” , bo są „dobrzy” : to tak samo z dobrym i złym gliną : zawsze to ta sama …glina. Hybryda może być „dobra” ?, jest taka zasada: „złe drzewo nigdy nie wyda dobrego owocu”

   • Oczywiście że banderowcy to hybrydy/żydzi udające Ukraińców. Nawet rodowici Ukraińcy och rozróżniają, że są jacyś dziwnie ….inni.

  • Proponuję ten artykuł jako pewne tło, bo nie o wszystkim jest nam wiadomo ze szkoły.
   http://wspanialarzeczpospolita.pl/2014/09/21/bo-wielka-dzieli-nas-granica/

  • Jawa Sen to nie takie wszystko proste jak ci się wydaje, widziałam na filmie opowieść. była rodzina mieszana matka-polka, ojciec-ukrainiec. syn chciał namówić ojca, żeby zabił matkę, ale ojciec zabił syna. matka do tej pory nie może dojść do siebie.

   • czyli nadal wychodzi za przeproszeniem na moje.Potwierdzasz,ze to dzicy ludzie o okrutnych zachowaniach,to kolejny przykład.Ale z tymi mieszanymi rodzinami,to bardzo dużo jest relacji,że żona męża i odwrotnie zarzynała na Wołyniu.Co w tym skomplikowanego ?

   • Nie rozumie,co nie jest takie proste? właśnie dałaś kolejny przykład,na poparcie tezy,że z tym narodem ,jest coś nie tak.takich mieszanych rodzin na Wołyniu,gdzie żona ,albo mąż zabijali sie z powodów narodowościowych i z nakazu UPA,było duzo.

   • Jawa Sen a mi się wydaje, że wychodzi na moje, bo matkę polkę chciał zabić mieszany syn, żeby się dostosować do grupy, a ojciec – ukrainiec widząc to, sam go zabił.
    ta rodzina ma ogromną traumę do tej pory, szkoda że nie pamiętam filmu, to bym ci podesłała link

   • Byli też Ukraińcy którzy uratowali Polaków.Nie wiemy który Ukrainiec,co ma w genach.Było też tak ,że matka zabijała i dziecko swoje i męża,bo w nich była Polska krew,oczywiście ,było to raczej z nakazu UPA ,albo sąsiadów zwyrodnialców,pod grozbą smierci.Zbyt dużo było takich przypadków.mi osobiście w głowie sie nie mieści zabić żonę by przeżyć.Znam wiele przypadków zupełnie odwrotnych,bo w zastępstwie za kogoś dawali ludzie sie zabijać.A ten dzieciak może był zindoktrynowany przez UPA,ale ze,do tego stopnia,możliwe.Ojciec mół działać w afekcie i syba usiekł. Mówie skala jest zbyt duża i relacji zbyt duzo. No i zwyczaje kozackie.

   • ludzie pod wpływem lęku przed grupą zdolni są do zwyrodniałych zachowań, wiem to z własnego doświadczenia. teraz jest fajnie i sobie rozmawiamy w grupie, ale ja nie wiem jak się zachowam, gdy mnie ktoś porządnie nastraszy, nie wiem czy nie poświęce własnego dziecka, męża , przyjaciela, matki, ojca… oczywiście nie mam męża i dziecka , ale wiem do czego zdolni są ludzie głęboko wystraszeni obawą przed alienacją i odrzuceniem przez grupę
    Jawa Sen gdyby to tylko chodziło o geny, to ojciec nie zabiłby syna, ten ojciec musiał to zrobić, bo bał się o życie swojej żony

    na tym filmie pokazana jest jednolita grupa etniczna, która zrzuca winę za swoje nieszczęścia na dzieci, to się dzieje w afryce, ale w mojej białej rodzinie za wszystkie problemy matka obwiniała mnie, więc ja potrafię to zrozumieć.
    u nas w polsce np w szkole, jak jedno dziecko jest trochę inne, to jest odrzucane przez grupę

 6. dlatego i na tym cmentarzu,nie wiadomo kto leży.Trudne to wszystko,bo niby i Kain był brat,a zamordował brata i był przeklęty już.Więc nie brat z drugiej strony,czy faktycznie Kain wyszedł od Adama.He, generalnie super dobrej roboty robisz.Jak wojownik.Więc sił i wytrwałości,zycze.

  • Przypuszczam , że Abel był synem Adama ,ale Kain już nie. Potem urodził się Set jako pokolenie Adama. Kain zaś był synem diabła,który zwiódł Ewę.

   Ks. Rodzaju 4:1
   1 Adam obcował z żoną swoją Ewą, a ta poczęła i urodziła Kaina. Wtedy rzekła: Wydałam na świat mężczyznę z pomocą Pana. – z pomocą Pana ? Węża !
   W między czasie Adam z Ewą starają się o Seta,ale w piśmie jest przerywnik o genealogii Kaina nim dochodzi do narodzin Seta.
   Po morderstwie Abla , Kain był broniony przez ‚Boga’ ,bo obawiał się o swoje życie.
   Ks. Rodzaju 4:14
   14 Oto dziś wypędzasz mnie z tej ziemi i muszę ukryć się przed obliczem twoim. Będę tułaczem i wędrowcem na ziemi, a każdy, kto mnie spotka, zabije mnie.

   Pytanie : kto broni morderców,kryminalistów i psychopatów ? Tylko jego ojciec,mężobójca i dzieciobójca.

   Ks. Rodzaju 4:25
   25 I obcował Adam jeszcze raz z żoną swoją, a ona urodziła syna i dała mu imię Set, mówiąc: Bóg dał mi innego potomka zamiast Abla, którego zabił Kain.

   Bóg dał im potomka, Kain nim nie jest . Kain jest potomkiem diabła ,a Set Adama,mają jedynie wspólna matkę.

   • Jest to możliwe znane mi jest takie wyjaśnienie.Generalnie,dużo jest nie domówień w księdze rodzaju,więc i zmyłki też mogą być.Tak czy siak z pism wynika,ze mieszancy,to pewnik.Księga obj Jana mówi,że są tacy,którzy nie są zapisani w księdze życia od początku.to znaczy,ze dosięgnie ich śmierć druga, ogień piekielny,albo po prostu,nigdy już ich nie będzie po przyjściu Króla Isusa i zgładzenia ich przez Króla Isusa ,razem z diabłem.

   • Co za bzdury! Adam współżył z Ewą, wskutek czego na świat przyszedł Kain.

    Rdz 4:1 BW Adam obcował z żoną swoją Ewą, a ta poczęła i urodziła Kaina. Wtedy rzekła: Wydałam na świat mężczyznę z pomocą Pana.

    Co się dzieje potem? Adam znowu obcuje z Ewą i na świat przychodzi Set.

    Rdz 4:25 BW I obcował Adam jeszcze raz z żoną swoją, a ona urodziła syna i dała mu imię Set, mówiąc: Bóg dał mi innego potomka zamiast Abla, którego zabił Kain.

    Pojawia się jeszcze jeden absurdalny argument, że skoro było „potomek zamiast Abla”, to znaczy, że Abel miał być jedynym potomkiem. Po zrodzeniu Seta Adam spłodził nie jednego syna i nie jedną córkę.

    Rdz 5:4 BW Po zrodzeniu Seta żył Adam osiemset lat i zrodził synów i córki.

    Chciałbym zobaczyć tekst biblijny mówiący JEDNOZNACZNIE, że Kain nie był synem Adama. Takiego jednak nie ma …

   • Zatem ,jakim cudem tak doskonali ludzie uczynieni ręką Boską mogą się nawzajem nienawidzić na samym początku stworzenia ,gdzie wszystko było uczynione w harmonii życiowej,symbiozie itp. Jeśli wypaczenie myślowe i zachowawcze było na samym początku stworzenia,to jacy to ludzie mogli być,skoro dzisiaj w naszym rozumieniu takie reakcje są psychopatyczne. Czyżby Bóg stworzył psychopatów i morderców i poddał ich procesowi ewolucji do stanu dzisiejszego ? Chyba nie .
    Słaniam się raczej do utraty chwały Boga w stworzeniu człowieka,niż dążenie człowieka do doskonałości,gdzie człowiek staje się nawet bogiem w swoim patrzeniu i rozwoju umysłowym.
    Zgadzam się z upadkiem pierwszego człowieka i tu Bóg prawdziwy miał swoje racje,ale też trzeba zauważyć kto był sprawcą buntu i zmiany świadomości. Dalsze losy po upadku ludzkości mogą być sterowane przez inne istoty boskie,które ingerowały we wszystko co tylko możliwe,aby zmienić porządek stwórczy.
    Dlatego może być,że Kain był zły,bo miał geny złego i ten rozpoczął linie rodową krzewicieli odstępstwa.
    Jeśli będziemy się sugerować tylko literą ,bez logiki, to nigdy prawdy nie znajdziemy. Nie możemy opierać się wyłącznie na słowie pisanym.

   • Kolego Togarma2015, nikt nie odbiera Ci prawa do przemyśleń na temat pochodzenia człowieka. Ja tylko zaprotestowałem przeciwko (być może niecelowej) manipulacji, jakiej dokonałeś w kontekście pochodzenia Kaina. To, czy w rzeczywistości był czy nie był synem Adama nie sobie będzie kwestią samą w sobie, natomiast Biblia mówi jak byk, że Adam i Ewa byli jego rodzicami. Ty cytując te teksty wnioskujesz coś kompletnie przeciwnego.

    Pytasz „jakim cudem tak doskonali ludzie uczynieni ręką Boską mogą się nawzajem nienawidzić na samym początku stworzenia ,gdzie wszystko było uczynione w harmonii?”

    Odpowiedź jest bardzo prosta. Bóg stworzył istoty doskonałe i MAJĄCE WOLNOŚĆ WYBORU. Bóg stworzył doskonały świat, w którym nieposłuszeństwo wobec Boga zwyczajnie nie ma sensu. I tu nie chodzi o jakieś paciorki, czy „daj na tacę”. Chodzi tu tylko o to, by wszystko było na swoim miejscu. Jest takie stare przysłowie, że jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na swoim miejscu. Dostaliśmy swobodę ku przemyśleniom i podejmowaniu decyzji plus odpowiedzialność za czyny. To świadczy o Bożej miłości, która zostawia nam pole do przemyśleń. Pomyśl, czy nie prościej by było, gdyby Stworzył miliardy robotów, które byłyby zaprogramowane do oddawania Bogu należnej czci?

    W kontekście powyższego, taki lucyfer postanowił, że sam zostanie Bogiem. Potem zwiódł Ewę, potem wskutek pośredniego nazwania Boga kłamcą przez człowieka (brak wiary w śmierć jako konsekwencje spożycia zakazanego owocu) Bóg odsunął się i pozwala złu dojrzeć. Diabeł przejmuje władzę nad Ziemią, kusi ludzi. Najczęściej mu się to udaje i tak grzech za grzechem i to coraz cięższym.

    To wszystko ma sens. Za to z Twojego rozumowania wynika, że jakikolwiek sprawca zła (czy to Hitler czy Kain) nie jest stworzeniem Bożym, albo przynajmniej nie jest potomkiem Adama. To już w zalążku kwestionuje Boga jako wszechmogącego, więc proponuję Ci, byś przemyślał raz jeszcze swoje słowa. Bóg stworzył wszystkie istoty, ale część z nich wypowiedziała swoje posłuszeństwo.

   • Masz rację , poniosło mnie.
    Nie mogę się zgodzić jednak w dwóch kwestiach:
    1. Nie wszystkie stworzenia są dziełem Boga
    -psy
    -przedpotopowe hybrydy
    -olbrzymy
    -ludzie też,co niektórzy
    są to mieszanki rasowe ,lub organizmy zmanipulowane genetycznie
    2. Nie mamy wolnej woli ponieważ :
    -żyjemy w Bogu
    -środowisko jakie nam daje determinuje nas do tego jak myślimy,odbieramy rzeczywistość i kim przez to się stajemy
    ———————————
    Bóg jest Duchem,a nie istotą taką jak my teraz.Będąc z Bogiem byliśmy tak samo eteryczni jak On,a po upadku wygnał nas z ziemi do tego świata w którym jesteśmy obecnie zamknięci (zeszliśmy do innej gęstości) i dał nam skóry zwierzęce,dzielimy ich dolę i jesteśmy jak zwierzęta. Nie widzimy teraz Boga ,bo nie mamy do tego predyspozycji,bo ciało nie może dotknąć Boga i go zobaczyć.
    Bóg jest światłością, całym pasmem elektromagnetycznym,siłą sprawczą,motorem życia i mechanizmu kosmosu.My widzimy tylko ułamek z tej światłości,całej chwały-światło spolaryzowane .
    ———————————
    Swoją drogą spór o Kaina wynika z ofiary dla Boga. I tu powstaje kolejne pytanie : dlaczego Bogu nie podobało się ,że Kain nie zabił na ołtarz paleniskowy zwierza. Czyżby wolał dym spalonego mięsa,niż aromatyczne zioła ?
    Jeśli nie brać tego tak dosłownie,literalnie jak pisze w biblii, to można się pokusić o wywód,że tam musiało chodzić o coś innego,że doszło do morderstwa.

   • Dlaczego nie możesz się zgodzić, z tym, że Bóg stworzył wymienione przez Ciebie istoty? Bóg stworzył wszystko. Inaczej nie byłby wszechmocnym, nie byłby Stwórcą. Bóg pozwolił swoim istotom dokonywać świadomych wyborów przy zachowaniu równowagi czyn-konsekwencja. Stąd masz diabła, grzech, upadłe anioły i wszelkiej maści zwyrodnialców.

    Jeśli chodzi o (niewolną) wolną wolę to na ten temat powstała cała biblioteka książek. Moim zdaniem sprawa jest prosta. Jako istoty słabsze od diabła jesteśmy narażeni na różnego typu jego wpływy. Niemniej jednak jest zawsze w życiu szansa, by swoje życie zmienić. Do nas należy decyzja, czy chcemy z tego skorzystać.

    Co do ofiary Kaina, to są tacy, którzy głoszą, że Kain wierzył, że będzie obiecanym potomkiem, który będzie Mesjaszem. Zatem nie czuł się w obowiązku składania krwawej ofiary. Bóg miał inny pogląd na ten temat stąd brak Jego akceptacji. I znowu, sprawa jest taka prosta …

   • Nie mogę się zgodzić ,dlatego ,że hybrydyzacja i transhumanizm,jak również czynienie zła,lub manipulowanie otoczeniem nie jest domeną Boską.
    Bóg wszystkiego nie uczynił.
    Bóg nie uczynił roślin modyfikowanych genetycznie ,ani zwierząt nie krzyżował między rodzajami(GMO).Te organizmy ,które powstają przez ingerencje ludzką nie są dziełem Boga.
    Wszystko co zostanie utworzone ręką człowieka ,zniknie z powierzchni ziemi.
    Więc technologia ,elektronika,komputery ,sieć informacyjna,przemysł motoryzacyjny,militarny ,farmaceutyczny,spożywczy,medyczny itp. ,tak jak również wszelkiej maści nobliści,fizycy,lekarze,teolodzy,politycy,naukowcy,fachowcy,rzemieślnicy nie mają racji bytu w świecie przygotowanym dla tych co żyją prawdą,a nie słowem pisanym.

   • To wszystko, co wymieniłeś jest dziełem istot stworzonych przez Boga, które postanowiły się zbuntować. Bóg dał swym istotom wolną wolę również do popełniania błędów, by świadomie, na własnym doświadczeniu, szukając sensu życia powróciły do Boga. Co w tym jest nielogicznego? Jak myślisz, dlaczego Bóg jest niewidzialny? Żyjemy na tym padole pod panowaniem księcia tego świata, by doświadczyć tego, co by było, gdyby diabeł rządził całym wszechświatem.

   • Nie wiem jakiego boga wyznajesz,bo chyba konfabulujesz swoje poznanie czyniąc Boga – osobą.
    Jeszcze raz przypomnę ,że Bóg jest duchem i tym duchem determinuje nasz byt. Anioły ,które są duchowymi istotami determinują ludzi w różnym celu.
    Ciało ,tu nie ma nic do rzeczy.
    Ew. Jana 6:63
    63 Duch ożywia. Ciało nic nie pomaga. Słowa, które powiedziałem do was, są duchem i żywotem,
    Ew. Łukasza 12:23
    23 Życie bowiem jest czymś więcej niż pokarm, a ciało niż odzienie.
    Życie na ziemi nie jest materialne.Nie wiemy ,czym jest życie.Możemy porównać dwie identyczne komórki,jedna jest martwa,druga żywa,ale nic się nie zmieniło komórka nadal jest komórką.
    Życie powstało z ducha i duch jest życiem.Ciała jakie posiadamy nie są wynikiem procesu genetycznego,czy ewolucji,lecz zostały utwardzone w tej rzeczywistości,tak jak skały są osadami ,które skamieniały w wodzie.Przybraliśmy taką postać i staliśmy się materialni,bo świat ,który nas teraz otacza ‚skamieniał’ nasze eteryczne duchy.
    Tak jak w niebie,wszystkie gwiazdy są eteryczne( gwiazdy-anioły),ale w ziemskim środowisku utwardzą swe oblicze,przypominające ludzkie istoty,lub zwierzęta.A takie przybiorą,bo mają swoje wzorce nadane przez Ducha.
    W Apokalipsie,wokół tronu Bożego stoją także zwierzęta.W księdze Ezechiela prorok widział także zwierzęta w rydwanach Bożych.
    Teraz rodząc się kopiujemy tylko ciało materialne,ale duch jest czymś innym w człowieku.
    Ew. Jana 3:6
    6 Co się narodziło z ciała, ciałem jest, a co się narodziło z Ducha, duchem jest.
    „„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„
    Ew. Łukasza 9:55
    55 A On, obróciwszy się, zgromił ich i rzekł: Nie wiecie, jakiego ducha jesteście.
    Ten duch o którego tu chodzi,nie jest duchem Boga,lecz obcych mocy w okręgach niebieskich. Te moce usidlają ludzkie ciała i zmieniają ich życie w piekło.Zabierają nie ciało ,ale dusze ludzkie i przejmują na własność.Żadne stworzenie na ziemi nie jest w stanie się im oprzeć,chyba ,że posiada ducha Bożego.To jest walka i tym bardziej cięższa,bo wróg jest niewidoczny.Te moce mają moc zmieniać rzeczywistość i utrwalać swoje wizje . Apokalipsa mówi o nich – Bestie i są zwierzętami. To one zbuntowały się w niebie,a postaci jakie przybiorą na ziemi zależy od ich założonego astralu,czyli eteryczności,albo ducha.Duchy ,kiedy przejmują jakieś ciało zmienia ono na wzór siebie,zmienia się również charakter,osobowość i strategia.
    Tak powstała i utrzymuje się do dziś,linia rodowa zła.Mariusz by powiedział linia Nemrodyczna. I tu nie chodzi bynajmniej o genetykę,bo ona sama jest tylko informacją procesów budulcowych organizmu. Tu bardziej chodzi o ducha i jego moc,następstw i poczynań.
    My takiej mocy już nie mamy,bo nasza wiedza o naszym pochodzeniu jest w zapomnieniu.Chrystus nam ją przybliżył.
    Ew. Mateusza 17:20
    20 A On im mówi: Dla niedowiarstwa waszego. Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie.
    „„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„„
    Gdy więc Kain zabił brata,był już opętany więzami zła. To zło przyczyniło się także do upadku tych ludzi,ponieważ zaczęli oni słuchać innych duchów.

   • Dużo się musisz napisać, by zamydlić fakt, że manipulujesz Biblią. Masz swój pogląd, który jest sprzeczny z Księgą Rodzaju i nie tylko. Sam to przyznałeś pisząc, że Cię poniosło.

    Zdumiewa mnie, że powołujesz się na Ewangelię wg Łukasza, która na tym forum została szczegółowo omówiona, ale nie będę rozwijał tego wątku.

    Nie mam więcej nic do dodania na ten temat. Musiałbym powtórzyć, co napisałem cytując sprzeczności w tym, co napisałeś. Bywaj zdrów!

 7. A co ,nie jest takie proste? Właśnie tym przykłądem potwierdzasz to co napisałem.

  • jeszcze jeden kamyczek do wątku o banderowcach Sekta rodzinna https://youtu.be/RLT603XMr9Q

  • oglądałam kiedyś w jakimś programie tvp info, że w akcji „wisła” przesiedlono tych normalnych ukraińców, którzy nie mieli nic wspólnego z oprawcami od Bandery, tak żeby ludziom pokazać jaka władza ludowa jest sprawiedliwa.
   dla mnie to wogóle jest dziwne że w czasie trwania komunizmu nikt nie poruszał tego wątku, bo przecież banderowcy byli na smyczy nazistów. po wojnie biedni ukraińcy stali się nagle bogaci i sobie siedzą w hameryce

   • Chodzi Ci zapewne o Łemków, ale to cokolwiek inna historia. Oni rzeczywiście nie byli banderowcami, żyli spokojnie, w zgodzie z Polakami, stąd też wysiedlenie ich z terenów, gdzie nie było band, miało charakter czystek etnicznych – dotyczy to powiatów krośnieńskiego, jasielskiego, gorlickiego i nowosądeckiego. Mieszanie Łemków do jednego wora z Ukraińcami, którzy kiedyś sami się za takich nie uważali – to skutek wydarzeń na Ukrainie ostatnich kilkunastu lat, w wyniku których ma miejsce proces ukraińskiej nacjonalizacji tej grupy etnicznej, rozproszonej w wyniku akcji „Wisła” na terenach Ziem Zachodnich i Północnych.

    Natomiast co do ukraińskich środowisk emigracyjnych w Ameryce i Kanadzie – są one zdominowane przez pogrobowców UPA i SS-Galizien. Ci zbrodniarze, którzy uciekli na Zachód legitymując się zresztą obywatelstwem polskim, nie wyłączając samego Bandery (rząd londyński im w tym pomagał!) nie byli nigdy ścigani ani osądzeni przez trybunał międzynarodowy i dożyli w spokoju oraz dobrobycie swoich dni. Mieli i mają nadal poparcie sił światowych, które są zainteresowane niszczeniem Słowian, co widać wyraźnie, obserwując wydarzenia ostatnich lat w Noworosji.

    P.S. Łemków nie należy mylić z Bojkami, którzy zamieszkiwali tereny pokrywające się z Bieszczadami i rzeczywiście stanowili (chcąc czy nie chcąc) zaplecze dla band, stąd też decyzja o ich przesiedleniu miała militarne uzasadnienie. Natomiast terytoria Łemków – to był Beskid Niski i Sądecki.

 8. Pewnie nie,ale to mi przypomina oko Horusa w trójkącie http://dolny-slask.org.pl/609521,foto.html?idEntity=509243 Tak sie spodobało tym wyzwolicielom,ze dopiero dwie dekady temu oddali Wrocław.Jakiekolwiek rozmowy z Polakami o ich racji stanu,były dopiero w 50 latach.Materiału w necie jest ogrom.Każdy powinien sam sprawdizc ile prawdy jest w tych wyzwolicielach.Sam cmentarz poświęcony jest oficerom,więc nie tylko zwykłym szeregowym.

 9. przypomne,ze wyzwolicielami były oddziały 1 frontu ukainśkiego,Więc kto jest tam pochowany? Co sie działo w sąsiednich miastach ?https://gornyslask.wordpress.com/tragedia-gornoslaska-1945-48/

 10. Mariusz wszyscy mordują na rozkaz,a Ci akurat mordowali Polaków.To że mówie po Polsku,to nie zasługa sowietów,jak możesz? To zasługa Polaków niezłomnych.Tyle demagogi,nigdy nie pisałeś.Przynajmniej skomentuj linki które ci przesłałem,ale moge cie zalać jeszcze konkretniejszymi linkami w temacie. Człowiek który zabija gwałci okrada zniewala i trwa w tym nawet kiedy nie musi,nie jest juz bratem,tych których przesladował.A tu mamy mieszanine narodowościową i bez kozery wszystkich nazywasz bohaterami,nawet tych oficerów.

  • No to kogo rozkaz , weż to napisz. Operujesz sloganami, tak sie dojdzie do sedna.

   • Nie sloganami.Generalnie w cąłym temacie pije do jednego.nie ma mowy o wyzwoleniu przez sowietów.koniec i kropka.Co do składu,armii czerwonej przejmującego Polske,to nie wiesz,kto jak bardzo jest wymieszany krwią.W postach niżej dałem Ci pare przykładów,ze w przejmowaniu miast Polskich,raczej nie było Polaków z terenów Polski i z pierwszego,czy drugiego pokolenia.Nawet armia Berlinga,gneralnie nie brała udziału w walkach na terenie Polski .Sowieci obawiali sie podbijać Polske Polakami.Raczej w sowieckich grani8cach działali.

   • Haplogrupy robią swoje, a mordy o których piszesz to na ten temat napisano wiele , ale nie napisano ze to robili nemrodyści i to była kwestia władzy a nie ludobójstwa na polakach tak jak robili to nemrodyści w mundurach SS. Ci co polegli się nie obronią. I kropka 🙂

   • a jakie to ma znaczenie w temacie.Te same narzędzia do robienia dobrego jak i złego.

  • Ogień,Heda,Brygada Świetokrzyska niezłomnie trwała przy okupancie typu obszarnik ziemski,bankier,kler,właściciel fabryki czy przy rolniku,robotniku,wyrobniku-najemniku za posiłek ?

 11. Czemu pokazujesz mi wojska NATO,,Tam tez duzo jest Słowian i ginęło w 2 wś dużo. 200000tyś ludzi było w aparacie ucisku sowieckiego,na terenach Polski.W czasie okupacji niemieckiej 2000.

  • Bo pisałeś że tam w połowie byli Ukraińcy , rodowici Ukraińcy to tez Polacy , patrz haplogrupy. Ja z nimi miałem do czynienia wiele lat , ci rodowici są wporzo, zupełnie inni są nemrodyści udający Ukraińców. To jest problem. To wojska ….USA akurat, a co myslisz ze teraz jest polska wolna? 🙂 , jak podskoczysz to te czołgi ruszą na ciebie.

   • Dopiero co rozmawialiśmy ,ze ukraincy to mogły być już hybrydy.Powiem Ci tak,Wrocław Sląsk prędzej Sowieci wyzwalali z rąk Polaków bo dużo ich tam mieszkało,a i pobory do wojsk niemieckich były z Polaków

   • Wcale mi sie to nie podoba,ze dostali w Polsce dwie autonomiczne bazy.to moze byc pretekst dla Rosji,jak co do czego przyjdzie,to Rosja z USA zaczną pertraktować,bo nikomu przecież nie zależy na wojnie.my stracimy,bo trzeba będize udobruchać Ros.Moze i pare mostów nam rozwala wcześniej,he dla karty przetargowej.Coś śmierdzi ,mam pare wizji na ten temat,hi

 12. Mafia sowiecko germanska,pokłóciła sie u łup Polskę i wybiła germanców ,zeby,mieć tylko dla siebie Polske.wiec o jakim wyzwoleniu mowa.Piszesz ,ze bym nie mówił po polsku,za to zostały wycięte filary Polski,strażnicy korzeni i historii.Teraz nawet nie ma polskiego narodu,tylko żywioł.Dziś trzeba poczynić całą inżynierie społeczną,zeby odbudować naród w Polsce.

  • Przynajmniej nie było intensywnej likwidacji/ludobójstwa i palenia na stosach cąłopalnych narodu polskiego tak jak za czasów nemrodystów w mundurach hitlerowskich. W tym sensie była wolna, mimo upadku komuny nadal nie ma Wolnej Polski. Ci co zginęli to juz nic nie powiedzą i nie odpowiedzą, a na trupach to można różne dysputy prowadzić.

   • Nie było mordów? a znasz losy zołnierzy niezłomnych? W więzieniach było ponad milion ludzi zabitych w walkach to pewnie w 100000 tys wejdzie.ile zamordowano w ubeckich kazniach.potem ich rodizny były do 90 lat przesladowane.Zamordowani chowani byli w dołąch zalewanych wapnem,to setki nazwisk zasłużonych czynem i rodowodem patrotycznym od pokoleń.Na ich grobach stawiano kible dla niepoznaki,jeszcze w 70-80 latach.Na drugim cmentarzu tez zasypan iw dołach i wiesz co,na ich grobach stoją marmurowe pomniki nagrobne,tych co ich mordowali w kazniech UB i prokuratorzy co ich skazywali.Jeszcze rok temu zamykano do więzienia ludiz którzy otym mówili

  • Czy sprzedawczyk austryiacki i tchórz Piłsudski wraz ze swoimi poplecznikami obsadził w administracji polskiej i rosyjskiej (przy pomocy antystalinowskich trockistów) dziesiątki tysięcy agentów o Polsko brzmiących nazwiskach?

 13. do 1941 powołano jakieś 150000 Polaków do Acz. Pewnie większosć już w tamtym czasie poległa.Była dyrektywa zabraniająca uzupełniać pobory sowieckie z terenów nie należących do sowietów w 1941.Prawdopodobnie dopiero 1944 byli przydzielani z terenów obecnej Białorusii i Ukrainy.W całych sowietach 1941 mieszkało 4,5 mln polaków od małego do starego. !944 według roczników mogło trafić jakies 100tyś polaków do ACZ,ale spora część z tych 100tyś poszła do ludowego WP. Gneralnie nie doczytałem sie,zeby jakies polskie oddziały w ACz wyzwalały Polskę.Dużo było tez polskich komunistów i takich,co sami sie godzili.Polaków podobna ilosć była w armii niemieckiej.

 14. To dzięki sowieckim wyzwolicielom,nie ma jeszcze wolnej Polski,to z nimi powchodzili nemrodziści i sie namnożyli.W Polsce byli nieliczni komuniści pod koniec wojny,a w lasach bandy,które AK zwalczało.Komunisci szli do lasu i do band powiadają.Podzielicie sie złotem które tak kradniecie,wojna niedługo sie zakonczy,przyjdą sowieci i bedą nowe porządki,ktoś bedzie musiał być komendantem milicji wójtem itd,wy nimi będizecie.Z takiej władzy mamy dzisiejsze elity w instytucjach strategicznych,dlatego jeszcze Polska nie jest wolna.linka z wątkiem powstania warszawskiego już Ci przesłałem,jak komunisci mieli dyrektywe ,zeby nie walczyc z niemcami,bo ich za dużo sowieci przyjdą,to poradzą sobie z nimi.My teraz mozemy zniszczyc drugiego wroga Polskich patriotów powstanców,strzelając w plecy za węgła.Ci tez dostali włądze po wojnie,od sowieckich wyzwolicieli. Czy w 1941 germancy ,nie wyzwolili ziem polskich i Polaków ,które były zajęte przez sowietów,ależ było tak.historie trzeba na nowo pisać,Chyba,ze ktoś lubi 4 pancernych i psa.

  • Czy wynikiem tego dzisiaj komuno sowieci posiadają u nas zagarnięte przedsiębiorstwa,banki i w interesie komuchów ze wschodu zniszczono gospodarkę,która potrzebowałaby potężnych zakupów energii wysyłanej od wschodnich okupantów?

 15. Nie wierze,ze nie wiesz ,ze nie mas zpojecia o tysiącach zamordowanych w kazniech i podczas przesłuchac.Dlatego nawet nie prześle ci linku,a jest ich wiele.Poczytaj o Witoldzie Pileckim.Zanim został stracony przez NKWD,powiedział do zony.W porównaniu z tym co robiła bezpieka,Oswięcim to igraszka. kliknij sobie temat łączka na Powązkach.

  • Z tym Pileckim to uważaj, bo to jest historia wymyślona przez nemrodystów na potrzeby potwierdzenia holo-mitu, podobnie jak z Karskim, o którym już dzisiaj się nie wspomina. Nie odnoszę się do samej osoby W. Pileckiego, ale do przypisywanej mu fikcyjnej historii przedostania się do Auschwitz i sporządzenia raportów o jakoby milionach zagazowanych (skąd mógł o tym wiedzieć – pracował w administracji obozu?). Może dlatego został zamordowany, aby nie mógł powiedzieć prawdy na temat tej historii.

   Na stronie http://auschwitz.org/muzeum/informacja-o-wiezniach/ jest wyszukiwarka więźniów obozu i cóż tam mamy pod pozycją „Pilecki, Witold:

   Pilecki, Witold
   (numer więźniarski: 4859)
   urodzony: 1901-05-13, miejsce urodzenia: Ołoniec, zawód: oficer zawodowy

   Losy:
   1. 1940-09-22, Auschwitz, przybycie do obozu
   2. zbiegł 27.4.1943 r. z KL Auschwitz,

   Jak w znanym powiedzeniu – wszystko się zgadza, oprócz kasy, gdyż ten lansowany przez nemrodystów bohater nie przebywał przecież w obozie pod własnym nazwiskiem, lecz jako „Tomasz Serafiński”, tak więc ta informacja jest zwyczajną fikcją. Trudno też zakładać, że niemiecka administracja prowadziła go jako „oficera zawodowego”, bo prawdopodobnie zostałby odesłany do obozu jenieckiego.

   Poszukajmy więc nazwiska „Serafiński Tomasz” – niestety, nie ma takiego, w ogóle nie ma nazwiska „Serafiński”. Kilka lat temu, gdy wpisałem to nazwisko – ukazywała się informacja o więźniu z tym samym numerem co Pilecki, ale jakąś bezsensowną datą urodzenia (wyzerowany dzień i miesiąc).

   • Pileckiego szukają już długo , ale nie mogą znależć…….

   • Po pierwsze,ta zabawa z nazwiskami,totalnie niczego nie dowodzi.Tak samo nigdy nie słyszałem o raporcie Pileckiego,w którym mowa jest o milionach zagazowanych.Piszesz totalne bzdury i wszystkich nazywasz nemrodystami.Moze ,posłuchaj troszke historyków,czym dysponują.Bo jak narazie,to od ciebie nemrodyste czuc

 16. Kwestia władzy Nemrodystów,tak napisałeś.Więc już to potwierdza,ze nie ma mowy o wyzwoleniu .Kiedy dla Ciebie jest ludobójstwo ? Jeśli likwiduje sie strażników historii tradycji nauki oraz czystej rodowej krwi,to czy naród nie przestaje istnieć? Do tego zmierzali „Na mocy wyroków sądowych w Polsce Ludowej do 1956 roku, zostało zamordowanych ok. 5000 żołnierzy podziemia, lecz wielokrotnie wyższa, trudna do oszacowania jest liczba zamordowanych bez wyroków sądów, chowanych potajemnie w lasach, na polach i w innych miejscach. Ponad 100.000 żołnierzy przeszło przez komunistyczne więzienia, około 100.000 przeszło przez obozy pracy, a ilu zginęło w sowieckich łagrach, a ilu wywieziono w niewiadomym do dziś kierunku i wszelki ślad po nich zaginął. Taki był bilans wolności i demokracji przyniesionej do Polski na ostrzach sowieckich bagnetów.”

  • To była kwestia władzy nemrodycznej. Nemrodysci usunęli inteligencje by nie mieli konkurencji do władzy. Może inaczej , masz wyzwolicieli , tylko dla tego ,że druga strona , czyli nemrodyści hitlerowscy , palili na stosach Polaków by ich docelowo zlikwidować wszystkich do liczby 100 tys. Co byś nie pisał , to władza radziecka oczywiście kierowana przez nemrodystów usunęła totalnych ludobójców i pozwoliła Polakom istnieć w jako takich warunkach pokojowych, dlatego ci z mauzoleum to wyzwoliciele.
   O co tak naprawdę chodziło to ten art odpowiada na to pytanie; https://tajemnice.robertbrzoza.pl/zydzi-chazarscy/uwaznie-czytaj-a-przezyjesz-szok-100-lat-agresji-zydowskiej-na-polske/ , ale ten plan już uległ modyfikacji. Patrz film o kolejnym rozbiorze.

   • Ok,ja jeśli chodzi o argumenty,temat zamykam.Nie przekonałem sie do argumentacji wyzwolicieli.Całopalenia,to generalnie palono zwłoki.Tłumaczyć można to,sanepidem.Ciała sie rozkładały już następnego dnia,to sie działo w miescie,a nie na polu gdzie można było odrazu dół wykopać .Miotacze w gettcie,poszły w ruch dopiero w tedy,gdy jinne środki zawiodły,po wielu dniach walk. Po wojnie była już inna sytuacja geopolityczna,tort był już podzielony.Polska nie graniczyła z sowietami tylko z czescią przydzieloną Ameryce,dlatego nie objęło nas ZSRR,

   • Zapominasz,ze sowieci przed wojną Polaków już mordowali,wpomne o głodzie na Ukrainie .więc jak by cyferki dodać z wcześniejszych lat,to pewnie przewazyło by morderstwa germanców.Trzeba zdać sobie sprawe,ze juz caryca Katarzyna twierdziła,ze między Rosją,a Germancami,powinna być wolna przestrzen,bez Polski.

  • Jakie organizacje wojskowe przed IIWŚ strzelały do strajkujących chłopów ,robotników,komunistów? Ile strajków rocznie odbywało się w II RP i kto je tłumił i w czyim interesie? W efekcie tego kto dążył do przejęcia władzy w powojennej Polsce z Manifestem PKWN na ustach? Komu nie podobał się manifest i dlaczego dzisiaj też by się nie spodobał i komu?

 17. A kim byli szeregowi,którzy ganaili po lasach żołnierzy niezłomnych ? Kto chciał z WL przechodził na strone niezłomnych .Ci co nie chcieli zabijali niezłomnych.Na Kresach w latach 20-tych, stworzyli Rosjanie eksperymentalne oazy polskości nazwane od nazwisk polskich komunistów Marchlewszczyzną i Dzierżyńszczyzną z polskim językiem, szkołami, teatrem. Ukształtowani tam liderzy mieli być POP-mi, czyli Pełniącymi Obowiązki Polaków, niestety ci ludzie zamiast się szybciej bolszewizować, polonizowali się. Eksperyment się nie udał i został zlikwidowany w latach 1937-38. Na ok. 120,000 tamtejszych Polaków wykonano wyroki śmierci, następne 80,000 trafiło do łagrów i więzień. Czyli Stalin w tym eksperymencie wykończył ok. 200,000 Polaków, część “mniej” podejrzana trafiła z Armią Polską gen. Z. Berlinga do Kraju i stała się podporą nowej sowieckiej władzy w Polsce.Są wszystkie znamiona okupacji.ludobójstwo przesladowania obozy i obca władza.Na cmentarzach nikogo nie weryfikowałeś z pochodzenia,a już linki które przesłałem wcześniej w sumie dyskredytują lezących tam Polaków.Mówimy generalnie,nie o wyjątkach,bo wiadomo,ze sytuacje bywają różne.Czy oddział polski pod dowództwem Nemrodystów,który robił to wszystko co opisąłem na braciach Polakach,nadal dla Ciebie bedzie wyzwolicielem i bratem?

  • Widzę, że zostałeś również zaczadzony ideologią „żołnierzy wyklętych”, nie zdając sobie sprawy z tego, dlaczego się ją lansuje i w czyim interesie? A dlaczego ci, którzy ją lansują, nie zająkną się nic na temat konkretnych nazwisk UB-owskich katów i ich przynależności etnicznej?

   Chodzi o to, aby potępić w czambuł cały PRL, namieszać w świadomości społecznej do tego stopnia, aby ludzie urodzeni i wychowani w tym okresie wstydzili się tego faktu. Aby nikt nie odważył się porównywać obecnej nędzy społecznej i gospodarczej z PRL-em, bo porównanie mogłoby wypaść nieciekawie dla rządzących okupantów, trzeba ten PRL wręcz utopić w rynsztoku.

   Jeżeli ci, którzy walczyli zbrojnie „z komuną”, przy okazji mordując zwykłych, bezbronnych ludzi, byli bohaterami – to wszyscy ci, którzy po wojnie uczciwie pracowali, aby ludzie mieli co jeść, gdzie mieszkać i czym ogrzać mieszkania – byli tchórzami? Czy swoich rodziców również uważasz za tchórzy dlatego, że nie walczyli zbrojnie z „komuną” (zakładam, że mieszkali w Polsce)?

   Zastanów się ponadto, jaki był cel tej beznadziejnej walki – chcieli przy pomocy partyzantki obalić porządek jałtański, uzgodniony przez wszystkie światowe mocarstwa? Przypomina się w tym miejscu (może trochę niestosownie) kawał o partyzantach, którzy nie wiedzieli, że wojna się skończyła i dalej wysadzali pociągi. Aha – może liczyli na realizację mitu, że Anders przyjedzie na białym koniu i uwolni Polskę od jarzma komunizmu?

  • Czy osoby z linku(jeden z wielu) znane również poza Polską ze swej działalności istnieli i działali naprawdę? https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/zbrodnie-podziemia-powojennego/

 18. W czasie wojny i przed sowieci wyselekcjonowali filary polskości i wymordowali.A teraz po wojnie,jak zlikwidowali resztki elity filarów polskości,to sie mówi,że nie było ludobójstwa w 50 latach,bo za mało tysiecy.Pani Andreas,tez sie licytowała,kto więcej milionów słowian zabił ZSRR czy Germance. Wyszło jej ze ZSRR,wiec są wyzwolicielami.

  • Czy po wojnie za czasów „okupacji” naród został podwojony a zwykły obywatel miał szansę bezpłatnie zostać inżynierem? Czy od czasu przejęcia władzy w 100 % przez agenturę okrągłego stołu zwiększyła się liczba ludności i liczba samobójstw?

 19. Po stronie Germanców,tez mogło być tysiące,a może milionów Słowian.Bo i te ziemie były Polskie ,przynajmniej częściowo.Też można powiedzieć,ze Nemrodziści dawali rozkaz ,to nie mieli wyjścia.Dlatego,gdy jest już takie pomieszanie z poplątanym w śród ludów,należy przyjąć zasade i nauke Króla Isusa,poznacie ich po owocach.To bóg Ojciec,zna swój lud i wyprowadzi we włąściwym czasie z innych narodów.

 20. Piotr Zychowicz o niepotrzebnym wykrwawianiu narodu polskiego przez złe decyzje dowództwa AK : powstanie warszawskie , rzeź wołyńska – pozostawienie ludności cywilnej na pastwę UPA i ciekawe hipotezy dotyczące innej polityki wobez Hitlera

  • No ten Pan ukrywa bardzo istotne informacje, robi za narzędzie nemrodystów , by wszyscy myśleli, że Polacy to idioci ,ze się porwali na Powstanie Warszawskie. Stary ideologiczny numer propagandowy nemrodystów , by się Polacy w przyszłości nie stawiali. Powstanie styczniowe 1863 i powstanie Warszawskie w 1944 to klasyka nemrodycznej metodologi walki z Polakami. Na ten temat zrobię film.

   • Mariuszu zobaczyłam twój film

    i uważam, że pokrywa się z tym co mówi Zychowicz 🙂
    dowództwo ak wywołało to powstanie w momencie odpowiednim , ale dla syjonistów. dzięki temu mogli bezkarnie robić stosy z ludzi. oczywiście Zychowicz bredzi, że Hitler się wściekł, bo on wszystko robił zgodnie z planem swoich mocodawców, dzięki powstaniu upieczono kilka pieczeni przy jednym ogniu

   • Zychowicz obwinia polaków za Powstanie Warszawskie a ukrywa fakt ,że kierownictwo AK (nemrodyści) ale nie wszyscy , grali w jednej drużynie z nemrodystami z SS i NKWD. Wszystko było starannie zaplanowane, nie powie taki jeden ,ze to był w rzeczywistości akt kultu diabła boga nemrodystów by „zniszczyć mózg” Polski,a po wojnie wsadzić na stanowiska falę nemrodystów , morderców Polaków , których dzieci obecnie funkcjonują w najlepsze w tzw. III RP. Nie powie taki jeden że data nie była przypadkowo wybrana , wtedy kiedy panika wśród niemców juz się ….skończyła , co im pomogło zorganizować obronę przed powstaniem. Na powstańców już czekali , zdrada? , normalne u nemrodystów , oni grali w jednej drużynie z SS, NKWD . Dlatego to tak się skończyło. Tego za cholerę nikt nigdy nie powie. Kroi się film na ten temat.

   • Mariuszu Zychowicz nie obwinia polaków za wywołanie powstania, ale dowództwo ak, bo to oni wskazali kiedy ma się ono odbyć.
    wiadaomo że Zychowicz wszystkiego nie mówi, ale chwała mu za to że chociaż tyle mówi 😉 to co mówi to kubeł zimnej wody na rozpalone głowy polaków po to żebyśmy dalej jak te owce nie szli na rzeź tylko się wcześniej głęboko zastanowili zanim posłuchamy sprzedajnych autorytetów-dowódców

   • Oj obwinia , widziałem jeden film , jak jeden dziadek próbował wyjaśnić że kierownictwo AK było żydowskie w większości, niezle mu przerywał i wysmiewał , facet wie o co chodzi i niedopuścil do obwiniania za powstanie żydów. A ten jego numer z polewaniem benzyną to blef nad blefy, od tego popiół ze spalonych zwłok nie powstaje , którym zasypano studzienki kanalizacyjne w Warszawie. Benzyna w 1944 roku była rarytasem , dlatego Zychowicz pierdoły popycha by ukryć fakt stosów całopalnych z polakami robionymi z drewna Puszczy Kampinowskiej. Zajmował się tym niejaki Geibel , do którego dzwonił ciągle Himmler i pytał czy stosy z polakami płoną non stop. (wymóg Talmudyczny by stosy dla diabla płonęły non stop przez 30 dni). Do tych protokołów z Norymbergi nie dotarł Zychowicz?, ale dali mu papier ze dwóch nemrodystów chlało wódę z gwinta na brzegu Wisły?

  • Mi bardzo pasuje twórczość Załuskiego. Jest rzeczowy,konkretny i logiczny oraz poparty dokumentacją.

 21. Trzeba brać pod uwage,ze byliśmy zdradzeni.Jest zasada,sojusznik pomoże,ale najpierw walke musi podjąć kraj okupowany.Podjeliśmy te walke powstaniem.Zostaliśmy oszukani.Nawet sowieci w propagandzie namawiali do obrony warszawy,ze też nam za chwile przyjdą z pomocą,ludzie w radio słuchali tego i wierzyli.Powstania Styczniowe,to raczej żydowskie prowokacje,do przejmowania majątków,a zaborcy pole do kontroli i dywersji w tej częsci geopolityki swiata.W Polsce jeden zaborca robił powstanie,a drugi zaborca,musiał wycofywać sie z interesu w jakiejś kolonii,zeby np tu wojska wycofać i wzmocnić.

 22. Sojusznik tworzy i uzbraja armię a ta zdradza i uprawia turystykę wojenną w celu utworzenia państwa Izrael w Palestynie(Anders) ale pomimo to sojusznik daje druga szansę którą patrioci wykorzystali wyzwalając z sojusznikiem kraj spod okupacji w Polskich mundurach z Polskimi insygniami (nie tak jak na zachodzie) a następnie sojusznik twardo trwa przy dotrzymaniu obietnicy o przyłączeniu Ziem Odzyskanych do Polski.

 23. Kto w kierownictwie AK był nemrodysta,żyd? Jan Mazurkiewicz,ps Radosław ? Leopold Okulicki,ps Niedzwiadek? Stefan Rowecki? Fieldorf Nil ? Stanisław Sojczynski ps Warszyc? Kazimierz Sosnkowski? Dwóch pierwszych można jedynie posądzić o zdradę,ale Polska już była zdradzona,przez tzw sojuszników,przed i w czasie wojny.Zawsze trzeba patrzeć na czyny w życiorysach,to jest faktyczny rodowód.Co zmienia zachowanie tych dwóch wyżej wymienionych w całym przesłaniu AK,obronie ludnosci cywilnej ,zachowując ,wysoce moralny kodeks.Coraz mniej kumam,oco wam chodzi.Bo Armia Cz, to wyzwoliciele,a AK to Nemrodysci.Jestem w szoku.Po owocach ich poznacie,mam na mysli AK i A Cz. Jeśli wszystko ukartowane,a swiat pod włądzą diabła,to każda inna struktura obronna,jak i rozwiązanie techniczne,mogło być finalnie pokierowane przez diabłą,czy Nemrodystów.To polska walczyła o wolność w formie AK,tak samo jak Zeloci w czasach Isusa Króla.I też poszli na żeś.A;e taki jest gen Słowianina,gen wojownika i wolnego człowieka.Przecież i ty Mariusz ciągle walczysz,he.Pozdro.j Aha,oto wojownik AK i jego list http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/774-68-lat-temu-zamordowano-warszyca

 24. Mówi sie nie potrzebne przelewanie krwi w powstaniu.A czy ktoś słyszał o całym kompleksie obozów koncentracyjnych przed powstaniem w Warszawie.Cywile byli przemysłowo likwidowani już przed powstaniem.Może powstanie dawało nadzieje na uratowanie sie od zagłady … Oto obozy http://www.info-pc.home.pl/whatfor/baza/kl_warschau.htm

 25. Ofiary całopalne,nie trzymają sie kupy,nie ma argumentów.Do momentu zanim powstały piece krematoryjne w Warszawie było kilka miejsc gdzie palono stosy zabitych ludzi.Robili to więzniowie,pod nadzorem ss.Zwłoki przekładane drewnem i polewane benzyną.SS nie cierpiało na brak benzyny,bo jeszcze powstania nie było,wiec magazyny mieli pełne.Potem gdy dobudowano krematoria,już stosów nie palono,bo piece wszystko spalały,a czego nie nadążyły spalic,to miejsca egzekucji wysadzano w powietrze,razem z budynkami.Składanie ofiar identyfikuje sie całą celebracją,misterium.A tu było zwykłe zacieranie zbrodni,rękami więzniów.Rozładunek ciężarówek przez wiezniów,ułożenie stosów i podpalenie pod strażą .

 26. Pan Gawronski widzi dym z ołtarzy,ale i demona za swoimi plecami w postaci dymu papierosowego..

 27. Domykając temat.Oficjalnie badania istnienia tych obozów,zostały nie dokończone i zamknięte,Bo okazało by sie,ze wyzwoliciele armia czerwona w tych obozach z krematoriami,trzymała i mordowała niezłomnych A K. do roku 1955.Moze dlatego ten sarkazm,ze Pileckiego jakoś jeszcze nie odnaleziono na łączce na Powązkach.

 28. Słowianska Acz,to demagogia.Badania haplogrup ,wykazały,ze samego słowianskiego genu w Polsce jest jakieś 40 procent.

 29. Czy te badania haplogrup to robią nasi czy nemrodyczna swołocz?Są na naszą kożyść to na 100% można temu zaufać.Jak Wiki pisze na naszą kożyść to jest ok,ale jak źle to jest manipulacja.Więc haplo traktuję jak zeszłoroczny śnieg.Wszystkie instytuty są w rękach i za pieniądze hybryd.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s