redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Niebocentryzm cz.37 / promień świetlny w kosmosie

98 Komentarzy

Wszystkie linki do grafik i do filmu znajdują się w opisie do filmu na Youtube.

98 thoughts on “Niebocentryzm cz.37 / promień świetlny w kosmosie

 1. Panie Mariuszu, a co by Pan na to powiedział, że z tym co Pan omawia zgadza się nawet Platon? Uczeń Sokratesa???
  Proszę sobie przeczytać http://libertarianin.org/Ebooks/Platon/Platon-Timajos.pdf od strony 7-ej wypowiedź Timajosa – opisuje stworzenie świata. Mówi między innymi o tym, że na zewnątrz Ziemia jest płaska i głucha bo tam nie ma czego widzieć i słyszeć bo nic tam nie ma. Wywodzi, że aby wszechświat mógł być idealny czyli równy stwórcy musi być w całości jedyny, nie może być innych wszechświatów na zewnątrz bo by to oznaczało, że ten nie jest doskonały i wiele wiele innych ciekawych wniosków.
  Dla reszty co tam Platon, co tam Sokrates, Pitagoras i inni… na pohybel im, co nie?
  Pozdrawiam.

 2. A w kwestii pozycji Słońca wobec Ziemi pisze:
  „…Zatem według myśli i zamiaru bożego w sprawie powstania czasu, aby powstał czas, powstało słońce i księżyc i pięć innych gwiazd, które się nazywają planetami, na rozgraniczenie i na straż liczb czasu.
  Bóg zrobił ich ciałami położył je na obręcze, którymi szedł obieg kolisty tego drugiego. Jest siedem tych ciał i dróg ich siedem. Księżyc biegnie po kole najbliższym naokoło ziemi, słoń ce po drugim, nad ziemią. Jutrzenka i tak zwana święta gwiazda Hermesa biegną po kole z taką samą szybkością jak słońce, ale dostały prędkość jemu przeciwną. Dlatego doganiają
  Się nawzajem i bywają doganiane, tak samo słońce i gwiazda Hermesa i Jutrzenka.”

 3. Dokładniej to Henoch opisuje choć i w jego księdze też można naciąć się na manipulacje.Na Porozmawiajmy tv jest interesujący reportaż z D.Kwietniem ten najnowszy i ten drugi o jego notesie.Wychodzi na to że to niemieccy nemrodyści trzęsa światem a syjonizm to taka nakładka aby widzieć nie to co trzeba.Mariusz co ty o tym sądzisz?

 4. Czesc Mariusz mam pytanie czy moglbys sie ustosunkowac do materialow pewnego jegomoscia z USA, ktory zajmuje sie tematem i twierdzi, ze to rozwoj cywilizacyjny doprowadzi nas do armagedonu? Mam tu na mysli wysylanie rakiet w kosmos co powoduje trwale uszkodzenie lini karmana lub tez inne eksperymety (oko sachary). Twierdzi on rowniez ,iz rozpylane z samolotow substancje sluza do tymczasowego podrzymania wspomnianej lini karmana (naprawy). Wsponiec tu trzeba iz armagedon jest nieunikniony a zadania te maja tylko przedluzyc czas ktory nam zostal???

  • Soko , odpowiem filmowo. Chwila. 🙂

  • Apokalipsa dość jasno pokazuje,że nauka ludzka i technologia zniszczy ludzkość.
   Choćby znamię bestii jest wytworem technologicznym ,tak jak i fałszywy prorok i posąg ,który jest propagatorem medialnym,pokazujący fałszywe cuda-bajki ,filmy ,animacje,których akcja nie pokrywa się z rzeczywistością.
   Eksperymenty naukowe prowadzone na środowisku naturalnym spowodują konsekwencje.
   Konsekwencje , to plagi nazywane też gniewm Boskim.
   Konsekwencje, to wynik manipulacji przeprowadzanych na organizmach żywych (DNA) i umysłach (architekci społeczni-polityka-finanse-ustrój)
   Konsekwencje ,które spadną na ludzi,które już są odpowiedzialnością za otaczający nas świat.
   Za to będziemy sądzeni,a sądem jest zapłata za stan rzeczy,który obróci się przeciwko ludziom.

   Będą plagi,czyli konsekwencje naszych poczynań,za zniszczenie ziemi i Boskiego aktu stwórczego.
   Są już plagi,za niszczenie lasów i zwierząt tam żyjących,za zatrucie wód,mórz i rzek,mamy degeneracje i wyniszczenie chorobowe ludzkości,za szczepionki,farmaceutyki,chemię,nawożenie,zabawy bronią biologiczną i promieniotwórczą itd.
   Do tego wyniszczamy się wojnami,finansami,lichwą,zarobkiem i handlem.
   Mało tego ,że ziemie już wyniszczamy przez eksploracje,to teraz kosmos chcemy zaśmiecić swoją bezmyślnością.

   Rozpadnie się szkło nieba i będzie spadać na ziemię. To jest nieuniknione.

   Apokalipsa (Objawienie) 16:21
   21 I spadły z nieba na ludzi ogromne centnarowe kawały gradu; a ludzie bluźnili Bogu z powodu plagi gradu, gdyż plaga ta była bardzo wielka.
   Ew. Mateusza 24:29
   29 A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone.
   Ks. Joela 3:20
   20 Słońce i księżyc będą zaćmione, a gwiazdy stracą swój blask.
   Ks. Izajasza 24:19
   19 W bryły rozleci się ziemia, w kawałki rozpadnie się ziemia, zatrzęsie się i zachwieje się ziemia.

   Ks. Izajasza 2:19
   19 I wejdą do jaskiń skalnych i do jam ziemnych ze strachu przed Panem i przed blaskiem jego majestatu, gdy powstanie, aby wstrząsnąć ziemią.

   • Tak jak Bóg zniszczył ziemię przez potop i wodę , tak teraz ziemia ta jest przygotowana na ogień.
    2 List Piotra 3:10
    10 A dzień Pański nadejdzie jak złodziej; wtedy niebiosa z trzaskiem przeminą, a żywioły rozpalone stopnieją, ziemia i dzieła ludzkie na niej spłoną.

    W elektrowniach atomowych woda skutecznie powstrzymuje promieniowanie uranu. Jest to w przeliczeniu tak : 8 cm płaszcza wody zatrzymuje 50 % promieniowania. W wannie z rdzeniami jest 8 metrów wody,więc promieniowanie się nie wydostaje.
    Linia karmana tworzy taki sam filtr przed promieniowaniem słonecznym,czyli zatrzymuje promieniowanie za słońca. Jedynie co przedostaje się ,to światło białe i może niewielka moc czerwonego i niebieskiego rozszczepienia.
    Natenczas gdy,tego filtra zabraknie ,bo zostanie ono naruszone i spadnie na ziemię,to promieniowanie mikrofalowe,podczerwone i nadfioletowe rozpali ziemię jak w mikrofalówce,a ziemia zamieni się w jezioro ogniste i wszystko na niej spłonie.

    Jedyny ratunek będą mieli ci ,którzy schronią się w Nowym Jeruzalem, w mieście ,które ześle Bóg na ziemię.

    Apokalipsa (Objawienie) 21:2
    2 I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego.

    Ew. Jana 15:6
    6 Kto nie trwa we mnie, ten zostaje wyrzucony precz jak zeschnięta latorośl; takie zbierają i wrzucają w ogień, gdzie spłoną.
    Apokalipsa (Objawienie) 20:9
    9 I ruszyli na ziemię jak długa i szeroka, i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. I spadł z nieba ogień, i pochłonął ich.

    Gdy ziemia pochłonie się w czeluściach, Bóg postanowił według swojej obietnicy dać schronionym nową ziemię. Nie po liftingu ,całkiem nową,a my na niej stajemy się nowym stworzeniem.

    2 List Piotra 3:13
    13 Ale my oczekujemy, według obietnicy nowych niebios i nowej ziemi, w których mieszka sprawiedliwość.

    Apokalipsa (Objawienie) 21:1
    1 I widziałem nowe niebo i nową ziemię; albowiem pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły, i morza już nie ma.

   • Dobrze że wklejasz wersety , będzie film na ten temat ale nie co inny 🙂 , ale spoko , będzie film to podyskutujemy. 🙂

   • togarama2015 przez wieki krk zaniżał poziom kształcenia, wybrańcy znali litery. prawdziwa technologia jest przed nami zakrywana i straszy się technologią, jak diablem.
    z technologii korzystają obcy archonci-mędrcy syjonu, aby niewolić ziemię, więc dlaczego ludzie z niej nie mają korzystać???
    całe nasze życie jest przesiąknięte technologią i nawet sobie z tego sprawy nie zdajesz.
    aby wybudować zwykły szałas potrzebujesz technoliogii jej wykonania, przed technologią nie ma ucieczki, bo jak będziemy uciekać, to archonci to wykorzystają naszą niewiedzę do tworzenia nowych bogów.
    togarama widziałam na Twoim kanale ciekawy film o micie globalnego ocieplenia, tzn o niszczeniu ziemi przez szkodliwy wypas zwierząt przez tysiące lat. to również jest technologia źle zastosowana

   • Pamelo droga ! Technologia jest pojęciem względnym. Miałem w liceum technologię żywienia i techologię sprzedaży . To nie jest to samo co dzisiejsza technologia,ponieważ pejoratyw się zmienił i żeby wybudować szałas nie trzeba mieć technologi (zaawansowanej opisowej myśli twórczej),ale ducha poznawczego i pragmatyzm,a to jest zwykła technika wykonania ,nic więcej.
    Technologia dzisiaj opiera się o DNA, molekuły ,elektronikę i izotopy.
    Pozyskiwanie tego rodzaju wiedzy dla tej dziedziny ‚życia’ jest kosztowne nie tylko finansowo, ale też zasobowo ,przez co niszczy się środowisko,by pozyskać materiały dla tego typu przedsięwzięcia.
    Byłaś na moim kanale ,to wiesz jak szybko można zniszczyc naturalne środowisko.
    Wiesz… wszyscy w to zaangażowani dbają o to ,aby swoją ingerencją nie szkodzić i ta dobra wola jest pokazywana w telewizji. Ale, w rzeczywistości tak nie jest,ponieważ każdy zakład produkcyjny produkuje odpady ,które musi utylizować,a to jest dodatkowe obciązenie dla społeczeństwa,bo tu muszą powstać firmy ,które się tym zajmą. A jak się zajmą ,to zarobią ,i kółko się zamyka na handlu usługami, i dodatkowo się te zależności napędzają,bo zarobek z tego musi być.
    Im więcej odpadów,tym więcej zarobku .
    To jest bez sensu,bo kreowanie czegoś takiego jest sztuczne i bezmyślne.

    Tak naprawdę nam , ludziom do życia nie jest potrzebna technologia,ponieważ wszystko co do życia nam potrzeba to owoce z roślin,ciepło środowiska i miłość ducha do otaczającego nas świata.
    Reszta pochodzi od złego. Wszystkie imaginacje,wyobrażenia o lepszym świecie są ułudą.Polepszanie stanu ludzkości dzięki zaawansowanej techologi jest demonicznym działaniem. To,że korzystamy z tego typu wynalazków jak chociażby komputery,świadczy o tym jaką my ludzie mamy moc zrozumienia działań okęgów niebieskich na nasz dom ,ziemię.
    Ci ,którzy chcą nam tą technologię narzucić i nią zawrócic w głowie ,nie zdają sobie sprawy z naszej mocy i intelektu.
    Jako ludzie ,dzieło Boga,możemy te łakocie odrzucić.
    Naprawdę możemy.

 5. do filipa – rozpylane tzw. chemtrialsy produkuja takze chmury (tlenek aluminium,rteci i olowi i pewnie jakies wirusy takze), co za tym dalej w nastepstwie idzie pioruny i blyskawice ktore sa aktywowane czy to 30-40 lat temu z rosyjskiego systemu H.A.A.R.P czy to a amerykanskiego HAARPA-a na alasce. Nalezy takze pamietac ze czy to rosjanie czy niemcy czy tzw. samozwanczy amerykanie po zgaszeniu telewizyjnych kamer smieja sie z telewidzow ktorzy sluchaja ich telewizyjnych bredni. Gdyby nie produkcja chmur przez rase hybrydowa Anunnaki napewno przy dobrym teleskopie moglibysmy zobaczyc w naszej sztucznie stworzonej atmoswerze jak i ze zyjemy napewno w srodku , a nie na jez zewnetrznej czesci zobaczylibysmy strone swiata na przeciw nas , a tak dupa blada.

 6. Panie Mariuszu jak w Pana modelu wygląda pole magnetyczne \oraz grawitacja tylko proszę wykluczyć diabły i Jahwe. Poproszę model z potwierdzeniem teorii sama teoria jak w biblii mnie nie interesuje

 7. Ciekawy temat znalazłem.Warto poczytać o egregorach.Materiału jest mnóstwo ale za to dowiemy się jak oddzielimy ziarna od plew w jaki sposób diabelstwo nami próbuje manipulować oraz czerpać z nas energię duchową.

 8. Analizując widmo światła słonecznego znajdujemy ciemniejsze „miejsca” są to prążki Fraunhofera (prążki absorbcyjne – ponad 22tyś w paśmie widzialnym) . Prążki te są prążkami absorbcyjnymi szeregu pierwiastków chemicznych wchodzących przeważnie w skład atmosfery Słońca (chromosfera). Ciała te pochłaniają odpowiadające im fale promieniowania wysyłanego przez rozżarzoną do białości fotosferę Słońca. 6tyś prążków jest pochodzenia tellurycznego i powstaje przy przejściu promieni świetlnych przez atmosferę.
  Astrofizycy mogą w ten sposób badać skład wyższych partii atmosfery.
  źródło: Urania, 1933r. styczeń -marzec.

  Mając kawałek „szkła” z linii karmana można by zbadać pierwiastek(i) z jakich się składa, jakie jest widmo świetlne tego szkła (prążki). Następnie wykazać ze konkretne prążki widziane w widmie słonecznym na Ziemi powstają wyłącznie przy przejściu przez to specyficzne „szkło”…

  Polecam „Domowy spektroskop” – ciekawy przyrząd dydaktyczny dla amatora optyka (np. dzieci)
  http://www.pl.eu-hou.net/index.php/wiczenia-mainmenu-13/mierzymy-otaczajcy-nas-wiat-mainmenu-139/132-domowy-spektroskop

  • Polaryzacja światła to też wdzięczny temat do badania dla niebocentryków.

   Światło słoneczne docierające na powierzchnię Ziemi jest spolaryzowane. Polaryzacja może osiągać 70-80% w zależności od położenia Słońca, wysokości nad poziomem morza, składu atmosfery, zachmurzenia, zawartości cząstek areozolowych, zanieczyszczeń, od długości fali.
   źródło: dr.E.Janosik, Prace Instytutu Elektrotechniki, zeszyt 228, 2006

   Mając kawałek „szkła” z linii karmana można by zbadać jego właściwości polaryzacyjne. I udowodnić że to „szkło” w przeważającym zakresie odpowiada za polaryzację światła.

   • „…Niektórzy ludzie potrafią dostrzec na błękitnym niebie niewyraźny żółtawy kształt, zwany figurą Haidingera. Świadczy to o występowaniu niewielkiej – w rzadkich, wyjątkowych przypadkach – zdolności oka ludzkiego do rozróżniania polaryzacji….(liniowa polaryzacja)
    …Największy stopień polaryzacji nieba obserwujemy, patrząc prostopadle do promieni słonecznych. Można w ten sposób określić położenie Słońca, nawet gdy jest ono schowane poza linią horyzontu. Postępowali w ten sposób żeglarze Wikingów, oglądając niebo przez polaryzujący światło kryształ kordierytu….
    Światło spolaryzowane liniowo można uzyskać, pozbywając się niepożądanych składowych pola elektrycznego:
    -odbicie światła od gładkiej powierzchni niemetalicznej (pod kątem Brewstera = całkowicie spolaryzowane)
    -przejście światła przez tzw. ośrodki dwójłomne = na przykład wiele przezroczystych kryształów (jak choćby kryształki cukru)…”
    źródło: „Wiedza i Życie” nr 8/1996 GRZEGORZ DERFEL -TAJEMNICE ŚWIATŁA SPOLARYZOWANEGO (http://archiwum.wiz.pl/1996/96081700.asp)

    Linia Karmana = ośrodek dwójłomny (jak bardzo jest jednolity?… a może to za duże uproszczenie?)
    Gdyby była kryształem to światło załamując się, rozszczepiałoby się na dwa promienie: zwyczajny i nadzwyczajny.

 9. http://www.niesamowite.fora.pl/religie-i-filozofie,12/egregory,143.html l jeszcze warto najpierw wpisać egregor i kliknąć na stronke himalaya wiki tam ogólne wyjaśnienie.Po tych perełkach wyciągniemy wnioski i dowiemy się do czego służą religię,partie,sekty,tajne stowarzyszenia a nawet kult ludu wybranego przez boga.Wszystkie te systemy są kreowane przez demony,totalne mka ultra.Wreszcie puzle układają się w całość.

 10. Twierdzi Pan, że ST jest zmanipulowany i zakłamany, to jakie nas obowiązują prawa?
  Jakich praw przestrzegać ze ST? Proszę o odpowiedź.

 11. Dokładnie,człowiek,nie hybryda został tak stworzony aby mu nic nie brakowało.Biblia to określa pojęciem”doskonały”.Tak samo został świat stworzony czyli doskonały jedno wielkie perpetum mobile aby Bóg nie musiał ingerować i coś poprawiać.Tak więc Bóg nie musi do nas zaglądać i kazać nam przestrzegać jakiejś pieprzonej tory jak twierdzi jeden nawiedzony syjonista brain breaker.

 12. No dobra skoro odrzucamy torę i polegamy na prawie naturalnym, to każdy może przyjść i powiedzieć, że w nim np jest zapisane prawo naturalne które zaleca: homoseksualizm, stosunki płciowe ze zwierzętami, tatuowanie się. Inny znowu powie, że też ma prawo naturalne wpisane w sercu i że to wszystko jest złe, a jeszcze inny powie, że wszystko jest złe ale np tatuaże nie są złe. Powstaje przecież wtedy zamieszanie. Mam na czuja wybierać z tory co jest dobre a co nie?

  • Co, z urodzenia jesteś pedałem ? , bez jaj 🙂 , to co napisałeś to nie jest prawo naturalne.

  • Jakubie prawo naturalne to niekrzywdzenie innych. dla mnie homoseksualizm jest do zaakceptowania, chociaż nie jest do końca naturalny jeżeli nie wymusza seksu wbrew czyjejś woli.
   stosunek ze zwierzętami nie jest o.k. ponieważ wymuszasz seks na zwierzęciu i takie coś w przyrodzie nie występuje tylko u nienaturalnych ludzi , których trzeba leczyć, ale nie wspólczesną medycyną, bo tylko pogorszy ich stan
   tatuaże są złe, ale lepiej jest kogoś uświadomić, niż wymuszać na kimś nie zrobienie tego, tzn trzeba mu udowodnić, że szkodzi sobie
   mój ojciec mnie krzywdził i podpierał się biblią „czcij ojca i matkę” i ja to łyknęlam bo to mówił autorytet i podpierał się autorytetem – biblią.
   wg mnie prawa naturalne są normalniejszym niż cała ta gówniana biblia
   obejrzyj co mówi 30-letni badacz ewangelii

 13. Jeżeli Biblia rzeczywiście jest tak sfałszowana, to ja nie mam żadnego grzechu, no bo jak miałem poznać prawdę? Na czuja? Skoro nie mam grzechu, to Bóg nie ma prawa mnie sądzić, również moje ciało nie powinno się starzeć.

  • Za trochę zrobię film o NC i ta problematyka tam będzie. Ale pytania dobre , piąteczka. 🙂

  • Jakubie,biblia nie jest sfałszowana tylko napisana dla izraela czyli dla diabelskiego pomiotu.Głównym redaktorem biblii to szatan.W dekalogu diabeł podał”nie kradnij”to dlaczego niby sam bóg kazał bandytom mojżeszowym okradać i mordować pobliskie narody spokrewnione z izraelem.Mojżesz miał żonę Midianitkę a niby bóg kazał wymordować faszystom izraelskim wszystkich Midianitów nawet dzieci.Tylko ciekawe w jakim celu oszczędzali dziewczęta?Na bzykanie?Bożek izraela sam sobie zaprzecza i swoje prawo depcze.Bóg izraela do ten sam zbrodniaż którego masoneria czci i to zbrodnicze prawo wykonuje na nas.Jakubie Berlin nie bądź fanatykiem tylko badaczem prawdy.Prawda jest okrutna ale to prawda.

 14. Tłumacz GOO:
  Psalm 19: 1 King James Version (KJV)

  19 Niebiosa głoszą chwałę Boga, a dzieło rąk jego rozpostarcie.
  (tu ciekawostaka – Psalm 19: 1 W tekstach hebrajskich 19: 1-14 ma numer 19: 2-15.)

  19
  1 Kierownikowi chóru. Psalm. Dawidowy.
  2 Niebiosa głoszą chwałę Boga,
  dzieło rąk Jego nieboskłon obwieszcza.
  http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=852&werset=13#W13

  Książki ponownie, został sklasyfikowany według tematów. Angus, w jego Biblii podręcznika, ma wygodny klasyfikacji, z podaniem przedmiotu, w każdym przypadku liczba kilka Psalmów ilustrujący go. Na przykład, istnieją Psalmy z instrukcji, jak 1, 19, 39.
  http://mb-soft.com/believe/tps/psalms.htm

  Psalm 19
  Przewodnikowi chóru. Psalm Dawidowy.

  Niebiosa opowiadają chwałę Boga,
  A firmament głosi dzieło rąk jego.
  Dzień dniowi przekazuje wieść,
  A noc nocy podaje wiadomość.
  Nie jest to mowa, nie są to słowa,
  Nie słychać ich głosu…
  A jednak po całej ziemi rozbrzmiewa ich dźwięk
  I do krańców świata dochodzą ich słowa…
  Tam na nich słońcu postawił namiot,

  A ono jak oblubieniec wychodzi ze swej komnaty,
  Raduje się jak bohater, biegnąc swą drogą.
  Z jednego krańca niebios wychodzi
  I biegnie do drugiego krańca,
  I nic się nie ukryje przed jego żarem.

  Zakon Pana jest doskonały, pokrzepia duszę,
  Świadectwo Pana jest wierne,
  Uczy prostaczka mądrości.
  Rozkazy Pana są słuszne, rozweselają serce,
  Przykazanie Pana jest jasne, oświeca oczy.
  Bojaźń Pana jest czysta, ostoi się na zawsze,
  Wyroki Pana są prawdziwe, a zarazem sprawiedliwe.
  Są bardziej pożądane niż złoto, nawet najszczersze,
  I słodsze niż miód, nawet najwyborniejszy.
  Również twój sługa oświecił się nimi,
  Wielka jest nagroda dla tych, którzy ich strzegą. (…)
  http://psalmy.blox.pl/2009/01/Psalm-19.html

  Tak sobie myślałem, że jak zwykle chochlik będzie chciał coś ukryć 😉
  Pierwsze wrażenie to tylko „Kierownikowi chóru – a nie Niebiosa głoszą chwałę Boga,
  dzieło rąk Jego nieboskłon obwieszcza.

  Pozdrawiam.

  • Teraz daj ten werset z LXX 🙂 , na razie to tylko wersja aramejska. Ale jak widać Werner von Braun rozumiał to doskonale , że akurat ten werset kazał wyryć na swoim nagrobku. On w praktyce z tym musiał się zmierzyć i przerobił temat dokładnie.

  • mason Wernwr cytuje biblię, tzn, że biblijny bóg jest bogiem masonów…???

 15. A co Pan myśli o tym co propaguje Pan Szydłowski? Np. dieta optymalna oparta na księdze kapłańskiej + świat według kabały?

  Dieta kapłańska

  Świat według kabały

 16. Pamelatusk, proszę wyślij mi ten film, bo te które dodałeś nie dziłają.

 17. Janek, Szydłowski pisze w swojej książce, że w
  Biblii jest wielu bogów. Ten co kazał Mojżeszowi ograbić Egipt i mordować, to Jahwe, a ten co dał ludziom dekalog na górze Synaj to inny Bóg. Tutaj na filmie tłumaczy:

  Ktoś już tak kiedyś Szydłowskiemu napisał, że Biblię sklecił diabeł to ten mu powiedział, że chyba stracił rozum.

 18. Nie daje mi spokoju ten Pański horyzont. Bo jak się wznosimy coraz wyżej to go mamy na poziome oczu a w przypadku płaskiej ziemi horyzont powinien być poniżej. Czy rzeczywiście horyzont powinien być poniżej oczu w przypadku płaskiej ziemi? Jestem trochę w kropce bo się teraz błąkam między płaską, wklęsłą ziemią a tym co Szydłowski mówi z kabały.

 19. Jakubie Berlin,jeśli chodzi o dekalog to z biblii wynika ,że został on napisany palcem bożym na kamiennej tablicy i danej Mojżeszowi a nie ludziom przez jhwh tego samego boga starego testamentu a nie innego.Czytaj samemu biblię i nie łykaj co Szydłowski skleja wyrazy z monitora.Ten gostek już raz się zbłaźnił i pokazał to w wywiadzie dla A.Berdowicza na Porozmawiajmy tv(był tak zalany że nie potrafił zdania skleić).Widziałem wszystkie jego filmy i odnoszę wrażenie że to nie on jest autorem ale mniejsza o to.Z biblii jest kiepski ponieważ posługuje się tylko jednym przekładem.Natomiast z historii starożytnej należą mu się brawa.Przeczytaj sobie Zaginiona księga Enki to zajarzysz ilu jest bogów w biblii.Szydłowski ciekawie na podstawie kabały wyjaśnił kto urzęduje w niebisach niebios.Wynika z tego że niebiosa składają się z kilku warstw.Sam środek to miejsce dla najstarszego pierwszego stworzenia i następne w kolejności powstania.Więc jeśli człowieka stworzył jakiś bóg pośrednik nie znaczy że jest Bogiem Głównym który stworzył wszystkie byty a sam nie jest stworzony i istnieje od zawsze bo nie miał początku.Ludzie nie potrafią zrozumieć że istnieje Bóg co go nikt nie stworzył i nikt nie widział nawet aniołowie.Ludzie nie rozumieją różnicy pomiędzy stworzeniem a niestworzeniem.Jakbyś się cofnął w czasy biblijne i pokazał w samolocie to by cię okrzyknęli bogiem.Zastanów się,jakby nie biblia to skąd wzieło by się NWO?U masonerii w ich świątyni zawsze leży biblia.Ich bogiem jest wielki budowniczy jhwh.Oni też się obrzezują.Tak się zastanawiam czemu zaczęto rozkminiać biblię od końca?Przecież od końca nikt nie czyta książek.Biblia została już bardzo dawno temu obnażona w książce pt.I z nowu zapiał kur.Także Kubik niczego sam nie odkrył tylko umie czytać.

 20. Ja mam jeszcze inny problem. Czy stwórca nieba i ziemi nie jest przypadkiem szatanem? Bardzo proste wnioski. Jeżeli jeden kopie drugiego, a trzeci ma możliwość pomocy i nie pomaga to również jest współodpowiedzialny za zło. I tak właśnie się zachowuje Bóg. Tylko się przegląda. Widocznie to zło jest mu na rękę. Oczywiście zło i dobro to pojęcia względne, bo to zależy od tego kto ustala zasady, a dekalog mógłby być całkiem inny i wtedy to co teraz uważamy za dobre było by złe i odwrotnie. Tylko kwestia ustalenia zasad. Dawno temu doszedłem do wniosku, że świat materialny jest dziełem diabła i wszyscy, którzy tutaj zaistnieją będą rolowani w nieskończoność z nadzieją na lepsze jutro. Nie na darmo ktoś kiedyś powiedział, że: „Życie to jest żart bogów”.
  Ktoś powie, że Bóg się od nas odciął, za to że złamaliśmy przymierze. Absolutna ściema. Bóg doskonale wiedział, że ludzie złamią przymierze. A z raju wylecieli nie za zerwanie owocu z drzewa poznania dobra i zł tylko za co mogli by zrobić: ”I rzekł Pan Bóg: Oto człowiek stał się taki jak my: zna dobro i zło. Byleby tylko nie wyciągnął teraz ręki swej i nie zerwał owocu także z drzewa życia, i nie zjadł, a potem żył wiecznie”.
  Żebyś my przypadkiem nie żyli wiecznie uświadomieni gdzie się znaleźliśmy.

 21. Bóg działa na zasadzie kija i marchewki dla osiołka: Fajny seks( marchewka) = efekt czyli Kij( przykładowo dziecko upośledzone) o tak dla zabawy żeby komuś dokopać, żeby mu za fajnie nie było. Psalm 139 Ty bowiem utworzyłeś moje nerki, Ty utkałeś mnie w łonie matki.
  No rzeczywiście niektórych to pięknie utkał: https://www.google.pl/search?q=chore+dzieci&biw=1366&bih=633&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjQqNzprePKAhWE33IKHSqsDKsQ_AUIBigB#tbm=isch&q=chore+dzieci+na+wodog%C5%82owie

  On to czyni umyślnie, żeby każdy maił przewalone na tym świecie na swój sposób.
  Jeśli miałeś fajne życie to Cię na starość przykuje do łóżka, i taką dawką bólu dokopie, że będziesz jęczał codziennie przez cztery lata.

  • Ten Bóg tobie jest potrzebny? , bo widzę że nie. Jak nie , to nie masz problemu 🙂

  • Nie zapominaj, że żyjemy w świecie upadłym w skutek grzechu. W ogrodzie Eden tego wszystkiego, o co obwiniasz Boga, nie było. Na jakiej podstawie twierdzisz, że to Bóg stworzył tak ludzi, by cierpieli. W Twoim równaniu brakuje diabła, jako ojca kłamstwa i głównego prowodyra wszelkiego zła na ziemi. Brakuje również ludzi samych w sobie, bo te wszystkie choroby są skutkiem takiej czy innej działalności. Spójrz choćby na niebo zmasakrowane przez chemtrails. Zwróć uwagę na to, ilu ludzi śmieje się z tego. To też wg Ciebie są dzieła Boga? Takich przykładów można by podawać wiele, ale czy zmienią one Twoje myślenie choćby o 1 mm? Jeśli nie, to zaprzestań wypisywania takich tekstów.

 22. Jeśli się mylę to mnie sprostujcie. Zapraszam do dyskusji.

  • Z jednej strony mamy ostrzeżenie przed popełnianiem zła typu kradzież, morderstwa itd. wraz z opisanymi historiami tych przestępstw. Skoro jest więc ostrzeżenie, nie powinno nas dziwić, że do tych przestępstw dochodzi. Biblia przestrzega nas również przed modyfikacjami w samym piśmie. I doszło do tego. Trzeba sobie to jasno powiedzieć. Prym w tym wiedzie strażnik Biblii przed ludem czyli KRK, który dołożył tzw. księgi deuteroniczne. Skoro to miało miejsce, to również i inne rzeczy mogły mieć śmiało miejsce. Czytamy przecież o manipulacjach masoretów i rozmaitych tłumaczy. Ostatnio głośno jest o włoskim bibliście, który przez 20 pracował w wydawnictwie biblijnym. Dzisiaj mówi, że Biblia wcale nie mówi o Bogu. Śmieszne, że straszne. Myślę, że najważniejsze jest, by nie traktować Biblii jako bożka. Nie po to otrzymaliśmy rozum, by z niego nie korzystać. Owszem, rozmaitej maści guru mówią, by nie polegać na rozumie …

   Jakubie z Berlina, co mamy prostować? Zapodałeś sporo tekstu …

 23. Panie Mariuszu a jaką ma Pan pewność, że Apokalipsa również nie jest sfałszowana?

  • Ja już miałem do czynienia ze zwykłymi Niemcami i dlatego mam równowagę.
   No ale , są jeszcze żydzi udający Niemców tak jak w PL udają Polaków. To w ogóle oddzielny temat.

  • W drobnym stopniu , samo tłumaczenie z polskiego na grekę to już był kant, powstawiali niewiele, bo sobie z szyfrem nie poradzili. 🙂
   Już to kiedyś gryzłem 🙂

 24. Zapytał Pan: „Ten Bóg tobie jest potrzebny? , bo widzę że nie. Jak nie , to nie masz problemu”
  Ja mam wielki problem bo mnie się wciska ściemę od dziecka, a ta ściema mi jeszcze w niczym nie pomogła a mojej życie za ciekawie to nie wygląda, dlatego mam problem i ktoś za to odpowiada. Zastanówcie się? Czy Kościół Katolicki kazałby się wam modlić do prawdziwego Boga? A oni co niedziela się powołują jak nie na Jezusa to na stwórcę nieba i ziemi.
  Ja postawie pytanie inaczej.
  Dlaczego Bóg się chowa przed ludźmi? Czy na 100% jesteście pewni, że za naszego życia zacznie oficjalnie ingerować? Czy ja się na ten świat prosiłem?

 25. Właśnie przyszło mi do głowy ciekawe spostrzeżenie. Porównałem odległość Słońca (średnio ok. 150 mln km) i Księżyca (średnio ok. 380 tys. km) od Ziemi co dało stosunek jak prawie 400 do 1. Następnie sprawdziłem stosunek średnicy Słońca (ok. 1,392 mln km) do średnicy Księżyca (3474 km) i wyszło także … 400 do 1. Cóż za zbieg okoliczności. Dzięki temu zbiegowi okoliczności możliwe są tłumaczenia zaćmienia Słońca i Księżyca w takich formach jak się przedstawia oficjalnie. Ale jeśli heliocentryzm to lipa to wtedy można założyć, że celowo ustalono takie wymiary K i S i ich odległości od Z aby stworzyć wrażenie, że K i S podczas zaćmień widziane z Z mają podobną wielkość i w związku z tym mogą pokrywać swoje tarcze. Wtedy taka dziwna równość proporcji jest poszlaką dla oszustwa.

 26. U jednego z blogerów popełniłem taki o to tekst:

  „Myślicie, że proroctwa pochodzą od Boga? Gdyby proroctwa pochodziły od Boga nasze życie było by zdeterminowane w 100 % i nie było by mowy o żadnej wolnej woli. To już lepiej siedzieć z założonymi rękoma i czekać na wypełnienie się proroctw. Czyli jeśli jestem przeznaczony na zbawienie to i tak będę zbawiony czy mi się to podoba czy nie a jak na potępienie to i tak będę zły i się nigdy nie zmienię. Gdyby proroctwa były prawdziwe to wszystko było by zaprogramowane jak w komputerze. Każdy na świecie musiałby się zachowywać tak, żeby przez pokolenia dążyć do wypełnienia proroctw.”

  Został mi przedstawiony zarzut, że nazwałem Boga kłamcą, bo zapytałem o wiarygodność proroctw, no i dostałem odpowiedz, że jeżeli proroctwa się nie wypełnią to mogę z iluminatami już dziś zacząć przystawać.

  No, skoro tyle w Biblii jest namieszane, to czy nie mogę mieć wątpliwości co do proroctw ze ST?
  Przecież ja tylko zapytałem.

  Co o tym myślicie? Pytanie kieruje do was wszystkich tutaj zgromadzonych.

 27. W świecie protestantów już takie rozważania były.Zastanawiano się nad tym, czy człowiek jest istotą wolną całkowicie ,czy podległą woli Bożej w wyniku czego traci swoją suwerenność.
  Stwierdzono podział w tym temacie i powstał rozłam w kościele na wiele denominacji. Jedna z nich prezbiterianie głosiła ‚niewolną wolę’ , by pogodzić jednak wolność człowieka w Bogu jako niewola Jego jarzma. Posługiwali się mi. wypowiedzią Jezusa – ‚ moje jarzmo jest lekkie i przyjemne’ w odniesieniu do pożądliwości świata i pychy,które to jest jarzmem ciężkim i sprawiającym wiele bólu i cierpienia,bo kto nosi jarzmo świata ten chodzi w pokusie oka.

  Jeśli chodzi o proroctwa,to jednak są one bardziej założonym planem wykonawczym,niż widzeniem przyszłości jakiegoś jasnowidza.
  W wyższych hierarhiach kościelnych najwyższe szczeble władzy należą do tajnych stoważyszeń i zakonów,które realizują ściśle określony plan. Takie organizacje jak masoneria ,czy zakon Jezuitów ,a nawet B’nai B’rith i Iluminaci mają za zadanie pilnować szczegółów i dołożyć wszelkich starań,aby nikt nie zakłócił tego rytuału,który jest przygotowaniem na nadejście Lucyferianizmu-całkowitego oświecenia .

  Chociaż wydaje się ,że wszystko już jest przesądzone ,pozostaje jeszcze Apokalipsa w której opisane wydarzenia są nader wiernie odwzorowane w rzeczywistości. Spisana dziesiątki wieków temu trudnym językiem wyraża forme sądu nad planem Besti,Fałszywego proroka i Nierządnicy,by przywrócić porządek Stworzenia,a nie ludzki porządek świata.
  Ludzki porządek świata jest w rękach semitów,którzy podają się za wybrańców. Mają swoją inerpretacje swojej roli w świecie i obietnicę,nagrodę za to wykonastwo i realizację.
  Ale ‚po owocach ich poznacie’ , ‚złe drzewo nie rodzi dobrego owocu’ . Ich drzewo to Talmud,Koran nawet Kabała i Tora. Efekty nauczania tych pism mają wpływ na tych ludzi wychowanych w tej kulturze i widać je gołym okiem. Owocem nierządu jest bankowość,wojny,holokaust,aprthaid,masa pilnujących służb interesów-wojsko,policja,egzekutorzy,sądownictwo,polityka itp.- i to jest niewola bestii.

  To są sztuczne twory prawne narzucone człowiekowi w miejsce praw naturalnych.
  W tym miejscu jest wybór,albo prawo ludzkie ,albo naturalne. Jedno i drugie jest jarzmem ,lecz które jest lżejsze,to sam oceń.

 28. Jakubie Berlin,ja proroctwa nazwałbym planowaniem.Proroctwo to taka nazwa dla ludzi z matriksa czyli owieczek do strzyżenia.Wyjdź z matriksa i przestań jarać się biblią.Zacznij czytać wiedzę starożytną np.Sumeru.Enlil zarządca Ziemi tyran i despota odpowiednik jahwe oraz jego brat Enki genetyk stwórca ludzkości uratował Noego kiedy Enlil zalał Ziemię.Enki to odpowiednik Isusa.Jak czytałem o tej rodzince która zrobiła sobie zoo z ziemi zrozumiałem do czego była potrzebna ofiara z Isusa.Zrozumiałem też dlaczego niebocentryzm jest tajemnicą,nie dlatego żeby wybić ludziom Boga z głowy.Masoneria nie przyjmuje do siebie ateistów.Ukrywa się niebocentryzm aby wykorzystać to do ostatecznego zwiedzenia kiedy zasłona niebios zostanie zciągnięta i każdy ujrzy niebiosa niebios i cały ród zwodzicieli ludzkości.Niebiosa niebios to Nibiru po sumeryjsku.

 29. Janek, ja mam podobne przemyślenia, że my tutaj jesteśmy na obserwacji i ci w górze to mają niezły kabaret obserwując jak my się tutaj na dole krzątamy. Wygląda to jak hodowla. Moim zdaniem proroctwa zostały po to napisane, żeby dawać nadzieję na lepsze jutro. Zauważyłem też, że ludzie którzy na co dzień myślą o wypełnieniu się proroctw stają się nieaktywni społecznie. No bo po co chodzić do pracy, robić karierę, mieć żonę, budować dom, rozwijać zainteresowania, walczyć ze złem itd, jak przecież już za chwilę proroctwa się wypełnią a potem będzie cudownie ?
  Proroctwa są środkiem znieczulającym dla mas, żeby zablokować ich umysł, a w tym czasie elita działa i robi swoje. I robi trochę tak, żeby zawsze coś można było podciągnąć pod te proroctwa dalej mit podtrzymywać albo go w końcu wypełnić. Np.: zrobić BlueBeam na niebie, powiedzieć, że Bóg was wybrał, podeprzeć się proroctwami z Biblii, wyprowadzić na pustynie a tam rozstrzelać i do piachu. Fantastyczny sposób na wyludnienie Europy. Nie wiem czy tak będzie, po prostu myślę na różne sposoby żeby się nie dać wpuścić w maliny.

  Janek, gdzie znalazłeś te informacje na temat Enlil, Enki?
  Jak byś mógł to proszę Cię, podrzuć mi jakieś linki na ten temat.

  • też miałam takie przemyślenia, po obserwacji chrześcijan.
   człowiek liczy, że przyjdzie Jezus i wszystko za niego załatwi, on już nic nie musi, a już na pewno nie musi myśleć, bo Jezus myśli za niego.
   dlatego chrześcijanie kompletnie nie kumają o co chodzi w polityce. mojemu znajomemu pastorowi Jezus poradził żeby głosował na Komorowskiego, a przecież charyzmatyczny pastor to autorytet i inni kierują się jego wyborem!!!. ja nawet poprosiłam pastora, żeby spytał się Jezusa, co nim kierowało, że dał mu taką radę???
   dla większości światków polityka jest be, ale kiedyś jak tam chodziłam to z sympatią odnosili się do PO i posła Kalisza. totalna degeneracja
   tak naprawdę Jezus uzależnia od siebie ludzi, nawet jak im trochę pomoże. przez to nie szukamy mocy w sobie tylko liczymy na jakieś maryje, jezusów i inne egregory.
   chrześcijanie są moralnymi relatywistami np zabijanie jest złe, ale już zabijanie w biblii jest o.k.

   • Prosiłbym, byście nie wrzucali chrześcijan do jednego wora z napisem „ignoranci”. Owszem, są przeróżne odłamy, nurty, stąd też trafiają się nierzadko dziwaczne prądy teologiczne.

    Nigdzie jednak w Biblii nie jest napisane, że skoro Jezus przyszedł, to można przestać się troszczyć o zbawienie. Proroctwa nie dotyczą jednostek tylko systemów (państwa, religie itd.). Walka pomiędzy siłami dobra i zła rozgrywa się o jednostki by te z kolei opowiedziały się za tym lub za tym. Proroctwa zostały nam dane, jako znak, że pomimo tego, że świat jest upadły i pod kontrolą innego księcia, to Bóg ma nad tym wszystkim kontrolę. Przykładem niech choćby będzie proroctwo o 70 tygodniach, które umiejscawia przyjście Mesjasza we właściwym CZASIE. Podaję bardzo fajnie zrobione adwentystyczne opracowanie tego proroctwa.

    Click to access 70weeks%26457BC.pdf

 30. Czy ktoś posiada wiedzę i może obrazowo, w przystępny sposób wyjaśnić jak ustalana jest wysokość bezwzględna w m.n.p.m.?

  „ITRS, International Terrestrial Reference System (Międzynarodowy Ziemski System Odniesienia) – geodezyjny, kinematyczny, geocentryczny, międzynarodowy przestrzenny system odniesienia[1].

  System ITRS jest zbiorem procedur, ustaleń a także opisów modeli, które są niezbędne do zdefiniowania początku, skali (metryki), orientacji osi i zmienności w czasie Konwencjonalnego Ziemskiego Systemu Odniesienia (CTRS)[1][2]. System jest monitorowany przez Międzynarodową Służbę Ruchu Obrotowego Ziemi i Systemów Odniesienia Międzynarodowej Asocjacji Geodezji – IERS. Fizyczną realizacją systemu ITRS jest układ ITRF (Międzynarodowy Ziemski Układ Odniesienia)[1].

  ITRS został zdefiniowany przez przestrzenny obrót względem nieobracającego się systemu geocentrycznego ICRS (Międzynarodowy Niebieski System Odniesienia). Podstawowymi założeniami układu są[2]:

  geocentryczność
  określenie miary długości w układzie SI
  orientacja została zdefiniowana przez orientację BIH (Bureau International de l’Heure) na epokę 1984.0
  zmienność orientacji w czasie określona jest poprzez zastosowanie warunku, iż globalna suma poziomych ruchów tektonicznych Ziemi nie zawiera składowych obrotu.
  Rozszerzeniem ITRS są regionalne systemy odniesienia wpasowane w ITRS. Przykładem takiego systemu jest ETRS89 (European Terrestrial Reference System 89)”

  Jeśli jesteśmy wewnątrz kuli to w szczegółach odnośnie konstrukcji ww. systemu znajduje się dowód rozstrzygający.
  Pozdrawiam

 31. Janek, mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie, bo trochę nie rozumiem. No kiedy ta zasłona niebios zostanie ściągnięta i stwórcy nam się ukarzą, to co z nami zrobią? To będzie ten sąd ostateczny czy jakieś zwiedzenie?

 32. Dalej badam temat niebocentryzmu i nawet kupiłem sobie na amazon książkę Zetetic Astronomy.
  Zacząłem to przeglądać i natrafiłem na coś, co mi nie daje spokoju. Czyżby Parallax sam sobie strzelił w stopę? Zwróćcie uwagę na eksperyment nr 15:

  http://sacred-texts.com/earth/za/za20.htm

  Chodzi mi o ten obrazek nr. 44 przecież on pokazuje że ocean się podnosi do góry wraz ze zmianą naszej wysokości w budynku. Gdyby ziemia była płaska, to te poziome przerywane linie od budynku na rys. 44 nie powinny nigdy uderzyć o taflę morze, czyli nie powinny złapać horyzontu H1, H2, H3? Przy płaskiej ziemi nie widzielibyśmy nigdy horyzontu? Czy dobrze rozumuje?

  Sprawa jest także podejrzana z tym eksperymentem nr 11

  http://sacred-texts.com/earth/za/za16.htm

  Tutaj też na rys.27 jest puszczona pozioma linia od tego urządzenia pomiarowego, która też uderza w horyzont. Zresztą rys. 27 pokazuje wklęsły teren? Przy rys. 28, który pokazuje ziemię wypukłą ta pozioma przerywana linia nie uderza o horyzont, to przy płaskiej ziemi też nie powinna uderzyć nigdy w horyzont?

  Co jest grane?

 33. Jakubie Berlin,proroctwa to po chłopsku wytyczne jakie partia ogłosiła dla swojego ludu.Ta cała diabelska ferajna pod nazwą wspólną elohim a po sumeryjsku annunaki zapragnęła aby z ludzi zrobić niewolników.Zasłna niebios to taka jakby kurtyna tego całego elohimshow.Zobaczymy na własne oczy aktorów bez masek to co było przed potopem się powtórzy.Zwiedzenie wróci do genezy początku.Ks.Objawienia19:4 dokładnie opisuje zebranie diabelskiego show Nibiru A dwudziestu czterech Starców upadło i czworo Zwierząt, i pokłon oddało Bogu zasiadającemu na tronie, mówiąc: Amen! Allelujah!24 starców opis taki sam jak w księdze Enki jest to rada annunaki bóg Anu nic sam nie może w ważnych decyzjach.Dlaczego starców przecież aniołowie się nie starzeją,skąd w niebie czworo zwierząt?Te paskudne zwierzęta są na tabliczkach sumeryjskich w necie tego pełno.Amen to to samo co po sumeryjsku bóg Anu ojciec jahwe czyli bóg Ziemi a po sumeryjsku Enlil co znaczy bóg gór i wiatru.Enki miał tablice życia czyli on zajmował się genetyką,ponoć żal mu było ludzi i Noego to on uratował.A dziś Isus to jakby Enki.Z tego co poznałem nasuwa się wniosek że Mariusz odkrył największą ukrywaną tajemnicę niebocentryzmu tylko szkoda że zajmuje się teraz tematem Słowian czyli rasą niezmodyfikowaną tylko zarażoną rakiem hybryd.Nasi starożytni ojcowie też czcili tych samych nemrodycznych elohim tylko pod inną nazwą,nazywało się to bóstwami przyrody stworza.Uważam że Mariusz powinien dalej rozwijać temat niebocentryzmu,niebiosami niebios czyli Nibiru,aghartą i ks.Objawienia.Tematem naszych przodków zajmuje się Białczyński i ten od kieliszka Szydłowski.Teraz widać jak zaczynają się pomału zbierać narody do wielkiej bitwy król północy z królem południa(na masońskiej stelli jest to wschód zachód)my słowianie i rasa hybryd,dlatego tyle teraz w necie o historii słowian bo to jest przygotowanie do wojny żeby każdy wiedział kim jest i przeciw komu ma walczyć.Jakubie Berlin nie mam linków bo nigdy nie robie zakładek,chyba cały net już przeczytałem polskojęzyczny.Nie wiem jaką strone ci polecić bo nie na każdej są cenne rzeczy.Intuicja,logika i prośba do Boga o zrozumienie.Jeszcze jedno ciekawe moje spostrzeżenie,wedy słowiańskie to też sumeryjskie historie ferajny elohim annunaki ten sam ch… tylko inne opakowanie.Ta zaraza poszła na cały świat tylko my słowianie mamy to coś- miłość w sercach a tego nie da rady sklonować i tego upadli elohim nam zazdroszczą.

  • Panie Janek z tymi hybrydami jako Słowianami to blef , hybrydy to nemrodyści / żydzi, powiem od razu , żadna hybryda nie przeżyje Armagedonu, tak samo jak było w czasie potopu , będzie film na ten temat.
   a na razie przerób to:

 34. Sorki Mariusz ale nie pisałem że Słowianie to hybrydy tylko chodzilo mi o pomieszanie ras przez małżeństwa jak wiadomo żydki podsyłają córke żeby się wżenić a potem majątek przechodzi bez wojny dla nich.Jakubie Berlin wygugluj Strona Zbicha,tam jest biblia obnażona na czynniki pierwsze bez drastycznych przekłamań,chyba najbardziej rzeczowo i logicznie przedstawione argumentySzydłowski zanim napisał swoją Tajemnice Biblii powinien właśnie z tej strony się poduczyć.Czytałem ostatnio że język niemiecki to dialekt jidysz a nie odwrotnie jak sądzono niegdyś żydzi swój język nazywali tajcz a Niemcy mówią na siebie dojcz trochę podobnie.Największa gałąź żydów aszkenazi(nazi) tłumaczą jako Niemcy.Syjoniści mają swoją ziemie obiecaną przez Enlila-Jahwe w Szwajcarii jest tam góra Sion i miasto z tą samą nazwą.Proroctwa a raczej założenia mafii enlilów dokładnie się sprawdziły.Wyznawcy despotycznego Jahwe mają już wszystko za wyjątkiem życia wiecznego.Nas nie wybiją bo pasożyt musi mieć żywiciela ekosystem musi być zachowany.Odkryłem też że żadne państwo nie ma już u siebie złota w skarbcu.Ze złota jak piszą legędy robi się cudowny proszek(manna z arki przymierza)który przedłóża życie oraz złoto jest odporne i nie wchłania promieniowania radioaktywnego.Mariuszu odwalasz kawał dobrej roboty tylko żeby jeszcze nasi rodacy chcieli słuchać.Jak rozmiawiam w pracy o tych sprawach to widzę że nikogo to nie interesuje oni wolą swój matriks.W głowie mają wysokiej klasy beton.Coś sie musi wydarzyć żeby te mózgi odblokować.

 35. Widziałem Pański film o armagedonie. Ale w niebocentryzmie jest niemożliwe życie wieczne i jednoczesne rozmnażanie się w nieskończoność, kiedyś by w końcu zabrakło miejsca dla ludzi, czy to wewnątrz ziemi czy na zewnątrz?

  • NC niby jest skończony, ale z uwagi na transformację przestrzeni, to jego wnętrze jest raczej nieskończone zatem miejsce jest chyba, że czegoś nie rozumiem.

   Po drugie, to życie na ziemi ma mieć koniec, więc nie będzie przeludnienia. Zresztą nawet, gdyby ten koniec nie nadszedł, to są wojny, choroby itd.

   Po trzecie, to z tekstów z Ewangelii (nie pamiętam której) wynika, że w nowym życiu nie będzie małżeństw, więc i chyba też i rozmnażania.

   Przy okazji, zastanawia mnie, dlaczego Adam i Ewa wydają potomstwo po wygnaniu z Eden. Czy to nie jest jakaś wskazówka co do przyszłości?

   • Niebocentryzm nie jest skonczony , kolejne filmy beda robione ale juz na Krolewska TV , informacja na ten temat bedzie filmowa.

   • Podał Pan średnicę niebocentrycznej kuli z wymiarami jej wewnętrznych komponentów. Zatem jest skończona. Być może z tą transformacją geometryczną można coś więcej powiedzieć. Do mnie to do końca nie trafia, więc się nie wypowiadam. Jeśli coś ma 1 cm tutaj, to ma 1 cm wszędzie.

   • Dobre pytanie , pozostaje pytanie jak wyglada transformacja przestrzeni http://www.langw.de , ale z czasem zrobie film na ten temat.

 36. Jakubie Berlin,u Boga nie ma żeczy niemożliwych i świat stworzył jako wielką maszynerię samowystarczalną.Przeludnienie nam nie grozi Ziemia jast tak zaprojektowana że potrafi się rozszerzać.Nawet na mapach starożytnych widać że kontynenty są bardzo blisko siebie.Ziema i cały świat rośnie.

 37. Wiktoria (6 lat) „poprzednie wcielenia”

  ok 11min.
  Pozdrawiam

 38. Może ktoś wytłumaczyć dlaczego Księżyc w ostatnich dniach np 17.03.2016 w godzinach popołudniowych (po 14) widziany w kierunku wschodnim jest oświetlony od góry mniej więcej na godz 2, mimo że w tym czasie Słońce jest nadal widoczne na południu ale znajduje się na dużo mierniejszej wysokości niż Księżyc. Wiedza podawana w szkole, że fazy księżyca wynikają z jego obiegu wokół Ziemi nijak to tłumaczy. By tak oświetlić księżyc światło musiało by się zakrzywiać.
  Widzimy tam jedynie obrazek że Księżyca przybywa z prawej strony na lewą itd.

 39. Przeczytałem artykuł. Stale bawię się programem Stelarium. Problem w tym ze nie wiadomo jak działa program Stelarium.
  Jeżeli zastosowany w nim model nieba wynika z czystego przeniesienia mechaniki gwiazd która jest w rzeczywistości to ok. Ale równie dobrze może być odwrotnie to co obserwujemy w programie jest wynikiem tylko i wyłącznie wieloletnich obserwacji które zostały po prostu zapisane o bazie programu. Takim sposobem dowolne zjawiska (jeżeli mają okresowe występowanie) na niebie, nawet te nie wynikająca z czystej mechaniki nieba można sobie zobrazować na podobne zasadzie jak odtwarzanie płyty z zapisem video.
  Zresztą z tego co wiadomo nawet modele matematyczne opisujące mechanikę nieba ciągle ulegają modyfikacją, więc nie do końca wiadomo czy pokrywają się z rzeczywistością.
  Tak więc w programie astronomicznym można sobie zobrazować wszystko.
  Zwykły człowiek i tak nie sprawdzi. A nawet człowiek po studiach astronomicznych nie waży się obalić oficjalnej linii nauki, bo również w większości przypadków idzie linią wytyczona przez autorytety.

 40. Panie Mariusz, naszły mnie dzisiaj takie przemyślenia. Po co dezinformacja ma wyjawiać, że jesteśmy na płaskiej ziemi? Przecież sami by sobie strzelili w stopę. Płaska ziemia nie wyklucza istnienia nieskończonego wszechświata. Mogą powiedzieć tak: ziemia jest płaska, ale to co nas otacza i jest nad ziemią i pod płaską ziemią to dalej nieskończony wszechświat w którym są różne cywilizacje? Czy o to chodzi? Ale ludzie jak będą masowo akceptować płaską ziemię to i tak stracą zaufanie do władz. Czy myśli Pan, że Bóg po to stworzył taką iluzję, żeby sprawdzić, kto Go będzie naprawdę szukał? Czy przekonanie co do wklęsłej ziemi będzie odgrywać jakąś rolę w podziale na Nemrodystów i normalnych ludzi?

 41. Ciekawy jestem jeszcze jednej rzeczy. Dlaczego Paweł Szydłowski popycha i gloryfikuje kabałę? Czy on jest zwiedzony? W kabale mamy przeolbrzymi wszechświat, który się odradza co jakiś czas, mnóstwo obcych cywilizacji, mnóstwo bogów, aniołów podających się za bogów, i co najważniejsze jedyną słuszną interpretację Tory. A to daje furtkę do beznadziei, bo w takim świecie jesteśmy nic nie znaczącymi robaczkami, gdzieś tam na skraju wszechświata i na dobrą sprawę to niech se każdy robi co chce.

 42. Krótkie wyjaśnienie refrakcji atmosferycznej światła http://dydaktyka.fizyka.szc.pl/pdf/pdf_189.pdf
  Powyższy film mnie nie przekonał do NC.

  • Dobrze ,że pan napisał używając słowa ….wyjasnienie, ok , a gdzie dowody że to wyjasnienie jest prawdziwe? , te doswiadczenia z laserem to są tylko dowodem ,że miedzy innymi pan jest rybką w akwarium , ma pan skrzela , a płetwami klika pan na komputerze z dna tego akwarium …. 🙂 , spokojnie , te brednie wyzrzyna sprzęt optyczny, ale to już będzie w oddzielnym filmie. Dobrze że pan te lipę zalinkował , będzie wykorzystana w filmie, oczywiscie nie omieszkam wspomniec o rybkach w akwarium…. 🙂

   • Panie Mariuszu, zwykle to doświadczenia służą udowodnieniu teorii. Teoria brzmi : Promień świetlny ugina się w ośrodku w kierunku obszaru o większej gęstości. Dowód: Doświadczenie pod wcześniejszym linkiem,w którym promień ugina się w wodzie w kierunku warstwy o większej gęstości.

    Dla mnie teoria jest udowodniona. Pan ma z kolei teorię, że w wodzie tak się dzieje ale w powietrzu jest inaczej. Albo teorię, że to doświadczenie udowadnia coś innego.
    Więc jaki Pan ma dowód na swoją teorię ?

    Doświadczenie popiera teorię, że w atmosferze światło ugina się w stronę powierzchni (im wyżej tym rzadsze powietrze) i zaprzecza teorii uginania się światła w kierunku środka wklęsłej Ziemi.

    Na początku część materiałów była interesująca,ale teraz jest tu więcej dziwnych materiałów.

    Być może nie długo materiały „dowodowe” będą wyglądały tak:

    Masoni z HBO dobrze wiedzą, gdzie żyjemy. Ukryli przekaz w intro Gry o Tron.
    Wyraźnie w załączonym materiale dowodowym widać, że Ziemia jest wklęsła.

   • Ironia? 🙂 , wie pan jaki pan ma problem ? , pan cos zakłada ,że tak jest (refrakcja atmosferyczna) i dopasowuje nieadekwatny przykład do rzeczywistosci stosując zasadę per analogia ,że tak jak w wodzie tak samo jest w atmosferze . Stary numer wręcz oklepany. Dlatego nauka jest ostrożna i takie pierdoły nazywa teoriami ale nigdy nie używa słowa prawda, dlaczego ? a to dla tego ,ze ten przykład z akwarium, który pan serwuje jak i nauka, udawadnia jedną rzecz : jest pan rybką w tym akwarium, ma pan skrzela i płetwy, które używa do klikania na komputerze z dna tego akwarium :). A co do dowodów to niestety łamiecie zęby na geodezji. A w kwwestii optyki unikacie jak ognia sprzetu optycznego takiego jak niwelator i aparat fotograficzny. Ale jeszcze filmów uzupelniających optykę nie zrobiłem.

    Na razie nie idzie gra o Tron, tylko gra pod tytułem „mielenie mózgów w kruszarce propagandy” 🙂 i to trwa od 200 lat 🙂

 43. Jakubie Berlin,czy już się obrzezałeś jak twój kapłan Brainbreaker?
  Sorki za mój sarkazm ale widzę że się męczysz i skaczesz z kwiatka na kwiatek.
  Skoro nie rozumiesz tego co Szydłowski ci wyjaśnił na temat biblii to może zajrzyj http://www.wikalim.republika.pl/0005_artbib.html
  Tylko masz to przeczytać a nie zerkać i skakać.
  Jeśli tych podstaw nie zrozumiesz to ja tylko mogę rozłożyć ręce jak lekarz przy Jasiu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s