redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Stary Testament a Imperium Polaków

76 Komentarzy

Pozostałe filmy z tej serii znajdują się poniżej :

Reklamy

76 thoughts on “Stary Testament a Imperium Polaków

 1. Ziemia nie jest płaska, ani wklęsła.
  Od 10 minuty.

  • Te towarzystwo wysypało się na temacie niebocentryzmu 🙂 .

   Jak widać temat niebocentryzmu jest jak papierek lakmusowy…… 🙂

   • niebocentryzm to taka sama bzdura jak piramidy budowane przez Napoleona z betonu!!

   • A co ty innego możesz napisać ? 🙂 , mnie to nie dziwi wcale 🙂 , reakcja wręcz naturalna 🙂 z powodu braku materiału dowodowego 🙂

   • Nie wiem, dlaczego w ogóle w tym wywiadzie musiał wypłynąć temat płaskiej czy wklęsłej Ziemi, bo pojawił się on „ni w pięć, ni w dziewięć”. Czy ktoś ze zwolenników Gawrońskiego oczekiwał, że określi się on co do budowy Kosmosu?
    Na tego rodzaju tematy nie warto w ogóle zaczynać dyskusji z religijnymi fanatykami, do których niewątpliwie należy Gawroński. Zauważyłem bowiem ciekawe zjawisko, uczestnicząc w forum marucha.wordpress.com, że osoby przywiązane do dogmatów religijnych, reagują agresywnie na jakąkolwiek próbę wyrażenia wątpliwości wobec dogmatów naukowych, traktując to wręcz na równi z bluźnierstwem, co świadczyłoby o tym, że oficjalna nauka tak naprawdę stała się jakby inną formą religii.

    Natomiast co do teorii PZ – ona musi istnieć, bo to jest broń ideologiczna, podobnie jak antysemityzm w rękach Żydów. To jest podobnego rodzaju „słowobij”, którym wali się w każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości co do naukowych dogmatów, niekoniecznie związanych z kształtem Ziemi. Doświadczyłem tego osobiście na ww. forum, gdzie zostałem szybko zaliczony do zwolenników PZ mimo, że pokazywałem tylko kłamstwo oficjalnego twierdzenia o obrocie Księżyca wokół własnej osi, posługując się argumentami z powszechnie dostępnej wiedzy fizycznej i matematycznej. Ale do łbów zakutych dogmatami religijnymi i naukowymi żaden racjonalny głos nie jest w stanie dotrzeć.

    Pozdrawiam Noworocznie.

   • Dziekuję Noworocznie . Ten film i ten tekst nie powstał przypadkiem 🙂 .

  • Kim jest Marek Podlecki ?
   Proszę obejrzeć od 7:10

   I wszystko na temat co do jego dezinformacji.

   Pozdrawiam

   • Oj mocne jak cholera ……. To tłumaczy wiele, ja miałem też pewne spostrzeżenia i tu ekstra potwierdzenie. Dziękuję.

   • Syjonizm i idący za nim semityzm religijny wywłaszczył nas z tożsamości.
    Watykańskie szumowiny i ich wszelakie zakony zniszczyły kulturę słowian i europy,zjudaizowały i zislamizowały naród polski na przełomie tysiąclecia.To nie tylko katolicyzm,ale również pompatyczny protestantyzm.
    Wprowadzono komunizm,demokracje,socjalizm i faszyzm,wszystko pod przykrywką dobrobytu i przetrwania swej nacji.
    Dołożono wszelkich starań,aby nauka stała się sługusem w kreowaniu iluzorycznego świata.Dzięki nauce mamy możliwość wierzyc w ewolucje i ogromny kosmos.
    Mamy szereg terminologi pojęciowej,tworzącej nowe prawa poznawcze.
    Mamy chociażby prawo pieniądza i całą terminologię prawno-handlową,której zgłebienie jest o wiele czasochłonne niż zrozumienie Apokalipsy.
    Pieniądz mógłby nie istnieć,tak jak ogromny kosmos i miliardy lat ewolucji,to są wymysły ludzkie,ekwiwalenty braku Boga,swoista abstrakcja.
    To wszystko wytwarzają wrogowie Boga.

    https://wiaraprzyrodzona.wordpress.com/2016/01/05/kim-sa-polacy-czesc-1/

    Warto odnotować, że słowo Leh/Lah znajduje się również na inskrypcjach na wielu Kurhanach w Europie i Azji. Oznacza się w ten sposób, że grobowiec należy do Władcy. Węgrzy zwą nas Lengyel i jest to połączenie dwóch słów: Lech i Angyel (Pan i Anioł). Również w całym regionie bliskowschodnim ten rdzeń LACH jest widoczny. Po hebrajsku słowo “Lah” ma ta same znaczenia i brzmi Elah. W liczbie mnogiej to Elahim, a w wersji starohebrajskiej brzmi Elohim. Co bardziej gorliwi chrześcijanie znają to słowo bardzo dobrze, jest ono użyte w Biblii (hebrajskiej) ponad 2700 razy na nazwanie Boga lub Bogów (bo jest to liczba mnoga). Podczas czytania Biblii słowo JHWH tłumaczone na Polski jako Jehowah czytane jest właśnie jako Elohim (Panowie, Bogowie), ponieważ Żydzi wierzą, że nie są godni wymawiania słowa JHWH. Nie przypadkowo w Biblii zwie się ludzi owieczkami, bo słowo Elohim oznacza też pasterzy. Po arabsku natomiast słowo Lah ma dodany przedrostek określony Al i stąd wziął się słynny Allah, co znaczy dosłownie “ten Bóg” / “Bóg właściwy”. Dlatego Lahestan po arabsku również znaczy Kraj Boga/Bogów.

 2. https://kukonfederacjibarskiej.wordpress.com/masoneria-i-islam/
  Pod tym linkiem jest zgrubsza opisane ,iż Allach i Jachwe to te same osoby,na których autorytecie zbudowano apokaliptyczną bestię,kręgi masońskie.To jest Bóg masonów ,semicki Bóg nasienia diabła,wyrzutków babilońskich,którzy uważają się za plemię wybrane,bractwo babilońskie,czyli żmijowe.Uzurpują sobie władzę na całym świecie na wzór swego ojca,mężobójcy i kłamcy.
  Wyznają na przemian ,albo kult słońca,albo księżyca,więc stosownie do tego tworzyli do tego kalendarze kultu,albo słoneczny,albo księżycowy,po to, aby liczyć czas.
  Ich ojciec wie jak ważne jest liczenie czasu,bo dni ich są policzone,a czasu mają mało.

  • togarama allach to św. wielki lach

   • Strachy na Lachy !
    Lechici odpadli od swego źródła ,swego Boga,a reszta świata jakby o tym fakcie zapomniała i nadal kultywuje, to czym Lechici byli i to w najgorszym wydaniu,bo sami chcą być ‚bogami’ na wzór Lechitów,którzy byli jedynie kapłanami,obdarzonymi przez Boga boskością.
    Prawdziwi Słowianie nie czcili bogów,ani ich personifikacji, czcili jedynie naturę i kosmos.
    Odstępcy zaczęli doszukiwać się przejawów mocy boskiej w przedmiotach,ludziach,zwierzętach i zjawiskach sił natury i zaczęto stawiać temu posągi,postacie i odwzorowania astrologiczne,które przejęły inne narody.
    Postać absolutnego jednego Boga dla wszystkich,jest formą kolektywną,mająca na celu złączyć cały świat w jedną religie w jednego boga szatana.
    Jeśli Islam wzoruje się na Panu Lachu z Lechi ,to tylko z nazwy,bo ich wierzenia są czysto kabalistyczne,wywodzące się z pierwocin babilońskich,kultu Nemroda i syna Tamuza i co najważniejsze matki Semiramidy.
    Do tej pory muzułmanie odnoszą się z szacunkiem do matki,bogini niebios,kiedyś Izyda,potem Efezka,dziś Maria.
    Największe objawienia maryjne miały miejsce w post-arabskich krajach jak np.Portugalia. Islamiści nie mogą czcić Lacha jako Boga Najwyższego,bo oni wyznają kult semicki,który jest wyniesiony z Babilonu za sprawą Izraelitów,którzy dzisiaj są żydami Talmudycznymi.
    Mają Boga jako Lacha,bo etymologicznie Lach znaczy Bóg i to nazewnictwo jest zaczerpnięte od Izraelitów przez babilończyków ,którzy byli tam w niewoli.
    Jeśli Lechici-Lachowie byli Panami-Bogami,to islam czci tylko jakiegoś tam człowieka,lub lud reprezentujący Boga,a jeśli tak jest to właśnie Lechici zapoczątkowali wyższość nad narodami co się mści po dziś dzień.
    Dzięki tej ideologii wyższej nacji teraz każdy może się uznać za naród wybrany i wybijać inne narody niewiernych w imie ‚boga’.

    Problemem stało się dla wszystkich zrozumienie ,że absolut został sprowadzony do roli ‚boga’ w człowieku i dlatego zjednoczenie się wszystkich religi we wspólną idee ‚boga’ w nas jest szatańką grą od wieków.

    Bóg jest bezosobowy !

    Nie ma Boga typu Allach,Siwa,Jehowa,Mitra,Jahwe,Zeus ,czy Apollon , te postacie to demony.

   • Chciałoby się rzec: Boże widzisz, a nie grzmisz. Zastanawia mnie, dlaczego Bóg osobiście tego nie odkręci tylko patrzy z daleka, jak się jego ludkowie wyżynają. Mogę się zgodzić z tym, że będąc potomkami tych, co dopuścili się odstępstwa ponosimy tego konsekwencje. Z drugiej jednak strony, wysiłki wszystkich tych osób wypowiadające się choćby na tym forum świadczą o tym, że ludzie Boga szukają. Jak to jest, że książe tego świata daje o sobie znać w postaci choćby objawień fatimskich czy innych. Gdzie są cuda prawdziwego Boga?

   • W dziele stwórczym . 🙂 chociażby tam . Ale się kroi film na ten temat, dobrze że o tym napisałeś , dziękuję .

 3. nazwa bohemian grove tam gdzie się odprawia krwawe rytuały jest podobne do słowa bohema dawna nazwa czechów, czy naszej Bochni (kopalnia soli), tzn to znaczy że na tej ziemi mieszkali kiedyś bogowie, a to daje dużo do myślenia

 4. Tak, trzeba zrozumieć prawdziwy przekaz jaki jest w Starym Testamencie. Niestety jest on inny niż to forsuje doktryna KRK. Poniżej najlepsza ze znanych mi próba wyjaśnienia różnych zapisów biblijnych, ponieważ bazuje na źródłach i współczesnej, szerokiej wiedzy. Jak dla mnie to kolejna przewrotowa, ale bardzo spójna i logiczna całość. Wydaje się, że hierarchowie KRK są tego już świadomi, ale głośno o tym nie mówią, raczej intensywnie zbierają dane w tym temacie. W skrócie Mauro Biglino wyjaśnia, że Stary Testament i inne starożytne księgi opisują tą samą historię ingerencji w stworzenie, dotyczącą części ludzkości. Najciekawsze jest to, że w całym Starym Testamencie nie ma słowa na temat Boga!!! Zresztą sami oceńcie.

  Wyłania się kolejne, pośrednie pytanie, dlaczego i kiedy Stary Testament i Nowy Testament zostały połączone wspólną doktryną przez KRK, choć jak widać nic wspólnego ze sobą nie mają?

 5. „…To właśnie Ariowie wprowadzili w Indiach system feudalny (obecnie zwany kastowym) gdzie na szczycie stoją Bramini.

  Religia hinduizmu głosi, że dusza ludzka nie umiera z ciałem, a przenosi się do nowo narodzonego ciała (reinkarnacja).

  Kasta, w której rodzi się człowiek stanowi wskaźnik jego duchowego rozwoju i to sankcjonuje traktowanie jakie go czeka w przyszłości. Cel ten został wymyślony po to, aby stworzyć sztywny, feudalny porządek społeczny podobny do tego, który powstał w Egipcie pod rządami faraonów”

  Tak więc posłuszeństwo jest zasadniczym elementem umożliwiającym przejście do wyższej kasty. Sprytnie….”

  https://ripsonar.wordpress.com/2015/12/26/religie-indii-a-ariowie-kult-bialych-panow/

  • Kolejna dość długa, ale doskonała synteza wiedzy i wniosków płynących z wiedzy zawartych w starożytnych pismach według Marka Passio:

   Przedstawione wnioski pokrywają się z licznymi wnioskami Mauro Biglino. Przekazana wiedza jest mocno szokująca, ale pokazana w niezwykle klarowny sposób. Najważniejsze ustalenia to:
   1) Ludzkość w obecnej postaci (Homo Sapiens) została wytworzona z DNA humanoidów żyjących na ziemi i istot pozaziemskich zwanych Elohim lub Anunnaki, aby pracowała na rzecz swoich „stwórców”. Z tego powodu ludzka struktura DNA została ograniczona do takiej, która zapewniała samoreprodukcję i umiejętność pracy. Nie było powodu, aby ludzie mieli dopracowaną strukturę DNA, co jak się okazało później doprowadziło do kompletnego zdegradowania się ludzi .
   2) Anunnaki / Elohim (upadli) nauczyli a raczej narzucili ludziom strukturę hierarchiczną, system monetarny, system wierzeń i w wiele innych, które trwają do dnia dzisiejszego (Ariowie, Sumerowie itp).
   3) Narzucona struktura hierarchiczna miała na celu łatwiejsze kontrolowanie rosnącej populacji i jest utrzymywana do dnia dzisiejszego. W rzeczywistości struktura ta jest strukturą niewolniczą pierwotnie jawną a obecnie ukrytą.
   4) Proces modyfikacji DNA trwał jakiś czas, jednak dzieło Anunnaki/ Elohim przed Potopem mocno się zdegradowało, więc postanowiono unicestwić prawe wszystkie stworzenia, jednocześnie pozwolono Noemu i innym wyselekcjonowanym istotom przetrwać, gdyż pomimo powszechnej degradacji posiadały cechy pożądane, którym pozwolono na reprodukcję (doskonałe w swej niedoskonałości).
   Tu można by zamknąć opowieść i stwierdzić że sytuacja jest beznadziejna ,dodatkowo (to już z innych źródeł) jesteśmy zamknięci w cyklu narodzin i śmierci czyli reinkarnacji.
   Jednak wydarzyło się coś nieoczekiwanego na świecie pojawił się Jezus i jego nauka oraz nadzieja dla tych co pójdą Jego ścieżką. To jedyna droga i nie ma innej!!! Jeśli odrzucimy Jezusa tym samym odrzucimy jedyną szansą na nasze przyszłe wyzwolenie (zbawienie). Później za sprawą Konstantyna doktryna KRK połączyła Stary i Nowy Testament, choć gołym okiem widać wielką różnicę w naukach wynikających z obu przekazów i brak spójności. Tym samym KRK przywłaszczył sobie monopol na wiedzę w wiadomym celu.
   Mimo tego kluczem i ratunkiem dla nas jest postać Jezusa i przekazy Nowego Testamentu…

   • Kolego, proponuję, byś ze swoimi „rewelacjami” poszedł do onetu lub czegoś w tym rodzaju. Zdecyduj się, czy wierzysz w Jezusa z Biblii czy w reinkarnację. Jeśli w to drugie, to zadaj sobie wysiłek intelektualny i odpowiedz sobie na pytanie, jeśli reinkarnacja jest prawdą, to dlaczego ludzi przybywa a nie jest ich stała liczba?

   • W temacie „…onetu lub czegoś w tym rodzaju…” odpowiem za klasykiem: „zadzieram kiece i lece”. Jednak widzę, że mam odczynienia z ekspertem, to dobrze, proszę więc o pomoc w rozstrzygnięciu następującej kwestii. Czy zgodnie z Biblią i dogmatami KRK, żołnierz w czasie wojny może zastrzelić (zabić) swojego wroga czy też nie? Czy czyn ten jest grzeszny i trzeba go potępić czy też nie?

   • ST to mieszanina prawdy i kłamstwa a KRK to odstępcy , odnośnik beznadziejny.

   • Odpowiem, jeśli Ty odpowiesz najpierw na moje pytanie odnośnie reinkarnacji. Trolujesz to forum od jakiegos czasu, więc onet jest najlepszym miejscem dla takich jak Ty. Co do KRK, to oni są mistrzami świata w gwałcie na Biblii, więc łączenie tej organizacji z Biblią jest wręcz szaleństwem.

   • mi się wydaje, że ludzie na początku byli perfekcyjni, co pokazuje nasze dna i mózg, dopiero potem przyszli archonci, przynieśli biblię i inne „św. księgi
    ” i nas spaprali

   • Drogi Macieju, Nie wiem dlaczego uważasz, że wiara w Jezusa zaprzecza reinkarnacji?
    Ja uważam, wręcz przeciwnie, że postać Jezusa i reinkarnacja są jak najbardziej prawdziwe i się nie wykluczają!
    Twój jednoznaczny osąd raczej świadczy, że nie rozumiesz reinkarnacji, bo tak zostałeś nauczony przez KRK.
    Wiarę staram się zastępować wiedzą, co obrazuje przykładami, co najmniej w tych miejscach, gdzie ewidentnie widać, że doktryna KRK jest błędna i się zapętliła.
    Więc zadałem sobie intelektualny wysiłek i nie rozumiem dlaczego stała liczba ludzi na ziemi miałaby być warunkiem istnienia reinkarnacji?
    Świadomość reinkarnacji była powszechna w czasach starożytnych, w tym we wspomnianych Wedach. Co więcej współcześnie od dziesiątek lat prowadzone są naukowe badania, które w sposób trudny do zaprzeczenia potwierdzają, że reinkarnacja jest jak najbardziej prawdziwa.
    W zasadzie tylko doktryna KRK temu zaprzecza, ale dopiero od 553r., a sama reinkarnacja od tego momentu uznawana jest za herezję.
    Moim zdaniem tylko dlatego, że przestała pasować do sztucznie wytworzonego wyobrażenia dotyczącego świata i ludzi przez instytucje, która przywłaszczyła sobie nieomylną rolę w rozstrzygani różnych kwestii.
    Raczej zmienna liczba ludzi dowodzi, że brakuje ludziom wiedzy o procesie wędrówki dusz, czyli skąd przybywają przed narodzinami i dokąd idą po śmierci .
    A brakuje bo KRK odrzuca reinkarnacje, więc badacze głównego nurtu nie zgłębiają tej kwestii przynajmniej oficjalnie.
    Na poniższym przykładzie pokażę kolejną paranoję w jakiej żyjemy.
    Kwestia istnienia duszy (musi być, aby była reinkarnacja albo nagroda w niebie), ale oficjalna, świecka i akademicka nauka zaprzecza jej istnieniu (biologia, medycyna itp).
    Nie widać jej na żadnym znanym nam urządzeniu medycznym służącym do diagnozy.
    A jednak ta sama świecka struktura dokumentem (świadectwem) w systemie szkolnictwa (ocena z religii) potwierdza, że jednak dusza istnieje.
    Czy ministerstwo szkolnictwa mogłoby się oficjalnie wypowiedzieć w kwestii istnienia duszy, bo z jednej strony potwierdza że jest, a z drugiej zaprzecza!!!

   • Do 40i4

    Twoja argumentacja sprowadza się do wielokrotnego powtarzania „moim zdaniem …”. Oczekiwałem, że podasz dowód na reinkarnację a nie swoje opinie. Nas interesuje prawda, cała prawda i tylko prawda. Biblia naucza, że po śmierci będzie sąd, a jak umrze, to traci wpływ na to, co się dzieje na Ziemii. Dalej nie wiem, dlaczego ludzi przybywa, skoro krążą od życia do życia. No chyba, że w jednym jest się człowiekiem, w drugim, wiewórką, a w trzecim pinezką.

   • Tu znajdziesz więcej na temat badań dotyczących reinkarnacji ” Życie, Śmierć i Reinkarnacja ”

   • Każdy z tych filmów trwa ponad 1.5 godziny. Może chociaż podaj, w której minucie jest ten konkret.

 6. Korzystając z tego tematu, chciałbym zwrócić uwagę na taki temat jak KOD BIBLII. Chodzi mi oczywiście o książkę autorstwa Michaela Drosnin’a pod tym tytułem (jest jeszcze 2 tom, ale najważniejsze kwestie są w tym pierwszym)

  Dla nieznających sprawy – chodzi o to, że w tekście Pięcioksięgu są ukryte informacje nie tylko o tym, co było, ale również o tym, co będzie, czego przykładem był przekaz dotyczący zabójstwa izraelskiego premiera Icchaka Rabina, odkryty jeszcze przed tym zdarzeniem. Później okazało się, że z nazwiskiem Rabina krzyżuje się nazwisko zabójcy – Amir.

  Odkrycie tych informacji było możliwe dopiero przy użyciu techniki komputerowej, czego dokonał izraelski matematyk Elijahu Rips. Wygląda na to, że stworzenie tego rodzaju wielopoziomowego tekstu było możliwe tylko przy użyciu techniki komputerowej, co nie wydaje się takie abstrakcyjne, jeżeli uwzględnimy technikę, jaką dysponowali Elohim.

  Tutaj przykłady efektów wyszukiwania:


  Sam nie mam przekonania, czy to tylko żydowska ściema, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy?

  • Powiem więcej , klasyka ściemy , kolejny sposób na legalizację pochodzenia żydów. 🙂 , oni „stają na rzęsach i uszami klaszczą”, żeby siebie uwiarygodnić w tej ich lipnej historii. Jaka jest ich rzeczywista historia :

   • Problem Starego Testamentu polega na błędnym i celowym interpretowaniu oryginalnych zapisów, w taki sposób, aby od czasów Konstantyna pasowały do utworzonej doktryny KRK. Przy okazji zostały odrzucone, te księgi, które do niej nie pasowały. Na marginesie można wnioskować paradoksalnie, że w księgach odrzuconych znajdziemy więcej prawdy, niż w tych uznanych za natchnione, gdyż nie było powodu, aby je modyfikować. Tak naprawdę nie ma mowy o Bogu w Starym Testamencie a Mauro Biglino wyjaśnia:

    Tego jest więcej, ale przydałoby się tłumaczenie z włoskiego…
    Wyjaśnienia są bardzo logiczne i pasują do tego co obserwujemy. Łatwo wytłumaczyć istnienie na ziemi różnych ras jak i pojawienie się ludu sumeryjskiego a wszystko za sprawą tajemniczych Elohim (nie mylić z Bogiem).

   • Ten pan mówi, że hebrajskie słowo KEVOD przetłumaczone na CHWAŁA oznacza coś ciężkiego, żadna chwała. On mówi, że to jest wręcz jednoznaczne. Czy aby na pewno? Od czego jest konkordancja? To słowo pojawia się również w wielu innych miejscach, przez co możemy z kontekstu wyłapać jego znaczenie nawet, gdy nie znamy języka oryginalnego. Słowo to wyróżniłem wielkimi literami poniżej:

    Rdz 49:6 BT Do ich zmowy się nie przyłączę, z ich knowaniem nie złączę mej SŁAWY ; gdyż w gniewie swym mordowali ludzi i w swej swawoli kaleczyli bydło.

    Zatem nie ma racji ten człowiek. Warto zwrócić uwagę na to, że ten koleś pracował dla katolickiego wydawnictwa biblijnego z 20 lat, jeśli mnie pamięć nie myli. Dobrze wiemy, jak KRK dbał o czystość Pisma. Niech przykładem będą choćby tzw. księgi deuterokanoniczne. W innym jego wykładzie opowiada jak hebrajskie pismo jest wieloznaczne z uwagi na brak samogłosek dodanych później przez masoretów. Zdumiewające było dla mnie, że nie wspomniał, nawet nie zająknął się o LXX, gdzie tego problemu nie ma.

    Stawiam taką tezę. Facet jest biblistą-dezinformatorem. Myślę, że wielu z Was się ze mną zgodzi, że wiele osób skłonnych jest czytać książki o Biblii zamiast Biblię. W taki sposób osoby takie jak choćby 40i4 łykają takie bzdury i puszczają to dalej podważając wiarę w Biblię.

   • Takich dezinformatorów , to jest ogromna ilość.

   • Ludzie dzielą się na tych co po przeczytaniu: a) wszystko rozumieją, b) wciąż nie rozumieją, ale po wytłumaczeniu już rozumieją c) i wytłumaczeniu nie rozumieją nic.
    Najważniejszy jest przekaz Jezusa i wszystko należy odnieść do tego co robił i mówił nie odwrotnie. Jezus powiedział: „Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby Królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom”. Dlaczego tak powiedział skoro zgodnie z doktryną KRK w Starym Testamencie Bóg (Jezus?) stworzył człowieka (Żydów) więc powinien być naturalnym władcą i królem świata?
    Odpowiedź jest prosta bo starotestamentowej modyfikacji DNA („stworzenia”) nie dokonał Bóg ani Jezus. Stary Testament nie jest księgą natchnioną ale raczej zapisem historycznym zamierzchłych czasów, poddany reinterpretacji KRK, co więcej prawidłowo należy go odczytać tak, aby był spójny z innymi źródłami i odkryciami historycznymi, wtedy otrzymamy właściwy opis dawnych wydarzeń.
    Idźmy więc dalej za Nowym Testamentem…
    „Wówczas wyprowadził Go (Jezusa) w górę (diabeł), pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata i rzekł diabeł do Niego: «Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę.
    Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje. Lecz Jezus mu odrzekł: «Napisane jest: Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz (raczej bez pośredników)». Zaprowadził Go też do Jerozolimy, postawił na narożniku świątyni i rzekł do Niego: «Jeśli jesteś Synem Bożym, rzuć się stąd w dół! Jest bowiem napisane: Aniołom swoim rozkaże o Tobie, żeby Cię strzegli, i na rękach nosić Cię będą, byś przypadkiem nie uraził swej nogi o kamień». Lecz Jezus mu odparł: «Powiedziano: Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego»

    I pytanie jakiej technologii użył szatan, że w jednej chwili (bez wymaganej zgody i bez użycia siły fizycznej) pokazał Jezusowi wszystkie królestwa świata. Jakiej technologii użył szatan, że w jednej chwili przeniósł Go w górę i do Jerozolimy?
    Szatan/diabel również wskazał, kto jest władcą na ziemi wskazując siebie,
    jeśli to zestawimy ze starotestamentową opowieścią o stworzeniu otrzymujemy prosty wynik: Szatan/ diabeł/Anunnaki/Elohim to są nasi stworzyciele a raczej modyfikatorzy, inaczej zwani upadłymi. To oni nami rządzą od wieków a ponieważ nic się nie zmieniło (po dziełach ich poznacie) rządzą również do dnia dzisiejszego, ale już w sposób ukryty.
    Tym samym otrzymujemy spójny obraz „upadłych” którzy mając obecnie całkowitą władzę na świecie i przeciwstawiają się Bogu.
    Drugi wniosek jest taki że Szatan/diabły/Anunnaki/Elohim posiadają gigantyczną wiedzę o materii i posiadają technologię o jakiej nie mamy pojęcia.
    To jest również dowód że Szatan/Anunnaki/Elohim są ukrywającymi się UFOnautami (to jeszcze inna nazwa) którzy nas całkowicie kontrolują.
    A ponieważ mają technologię projekcji bezpośrednio do umysłu, super transportu i tworzenia materialnego życia (raczej bez tworzenia dusz) sądzę że również po śmierci kontrolują naszą wędrówkę i w sposób ukryty sprawiają, że ponownie wracamy (niczego nie podejrzewając) na Ziemię poprzez reinkarnację to takie nasze więzienie.
    Człowiek nie jest w stanie sam uwolnić się z tego procesu.
    A to dowód, kolejna wypowiedź Jezusa: „przybiegł pewien człowiek i upadłszy przed Nim na kolana, pytał Go: «Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?…Znasz przykazania: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, nie oszukuj, czcij swego ojca i matkę». On Mu rzekł: «Nauczycielu, wszystkiego tego przestrzegałem od mojej młodości». Wtedy Jezus spojrzał z miłością na niego i rzekł mu: «Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz,
    i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną!» Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości. Wówczas Jezus spojrzał wokoło i rzekł do swoich uczniów: «Jak trudno jest bogatym wejść do królestwa Bożego». Uczniowie zdumieli się na Jego słowa, lecz Jezus powtórnie rzekł im: «Dzieci, jakże trudno wejść do królestwa Bożego.
    Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa Bożego».A oni tym bardziej się dziwili i mówili między sobą: «Któż więc może się zbawić?
    A to najważniejsze !!!
    Jezus spojrzał na nich i rzekł: «U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe».
    Dlaczego niemożliwie? Bo techniczną i materialną kontrolę nad reinkarnację mają Szatan/diabły/Anunnaki/Elohim/UFOnauci nazwa jak kto woli…
    Naszym jedynym ratunkiem i naszą nadzieją jest Jezus!!!

   • W tej tematyce już nie raz omawiano kwestie językowe. Stary Testament i jego „hebrajski” nie jest językiem oryginału i w dodatku został przerobiony na potrzeby legalizacji żydów z … polskich wed , ksiąg wiedzy. Na blogu nie raz wykazywano ewangelie synoptyczne jako mieszaninę prawdy i kłamstwa, a to cytujesz.

   • Drogi Macieju,
    Powyższy link odnosi się do osoby (badacza) związanego z KRK, ale poprzez swoje doświadczenia ukazującego inny punkt widzenia. To człowiek, który czytając od lat różne wersje Bibli nabiera licznych wątpliwości i mówi o swoich odkryciach. Pokazałem tylko to co jest po polsku, zakładam że po włosku jest dużo więcej informacji i można by zweryfikować Twoje spostrzeżenia. Chętnie zobaczyłbym odpowiedzi, jednak może to potrwać…
    Z drugiej strony na podstawie jednego krótkiego wywodu Mauro Biglino nie mogę się zgodzić że jest dezinformatorem. Mogę natomiast powiedzieć, że wypowiedź jest mało reprezentatywna bo nie znalazłem innych po polsku i powinna nas zachęcić do dalszych analiz i poszukiwań.
    Mam wrażenie również że jesteś przedstawicielem KRK, ale jeśli się mylę to proszę o sprostowanie to ważne i cenne dla rzeczowej polemiki.
    Co do czytania Bibli odpowiem przewrotnie doktryną KRK.
    W jakim celu wierny ma czytać Biblę, Stary i Nowy Testament?
    Dla KRK to niema znaczenia i nie prowadzi do niczego dobrego!
    Czy chciałbyś, aby wierny poznał jakąś nową wiedzę, która nie jest uznana przez KRK?
    A może wierny powinien dojść do innych wniosków niż oficjalna nauka KRK jak choćby Mauro Biglino?
    Otóż nie ma innej natchnionej wiedzy niż głosi to doktryna KRK !
    Czy zatem zachęcasz, aby czytelnik czytając pisma uzyskał indywidualny punkt widzenia i został heretykiem?
    Za sprawą doktryny KRK stało się to samo co z Prawem w naszym kraju. Prawo nie ma znaczenia a liczy się tylko interpretacja Prawa!!!
    Tak samo w KRK nie ma nauki Jezusa, jest tylko jedna i nieomylna interpretacja nauki Jezusa!
    Na szczęście:
    Prawda was wyzwoli a wiara (w Jezusa) was zbawi!!!

   • Nie chcę mieć nic wspólnego z KRK. Moim zdaniem ten człowiek jest dezinformatorem. Oczywiście nie uzurpuję sobie prawa do nieomylności, więc mogę się mylić. Facet 20 lat pracuje jako biblista. Jakimi są katoliccy bibliści nikogo na tym forum chyba nie trzeba przekonywać. Niech przykładem będzie dekalog biblijny i jego katolicka podróbka. Ludzie się stopniowo budzą z letargu, więc temu człowiekowi wyznaczono nowe zadanie czyli odciąganie od Biblii. Owszem, są w tam pozmieniane rzeczy, ale da się je zauważyć, ale to odrębna historia.

   • Do Macieja, postanowiłem kontynuować temat Twojej wypowiedzi dotyczącej słowa KEVOD zrobiłem małe, niezależne rozeznanie, aby wykazać, kto jest dezinformatorem.
    Ale jako niby skrupulatny ekspert nawet nie zauważyłeś, że prawidłowa pisownia powinna być KAVOD (po angielsku Glory a po włosku Gloria).
    Napisałeś, że to oczywiste, że nie jest to żadna „chwała” tylko „SŁAWA” więc pytam dlaczego w innym miejscu ST-u jest to jednak tłumaczone jako „chwała” przykład tu: EZ 43:2
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=747
    W całości wyrażenie KAVOD występuje w ST (często) 200 razy i jest również znaczeniowo związane z czymś ciężkim i niebezpiecznym (tak jak to jest wyjaśnione w filmie)
    Tu dodatkowe wyjaśnienie znaczenia KAVOD (po angielsku)
    http://www.bridgesforpeace.com/il/dispatch/article/glory-kavod
    A w książce możemy też poczytać w rozdziale 16
    https://books.google.pl/books?id=WtrCBAAAQBAJ&pg=PT157&lpg=PT157&dq=kevod+glory&source=bl&ots=x8rymWfAFr&sig=eVbi01U_6hMvv9hYOOGEi-YPXdk&hl=pl&sa=X&ved=0ahUKEwjvvaOcv_PMAhWGQZoKHcADA7U4FBDoAQhbMAw#v=onepage&q=kevod%20glory&f=false
    Każdy może sprawdzić, że oficjalnie Kavod =ang. Glory = wł. Gloria i na polskie Glory jest tłumaczone jest jako chwała, sława, blask, itd (więcej niż 10 znaczeń) a w Biblii tłumacze użyli w różnych przypadkach różnych znaczeń raz chwała a raz sława i tyle. Więc pytam gdzie tu okrzyknięta przez Ciebie dezinformacja ?
    Podtrzymuję i twierdzę, że gość nie jest dezinformatorem, ale prowadzi bardzo ciekawą analizę opisanego zjawiska a tłumaczenie oficjalne jest na 100% błędne, ale błędu nie da się usunąć, gdyż wynika z braku słów na prawidłowe opisanie tego co widział świadek. Po prostu nie dysponował bogatszym (współczesnym) słownictwem.
    Kiedyś uczono goryla, języka ludzi, z tego co pamiętam, nauczył się kilkunastu może kilkudziesięciu znaczeń, najciekawsze było to, że w momencie kiedy miał nazwać coś czego nie znał, robił ciekawą rzecz mianowicie pokazano mu słonia a on nazwał go „chodząca góra” bo znał słowa chodzić i góra, a słoń na bazie takiego słownictwa tak właśnie wygląda.
    I tak właśnie było z opisem w ST, dlatego bardzo ważna jest analiza kontekstowa w szczególności odniesiona do współczesności, gdyż mając dokładny i obszerny opis możemy próbować zrobić lepsze tłumaczenie niż w oryginale. Stąd na podstawie takiego podejścia możemy stwierdzić, że w ST nie mamy opisu prawdziwego Boga, a raczej technicznie zaawansowanych kosmitów (źródła również pozabiblijne), którzy chcą być uważani za Boga. To stwierdzenie jest ważne bo wtedy trzeba zweryfikować całość tekstu ST.
    Dodatkowo Twoja teza, że gość jest dezinformatorem nie jest Twoją własną wynikającą z filmu tylko zaczerpniętą z innych opinii (pewnie tych z KRK) a to że zwracasz szczególną uwagę na to, a nie na to co mówi w konkretnym przypadku świadczy, że najpierw kierujesz się uprzedzeniem zamiast własnym rozumem.
    Mam więc pytanie dlaczego gość dopiero po 20 latach, stał się dezinformatorem w oczach KRK, a wcześniej był ok, pewnie dlatego, że mając do czynienia z tekstami źródłowymi zaczął dostrzegać słonia a nie „chodzącą górę”.
    Co do LXX tu piszą że to ściema
    https://radtrap.wordpress.com/2012/06/24/septuaginta-lxx-jedno-wielkie-lgarstwo/
    Zatem po co dowodzić coś używając do tego czegoś nie potwierdzonego a wręcz uważanego za łgarstwo? Moim zdaniem to dobrze, że gość nie wspominał w tym przypadku o LXX bo znowu ktoś by go pomówił tak jak Ty to zrobiłeś.
    Niech inni ocenią kto tu jest dezinformatorem.
    Zatem niech Cię nie martwi to co łykam bo to woda ze zmiażdzoną drzazgą, za to uważaj na swoją belkę, abyś się nią nie udławił…

  • Gdzieś kiedyś czytałem, że tą „dodatkową” warstwę objawienia można obalić doszukując się i „udowadniając” rzeczy, które są ewidentnie nieprawdziwe. Jeśli ten system wywali jakąś taką ewidentną bzdurę jako prawdę, to będzie to świadczyć o tym, że nic z tego nie wynika skoro na dwoje babcia wróżyła. Niestety nie pamiętam, skąd to wiem, ale może ktoś coś na forum zapoda.

   • Spójrzmy na historię tworzenia się doktryny KRK nieco innym wzrokiem.
    Mamy Konstantyna i sobór Nicejski (teren Turcji). Odnosząc się do współczesności zebrani dysponują wiedzą o świecie na poziomie (patrząc optymistycznie) absolwenta podstawówki, oraz niektórzy są wprawieni w boju i mordowaniu, więc mają tężyznę fizyczną opanowaną na poziomie AWF’u (np:” Konstantyn), to tak zwany argument siły lub siła argumentu!
    Ustalają sobie wspólny cel i reguły dla umocnienia władzy absolutnej na podstawie dostępnych dzieł, tak tworzy się i utrwala tzw tradycja KRK i pojawiają się pierwsze dogmaty. A ponieważ na całym ówczesnym świecie nie ma mądrzejszych, więc uznano, że to co ustalono jest największą i niepodważalną świętością.
    Jednak nie wzięto pod uwagę, że w przyszłości pojawią się dużo mądrzejsi…
    Czas biegnie dogmatów jest coraz więcej bo i ilość wątpliwości rośnie. Dochodzimy do dnia dzisiejszego, gdzie hierarchię tworzą już ludzie wykształceni z szeroką wiedzą o świecie (tak zakładamy) i kształconych w piśmie.
    Mimo wielowiekowych ustaleń wątpliwości nie zniknęły, jednak aby nie było już dalszych podziałów na liczne kościoły: Wschodnie, Zachodnie, Protestanckie itp zaprzestano głębokiej dogmatyzacji, gdyż okazałoby się, że trzeba by wszytko zreinterpretować na nowo, a to jest niemożliwe do zrobienia, ponieważ okazałoby się że instytucja nieomylna jednak się myliła przy okazji mordując wielu niewinnych ludzi. To dowód, że w KRK nie ma ani Jezusa ani Boga. Na jakiej podstawie KRK zaczął mordować (inkwizycja) ludzi, a przecież Jezus wyraźnie mówił:
    „Miłuj bliźniego swego jak siebie samego…”. Jezus też wyraźnie mówił że bogactwo jest przeszkodą w zbawieniu! Więc dlaczego KRK robi coś odwrotnego? A może to Jezus założył Bank Watykański i pokazał jak gromadzić niewyobrażalne bogactwa???
    Kto wie może tak było i wkrótce pojawi się w tym temacie nowy dogmat?
    To co wyjaśniam i pokazuje to jest nieco inna Prawda Wiary i nie jest to mamona ani nie są to dolary!

   • Kolego, moim zdaniem stawiasz niepotrzebnie znak równości pomiędzy Biblią i KRK. Nikt na tym forum nic takiego nie postulował, więc niezrozumiałe jest, dlaczego próbujesz udowodnić, że KRK nie bazuje na Biblii. KRK dokonał niezłej sieczki wprowadzając tzw. księgi deuterokanoniczne, których jest chyba z siedem. Do tego masakra w tłumaczeniach, a najlepszym przykładem jest ten włoski biblista, który zmienił front i „udowadnia”, że Biblia nie mówi o Bogu. CYRK NA KÓŁKACH! Tacy są właśnie katoliccy bibliści.

 7. Dwa Świeczniki stojący przed tronem Bożym, to : Księżyc i Słońce.
  Są to prorocy ,którzy głoszą świadectwo prawdy w świątyni Bożej.

  Ks. Psalmów 19:2-14
  2 Niebiosa opowiadają chwałę Boga, A firmament głosi dzieło rąk jego.
  3 Dzień dniowi przekazuje wieść, A noc nocy podaje wiadomość.
  4 Nie jest to mowa, nie są to słowa, Nie słychać ich głosu…
  5 A jednak po całej ziemi rozbrzmiewa ich dźwięk I do krańców świata dochodzą ich słowa… Tam na nich słońcu postawił namiot,
  6 A ono jak oblubieniec wychodzi ze swej komnaty, Raduje się jak bohater, biegnąc swą drogą.
  7 Z jednego krańca niebios wychodzi I biegnie do drugiego krańca, I nic się nie ukryje przed jego żarem.
  Apokalipsa (Objawienie) 11:3-11
  3 I dam dwom moim świadkom moc, i będą, odziani w wory, prorokowali przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.
  4 Oni to są dwoma drzewami oliwnymi i dwoma świecznikami, które stoją przed Panem ziemi.
  5 A jeżeli ktoś chce im wyrządzić szkodę, ogień bucha z ich ust i pożera ich wrogów; tak musi zginąć każdy, kto by chciał im wyrządzić szkodę.
  6 Oni mają moc zamknąć niebiosa, aby nie padał deszcz za dni ich prorokowania; mają też moc nad wodami, by je zamieniać w krew i dotknąć ziemię wszelką plagą, ilekroć zechcą.
  7 A gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich.
  8 A ich trupy leżeć będą na ulicy wielkiego miasta, które w przenośni nazywa się Sodomą i Egiptem, gdzie też Pan ich został ukrzyżowany.
  9 I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia, i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie.
  10 A mieszkańcy ziemi radować się będą nimi i weselić się, i podarunki sobie nawzajem posyłać, dlatego że ci dwaj prorocy udręczyli mieszkańców ziemi.
  11 Lecz po upływie trzech i pół dnia wstąpił w nich duch żywota z Boga i stanęli na nogi swoje, i strach wielki padł na tych, którzy na nich patrzyli.

  Tu jest mowa ,iż ludzie uwierzą w bestię ,która głosi o wielkim wszechświecie przez merytoryczne grono naukowe. Dochodzi też do tego ,że za swe odkrycia np. wielkich słońc i galaktyk,teorii na temat kosmosu bestiia obdarowuje ich naukowymi nagrodami,a wiedza o kosmosie zostaje pochowana,mimo tego ,że prorocy zaświadczaja o sobie . To się dzieje przez długi czas,aż objawi się prawda w nich samych,gdy ludzie sie zoriętują,że naukowcy nas oszukiwali i także bestia,która ich zatrudnia.Ulice miasta to cały świat połączony w jedną aglomeracje,tak iż ludzie na całym świecie wyznaja pogląd bestii.
  Do tej pory widać wszędzie ,że ci świadkowie,prorocy są udręką dla wszystkich wyznawców wielkiego kosmosu.Ci są przeszkodą dla wdrożenia naukowego punktu widzenia kosmosu,bo na nich objawia się prawda o stworzeniu i zasadach działania praw nim towarzyszących.

  Ewangelia pokazuje jak ten niebocentryzm odbija się czkawką dla bezradnych naukowców i ludzi ,którzy im zaufali.
  Ew. Łukasza 21:25
  25 I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale.
  Aniołowie mają zaś taką moc ,aby wspierać świadków Bożych i przez nich przemawiać,nie mową ,lecz świadectwem.
  Apokalipsa (Objawienie) 19:17
  17 I widziałem jednego anioła stojącego w słońcu; i zawołał głosem donośnym, mówiąc wszystkim ptakom latającym środkiem nieba: Nuże, zbierzcie się na wielką ucztę Bożą,

  W ostateczności to Bóg pochowa wszystkich ,którzy nie chcieli przyjąć prawdy o królestwie niebieskim,tronie w niebie i świątyni ,której częścią też jesteśmy,ale częścią odłącząną przez swoje odstępstwo od tej prawdy.

 8. …… Tam na nich słońcu postawił namiot,
  6 A ono jak oblubieniec wychodzi ze swej komnaty, Raduje się jak bohater, biegnąc swą drogą.
  7 Z jednego krańca niebios wychodzi I biegnie do drugiego krańca, I nic się nie ukryje przed jego żarem….
  Apokalipsa (Objawienie) 11:3-11
  …. kto ma uszy do słuchania niechaj słucha …

 9. skąd się wziął Szatan … to nikt inny jak Anu na Ki o imieniu Enlil vel Satam …

  • O Anunnaki:

   Wszystko zaczyna pasować…

   • W 1945 odkryto tzw bibliotekę z Nag Hammadi. Większość znalezionych tekstów nie było znanych wcześniej, co ważniejsze nikt nie podważa autentyczności znaleziska. W Internecie można znaleźć tłumaczenia z koptyjskiego na polski. Można tam znaleźć potwierdzenie powyższych obserwacji, cytaty:” Archonci (oznacza „rządzący”) podjęli decyzję i rzekli:”Chodźcie, stwórzmy człowieka z prochu ziemi”Stworzyli swoje stworzenie czyniąc je całkowicie człowiekiem ziemskim. Ciało, które mieli archonci, jest żeńskie, a także męskie o zwierzęcych twarzach (dokładnie jak anunnaki, bogowie egipscy, greccy i inni). Gdy wzięli proch z ziemi, utworzyli swego człowieka według swego ciała i według obrazu Boga, jaki im się objawił w wodach. I rzekli: „Chodźcie pochwyćmy go (dusze) w naszym stworzeniu, aby gdy zobaczy swój obraz, który mu towarzyszy zakochał się w nim (tak działa „ego”), a my zapanujemy nad nim w naszym stworzeniu”.(koniec cytatu).
    W odróżnieniu od ST wszystko staje się logiczne. AD1) Bóg nie stworzył człowieka tylko archonci (czyli rządzący, opis z „Hipostazy Archontów” tak samo pasuje do anunnaków, elohim,diabłów, bogów egiptu, greckich, a współcześnie UFOnautów, wszyscy mają cechy wspólne: są wysoko rozwinięci technicznie, potrafią uwięzić dusze w ciele poprzez manipulacje genetyczne, panują nad materią, działają przeciw Bogu i Go naśladują. AD2) Archont jest fizyczny i nie wie wszystkiego więc woła i można się przed nim schować AD3) Zabija zwierzęta dla skóry, tak jak ludzie AD4) Jest ich wielu i mają liczne negatywne cechy (jak ludzie którzy są utworzeni na ich podobieństwo).
    Zatem można uznać informacje z biblioteki z Nag Hammadi za bardzo wiarygodne, co więc mówi na temat reinkarnacji? Krótkie fragmenty są dość jednoznaczne i odkrywają tajemnicę wędrującej duszy. Cytaty:”A następnie, gdy wychodzi (z ciała),zostaje oddana mocom, które zostały powołane do istnienia przez archonta. I te krępują ją więzami i wrzucają do więzienia…(astral)” Drugi fragment „…Jest zbawiona dzięki niemu. Nie zostanie ponownie wrzucona do innego ciała…Pan rzekł:”Archonci i zarządcy mają szaty przejściowe (mowa o fizycznych ciałach), są one nietrwałe (śmiertelne), wy zaś jako dzieci prawdy macie przyjąć na siebie nie szaty przejściowe, lecz mówię wam:będziecie błogosławieni, gdy z nich się rozbierzecie. Bo nie jest wielką rzeczą[by odrzucić]to, co jest zewnętrzne”. Juda rzekł:”Oto archonci są w niebie nad nami. Czy to oni są tymi, którzy panują nad nami?”. Pan powiedział:”To wy będziecie panować nad nimi, ale gdy odrzucicie od siebie zazdrość pośród was,wtedy przywdziejecie na siebie światłość i wejdziecie do komnaty weselnej.”Ja znów powiedziałem:”Panie, ci, którzy nie poznają, do kogo należą, gdzie znajdą się ich dusze? I powiedział mi:_W nich pogardzany duch okazał się mocniejszy, gdyż pobłądzili. On obciąża duszę i pociąga ją ku uczynkom zła i wrzuca ją w zapomnienie.A następnie, gdy wychodzi (z ciała),zostaje oddana mocom, które zostały powołane do istnienia przez archonta. I te krępują ją więzami i wrzucają do więzienia i pozostają z nią aż się obudzi z zapomnienia i otrzyma poznanie.Jeśli w ten sposób okazuje się doskonała,to jest uratowana._Ja zaś powiedziałem:_Panie, w jaki sposób dusza mogła się stać mniejsza i powrócić do łona swej matki albo (w ogóle) do człowieka?_Ucieszył się, gdy go o to zapytałem i powiedział mi:_Rzeczywiście jesteś błogosławiony, bo zrozumiałeś.Tamta dusza mogła być prowadzona tylko przez inną (duszę, przez taką), w której jest duch życia.Jest zbawiona dzięki niemu. Nie zostanie ponownie wrzucona do innego ciała.(koniec cytatu). Wnioski:1)Istnieje dusza2)Reinkarnacja jest prawdziwa i jest pod kontrola archontów dopóki człowiek daje się oszukiwać.3) Archonci stworzyli fizycznego człowieka i uwięzili w ciele dusze 4)Wiedza o reinkarnacji była dostępna we wczesnym chrześcijaństwie 5)Zbawienie polega na wyjściu duszy z cyklu reinkarnacyjnego . Zbawieni otrzymają niefizyczne ubranie tzw świetlistą duszę która będzie poza zasięgiem archontów. 6)Obecnie ludziom bardzo podoba się ziemskie więzienie (na tym polega ich oszustwo) i nawet gdyby zostało otwarte to i tak znakomita większość chciałaby tu pozostać, a wszystko zgodnie z zamysłem archontów. Dopóki dusza nie pojmie skali oszustwa dopóty pozostanie w kręgu reinkarnacji czyli więzieniu.

   • Bóg ludziom przekazał wiedzę na temat NC a Archonci jak widać ….nie 🙂

   • Dla porównania z biblioteką z Nag Hammadi sprawdźmy zapis ze Starego Testamentu pod kątem Boga – to klucz! W ST czytamy miedzy innymi: 1)Gdy zaś mężczyzna i jego żona usłyszeli kroki Pana Boga przechadzającego się po ogrodzie, w porze kiedy był powiew wiatru, skryli się przed Panem Bogiem wśród drzew ogrodu.2)Pan Bóg zawołał na mężczyznę i zapytał go:Gdzie jesteś? 3) Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich. 4)Po czym Pan Bóg rzekł:Oto człowiek stał się taki jak My:zna dobro i zło.
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=3
    I pytania:AD1)Dlaczego skryli się przed Bogiem, który wszystko widzi i jest wszędzie? Bóg jest wszędzie, ale można go poznać po krokach. AD2)Bóg nie wie gdzie się schowali i musi ich wołać?AD3)Czyli Bóg zabił zwierzynę, aby wykonać z niej odzienie dla nich.AD4)Do kogo mówi Bóg: będzie jak My, czy Bogów jest więcej czy obawiają się człowieka?
    A winnym miejscu mamy: :”Przywiodę do zatwardziałości serce faraona i będzie ich ścigał….Lecz Pan przywiódł do zatwardziałości serce faraona, tak iż nie wypuścił synów izraelskich…Potem rzekł Pan do Mojżesza: Idź do faraona, gdyż to Ja sam przywiodłem do zatwardziałości serce jego i serce sług jego..” Gołym okiem widać, że w tym opisie z Bogiem jest coś nie tak, manipuluje ludźmi a jeszcze w innym miejscu ST-u wyżyna ludzi i to dziesiątkami tysięcy, o co chodzi???
    Przecież Jezus mówił: Kochaj bliźniego jak siebie samego!!!! Nie zapominajmy, że oryginalnie w ST Bóg jest w liczbie mnogiej „Elohim” zamiast „El” – to kolejna poszlaka!!!

   • Proszę teraz pokazać te wersety z Septuaginty… 🙂

   • Słowo „Chiny” są w liczbie mnogiej, słowo „Włochy” są w liczbie mnogiej, forma grzecznościowa w języku rosyjskim to „Wy”. Przykładów z życia wziętych można mnożyć. Czy choćby te trzy dowodzą temu, że przedmiot odwołania jest z natury mnogi? … Kto ma rozum, niech korzysta.

   • W tym przypadku Sepugianta niczego nie wyjaśnia gdyż nie chodzi o różnice w tłumaczeniu ani nie chodzi po interpretacje pojedynczych słów. Można stwierdzić, że w tym kontekście Sepugianta podobnie opisuje początek tak jak Stary Testament (czego należy się spodziewać), tu jest źródło w angielskim: http://www.ellopos.net/elpenor/physis/septuagint-genesis/1.asp
    Niektórzy nawet ją podważają https://radtrap.wordpress.com/2012/06/24/septuaginta-lxx-jedno-wielkie-lgarstwo/
    Ale to nie jest w tym momencie istotne. Ogólnie największym błędem ST po przetłumaczeniu jest stwierdzenie, że człowieka stworzył Bóg i w ST mamy do czynienia z Bogiem a to jest nieprawda. Jak poniżej wykazuję, w ST nie mamy do czynienia z bogiem a raczej z kimś potężnym kto chce być uważanym za Boga.
    Właściwą wskazówkę dał Jezus i powiedział że po czynach ich poznacie. Więc jakie mamy czyny starotestamentowego boga, kolejne cyctaty:
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=11
    «Są oni jednym ludem i wszyscy mają jedną mowę, i to jest przyczyną, że zaczęli budować. A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić. 7 Zejdźmy więc i pomieszajmy tam ich język, aby jeden nie rozumiał drugiego!»8 W ten sposób Pan rozproszył ich stamtąd po całej powierzchni ziemi, i tak nie dokończyli budowy tego miasta.”
    Bóg obawia się człowieka którego stworzył i musi mu pomieszać mowę, choć wszystko co uczynił było dobre?
    Dla odmiany w NT mamy :„A przeto upominam was, bracia, w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa, abyście byli zgodni, i by nie było wśród was rozłamów; byście byli jednego ducha i jednej myśli.” (1Kor 1,10)
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=17
    „12 Z pokolenia w pokolenie każde wasze dziecko płci męskiej, gdy będzie miało osiem dni, ma być obrzezane – sługa urodzony w waszym domu lub nabyty za pieniądze – każdy obcy, który nie jest potomkiem twoim – 13 ma być obrzezany; obrzezany ma być sługa urodzony w domu twoim lub nabyty za pieniądze.”
    Bóg ma obsesje na temat obrzezania ale niewolnictwo mu nie przeszkadza, więc dlaczego człowiek wbrew woli tego boga znosi niewolnictwo ?
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=18
    Pojawia się Pan (Bóg) ale w postaci trzech ludzi?
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=19
    „13 Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto”
    Bóg daje dobry przykład i niszczy miasto z ludźmi
    W NT Jezus mówi miłuj bliźniego jak siebie samego. Mówi też w innym miejscu: Ja cię nie osądzam idź i nie grzesz więcej…
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=03
    21 Pan Bóg sporządził dla mężczyzny i dla jego żony odzienie ze skór i przyodział ich.
    Czyli zabił i wygarbował skórę? Czy zatem współcześni ekolodzy protestujący przeciw wykorzystywaniu skór zwierząt kwestionują decyzję boga?
    http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=8
    20 Noe zbudował ołtarz dla Pana i wziąwszy ze wszystkich zwierząt czystych i z ptaków czystych złożył je w ofierze całopalnej na tym ołtarzu. 21 Gdy Pan poczuł miłą woń, rzekł do siebie: «Nie będę już więcej złorzeczył ziemi ze względu na ludzi, bo usposobienie człowieka jest złe już od młodości1.
    Bóg lubi jak się dla niego zabija zwierzęta i je pali, o co więc chodzi tym ekologom?

 10. na forum Henryka o Słowianach jest ciekawy komentarz Miłość dotyczący filmów Szydłowskiego
  http://zbawienie.forumotion.com/t110p15-lechici-lachy-polachy-polacy

  „…Te kroniki są co najmniej dziwne. Według nich wywodzimy się owszem od Noego, ale następnie od Jafeta!
  To by znaczyło przecież, że nie jesteśmy potomkami Izraelitów.

  Noe miał trzech synów:

  Sem
  Jafet
  Cham

  Izraelici wywodzą się od Abrahama, a Abraham wywodzi się od Sema, starszego brata Jafeta.

  Potomkowie Jafeta to odrębna linia rodowa, cały Izrael pochodzi od Sema!

  Według tej kroniki, o której ten gość mówi, Jawan, syn Jafeta, zrodził Philira, ale Biblia nic o żadnym Philirze nie wspomina!
  Dalsi potomkowie Philira to także zupełnie nieznane osoby, a rzekomo z tej samej linii niejaki Nengo zrodził 4 synów.
  Pierworodny to Wandalus i od niego dopiero mają pochodzić Wandalowie, nazywani rzekomo dzisiaj Polakami.

  Nie wierze tym kronikom. Ewidentnie ktoś tutaj coś kręci.”

 11. To wiadomo od dawna że nie pochodzimy od izraela czyli izydy,ra,ela.Bóg nie wybierał żadnego narodu ponieważ nie bawi się z diabłem w jego gierki.Diabeł wybrał swój naród ponieważ go stworzył genetyką.Skoro diabeł coś wybrał to coś zostało czego nie chciał i to należy do Boga czyli my Słowianie.Czyli logika to podstawa.Bóg nie wybiera,bo wie wszystko na przód.On zna przyszłość więc nie wywyższa się i nie popisuje mocą bo wie że nikt nie wygra.Logika,logika i jeszcze raz logika.Mądrość posiada tylko Bóg a reszta stworzeń to imitacja.Diabeł się miota i wymyśla sposoby jak podrobić Boga.

 12. Ciało współczesnego człowieka powstało w wyniku modyfikacji genetycznej dokonanej prze przez upadłych czyli Anunaki/Elochim/diabły/Ufonautów. Na budowę człowieka składa się dusza i ciało. Dusze o różnym stopniu rozwoju wymagały różnych typów ciał, aby mogły w nich zostać czasowo uwiezione. Dusza w ciele wciąż ulega samo-modyfikacji na wskutek przeżytych doznań, dlatego też może poprze reinkarnację migrować między różnymi nacjami w zależności od tego, w którym kierunku się rozwija. Od strony fizycznej wszyscy rozważają genetyczną budowę ciał, a dla Boga to tylko nic nie warty proch ziemski. Walka między szatanem a Bogiem dotyczy wyłącznie duszy. Sposób samo-modyfikacji duszy determinuje genetyczny typ ciała jaki otrzymuje dusza w kolejnej inkarnacji. I tak ciała ze słowiańską haplogrupą (w szczególności Polacy) grupują dusze o szczególnych cechach z punktu widzenia szatana. To typ dusz, z którymi szatan ma najwięcej problemu i co do których musi wykazać się największą przebiegłością, aby je zdobyć i oszukać. Z innymi nacjami zasadniczo już sobie poradził.
  Historycznie Polacy byli gnębieni i sponiewierani, jednak zapowiedziana jest znacząca zmiana (trik więzienny) i mają stać się największą potęgą na świecie (są narodem wybranym – tylko prze kogo?).
  Jednak dlaczego wszyscy z tego powodu się cieszą i nikt nie zauważa, że budowanie ziemskiej potęgi jest zaprzeczeniem drogi jaką wyznaczył Jezus Chrystus?
  Ostateczne zbawienie i rozdział dusz ma nastąpić na Sądzie Ostatecznym na 2 typy: rozwinięte duchowo, które dobrowolnie wybiorą ścieżkę Jezusa, oraz na dusze, którym podoba się życie w materii i dobrowolnie opowiedzą się za szatanem i jego zwodniczą materialną technologią .

  • Co ty nie powiesz 🙂 , Bóg ci to powiedział ? 🙂 , a może masz telefon do Niego? 🙂

  • Gdyby reinkarnacja miała miejsce, liczba ludzi byłaby stała, a jednak rośnie. Zapytałem Cię o to jakiś czas temu i niestety poległeś. Skoro nie potrafisz prostym rozumowaniem udowodnić swoich przemyśleń, to nie katuj tym innych.

 13. Co do reinkarnacji podałem uprzednio linki i cały film dotyczy tego problemu, są tam dowody, przemyślenia, nazwiska badaczy i efekt ich wieloletniej pracy. Jeśli nie chcesz się z tym materiałem zapoznać, to proszę nie obarczaj mnie za to winą. Tak jak pisałem, dowodów na reinkarnacje jest dużo, wystarczy poszukać i pomyśleć trochę. W zasadzie można powiedzieć, że brakuje dowodów na to, że reinkarnacja jest nieprawdziwa. Jednym z najważniejszych dowodów potwierdzających reinkarnację jest fakt, który tłumaczy, to że niektórzy żyją bardzo krótko, inni długo, a jeszcze inni cały czas chorują, inni są biedni a jeszcze inni bogaci. Stwierdzenie, że liczba ludności na ziemi musiałaby być stała, jest jak najbardziej błędne, naiwne i świadczy o niezrozumieniu istoty reinkarnacji. Wytłumaczę to jak zwykle na prostym przykładzie. Dla uproszczenia załóżmy, że mamy w domu zamknięty system wody do mycia rąk. Woda w systemie reprezentuje dusze w systemie. Woda, która wylatuje z kranu nim wpadnie do odpływu reprezentuje życie duszy na ziemi w cielesnej powłoce. Woda w odpływie to dusze po śmierci, które poprzez filtr i pompę trafiają do dużego zbiornika (to astral) i czekają na swoją chwile, aż znowu wylecą z kranu czyli ponownie się narodzą. Reasumując mamy zamknięty system recyklingu wody czyli system reinkarnacji dusz i wcale nie musi być stały przepływ wody z kranu do zlewu, jak zakładasz. Co więcej duże wojny i epidemie oznaczają, że kran się przymyka i wtedy mamy mniej dusz na ziemi, choć to nie przeszkadza całemu systemowi. Możemy też całkowicie zakręcić kurek i dusze nie będą pojawiać się na ziemi (to samozagłada) , ale do tego kontrolerzy nie dopuszczą, bo za dużo zainwestowano w ten ziemski system. Zbawienie duszy polega na zabraniu wody z systemu, aby nie musiała ciągle w nim krążyć, ale tego człowiek sam dokonać nie może… teraz powinno być już to proste i jasne….

  • Proste i jasne pod jednym warunkiem , jeśli to prawda 🙂 , najważniejsze to …jeśli 🙂 , nie wierzę w reinkarnację. Starotestamentowy model jest prościejszy i zgodny ze sprawiedliwością Boga , jak i z ludzkim poczuciem sprawiedliwości.

  • Napisałeś to, w co wierzysz, ale ja prosiłem o dowód. Owszem, podałeś link, ale to był materiał filmowy trwający kilka godzin. Mam to oglądać, by usłyszeć prosty dowód? Poprosiłem o wskazanie, w którym momencie jest ten konkret i zamilkłeś, więc nie opowiadaj, że coś podałeś.

   Jeśli reinkarnacja ma miejsce to dlaczego nikt z nas nie pamięta tego, co było w poprzednim wcieleniu? Nie interesują mnie zmanipulowane badania „naukowe” ustawione, by coś „udowadniać”. Potrafisz ze swojego otoczenia wskazać, choćby 5% osób, które potwierdzą reinkarnację? Przecież nie byłoby przekrętów historii, bo wiedzielibyśmy wszystko lub prawie wszystko.

   Mało tego, jaki jest sens dochodzenia do „doskonałości”, gdy nie wie się, co było w poprzednim życiu, by na swoich błędach doskonalić się, by wydostać się z tego zamkniętego obiegu brudnej wody?

   To są proste kwestie, na które nie masz żadnej odpowiedzi, natomiast stwierdzasz z łatwością, że jestem naiwny.

   Co do wiary w nieistnienie reinkarnacji, podpieram się tutaj Biblią.

   Ponawiam prośbę … nie męcz człowieku tymi bzdurami.

   • Maciej , osobiście mogę cąłkowicie potwierdzić reinkarnację, może kiedyś opowiem o tym bardziej szczegółowo 🙂

   • A ja mogę potwierdzić, że nie jest prawdziwa. I co? Opinia kontra opinia. W ten sposób chcesz dowodzić? Poczytaj sobie posty, jakie tutaj się pojawiały. Moim zdaniem reinkarnacja, to odgłos węża z ogrodu Eden, który ssssyczał: „Na pewno nie umrzecie”. Bzdury można sobie pisać, ale podaj człowieku konkrety. Zadałem kilka prostych pytań i albo pojawiły się kilkugodzinne filmy, albo wiadro tekstu o niczym jak ten o wodzie w kranie. Patrz powyżej post 40i4.

    Ponawiam prośbę … nie męczcie tymi bzdurami.

   • Wiem swoje i nie muszę Ci niczego udowadniać 🙂 Jak chcesz udowodnić, że nie ma reinkarnacji to weź się do roboty i zrób praktyczne doświadczenie i wtedy o tym napisz, zamiast wymieniać opinie, jak odczuwam, z głupszymi w tym temacie. Do widzenia.

   • Rozumiem, że „wiesz swoje”, cokolwiek by to miało oznaczać. Zapytany o konkretne argumenty wykręcasz się i wijesz niczym wąż. Przesłanki przeciwko reinkarnacji zostały już podane, więc musiałbym się powtarzać. Brak argumentów z Twojej strony pośrednio dowodzi, że głosisz fałsz. Bywaj zdrów i Ty i Tobie podobni.

   • Odpowiedź do Maciej: poprzez brak konkretnych praktycznych argumentów pośrednio dowodzi, że głosisz fałsz. Zapytany o konkretne argumenty wykręcasz się i wijesz niczym wąż. Praktyczne dowody przeciwko reinkarnacji nie zostały przez ciebie podane.

   • Ty i 40i4 (być może to ta sama osoba?) zaczęliście tutaj pisać o reinkarnacji. Poprosiłem o dowód. Otrzymaliśmy tutaj wiadro wody. Gdy to wypunktowałem stawiasz kontr-pytanie. Taka rozmowa jest bez sensu. Twoim celem jest jedynie szum. Prosta zasada, chcesz rozmawiać, szanuj rozmówcę.

    Dowodem na nonsens reinkarnacji jest to, że ludzi przybywa. Gdybyśmy zmierzali od ciała do ciała byłaby nas mniej więcej stała liczba. Innym argumentem jest to, że nikt nie pamięta, co było w poprzednim życiu. Nie znam ani jednej osoby, która potrafiłaby powiedzieć cokolwiek. Nie znam ani jednej osoby, która ww. osobę by znała itd. itd. Reinkarnacja zakłada, że stan, w jakim się znajdujemy wynika z tego, co było poprzednio. Czyli, jeśli spotkam kogoś, kto cierpi biedę, to współczucie jemu nie ma sensu. Reinkarnacja jest świetną papką, by nakarmić wyznawców systemów totalitarnych.

    Powyższe argumenty, jak również i inne były wymienione poprzednio w innych postach. Zwolennicy reinkarnacji nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania. A są i inne problemu z tą koncepcją.

    Być może w poprzednim życiu byłeś agrafką, że masz problem z obroną tego, co wyznajesz.

 14. Gdzieś czytałem że tylko zdrowa rasa nie wymieszana z upadłymi się reinkarnuje.Ale nie chcę nikogo wprowadzać w maliny więc na razie mam do tego dystans.Czytałem nie dawno,że Jahwe to sumeryjski Enlil a Jezus to Enki.Tajemnicze Nibiru to nie żadna planeta tylko niebiosa niebios jak sama nazwa wskazujeNibiru-Nubiru-Niebiosa ale to tylko już moja teoria.My Słowianie nie jesteśmy genetycznie zmodyfikowani i to dlatego nemrodyści chcą nas wykończyć.

 15. Wedy też sugerują reinkarnację.Wedy nazywają to życie po życiu.Różnica między reinkarnacją a zmartwychwstaniem jest taka,że po reinkarnacji mamy automatycznie kasowaną pamięć a zmarwychwstanie to powrót do życia z zachowaną pamięcią i oczywiście nikt z ludzi tego jeszcze nie zaznał.Wszyscy którzy zapisani są w księdze życia reinkarnują.Czyli hybrydy po śmierci nie mają szans na ponowne życie.Dlatego już Egipcjanie a potem banda Mojżesza kombinowali z produkcją jednoatomowego złota.Chleby pokładne spożywali kapłani i rodziny Faraonów.Praktykowane jest to do dzisiaj.

 16. dna polskiej szlachty (gen germański) rózni się trochę od dna chłopów ok 6min

  do mind kontrol bierze się ludzi ze specyficznym dna

 17. Ciekawy wywiad o imperium Polaków ważny warto wysłuchaćhttps://www.youtube.com/watch?v=SJ9ZMEb7qFw

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s