redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Cykl wywiadów dla Królewska TV, część 5.1

27 Komentarzy

Wszystkie linki żródłowe znajdują się w opisie do filmu już pod filmem na samym kanale Youtube.

Reklamy

27 thoughts on “Cykl wywiadów dla Królewska TV, część 5.1

 1. Ciekawe rzeczy na ten temat podaje Paweł Szydłowski:

  Pozdrawiam
  Willi44

  • Pana Szydłowskiego, Królewska TV z moim cyklem filmów historycznych wykurzyła jak lisa z nory 🙂 , miał sobie zrobić przerwę przez rok aż tu nagle przerwał „odpoczynek” po 7 miesiącach. 🙂 , W dodatku tematykę nowej swojej serii ustawił pod tematykę mojego cyklu filmów. 🙂 net jest świetny 🙂 , chłopaki się ustawiają do wiatru 🙂 , nie on jeden .

  • Ze względu na to, że naszą historię pisali nam okupanci sami musimy dochodzić prawdy. Na stronie http://twistedhistory.pl/ zamieszczam historię opracowaną przez A.T.Fomenko, G.V.Nosovskiy którzy wystąpili m. in. w filmach „W którym wieku żył Chrystus” oraz „Zapomniana Jerozolima”. Głęboko w to wierzę, że wspólnymi siłami metodą prób i błędów dojdziemy bliżej prawdy niż oficjalna historia kiedykolwiek była.
   Na razie tłumaczę wiek XII ale na bieżąco dodaje nowe tłumaczenia.

 2. Tu jest info na temat płaskiej Ziemi:

  • Widzisz, linkujesz filmy , których nawet nie rozumiesz, gdybyś powiedział to własnymi słowami to bym zrozumiał że coś z tego rozumiesz i jesteś w stanie wykazać. Wtedy konkretnie bym ci odpowiedział 🙂 , ale ty konkret na temat PZ jak uważasz że jest taki, jak uważasz, to napisz własnymi słowami a wtedy ci odpowiem :). Płaska ziemia była, jest i będzie geodezyjnie/pomiarowo nieudowadnialna ,to jest problem też tzw. „układu słonecznego”.
   To problem dla PZ I HC nie do ruszenia.

   • Tu jest coś o Panu:

   • To nie nowina 🙂 , ja bym ci tu lepsze rzeczy tego typu zalinkował 🙂 , jaki jest cel tego że tak namiętnie linkujesz ? 🙂 , a gdzie wasza geodezja ? , optyka ?, już pisałem, ze PZ jest geodezyjnie nieudowadnialna. 🙂 a ty co linkujesz film kobiety , której działam na nerwy ? 🙂 , oczywiście wywaliła mnie z komentarzy po …..zacytowaniu Septuaginty 🙂 , jej wypowiedz zeskanowana jest w Informacjach.

   • Panie Mariuszu, może warto by było, by się Pan odniósł do tego Stevena, bo chcąc nie chcąc promuje Pan tego dziwoląga. Dziwacznie to wygląda, gdy na swoim filmie pokazuje Pan kadry z jego animacjami a tam teksty, że ten facet jest Bogiem i inne takie bzdury. Być może robi to Pan niechcący. Zna Pan angielski?

   • Wiem o tym i to nawet oponenci od płaskiej ziemi z braku argumentacji wykorzystują :).
    O co tu chodzi : chodzi o to że taki gość „daje w pysk” niebocentryzmowi , chociaż jest dobry w tych animacjach i kwestiach technicznych
    Ja czerpię te kwestie techniczne pokazane na animacjach, ponieważ są dobre. Tu się kłania kwestia umiejętności odróżnienia „ziarna od plew” 🙂

    Takim tokiem rozumowania stosowanym przez demonistów od płaskiej ziemi i układu słonecznego to by nie można było pokazać map otworów na biegunach zrobionych przez hitlerowców oraz nie pokazywać osiągnięć Cyrusa Teda , który uważał się za proroka i wierzył, że zaraz po swojej śmierci zmartwychwstanie i polecił reszcie koreszjan by go nie chowali jak umrze . Dopiero pochowano go po paru dniach na rozkaz inspektora sanitarnego wspartego policją.

    Inaczej mówiąc: Stevena Christofera nikt nie ściga za niebocentryzm 🙂 , Cyrusa Teeda tez nikt nie ścigał, tylko jego osiągnięcia zamieciono pod dywan. 🙂
    Rolfa Kepplera niemieckiego niebocentryka też nikt nie ściga za NC , a nawet występuje w telewizji i sprzedaje swoje wykłady. Ale on też „daje w pysk” niebocentrtyzmowi , bo twierdzi że nie ma otworów na na biegunach a ziemię pokrywa płaszcz lawy. Oponenci to od razu wyłapują że to bzdury , bo ugotowalibyśmy się jak jajko w garnku.

    Ale ze mną jest zupełnie inna para kaloszy 🙂

    Mnie systemowa agentura w necie wyzywa imiennie i wysyła do psychiatryka, robiąc ekstra propagandowe filmy na YT na temat NC, a niebocentryzm jest zwalczany nawet systemowo: Dwa lata temu wywalono mi kanał na Youtube z tego powodu.
    https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/01/21/akcja-youtube-zamkniecie-kanalu-z-niebocentryzmem/

 3. W co uderzyła ta rakieta??

  Ciekawe jak wytłumaczyć to zdarzenie. Czy to firmament, na pewno coś tam jest?

 4. Mariuszu powinieneś mieć taki dział „na każdy temat” bo nie wiem gdzie umieścić cyt. z forum o energetycznych wampirach i jak to się wiąże z religią i cudami, tzn skąd te cuda śię biorą??? ano z energii wiernych
  to samo się tyczy tego niewolniczego systemu państwowego, oni energię czerpią z nas (podatków) a my nie mamy sił na sprzeciw, bo nie mamy energii
  cyt.: „Przykład to System redystrybucji Bioenergii (Energii po prostu) czyli Oczywiście wszystkie Religie, i na tym dopiero początek a nie koniec :hi hi: Bo czym że się od pożytkowania i przekierowywania naszej energii do własnych celów od religii różni System Bankowy. Gdzie Religia to też taki bank do jakiego wyznawca / beneficjent odprowadza sznureczkiem swoje egzystencjalne dobra bo warto mieć potężnego sojusznika w biedzie. W nadziei że Władca nas nie zgładzi (relacja strachu) a kiedy nam coś wyskoczy, a Rak w rodzinie to pomoże Bóka, wiatr zerwie dach to wypłaci PZU, na starość pojedziemy na wakacje do krainy wiecznych łowów co zapewnia nam ZUS … … 😮 Cały system jest oparty na tej samej zasadzie, dosłownie WSZYSTKO. A jak się ma kilka miliardów wyznawców, obywateli, beneficjentów, etc to się ma niezłą Niagarę Energii sznureczkiem od każdego się sączy jak nie tak to inaczej. No i zawsze można komuś odkopsnąć ciutkę a z wiaderko dla dobrego pijaru :D”
  http://davidicke.pl/forum/energetyczne-wampiry-czy-jestes-ich-ofiara-t7670-30.html

 5. CZERWONA NIĆ NA NADGARSTKU – SENSACJA! https://www.youtube.com/watch?v=W4-JVlqNZYU

  dlaczego wilki boją się czerwonego koloru? często rolnicy mają problem z wilkami, a tu prosty i tani sposób na wilki

 6. A ja mam pytanie o księżyc. Czasami widać księżyc rano czy w dzień razem ze Słońcem? Nie ma go po drugiej stronie Ziemi tylko jest po tej samej co Słońce. Jak to pan widzi?

 7. Halinka, a mi się wydaje , że Lord Stiwen Christ robi sobie jaja z chrześcijan tym robieniem z siebie mesjasza, a chrześcijanie biorą te jego żarty śmiertelnie poważnie. on jest świetny w tym co robi i udowadnia, że nie każdy niebocentryk musi być wierzący.
  zresztą byłaby to hipokryzja, gdyby Mariusz nie brał jego świetnych filmów, a brał innych. przecież każdy naukowiec jest w coś umoczony.
  Halinka przez takie argumenty nauka przez wieki była blokowana np Tesla i jego „diabelski” prąd, a ten wspólczesny prąd to już nie jest diabelski, chociaż jest o wiele gorszej jakości i nie przeszkadza ci kożystać z niego.
  wystarczy że ktoś rzuci hasło diabelski wynalazek

 8. kolejny filmik o płaskiej ziemi 😀

 9. na tym modelu „płaskiej ziemi” ziemiajest wklęsła 🙂

 10. Czy to tajemnicze światło w Agharcie to nie jest czasem nasze Słońce? Bowiem wg oficjalnej nauki na biegunach przez pół roku jest dzień, a przez drugie pół noc. Zatem światło słoneczne może przechodzić przez otwory na biegunach na drugą stronę ziemi i oświetlać ją. Możliwe, ze względu na ruch Słońca, że w Agharcie także występuje cykl dnia i nocy oraz cykl pór roku. Tylko jak to dokładnie działa?
  Oto przykład ruchu Słońca w czasie dnia polarnego na szerokościach bliskich biegunowi:

 11. Idę od dłuuuugiego czasu ulicą – tą samą – do domu i widzę, że gwiazdy są w tym samym miejscu co wcześniej. Czy one, pamiętając o wirującej Ziemi, nie powinny być choćby o centymetr przesunięte lub się przesuwać? Księżyc zmienia położenie, a one przez całą noc są w tym samym miejscu. Proszę o komentarz kogoś kto ma jakieś dowody tłumaczące to zjawisko.

 12. Mam pytanie do Pana Mariusza.
  Codziennie idę tą samą ulicą do domu – jak zwykle. Zauważyłem coś co ludziom umyka, a jest znaczące. Stojąc w tym samym miejscu o RÓŻNYCH PORACH nocnych układy gwiazd są w tym samym miejscu – dlaczego?
  Pytanie drugie: Czy patrząc na ‚gwiazdę polarną’ widzimy po prostu wlot na biegunie północnym?

 13. Codziennie idę tą samą ulicą do domu – jak zwykle. Zauważyłem coś co ludziom umyka, a jest znaczące. Stojąc w tym samym miejscu o RÓŻNYCH PORACH nocnych układy gwiazd są w tym samym miejscu – dlaczego?
  Pytanie drugie: Czy patrząc na ‚gwiazdę polarną’ widzimy po prostu wlot na biegunie północnym?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s