redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

3.2 Wewelsburg : Diabelska religia kierownictwa SS Hitler-Himmler

6 Komentarzy

– co przedstawia plan zagospodarowania przestrzennego Wewelsburga
– jakiej narodowości był szef SS , Himmler
– dlaczego formacja SS tak słynęła ze zbrodni.

– mapy SS tego regionu.
– w co tak naprawdę wierzyło kierownictwo SS

– tajemnicza sala i mozaika  zamku w Wewelsburgu.

Reklamy

6 thoughts on “3.2 Wewelsburg : Diabelska religia kierownictwa SS Hitler-Himmler

 1. 12:50 SS nie BYŁA tylko JEST zbrodniczą organizacją!
  Są DWIE nacje wybrane, żydzi przez Satana/saturna i Słowianie przez Słońce i po czynach rozpoznajemy kto jest kto!!!

 2. Skłoniłem się do napisania poniższych wypocin w celu wylania na papier moich przemyśleń i spostrzeżeń. Chcę podkreślić że nie jest to prawda objawiona przez jakieś byty/demony i stworza/duchy – określenie w słowiańskiej mowie. Dla ludzi interesujących się tematem słowiańszczyzny są to znane twierdzenia. Poznając kulturę Słowian zauważyłem bogactwo wierzeń, kulturowe, każde inne od siebie a jakże takie same (Wystarczy przyjrzeć się regionom polski różnorodność ich strojów, pieśniom, tańcom, daniom, zwyczajom, „zabobonom”, „pogaństwu” – prawdziwe bogactwo, szczere złoto ). To skłoniło mnie do poznawania ich historii. A po nitce dochodzi się do kłębka.
  Według mnie alfabet staro hebrajski jak i nowo hebrajski jest zbyt ubogie. Pismo Święte jest uznawane za drogowskaz dla człowieka. 22 znaki obrazowe to dosyć słabo w stosunku do innych pism obrazowych używanych w tamtym okresie u ludów sąsiadujących z semitami. Jak na tak poważny przekaz jaki niesie ze sobą Pismo Święte, w końcu jest to obecnie wykształcona post rzymsko/Judeo-chrześćjańska cywilizacja (relacja Pan – Niewolnik).
  Podeprę się tu Pana wykładem który fajnie opisuje jak to było z ludami na bliskim i dalekim wschodzie. Zwirowania jakie zaszły na bliskim wschodzie 1, 2, 3, 4 tyś lat temu dowodzą ścierania się ze sobą ideologie, które stworzyło post rzymsko/łacińsko/judeochrześcijański porządek. Nie inaczej było z językiem, alfabetem, kulturą, handlem, wojnami, bitwami itp.
  Zastanawiające jest to że niemal wszystkie inne języki i alfabety obrazowe są o wiele bogatsze. Porównam to z słowiańskimi pismami obrazowymi, tym czym się zajmuję i co mnie interesuje.
  1. Głagolica / Glęgolica – 49 znaków i ok. 800 ligatur
  2. KaRuna – 149 znaków pierwotnych, następnie ok. 250 znaków
  3. Łacina – 26 znaków, Polska Łacina 34 znaki – co jest znamienne (Polskie Runy Przemówiły Winicjusz Kossakowski). Jak w sumie każdy inny alfabet łaciński w językach słowiańskich.
  Co ciekawe alfabet Łaciński powstał na podstawie alfabetu Etruskiego
  „Alfabet łaciński wywodzi się z alfabetu etruskiego, początkowo składał się z 21 znaków”- zdanie z wikipedii. Etruskowie to lud ARYJSKO-SŁOWIAŃSKI zamieszkujący półwysep apeniński przed przybyciem legendarnych Romulusa i Remusa niby założycieli Rzymu. Co również znamienne jedynie polskim uczonym min. Tadeuszowi Wolańskiemu udało się rozszyfrować alfabet etruski.
  Wychodzę z założenia że biblia została stworzona na podstawie pism znanych od wieków, z różnych kultur tak odległych i różniących się od siebie (czego dowodem jest dzisiejsza sytuacja geopolityczna) że nie wieżę w zbiegi okoliczności. Egipt, Etiopia, Syria-Asyria, Judea, Persja, Sumer, Babilon, Indie, Celtowie, Lechia/Scytia/Polacy obecnie ok. 65% ludności zamieszkałej w Polsce (Hplogrupa R1a). Nie będę tu się rozwodził nad przykładami, jest to temat na stricte doktorską pracę naukową (np. Psalm 84 – tu należy oddać szacunek dla Tadeusza Mrozińskiego). Jak to możliwe że największy sąsiad ludów niby semickich (tak kochających się do dziś) czyli nazywani różnie Lechici/Scytowie-Królewscy/Ariowie/Sarmaci/Ludy praindoeuropejskie/Polacy/Słowianie nie są nawet wspomniani w Piśmie Świętym. A jednak są wspomniani pod nazwą Aszkenaz.
  Aszkenaz to żydowska nazwa dla Scytów, potem przeniesione też na niewolników żydowskich których Scyci sprowadzili nad Morze Czarne z Judei, po jej okupacji (uwolnienie Judejczyków/Żydów z niewoli babilońskiej przez Cyrusa Wielkiego (możliwe że Krakusa) w VII wieku p.n.e. . Aszkenaz to więc Scytowie, a Scytowie są założycielami Persji Achemenidzkiej. Scytowie=Słowianie (haplogrupa R1a). Lachina = Regina czyli Scytowie Królewscy – Pendragoni.
  Jeżeli do nazwy Dynasti Achemenidów dodamy z przodu literkę ”L” to wychodzi nazwa dynastii „Lachemenidów”. Możliwy jest to skrót. Nie jestem językoznawcą ale mogę sobie wyobrazić że „la” zamienia się w samo „a”. „l” znika np. w wyśpiewaniu dźwięku „laaaaaa” – A-dur (czakra gardła – Ujścia Wisz-Ud-Ha), zostaje samo „a” . Polska po Persku to Lahestan – LAchemenidzi.
  Następnie jeżeli dodamy do nazwy ludu Aszkenaz (biblijni Scyci) „L” wyjdzie nam lud o nazwie „Laszkenaz”- Lachowie/Lechici. Rusy mówią na nas Laszki. (Od Ariów do Sarmatów – Piotra Makucha. Jest to praca doktorska tego Pana).

 3. ANIOŁ LUDZKIEJ EWOLUCJI. Film dokumentalny HD!!!

  • Ryba psuje się od głowy.-Przysłowie.Nic nie dzieje się bez przyczyny,jest to prawo równierz hermetyzmu.Jesli chcesz znać przyczyne,zajrzyj tu.https://youtu.be/cfkGpeYGRSM.Biblia nie jest niczym lepszym od religii.Hitler postępował stricto biblijnie.Film okazuje nieprawidłowosci i w zamian kieruje ludzi z powrotem do biblii,rasistowsko-nacjonalistycznego dzieła.To ona jest problemem.Nie można winic Darwina za jego dążenia do odkrycia prawdy.To ze sie mylił jest inną kwestią.NWO nie jest niczym nowym.Jest tym samym co stary porządek świata.Humanizm w połaczeniu ze zrozumieniem jego natury w przyrodzie jest czym innym jak darwinizm.Bez zrozumienia fundamentu humanizmu nie jest mozliwe jego okreslanie,jak to robi błednie autor.
   Humanizm nie jest własnoscią kogokolwiek.Jest własnoscia każdego z osobna,gdyz moralnosć wypływa z ludzkich serc.Autor generalizuje pojęcia,typowo jak sekciarz religijny.Wg.niego jest tylko czarne lub tylko białe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s