redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Wielka Nierządnica w akcji, spektakularna operacja wojskowa.

34 Komentarze

Judeo-satanistyczna zasada odwrotności: mówią media : są „uchodżcy” a realnie to …najeżdżcy.

a na dorzutkę dane prawniczki , która z racji zawodu wie co się dzieje w …prokuraturach.

http://beata.neon24.pl/post/125793,niemiec-israel-turky-atakuje-lechina-empire

34 thoughts on “Wielka Nierządnica w akcji, spektakularna operacja wojskowa.

 1. Ja raczej nie nazwałbym ich judeo-satanistami. Są to po prostu muzułmanie, którzy stosują tzw. takiję, czyli praktykę ukrywania swej religii. Dopiero gdy zaczną stanowić realną siłę w Europie, zaczną przechodzić z działań defensywnych w ofensywne, by móc siłą wprowadzić w Eurabii prawo szariatu. Jest to zgodne z planem trzech wojen światowych Alberta Pike’a, co oznacza że przyjście Isusa Chrystusa jest realnie bliskie. Jest bowiem napisane w Apokalipsie, że Szatan po tym tysiącu lat ma być na krótko wypuszczony. Sądzę że to wyjście z Czeluści pokryje się z wprowadzeniem satanizmu na całym świecie, kiedy największe religie: Chrześcijaństwo, Islam, Judaizm i Ateizm zostaną zniszczone. Zapewne po to Bóg uwięził Szatana na lat tysiąc, by jego ludzie mogli zrealizować plan Boży. Bo w tym czasie będą wyłącznie dwie alternatywy: albo satanizm, albo zaufanie Bogu Biblii.

 2. nasz układ limfatyczny to hydra https://treborok.wordpress.com/hydra-czesc-1/ ciekawe spostrzeżenia

 3. Zgodzę się z tym panem że Polska pozostaje pod okupacją.Z okupacji sowieckiej po stanie wojennym natychmiast dostała się pod niewolę tzw.wolnego rynku i państw zachodu.Samej niepodległosci moze było kilka dni.Polski rząd musiał,nie miał wyboru zwrócić się do Międzynarodowego Funduszu Walutowego,którym do dziś sterują ludzie pokroju Friedmana.Aby dostać pożyczkę musiano sprostać ich żądaniom.Podobnie został załatwiony Gorbaczow i wielu innych.Polski rząd nie ma władzy.Ukazuje to chociażby niedawna afera taśmowa.Budzetówka nie jest samowystarczalna,co roku potrzebuje zaciągać ogromne pozyczki na swoje funkcjonowanie.Jest to zabójcza zależność,przenoszaca prawdziwa władze w ręce bankierów i pożyczkodawców.Nie potrzeba nam wcale Judeosatanistów,aby nas zniewolić.Juz jesteśmy niewolnikami,zależnymi od łaski czy niełaski obcych nam sił.Jeśli kogoś bardziej interesują szczegóły,polecam książke.Naomi Klein „Doktryna Szoku”.

  Fala emigracj tzw.uchodzców islamskich jest ciosem wymierzonym w kraje wspólnoty.Wg. natury,nie można włożyć do jednego worka ,psa,kota i myszy a później wymagać od tych stworzeń aby okazywały sobie tolerancje i zyły w pokoju.Jest to absurd.W mrowisku każdy intruz,czy mrówka innego gatunku jest postrzegane jako zagrożenie i intruz które trzeba zabić.W niektórych przypadkach przyjmowane są inne mrówki ale zawsze z tego samego gatunku,co jest istotne. One już wówczas pracują na rzecz mrowiska.Staje się ich prawdziwym domem i wartościa,ojczyzną.Nie stanowią odrębnego ciała.Jak żydzi czy muzułmanie.Przyjmowanie pasożyta do mrowiska kosztem populacji mrówek jest niemożliwe,jest anomalią istniejącą tylko w swiecie człowieka.Mrówki danego kopca dbają przede wszystkim o siebie a dobro ogółu jest wartoscia najwyższą.

  Co natomiast robia polskie niby władze?Przyjmuja pasożyta i obcy gatunek mrówki do naszego polskiego mrowiska,kosztem rodowitych mrówek aby pochłaniały zasoby i cieszyły się większymi uprawnieniami jak rodowite robotnice.Tak robią zdrajcy.I to wszystko w imie Chrystusa,moralnosci i człowieczeństwa.Jest to wynaturzenie,o czym traktuje przyroda i swiadectwo trujących mocy jakie niesie ze sobą biblia,zreszta zydowskie dzieło.

 4. Mi się nie podoba to, że pan Rafał Gawroński, którego b. cenię uważa, że tylko słowian się niszczy, mi się wydaje, że to samo robią z murzynami i chińczykami, oraz indianami.
  nieraz w programach telewizyjnych widziałam afrykańskie czy indyjskie dzieci, które chcą edukacji, ale nie mają na nią szans z powodów ekonomicznych… skąd my to znamy … ??? małe Janki Muzykanty, którym brak środków na realizację talentu.
  w Polsce też tak kiedyś było, że rodzice woleli zostawić dzieci na gospodarce , niż ich kształcić

  • Mamy doczynienia z trucizną którą jest fałszywa ideologia i spaczone pojmowanie swiata.Ludzie powinni spojrzeć chociażby w mrowisko i się uczyć,a przyjmują szkodliwe poglądy i przekonania.Obecne są również w naszym mrowisku jako jego choroba.
   Osobiscie znam ludzi potrzebujących ,moich dawnych znajomych,mieszkajacych w takich slamsach których nie zobaczycie w telewizji ani w zadnym amerykańskim filmie.Ci ludzie często nie maja co jeść i ratuja się np.chlebem z musztardą.W tym samym miescie jest bank zywnosci.Podjeżdzaja pod niego bogaci ludzie w samochodach za setki tysięcy i pakują po brzegi tym co najlepsze,a jak przyjdzie biedak to dostaje to co zbywa,jak kasze i to jeszcze dobrze przeliczoną.W mediach natomiast się mówi ze banki zywnosci nie mają co z nią robić i chyba będą musieli ja zwracać.Jest to dowód na to,ze szkodliwe wartości przyjmowane przez jednostke sa największym zagrozeniem.Nie trzeba nam zyda czy araba aby stworzyć anomalie jeśli przyjmując amerykański szatanizm sami doprowadzamy się do zniszczenia i się pognębiamy.W mrowisku tego nie ma.Kazda mrówka tego samego gatunku jest cenna,a indywidualizm i egoizm ustępuje dobru wszystkich.

   • Milicjo wydaje mi się, że częsciowo masz rację, ale jest chyba trochę na odwrót, ponieważ to z nas prubuje się zrobić jednolite społeczeństwo robotniczych mrówek, w którym nie ma miejsca na indywidualizm i wypoczynek 😦 , a jedyną wartością jest praca za nędzne grosze :\ i temu właśnie przyklaskują religie.
    potrzebny jest nam zdrowy egoizm, a nadmiar pracy nas wypacza
    ja do mrówek nic nie mam, oczywiście masz rację na pewnym poziomie jesteśmy wszyscy razem jednym żywym organizmem, każdy z nas ma inne zainteresowania, cele i to zróżnicowanie na wyższym poziomie się łączy jak puzzle np blog Mariusza : każdy z nas ma w nim jakiś wkład, swój udział, bez nas Mariuszowi bybyło o wiele trudniej. oczywiście mógłby to wszystko osiągnąć sam, ale tylko wtedy gdyby miał nieograniczony czas.
    a to właśnie czas powoduje to , że tak do końca nie możemy być indywidualistami.
    ograniczenia czasowe na tej ziemi powodują to, że lepiej dla ludzi jest się łączyć
    i dodam jeszcze przykład z całkiem innej beczki 😀 placki i niebocentrycy 2 różne bajki, ale mimo różnic na tym wyższym poziomie placki też nas mogą czegoś nauczyć i stanowią 1 z puzzli układanki

   • Dziękuję za zrozumienie i dziękuję wszystkim za aktywność na blogu. Dzięki wam ten blog „żyje” 🙂

   • Mariuszu to wszystko się dzieje też dzięki TOBIE, bo ty nam pozwalasz wyrażać swoje niczym nie skrępowane poglądy, często sprzeczne ;D

   • Mariuszu, Ty pierwszy pociągnęłeś temat NC , pomimo przeciwności, bo mogłeś sobie to wszystko olać i za kasę od masonów nabrać wody w usta i udawać , że tematu nie ma, ale na szczęście nie uległeś 😀

 5. Plan żydów jest prosty = IZRAEL z całego świata ma być do 2020 przesiedlony do Polski i na Ukrainę.
  Śmieć prawny z inicjatywy żyd.Szczynukowicz-Komorowski-UB o „bratniej POmocy”, druk sejmowy 1066, po zaproszeniu przez Millera z SLD agresywnego wobec Polaków Schultze 1-go maja 2014 na pochód żydokomuny , po kilku niemieckich prowokacjach na Marszach 11 Listopada i obecnej fali ciemnoskórych, jaki się jako CIĄG ZDARZEŃ ZAPLANOWANYCH. najeźdźców
  Całe to „ustawodawstwo” POsmoleńskiej bandy należy unieważnić, bo to jest tykająca bomba http://beata.neon24.pl/post/124739,930-smieci-prawnych-szczynukowicza-to-pole-zaminowane-celowohttps://twitter.com/AndrejasBeata/status/644116270791684096

  • Właśnie znalazłem coś ciekawego o mrówczym pasożycie. Jego działania dobrze oddają islamizację Europy i zdobywanie Polski.:” Pierwszy typ, jeśli związany jest z czasowym pasożytnictwem, polega na tym, że wnika ona do społeczeństwa obcego gatunku (posiadając specjalne przystosowania do tłumienia agresji atakujących ją z początku mrówek) i zabija jego królową. Miejscowe robotnice odtąd opiekują się potomstwem obcej mrówki. W miarę jak wymierają, ich miejsce zajmuje gatunek pasożyta. W końcu gniazdo powraca do jednogatunkowości (choć z innym gatunkiem).”

   • Wszystko by pasiło 🙂 ale jest jeden problem : co wtedy jak mrówki będą wiedzieć że to fałszywa Królowa a nawet wroga ? 🙂 , dzisiaj dzięki netowi świadomość wśród polaków wzrasta na temat tego , że mają do czynienia z judeosatanistami.

   • redoctobermsz.Powiem szczerze ze zaczałem od niedawna zajmować się tym tematem,ale będę go zgłębiał.W samej Polsce szacuje się ze gatunków mrówek mamy ok 120.Sam swiat owadów to jest mikrokosmos w naszym niby ograniczonym świecie.Na razie planuje zakup trzech ksiązek.Pierwsza Imperium francuskiego autora.Wczoraj przeczytałem o pewnym pasozycie z rejonu amazonki który żeruje na mrówkach.Masakra.
    Ciekawostka z powyższego jest(chociaż nie wiem co to za gatunek) ze ów pasożyt posiada „specjalne przystosowania do tłumienia agresji atakujących ją z początku mrówek”.Czyli mrówka na początku wykazuje się zdrową reakcją lecz potem w wyniku zabiegu pasożyta i jego zdolności,uwaza go za swojego.Jest to przykład,odnosząc go do ludzi przyjmowania,przyjmowania obcych i na pozór dobrych idei przez nasze społeczeństwo.Jak komunizm,wolnosć jednostki,samostanowienie,prawa biznesu czy bezwarunkowej tolerancji.Mrówa pasożyt będzie przedstawiać się mrowisku jako część jej populacji albo jej dobrodziej,mesjasz.Mamy doczynienia z aktorstwem i obłudą co wspiera propaganda.Dzis w polityce mamy wielu aktorów,którzy podaja się za patriotów a w rzeczywistości są przedstawicielami obcych sił i realizują przyjazna politykę dla obcych państw.W wyniku zamętu tak na prawdę ludzie już nie wiedza komu wierzyć.Kto jest pasożytem a kto nie.Media przeinaczają fakty,okreslajac dobre posunięcia władzy,złem a złe dobrymi.Robi to przeważnie prasa z kapitałem zagranicznym.
    Jeśli znajde przykład co się dzieje jeśli mrówa odgadnie prawdziwa nature pasożyta,natychmiast go podam.

 6. Legitymizacja – upoważnienie do działania.
  Formą legitymizacji władzy są wolne wybory, co łączy się z przekonaniem, że źródłem władzy jest naród.
  Delegitymizacja władzy – utrata aprobaty społecznej przez władzę.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/09/bojkotujac-wybory-zdelegitymizujemy-wladze-w-polsce/

  • Zdelegalizujemy władzę w Polsce.I co dalej?Ów apel może nieść z sobą pewne niebezpieczeństwo.Załozenia wydają sie logiczne i patriotyczne,ale czy rzeczywiście tak jest?Pasozyt o którym wcześniej wspomniałem też stwarza pozory swojego pochodzenia i dobrych intencji.Czy w tym przypadku nie mamy podobnej sytuacji,wynikającej z jego przebiegłosci?Sam nie wiem,ale jaki efekt przyniesie braki przy urnach wyborczych?Obecna władza dalej będzie rządzić,a jest ona lekko mówiac niedoskonała.Teraz gdy przeciwny obóz zdobywa poparcie (chociaż nie wiem jaką będzie miał nature) nie pójscie do wyborów,oznacza zwyciestwo PO i byc moze o to chodzi w tym apelu.Pasożyt posługuje sie przebiegłością i nie nalezy o tym zapominać.
   Sytuacja w Polsce przypomina organizm próbujacy pozbyć sie jarzma.Dlatego mamy cały czas zmiany.Organizm który czuje się dobrze,nie bedzie wiecznie szukał czegos innego,bo jego stan mu odpowiada.Tak jak miało to miejsce kiedyś w Niemczech,gdzie Helmut Kohl utrzymywał sie na stanowisku kanclerza przez 16-lat.Społeczeństwo nie chciało zmian,bo było mu dobrze.
   Dzisiejsza Polska to obraz organizmu chorego.Wiecznie sie miota,szuka zmiany i wyjscia z trudnej sytuacji.Jak ktoś powiedział to po głosowaniu mozna poznać stan społeczeństwa.Pasozyt nadal istnieje,ale jego identyfikacja jest dla mrówek byc moze za trudnym zadaniem.

 7. Mamy go tu Dan.8 ,,23 …powstanie król zuchwaly ,przebiegły i podstępny .24 Potężna będzie jego moc,ale nie dzięki jego sile dokona on ogromnego zniszczenia uda mu się to i tak uczyni ,Będzie niszczył możnych i lud święty .25 Z powodu jego przebieglosci jego oszustwa ODNIOSĄ skutki.
  Będzie wyniosły w swym sercu i niespodziankę zniszczy wielu.Powstanie przeciw Najwyższemu z książąt ale bez udziału człowieka zostanie złamany ,,
  Tu jest mowa o kimś kto powstał po tych czterech krolach czyli ten wielki przekręt zaczął się już pne ,a postać Jezusa należy do tego przekrętu ,oraz islam jako ,,..Jego oszustwa ODNIOSĄ skutki.

  • To ze prawie każdy w polsce szuka prawdy i mądrosci w biblii uważam za największe zwyciestwo zydów.Jest to przecież ksiega zydowska,jak by na to nie
   patrzeć.Czasami zastanawiam się dlaczego żydzi w swoich manipulacjach odnoszą sukcesy a inne narody kierowane doktryną Chrystusową są bezwzględnie wykorzystywane
   w imię ich interesów.Odpowiedż na to pytanie jest wbrew pozorom prosta.Aby to zrozumieć,nalezy cofnać się w historii biblijnej do wiezzy babel.
   Relacja biblijna z tego okresu wyrażnie pokazuje ze jednośc wśród ludi jest wbrew woli Bogów.Dlaczego?Bo każdy z bogów chciał mieć swój naród.Jahwe jako jeden z ostatnich
   wybrał sobie Abrachama i powiedział że uczyni z niego wielki naród.Na ziemi istnieje wiele gatunków ludzi.Mamy chinczyka,murzyna,niemca,indianina,słowiańszczyzne.Czy mozna było owe rasy
   stworzyc, tak jak mówią genetycy spowodowac mutacje w samej wiezy babel.Nie.Przypominałoby to wrzócenie mrówek róznych gatunków do tego samego mrowiska,co odniosłoby fatalne
   skutki.Owe narodry wg.jezyka najpierw musiały sie rozejsć aby poszczególne grupy poddać zmianom i musiały najpierw w spokoju sie rozrosnąć aby w obliczu konfrontacji z innym gatunkiem
   nie unicestwiły się całkowicie.
   Róznorodność gatunków ludzkich i ich jezyki,jak donosi pomieszane przez synów Bożych,może wskazywać na róznych twórców,czyli Bogów poszczególnych ras.Wynikało by z tego ze kazdy naród lub
   nacja miała swojego Boga.Donosi nawet o tym biblia.Sam Bóg Izraela był bogiem słabym.Widać to po tym co osiagnał jego lud.Nic.Zawsze bici,w niewoli,wiecznie zrzedzacy i płaczacy,
   bez swojej ziemi i państwa.Jak je juz mają to nawet nie potrafia w nim zaprowadzic porządku i korzystac z zycia w pokoju.Co to za naród?Czy rzeczywiscie jest tak wspaniały i niby wybrany?
   Kim są i kim byli w porównaniu z Persją,Egiptem,Grecją,Babilonem czy Rzymem?Niczym.Nic nie znaczyli.Jakie to daje swiadectwo o ich Bogu?Tylko takie ze jest miernym Bogiem i to dla tego
   wiecznie jest łasy na pochwały,komplementy,i wiecznie prawie przez cała biblie mówi sie ze to on okaże sie prawdziwym.Czyzby nim nie był?Wiec powstaje pytanie:jaki sens jest oddawać czesć
   Bogu który nie jest naszym Bogiem,chce nas sprowadzić do roli niewolników dla zyda albo całkowicie wytracić.Czy Polacy juz nie maja godnosci?Tylko musza słuzyc Bogu własnego wroga i sie w ten sposób ponizać?
   Szukać madrosci w ksiegach opisujacych innych i ich samych jako psy?Chrystus przeciez równierz jest żydem,i jak donosi biblia przyszedł do żydów.Czesto na ten fakt powołuja sie islamisci
   tłumaczący tym nadejscie Machometa.Gdy pewna kobieta nie bedąca zydówką poprosiła aby Jezus uzdrowił jej dziecko,odpowiedział:czy godzi się zabierać chleb dzieciom i rzucać go PSOM?W tym
   świetle,jaki sens ma upatrywanie siebie i próbe zaliczenia swojej osoby w krąg narodu wybranego Boga Jahwe?Przeciez zydzi sie z tego smieją,a osoby z „narodów” rozważajace ich zydowskie
   kłamstwa jako bezwzględną prawdę i tworzaca z tego tresć swojego życia,wprawiaja ich w poczucie wyzszosci i napawaja ich dumą.To równierz powoduje ze mają nas za nic.Mało tego,pod wpływem pism sami
   przyznajemy ze zydzi sa narodem wybranym przez Boga,a my nie,i jestesmy nic nie warci.W oczach Jahwe tak jest ale nie w oczach NASZEGO BOGA.

   Stary testament i jego prawo,jest esencją praw gatunku i obowiazujacego tylko w jego obrębie.Nie dotyczy wszystkich.Dotyczy zydów jako gatunku i jego zwyczajów.W takim razie
   gdzie jest nasze prawo?Gdzie jest nasz Bóg?I dochodzimy do sedna.Nie znamy go.Na tym polega zwyciestwo zydów.Dali nam swojego,zmodyfikowanego,propagujacego wartosci,które są naszą
   słaboscią,abysmy byli bezbronni i podatni na ataki żydowskie.Wyznajemy ich Boga który nas krzywdzi.Co za ironia losu.Powołana do zycia przez nich instytucja jako KRK oddaliła nas
   od naszych Bogów,tych którzy mogliby być zainteresowani naszym losem jako nasi twórcy,a tak przyjeliśmy pasozyta i jeszcze w tym trwamy.

   Polska potrzebuje mesjasza,ale nie zydowskiego,tylko polskiego z naszej krwi i kosci.Obce siły robia wszystko aby do tego nie doszło.Katyń,czy rozpijanie narodu polskiego to
   niektóre przykłady.Oby mój słowiański Bóg,wreszcie zlitował sie nad swoim tworem i powołał do życia swojego „syna”,który wyprowadzi nas z niewoli i dominacji łupieżców i zdrajców.
   Amen.

   • Redoctorermsz.Ciekawy artykuł,ten z wolnej Polski.
    Zydzi zdobywają przewagę tam,gdzie naród cechuje się największą tzw.tolerancją.Dlaczego zdobyli takie przywileje i prawa w Polsce jak opisuje artykuł?Dla mnie sprawa jest jasna.Dzieki biblii.Polacy znali ich jako naród wybrany przez
    Boga,dla tego ich czujność została uspiona.Gdyby przyszedł do nich ktokolwiek inny,nie byli by tak otwarci i bezkrytyczni,a bardziej podejrzliwi i bezkompromisowi.Tak jak dziś są wobec islamistów.Spuscizna kościoła okazała się trucizna
    pasożyta,dzieki niej dostał się do mrowiska.Talmud jest kontynuacją tory.Jej prawa generują nienawiść do innych nacji,łacznie z ich olichwieniem.Wszystko to jest w biblii.Nakazy mordowania innych nacji,od mężczyzny po zwierze,a
    narody nie przeklęte sprowadzali do roli przymusowych niewolników zgodnie z prawem.Nawet gwałty na podobających się im kobietach wziętych orężem do niewoli były sankcjonowane przez prawo i wszystko jest w biblii a nie talmudzie.
    Talmud jest tylko kontynuacją,z czasem jeszcze bardziej rasistowską.
    Ideologia koscielna jest trucizną.Miłosc do własnego nieprzyjaciela czy pasożyta jest bzdurą.Komu służy,wiadomo.Mrówczy kopiec musi okazywać agresje.Innaczej nie przetrwa,zostanie zabity.Tyle ze agresja mrówki ma uzasadnienie i jest
    skierowana we właściwym kierunku.Prawo bytu i róznorodnosci gatunków polega na ich równowadze,a nie dominacji czy róbta ze mna co chceta.Zydzi sa o tyle niebezpieczni gdyż posiadają odpowiednie przyrządy do mamienia mrowiska.
    Są nimi biblia dla gojów,bo sami w nia nie wierzą.Jej autorami sa zydzi,masoreci.
    W moich „wynurzeniach” nie chodzi tylko o zydów.Sa tylko przykładem.Nie chciałbym aby posadzano mnie o jakiś skrajny antysemityzm.Oni przestrzegają praw swojego Boga.Sa w porządku.To my pozbawieni swojego,otwieramy swoje mrowisko
    na ataki wszelakiego innego gatunku i właśnie to jest anomalią,a inne gatunki po prostu z tego korzystają.Nasz stan jest nienaturalny,anormalny i przyjmowany system wartości i do tego zmierzam.

   • W społeczeństwie panuje poglad ze biblia słowo boze jest ksiegą moralnosci i sama w sobie jest nadzwyczaj wartosciową.Czy to jest prawdą?
    Co opisuje księga?W skrucie,opisuje dzieje żydów jako narodu wybranego przez ich boga.Opisuje ich nature,historie i prawa które miały ich
    obowiazywać.Jakie dla nas ma to znaczenie?Żadne,poza tym że własnie z biblii mozemy poznac prawdziwa nature religijnych zydów,lub proces
    tworzenia świata i zagrozen jakie niesie dla innych istnienie narodu zwanym Izrael.Oto przykład ich natury i błogosławieństw dla innych
    narodów wynikajacych z istnienia zyda.5 Moj 20:10-14″Jesli podejdziesz pod miasto,by z nim prowadzić wojnę,[najpierw] ofiarujesz mu pokój,
    a gdy ono odpowie ci pokojowo i bramy ci otworzy,niech cały lud,który sie w nim znajduje,zejdzie do rzedu robotników pracujacych przymusowo,
    i bedą ci słuzyli.Jesli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować,bedziesz je oblegał.Skoro Pan,Bóg twój wyda ci je w rece-wszystkich
    mezczyzn wytniesz ostrzem miecza.Tylko kobiety,dzieci,trzody i wszystko co jest w miescie,cały łup zabierzesz i bedziesz korzystał z łupu twoich
    wrogów,których ci wydał Pan,Bóg twój.”I teraz wazne:werset 15-„Tak postapisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie połozonymi,nie bedącymi
    własnoscią pobliskich narodów.”-Mamy tutaj mowe o narodach nie przekletych,czyli nie przeznaczonych przez żydowskiego boga na całkowitą zagłade,
    czyli także Polaków.Ich los wg.boga Jahwe-to los niewolników dla zyda,jeśli sie na taki godzą,lub zagłada.Na co mogły liczyc ocalałe kobiety?
    Oto odpowiedz:5 Moj 21:10-14 „Jeśli wyruszysz na wojnę z wrogami,a wyda ich Pan,Bóg twój,w twoje ręce i wezmiesz jeńców,a ujrzysz miedzy jencami
    kobiete o pięknym wyglądzie i pokochasz ją,mozesz ja sobie wziaść za żonę i wprowadzic do swego domu.Ona ogoli swa głowę,obetnie paznokcie i zdejmie
    z siebie odzież branki.Zamieszkawszy w twym domu,opłakiwać bedzie swego ojca i matke przez miesiąc.Potem pójdziesz do niej,zostaniesz jej mezem a ona
    twa zoną.Jesli ci sie PRZESTANIE PODOBAĆ ,odeslesz ją,gdzie zechce,nie sprzedasz ja za srebro,ani nie obejdziesz sie z nia jak z niewolnicą,ponieważ
    OBCOWAŁEŚ z nią WBREW JEJ WOLI.”Tłumacząc na nasze.Przychodzi bandyta i zabija cała rodzine na oczach kobiety.Nastepnie bierze ja w niewole,odprawia
    jakies dziwne rytuały i ja gwałci,póki mu sie nie znudzi.Nastepnie pozbywa sie jej,niezaleznie czy jest w ciaży,czy nie.Kobieta nie ma dokad wrócić
    bo jej krewni nie zyją a jej dom jest spladrowany.Jedyne co moze zrobic to wrócic na pogorzelisko i pochować swoich krewnych.Oto bóg któremu dzisiaj słuzy sie w europie.
    Jest to jego prawo.Prawo sadysty.Ten zapis jest niepotrzebny dla zachowania gatunku.Hitlerowcy mieli wiecej miłosierdzia,bo dbali o czystość rasy.
    Prawo wyzysku:5 Moj 23:20,21 „Nie bedziesz zadał od brata swego odsetek od pieniedzy,od zywnosci ani odsetek od czegokolwiek,co sie pozycza na procent.
    Od OBCEGO możesz się domagać,ale od brata nie bedziesz ządał odsetek………”Kim jest brat,a kim ocy? 5 Moj 15:1-3″Pod koniec siudmego roku przeprowadzisz,
    darowanie długów:kazdy wierzyciel daruje pożyczkę udzieloną BLIŻNIEMU,nie bedzie się domagał zwrotu od blizniego lub swego brata,poniewaz ogłoszone jest
    darowanie ku czci Pana.Od OBCEGO mozesz sie domagać zwrotu,lecz co ci sie nalezy od brata,daruje twa ręka.”Czyli bliżnim,nie jest obcy,ani bratem.
    Wyrażnie widać ze wyzysk i procent są praktykowane przez Izrael juz od dawna.Jego żródłem jest prawo mojrzeszowe a nie tylko talmud,jak niektórzy sadzą.
    Bóg Jahwe to popiera,gdyz jest bogiem zydów a nie wszystkich.Oto nastepny przykład miłosci boga Jahwe,miedzy innymi do Polek jako innego narodu:3 Moj 19:20-22
    „Jesli ktos obcuje cielesnie z kobietą,wylewając nasienie,a ona jest niewolnicą przeznaczoną dla innego meża,ale jeszcze nie wykupiona ani obdarzoną wolnoscią,
    to bedzie im wymierzona kara,jednak nie kara smierci bo ona nie była obdarzona wolnością(czyli nie mogła sie sprzeciwić-mój przypis).Przyprowadzi mezczyzna przed
    wejscie do namiotu spotkania swoja ofiarę zadośćuczynienia dla Pana,to jest barana na zadośćuczynienie za grzech,który ON POPEŁNIŁ,i będzie MU odpuszczony grzech
    ,który POPEŁNIŁ.”Czyli jego grzech polegał na tym ze ruszył czyjas jeszcze nie wykupiona własność a nie na tym że dopuścił sie gwałtu.Oto prawo boże boga Jahwe.
    Takich przykładów mógłbym mnozyc w nieskończoność.Cała biblia jest przesiaknieta właśnie takim duchem.Powstaje pytanie.Na czym polega jej wartosć?Osobiscie jej nie widze.
    Widze natomiast ksiege przemocy i irracjonalnego rasizmu.Co dobrego wynika z istnienia Izraela boga Jahwe.Nic.Tylko nasze przekleństwo.

    Czy żydzi rzeczywiscie byli narodem wybranym jako jedyni przez boga Jahwe?Istnieja przesłanki ze tak nie było.Wskazówką mogą byc kananejskie stelle z jego imieniem
    znajdywane dzis w dawnej ziemi Kanaan.Równierz dziwnym jest ze bóg nie chciał wyjawić swojego imienia Mojrzeszowi.Jeszcze jedna moze byc fakt że Jahwe powołał,do
    zycia swój naród stosunkowo puzno,podczas gdy inne narody już miały swoich bogów.Mozna przytoczyc przykład jak faraon mówił ze nie znają Jahwe.Innych bogów owszem.
    Wskazuje to na porazke boga Jahwe wśród narodu kananejskich.Odwrócili sie od niego,dlatego powołał do zycia inny naród i kierujac sie msciwoscią sprowadził zagłade
    na swoich dawnych wyznawców.Zastanawialiscie sie kiedys dlaczego akurat Kanaan był celem wędrówki Izraela?Czy ziemia w tamtych czasach rzeczywiscie była tak
    nieurodzajna i przeludniona?Dawid pod koniec swojego panowania zrobił spis ludnosci Izraela.Było ich 800 000 i 500 000 z plemienia judy.Wraz z dziecmi i kobietami
    jest to ilosć mieszcząca sie w dzisiejszym miesci średniej wielkosci.W takiej liczbie mogli egzystować gdzie indziej.Lecz plan boży tego nie przewidywał.Ściagnał ich
    w rejon zamieszkały aby wywołać wojne.Czy to jest logiczne?Takimi przymiotami charakteryzuje sie nasz bóg?Czy rzeczywiscie tylko kananejczycy byli zepsuci?

 8. Tu się robi medialny szum z imigrantami, a mało kto wie , że do PL istnieje ….żydowska emigracja z Izraela . Ambasada w Tel Awiwie na prawo i lewo rozdaje żydom paszporty i nawet języka nie trzeba znać. 🙂 Po co ta emigracja istnieje i to od wielu lat ? , po to by zachować żydowską „wymianę kadr”, by przypadkiem żaden z polaków nie załapał się na jakieś wysokie stanowisko.

  Wystarczy przeanalizować dane statystyczne: od 89 roku wyemigrowało 6-8 mln obywateli/polaków , a drastycznie liczna obywateli się nie zmieniła 🙂 , dlaczego ? , bo w to miejsce napływali stopniowo żydzi, cała operacja jest robiona po cichu , by się nikt nie połapał.

  Teraz żydzi w sejmie stawiają opór napływowi imigrantom do Pl,a nawet samej UE , bo bije to przede wszystkim w żydowski „status quo” w Polsce a zarazem w ich emigrację do PL z Izraela.

  Dla ciekawości , ci żydowscy emigranci są osiedlani w zamkniętych osiedlach ( z ochroną) często luksusowych np. w Krakowie.

  • Pewną wskazówką mogą być swego czasu wzmianki o próbach zmiany polskiego prawa,w sprawie ofiar składanych przez żydów ze zwierzat.Niby nic nadzwyczajnego,tyle ze powstaje pytanie po co żydzi dażą do zmiany polskiego prawa w tej
   kwestii?Przecież oficjalnie Izrael jest ich państwem.Niech tam sobie ustalają co chcą.A odpowiedź jest taka-zamierzają zjeżdżać do Polski.Innaczej ich zabiegi aby zalegalizować ich forme kultu,nie miałyby podstaw ani logicznego powodu.

 9. Mariusz,nie wiem czy wiesz ale u mnie komentarze pojawiają sie na takim tle że praktycznie są nie do rozczytania.Nie ma już białego jak kiedyś.Teraz litery zlewają się z tłem które jest duplikatem twojej pierwszej strony.Nie wiem czy ustawiłeś to w ten sposób,czy mam jakiegos wirusa.

  • Problem polega na tym, że to nie tło, ale kolor czcionek jest za jasny i rzeczywiście trudno się je czyta, jednak jest to cecha również innych for w domenie WordPress, chociaż nie wszystkich. To chyba można zmienić, stąd też prośba do Admina o przyciemnienie czcionek, a może wystarczy tylko zmienić krój czcionki, tym bardziej, że ten istniejący daje jakiś dziwny efekt pogrubiania polskich znaków.

   Jako doraźne antidotum – można obrócić monitor tak, aby oglądać ekran pod mniejszym kątem, co powoduje wzrost kontrastu i zmniejszenie ogólnej jasności, dając tym samym znaczną poprawę czytelności tekstu, chociaż cierpi na tym grafika.

   Ponadto, sprawdź czy w ustawieniach ekranu: Ekran->Właściwości->Wygląd->Efekty – jest zaznaczone pole „Użyj następującej metody wygładzania krawędzi czcionek ekranowych” i wybrany efekt „Clear Type”. To daje najlepszy efekt w przypadku użycia sygnału cyfrowego DVI, w przypadku sygnału analogowego VGA – efekt może być różny. Powyższą procedurę podałem według WinXP, w Win7 trzeba szukać opcji „Personalizacja” i ustawień ekranu – jest tam cała procedura dotycząca funkcji Clear Type.

   • Mnie się pojawiają zdjęcie zduplikowane z głownej strony.Nie mam tła tak jak wcześniej białego.Komentarz zachaczajacy orzełka na czarnym tle,jest praktycznie,niewidoczny bo i czcionka jest czarna.Tam gdzie jest ta łódż podwodna i ciemna morze,tez nie widać.Głównie chodzi o to ze nie mam białego tła komentarzy lecz są nim zdjęcia.Nie wiem czy jest to kwestia ustawien ,po mojej stronie czy coś się psuje u mnie.Wcześniej było wszystko ok.Nagle tak się zrobiło.

   • @Milicja – prawdopodobnie masz uszkodzoną kartę grafiki, spróbuj wymienić na inną, czy będzie to samo (jeżeli była zintegrowana – trzeba ją wyłączyć w BIOS-ie). Jeżeli to nic nie da, trzeba sprawdzić cały software odpowiedzialny za grafikę. Pewien wpływ może mieć też przeglądarka – przejdź na Firefoxa, jeżeli dotychczas używałeś innej.

 10. Nie dziwi was, ze on, jaki i Henryk Pająk, prawie nic nie mówią o Watykanie? Bagatelizują go. Nie mam na myśli Wielkiego Babilonu, bo wiem jakie jest wasze zdanie na ten temat.

  mój komentarz:
  https://rafzen.wordpress.com/2015/09/15/rytual-66-swiec-nie-bedzie-poswiecony-msza-judeo-satanistyczna-w-dniu-17-wrzesnia-2015-r/

 11. Ta operacja wojenna została przygotowana na dużą skalę i odnoszę wrażenie, że ten cały sztucznie nagłośniony grecki kryzys finansowy był tylko zasłoną dymną, aby ukryć masowe ruchy watah tzw. „uchodźców”, posuwających się na północ w kierunku Turcja – Grecja – Macedonia – Serbia – Węgry. Żydomedia informowały jedynie o napływie najeźdźców od strony Włoch, w stosunkowo niewielkiej do obecnej skali, szczególnie nagłaśniając przy tym przypadki tragedii zatonięć różnego rodzaju urządzeń pływających – być może celowo sprowokowanych przez zdolnych do tego judeosatanistów, aby zagrać na uczuciach Europejczyków i rozmiękczyć ich opór przed właściwą inwazją, która nadeszła drogą lądową, od strony Grecji. Teraz cicho o greckim kryzysie finansowym, natomiast nagle eksplodował problem z tzw. uchodźcami na Węgrzech i w ich okolicy, tak, jakby oni tam spadli z nieba!

  Na razie problem nie dotyczy Polski, ale nie można spać spokojnie, gdyż to może się zmienić z dnia na dzień, a nie można zapominać o słabo strzeżonej granicy wschodniej, przez którą mogą wtargnąć watahy najeźdźców i nie ma się co łudzić, że powstrzyma ich Ukraina będąca w stanie wojny, ale będąca jednocześnie marionetką judeosatanistów. To jest wojna przeciwko cywilizacji łacińskiej (Endgame?), prowadzona w nieznany dotychczas sposób i jeżeli Europejczycy się nie obudzą, zrzucając tresurę politpoprawności, to czarno to widzę. Słaba to pociecha, że może to oznaczać koniec Eurosojuza, jeżeli w zamian możemy mieć islamizację.

 12. Patrząc pod kontem proroctw ST to nie widzę nigdzie nic o ,,fali ,,islamu na Europę czyli północ .
  Zachariasz ma wizję o 4 wozach i w 6 ,,6 pisze …konie kare wyruszają na północ ,,
  Warto by pomyśleć o wizjach Zachariasza bo jest ich 8.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s