redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Wielka Nierzadnica/Babilon Wielki i Bestia w wersji brutalnej.

107 Komentarzy

Ten wpis jest ukoronowaniem materiałów dowodowych na temat żydowskiej Wielkiej Nierządnicy i żydowskiej politycznej Bestii z 17 i 18 rozdziału księgi Objawienia . W tym przypadku akurat chodzi o werset z Obj 18:5 ;

bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie  (BT) (wg.Kodeksu Watykańskiego)

No właśnie o jakie zbrodnie tu chodzi , ogólnie wiemy o wojnach i ofiarach z nimi związanych, prowadzonych celem całkowitego opanowania świata przez żydowską  polityczną Bestię i wspierajacą ją finansowo żydowską  Wielką Nierządnicę.

Jednakże jest specyficzny rodzaj zbrodni , dokonywanej przez żydowską polityczną Bestię, która dostaje rozkazy od WN  : to mord rytualny ku czci diabła , boga judeo-satanistów na polakach i innych słowianach, dokonywanych na przykład przez żydowskie NKWD w Związku Radzieckim (obecnie Rosja). Drugim przykładem jest składanie w ofierze na ołtarzach całopaleń , znajdujacych sie pod odkrytym niebem, polaków , przed Powstaniem Warszawskim , w trakcie Powstania Warszawskiego jak i po jego zakończeniu w szacunkowej liczbie 73 tysiące.  To wszystko było dokonane w Warszawie i dzisiaj sa znane miejsca gdzie były te ołtarze . Tych ofiar dla diabła z polaków dokonywali judeo-sataniści/żydzi, ktorzy funkcjonowali w armii hitlera , ktory sam też był … żydem. Tak samo jak Stalin / Judaszwili / Syn Żyda.

Poniżej jest tu materiał dowodowy , ale zaczynamy od wywiadu Rafała Gawrońskiego , a potem linki i dalsze filmy

Powstanie Warszawskie:

https://rafzen.wordpress.com/2015/07/01/judeo-satanistyczne-oltarze-calopalne-na-terenie-warszawy-stan-obecny/

pic_0995

Lista adresowa ołtarzy całopalnych judeo-satanistów na terenie Warszawy:

https://rafzen.wordpress.com/2015/06/30/oltarze-calopalne-judeo-satanistow-wokresie-ii-wojny-swiatowej-lista-adresowa/

Brutalna historia koszernej  WN i koszernej politycznej Bestii.

https://rafzen.wordpress.com/2015/07/03/opis-dzialalnosci-judeo-satanistow/

Tego jest oczywiscie więcej w temacie , dlatego kto zainteresowany to niech przejrzy dokładnie bloga Rafała Gawrońskiego.

dla przypomnienia :

Wielka_nierzadnica (1)

jew

linki dla przypomnienia :

https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/05/31/jak-zydzi-zrobili-z-watykanu-babilon-wielki/

https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/03/12/niepismienni-slowianie/

Tu nawet mamy troche o Watykanie :

 

 

107 thoughts on “Wielka Nierzadnica/Babilon Wielki i Bestia w wersji brutalnej.

 1. Temat dość nowy,,ofiary z ludzi,,w 20 wieku? To nie możliwe! A jednak ! ten przeklęty na wieki wieków lucek ,wiecznie głodny niewinnych ludzi robi to nadal,w konfliktach ,sporach ,aby w majestacie służby dla narodu zebrać ofiary dla własnej żądzy .Lecz w księdze Henocha są te ofiaryzapisane w papamięci u naszego Boga.Temat długi i stary jak świat,przyjemność sprawiają mu ofiary niewinne ,dzieci potomstwa Boga,nie jakiś tam seryjny morderca taki jak on sam,lecz za to pójdzie do jeziorka ognia,i najlepiej aby tam się smażyć na wieki,bo na to zasłużył !

 2. Witam,
  Jako uzupełnienie wiedzy na temat WN polecam obejrzenie filmu”Swiat bez pieniędzy”

 3. Chce właśnie dostać książke Jhona Perkinsa Hit Man.Nigdzie nie mogę dostać.Na początku filmu przemawia Krisznamurti,dziecko towarzystwa teofizycznego założonego przez Helene Bławatzka.

 4. Zeby się ktos nie pomylił : zeznania naocznych świadków ołtarzy całopaleń polaków przez judeo-satanistów w mundurach SS , czyli jedni zydzi szykowali stosy drzewa a drudzy żydzi tyle ze w mundurach nazistów dokonywali reszty.
  https://rafzen.wordpress.com/2015/06/26/zeznania-naocznych-swiadkow-skladania-przez-judeo-satanistow-z-niemiec-ofiar-calopalnych-z-polakow/


  ………………………………

  Wczoraj była 72 rocznica zbrodni wołynskiej a media tradycyjnie milczały a marsz się odbył w Warszawie. Zagłuszany przez zorganizowany władze Warszawy koncertem fortepianowym.

  https://rafzen.wordpress.com/2015/07/11/ludobojstwo-polakow-w-malopolsce-wschodniej-rocznica-11-lipca-2015/

  Wniosek : żydowscy naziści i żydowskie NKWD na poczatku grali w jednej druzynie ( polityczna żydowska Bestia) , ale potem doszlo do kontrolowanego przez żydowski Babilon Wielki /Wielką Nierządnicę rozdzwięku i tak powstala II wojna światowa.

  Skutek: znikła władza panstw narodowych w Europie , takich jak Polska i zastapiono ją Polską rzadzoną ale już przez żydowską polityczną Bestię i to trwa do dzisiaj.

 5. Temat całopaleń dokonywanych przez judeo-satanistów/żydów w hitlerowskich mundurach na polakach w warszawie robi sie bardzo poważny : widac to po reakcji posiadacza kanału YT monitorpolski, ktory obawia się o utratę kanału z powodu tego tematu.

  to tylko jest zajawka , bo temat calosciowy jest tutaj:
  https://rafzen.wordpress.com/2015/07/13/rafal-gawronski-o-skladaniu-ofiar-z-ludzi-przez-judeo-satanistow-w-polsce/

 6. Warszawa i jej stosy całopalne z polaków to nie wszystko: tu mamy stosy w lasach Piaśnickich koło Wejcherowa i nawet kaplicę w kształcie ……ołtarza całopalnego:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Pia%C5%9Bnicy

  tu proszę się wczytać w tekst z tego linku , tam jest mowa nawet o ……”paleniskach” , czyli ołtarzach całopalnych.

  A to już wspomniana …..kaplica:

  Czyzby judeosatanisci/żydzi w hitlerowskich mundurach nie wiedzieli kto jest narodem wybranym ? , oni doskonale wiedzieli o tym , dlatego skladali ofiarę calopalną dla diabła włąsnie z polaków , na spółkę z miejscowymi miemcami.

  A tego nigdy nie mielismy się dowiedzieć.

  Jak juz wczesniej pisaliśmy to polacy są nosnikiem języka , który jest językiem pierwotnym i nie był nigdy zmieniony od czasów Adama i Ewy, to ci starożytni polacy , nie brali udziału w budowie wieży Babel i dlatego ten język zachował się do dzisiaj. Pozostałe języki słowianskie to tylko …..dialekty jezyka polskiego .

  Dlaczego polski profesor Wolański odszyfrował jezyk etrusków juz w XIX wieku a jego poprzednicy rosyjscy nie byli w stanie postawić kropki nad „i” ? , z prostego powodu , bo uzywali jezyka dialektowego tzw. „skrótowca” a Wolański znał przecież jezyk pierwotnty, dlatego sobie poradził.

  To tylko jeden detal , tego jest masa.

  Ramowo opisalem to tutaj:

  https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/03/12/niepismienni-slowianie/comment-page-1/#comment-5185

  Las Piaśnicki to kolejny przykład działalności żydowskiej Bestii w barwach hitlerowskich.
  Przypomnę że w armii Hitlera , który tez był żydem , słuzyło 150 tys. żydów , w tym co najmniej 8 generałów, 7 admirałów, i dwóch ….feldmarszałków , to tłumaczy dlaczego były rozstrzeliwania , likwidacja inteligencji itp.

  Oni wszyscy do kupy wiedzieli kim sa polacy , a tu w necie masa polaków z nazwy , czyli wynarodowieńców, nawet o tym nic nie napisze. Nawet nie wspomną , bo jako szabes goje pilnują interesów zydowskiej Wielkiej Nierządnicy i żydowskiej Bestii.

  • Żydzi wiedzą, Niemcy wiedzieli, a Polaków jakoś to nie interesuje, że są Narodem Wybranym. Przy takiej świadomości i ignorancji jak dziś można z nimi robić co się chce, skoro nawet większość takich ‚polaków’ nie ma tożsamości i w ogóle ich ona nie interesuje.
   A jeszcze pewne osobniki podłapały temat Słowian, ale wybrały z niego to co im pasowało i czemu już nie dało się zaprzeczać. Ale i tak wplatają prawdę w swoje żydowskie widzimisię.

 7. ciekawy tekst o ofiarach z ludzi dla biblijnego boga http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6009/q,Jahwe.niewolnictwo.i.ofiary.z.ludzi . czy chrześcijanie broniąc poczynania biblijnego boga mogą spać spokojnie i mieć czyste sumienia…?

  • Izrael miał też wykupywać swoich pierworodnych,co nie znaczy że składali ich w ofierze.Tekst racjonalisty w tym przypadku jest naciągany jak również ofiarowanie rytualne ludzi przeklętych.Mieli oni być wszyscy zgładzeni a nie złożeni w jakimś rytuale.Do tego należy dodac że z niektórych narodów przeznaczonych na zagładę nawet zwierzęta miały być wycięte,miasto spalone i pozostawione jako widmo.Już nie tylko starzy i dzieci.Nie wolno im było nic z takiego miasta zabrać.Co do reszty to wszystko prawda.Wcześniej nie chciałem o tym mówić aby nie przeginać wiec pisałem w ogólnym tonie,bo wchodzić z tym na religijne forum wydawało mi się niegrzeczne i chamskie.Ciekawe jest jeszcze to i zapewne nie tylko,że jeśli jakiś naród,czy miasto nie było obłożone klątwą to nie musiano go niszczyć.Wówczas Ci ludzie musieli się poddac i stać się niewolnikami żydów.Mieli wybór.Walka lub niewola.Jeśli się bronili ,ginęli.Z takich właśnie przyczyn,nigdy nie mogłem pojać jak niektórzy mogą twierdzic,że przwdziwy Bóg jest tylko starotestamentowy,a Chrystus to praktycznie przyszedł tylko umrzec.Doszedłem do wniosku ze po prostu go nie czytają,albo nie wiem,czytaja tylko wyrywki.Wg.mnie tylko Chrystus w tym biblijnym szaleństwie odzwierciedla cokolwiek wartościowego,a reszta to same śmieci.Nie odwrotnie

   • Zapomniałem jeszcze dodać że niektórzy ślubowali poświecenie ludzi ale do służby przy kapłanach,jeśli póżniej nie chcieli ich oddać (np.)dziecka to wykupywali.Lewici mieli także czesć udziału w łupach wojennych,dlatego ten kto nie chciał pozbyć się części należącej prawnie kapłanom,musiał ja wykupić.Jeśli chodzi o niewolnika zdobytego z narodu przeznaczonego na zagładę,nie można było go oddać kapłanom ani za niego zapłacić.Wiec nijak to się ma do rytualnego składania ofiar.Jest to w tym przypadku po prostu kłamstwem.Na takie artykuły trzeba uwazac i mieć rozeznanie ,bo często dochodzi w nich do manipulacji i oszustwa.Co nie zmienia faktu że duza jego czesc jest prawda

   • nie wydaje mi się, że tekst racjonalisty jest naciągany, chociaż warto to wszystko porównać z septuagintą. racjonalista nie lukruje i cukruje tylko mówi jak jest, pokazuje prawdziwe oblicze biblijnego boga.
    zresztą wystarczy popatrzeć jak w biblii traktowane są kobiety i dzieci.
    przecież małego Jezusa obrzezano bez jego zgody, a czy normalny bóg wymyśliły takie coś? ja rozumiem dorosłego człowieka obrzezać zgodnie z jego wolą, ale nie małe dziecko. to tak jakby gwałt, wykorzystywanie cudzej nieświadomości.
    ciekawi mnie co sami żydzi sądzą o obrzezaniu?
    jeszcze dodam, że kobieta w biblii często jest określana jako upadła, ale w życiu realnym to mężczyźni częsciej się prostytuują np taki Salomon ile on miał żon i nałożnic, jak by tak samo postępowała kobieta byłaby wyzwana od najgorszych.
    masz rację chrześcijanie nie czytają w sposób przytomny biblii, robią to mechanicznie bez prawdziwego zrozumienia.
    chrześcijanie tak naprawdę to zwodzą ludzi ukazując im biblię jako swoją iluzję. ich kompletnie nie interesuje prawda.
    wystarczy, że Jezus dokona kilku cudów w ich zyciu i nie muszą myśleć.
    Jak by Jezus w moim życiu dokonał kilku cudów to też bym pewnie patrzyła na niego przez różowe okulary 😀
    a tak, nie ma cudów i nie ma wielbienia coś za coś 😀

   • Pamelo obrzezanie nawet było w Egipcie 🙂 , pobieżnie tylko przeglądając neta , to był zwyczaj w całej Mezopotamii i bliskim wschodzie 🙂 , a tu beda niektorzy popychac tzw. „Torę” , że obowiązuje 🙂 , to co ? , diabelstwo obowiązuje ? 🙂 , a jak, dla judeosatanistów obrzezanie ku czci diabła /Kronosa itp. jak najbardziej obowiązuje . A jakże, dlatego zydzi to naród wybrany przez ….diabła 🙂 . A co może nie ? 🙂
    http://eurologia.pl/userfiles/image/stulejkaobrzezanie.jpg

   • nie wydaje mi się , że tekst racjonalisty jest naciągany, ale warto by bylo jeszcze porównać z septuagintą.
    racjonalista nie cukruje, nie owija w bawełnę , mówi jak jest.
    masz rację, chrześcijanie nie znają biblii , czytają ja mechanicznie, interpretują „jak należy” a nie jak jest naprawdę.
    chrześcijanie są sami zwodzeni i zwodzą innych, patrzą na biblię przez różowe okulary.
    gdyby w moim życiu Jezus zrobił kilka cudów , to też pewnie bym nie myślała tylko wierzyła 😀

   • ciekawe jest to co mówisz, nie neguję, ze w tekscie może być manipulacja, ale chrześcijanie nieraz również naciągają biblię do swoich potrzeb i lukrują psychopatyczne wybryki ich boga 🙂 najważniejsza jest prawda

   • Mariuszu ciekawe co o obrzezaniu sądzą sami żydzi?
    ilustracja to bomba 😀 ciekawe co na to Brein :))) ale on pewnie nie zagląda do pogan ;D

   • Milicja a tak wogóle to po co bogu ofiary ze zwierząt, niby wskazywały na ofiarę Jezusa, ale czy nie mogło co innego wskazywać, musiało w bezsensownych rzeźiach polec tyle zwierząt żeby pokazać sens jednej ofiary…
    ja staram się biblię brać na chłopski rozum i czasami takie idiotyzmy wychodzą, ze masakra. jak by niektóre rzeczy zrobił zwykły człowiek, uznany byłby za wariata i psychopatę, ale , że to bóg… no cóż

 8. a tutaj taki mały cymesik dotyczący obrzezania tzn skąd się wzięło w biblii z dedykacją dla Braina 😉 http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3859/k,2

  • Własnie przeczytałem 🙂 zwyczaj obrzezania pochodzi od …..Kronosa Fenicjan 🙂

   poczytać obowiązkowo 🙂 kim jest Kronos
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Kronos

   a tu grafika dla Kronos ;

   ze wzgledu na ohydztwo nie wklejalem grafiki, a żydzi dla takiego ohydztwa obrzezują się.

   https://www.google.pl/search?q=Kronos&espv=2&biw=1280&bih=699&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIz-T-yPncxgIVQu8UCh2IpQ50&dpr=1

   • Jest to kolejny dowód ,że zwyczaje judaizmu takie jak obrzezanie to diabelstwo w czystej postaci i kolejny dowód ze ST to mieszanina prawdy i kłamstwa. Przypomnę że juz pisalismy na temat ST , ze powstał ze slowianskich wed , przerobionych pod swoje kopyto przez zydów , ktorzy sa tak naprawdę potomkami babilonczyków. Religia Judaizmu w rzeczywistosci jest zakamuflowaną religią starozytnego Babilonu. Jak trafiły wedy do Babilonu ?, prosta sprawa: Kiedy Nabuchodonozor władca Babilonu ruszył na Jorosz nad Bosforem wział do niewoli slowianskich mieszkanców Jorosza i …..i ich wedy. Natomiast 95% Słowian nie wróciło z Babilonu nad Bosfor, po niewoli Babilońskiej , zostali z czasem wynarodowieni i wtopili się w miejscową ludnośc babilonską . I juz pod nazwą żydzi , czyli stricto babilonczycy z pomocą diabła wynalezli patent powstania „zydowskiego narodu wybranego” z ich historią tzw. „biblijną” i ten blef trwa do dzisiaj. Dlatego w ST jest tyle niescisłosci a geograficznie w ogole nie pasuje do Palestyny :
    https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/06/08/1575/

    albo tu : wystarczy nagłowkowy werset :
    https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/06/29/cuda-izraela-kto-sprawil-ze-pustynia-rozkwitla/

    Nie zapominajmy ze ksiegą Judaizmu jest Talmud a nie Biblia, Biblia jest tylko legalką by mieli jakąś tożsamość.

    Jak zbierzemy to do kupy , to oni dokladnie wiedza ze polacy /słowianie są starozytnym narodem wybranym , stąd te mordy, ofiary całopalne z polaków itd. no i szczegolne obecne zainteresowanie Polską jak i calą Europą Środkową….bo to była starożytna ziemia obiecana.

  • Tak jak piszesz wcześniej, wszystko należy brać na chłopski rozum,nasze wyczucie moralności,opinie,czy ocene.Jeśli będziemy myśleć wbrew temu twierdzeniu,staniemy się narzędziem w rekach tzw.specjalistów którzy powiedzą ze zbrodnia i gwałt nie jest zbrodnią bo jest usprawiedliwiona przez Boga.Jest to schemat, narzędzie którym posługuje się diabeł do otumaniania narodów i kierowania ich ku wyzyskowi ,niewolnictwu,przemocy,gwałcie w imie słusznej sprawy.
   Tora wymaga analizy jako propaganda diabła i szatanistycznych praw obowiazujaceych w dzisiejszym świecie.Jest to prawo dzisiejszego zdegenerowanego świata i jego ducha od którego odżegnywał się Chrystus.Sam mówił ze uczą nakazów ludzkich.Objawienia nazywa judaizm synagogą szatana.Więc jej nauki 5 ksiąg mojrzeszowych do których oficjalnie się przyznaje jest odzwierciedleniem myśli diabła.Jest to jedno z większych oszustw wielkiej nierządnicy propagowanemu poprzez bestie,pełna bluźnierstw.
   Jezus jako syn prawdziwego Boga przyszedł między innymi pokazać swoja postawa i naukami prawdziwego Ojca i prawdziwe prawo.Trzeba odrzucić co najmniej piecoksiag starego testamentu jako słowo Boże.Innaczej nie można pogodzić Jego osoby i postepowania zgodnego z autentycznym zamysłem boga żadna miarą.
   Gdy stanie się to jasne(tak jak dla mnie)wówczas ewangelie nabierają głębokiego sensu ,a nie powiedział bo powiedział,Każde słowo i nauka zaczyna mieć znaczenie,nawet listy Pawła.Ale jest to materiał na ksiązke,czy serie artykułów także trudno opisać wszystko w jednej odpowiedzi.
   Dla chętnych lubiących myśleć biblijnie mam zagadke:Dlaczego Chrystus nie miał człowieczego ojca,chociaż jego matka była z krwi i kosci?Co niesie z sobą doktryna o niepokalanym poczęciu,a jakie konsekwencje przyniósłby jej brak?

 9. a to z dedykacją dla wszystkich którzy chcą mieć zdrowe zabki:) czyli kurkuma i żywokost (od żywi kości:)) i specjalne podziękowania dla czarodziejki Marii Bukardi https://www.youtube.com/watch?v=sH6hhDVxtAs
  p.s. mnie to zawsze dziwiło dlaczego w biblii nie ma nic o ziołach, to poganie uczą o ich właściwościach, a nie chrześcijanie…? a chrześcijanie tylko korzystają z porad pogan

 10. Kolejny morderczy argument na istnienie zydowskiej Wielkiej nierzadnicy/Iluminaci i zydowskiej politycznej Bestii /masoneria , nadmienie ze jedni i drudzy stanowią okreslenie „judeo-satanisci”

  KTO PALIŁ POLAKÓW NA STOSACH CAŁOPALNYCH W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ ?

  cały artykuł;
  https://rafzen.wordpress.com/2015/07/15/kto-palil-polakow-na-stosach-calopalnych-w-czasie-ii-wojny-swiatowej/

  https://rafzen.files.wordpress.com/2015/07/stos-ofiarny-i-001.jpg


  to nie widelec panie Gawroński , to …….Tryzub

  https://rafzen.files.wordpress.com/2015/07/cac582opalenie-w-izraelu.jpg?w=620&h=419

  A teraz ciekawostka : oficjalnie się tłumaczy to na „prawy sektor” i ma sie w pierwszej kolejności
  kojarzyć z kierunkiem , guzik prawda .

  Dokładnie to oznacza : czysty moralnie, niosący sprawiedliwość obszar/teren/miejsce.

  No powiem wam takiego tłumaczenia to nikt oficjalnie nie poda. Bo to jawne bluznierstwo.!

  To nikt inny tylko kontynuator …..UPA

  na tym polegała ich sprawiedliwość :

  artykuł : http://www.zbrodniawolynska.pl/historia


  http://niepoprawni.pl/blog/485/ludobojstwo-zapomniane


  artykuł : http://kresy24.pl/24009/9-lutego-w-historii-kresow/

  W kwestii tłumaczenia połapalem sie jak wklejałem grafikę, może w innym przypadku bym tego nie zauważył.

  tu grafik full;
  https://www.google.pl/search?q=Tryzub&espv=2&biw=1280&bih=699&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCoQsARqFQoTCJzyko6k4sYCFQjrFAod4a8ApA#imgrc=v4lbNy-zO6zxoM%3A

  https://www.google.pl/search?q=UPA&espv=2&biw=1280&bih=699&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIj4nMqqfixgIVSdYUCh0VBA0_&dpr=1#

 11. Ktoś tutaj dochodzi do ciekawych wniosków, które w pełni potwierdzają to co piszemy na temat dobrego i zlego gliny, czyli ‚dobrych’ i ‚złych’ Zydow. Przeczytać koniecznie.

  http://12345-abcde.neon24.pl/post/122872,mit-chazarii

  „Od pewnego czasu propaguje się że za wynaturzeniami żydostwa stoją tylko i wyłącznie potomkowie Chazarów. Zaś ci potomkowie Izraela, którzy rozproszyli się po II w n.e. po narodach basenu Morza Śródziemnego, to niewinni niczemu wyznawcy zdrowego Judaizmu. Śmiem twierdzić, że jak zwykle czyni się sztuczne zamieszanie, po to tylko aby ukryć w nim istotę problemu. Nie wiem jakimi drogami i jakim cudem półkoczownicy z nad morza Czarnego w przeciągu kilkuset lat mogli osiągnąć taką akumulację kapitału, aby stać się bankierami królów i książąt w Europie, skoro ich współwyznawcy z nad Jordanu, doskonalili się w tej materii od kilkudziesięciu wieków, będąc osiedlonym już na terenach przyszłej Europy i nic by nie wskórali? Podejrzewam, że wzięto biednych hasydów z ukraińskich stepów (notabene wcześniej spalonych w krematoriach hitlerowskich) na celownik opinii publicznej aby skierować uwagę na kogoś innego. Wszystko po to aby współczesny Izrael pozbył się odium egzekutora świata.

  • Ja tylko przypomnę, że cos takiego jak Chazaria , historycy a dokładnie Herbert Ilig z Niemiec , badając dokumenty, jedyne co mógł stwierdzic to tylko przypuszczenie że istniała w IX wieku i to na krótko . Co do „nawrócenia” na Judaizm to na to nie ma jakichkolwiek dowodów. Tu odsyłam do filmu o Nowej Chronologii cz.2/4 Dlatego żydowska WN i polityczna żydowska Bestia zrobiły mit Chazarii , by wylansować medialnie „złego glinę” i propagandowo odsunąć od WN i Bestii odpowiedzialność za zbodnie ludobójstwa.

 12. Trzeba panu Gawrońskiemu gorąco podziękować , ze wyciągnął temat całopaleń polaków przez żydów/judeo-satanistów., ponieważ jest to morderczy argument, który w sposób spektakularny potwierdza wszystko co tu piszemy o żydach , biblii, historii ich pochodzenia , a przede wszystkim o starożytnych polakach jako narodzie wybranym , naszej historii sięgającej Noego,. To nasi praojcowie nie budowali wieży Babel, dlatego język polski jest językiem nie zmienionym w czasie wielkiego pomieszania języków a obecnie uchodzi nawet oficjalnie za najtrudniejszy język świata. Języki słowiańskie sa dialektami języka polskiego.

  Ramowo wygląda to tak;

  https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/03/12/niepismienni-slowianie/comment-page-1/#comment-5185

  a teraz ramowo o żydach :

  1. potomkowie buntowników Nemroda, z lokalizacją Mezopotamia a dokładnie Babilon ( stąd nazwa WN / Babilon Wielki)

  2.religia Judaizmu to zlepek rożnych religii ….Babilonu.

  3. zasady tej religii są szczegółowo opisane w ….Talmudzie , jakim ? Babilońskim

  4.Stary Testament służy jako sposób na legalizację swojej blefowej ich historii.

  5.ST został przerobiony z wed staropolskich , które dotarły do Babilonu wraz z jeńcami-polakami , którzy pochodzili z Jorosza nad Bosforem i zachodniej Turcji. Tak wpadły w ręce Babilończyków ,/znanych pod nazwą żydów

  6. Język tych wed to język staropolski , a napisane zostały pismem runicznym -staropolskim, (polskie runy przemówiły),

  7.Wedy staropolskie zostały przerobione przez żydów tak, aby zawierały już aramejskie nazwy kojarzące czytelnika z obecnym państwem Izrael i tymi terenami.

  8. Żydowska przeróbka wed zawarła się w słynnym „tłumaczeniu” na grekę pod nazwą Septuaginta.

  9.Językiem żydów jest język Babilonu , zwany jako aramejski, obecny język w Izraelu tzw „hebrajski” to kolejny jego dialekt,

  10. Nazwa język hebrajski jest celowym picem , by ukryć fakt pochodzenia ich języka jako Babilońskiego.

  11.Pismo tzw. „hebrajskie” , to nic innego jak znaki aramejskie , pochodzące z Babilonu.

  12. Drugą przeróbką legalizacyjna żydów jest tłumaczenie wed staropolskich na …aramejski , tu zostało to zawarte w kodeksie leningradzkim ( tzw. teksty masoreckie) i znaleziskach Qumran ( o ile są one prawdziwe a nie podrzucone).

  13. Żydzi z Babilonu ruszyli na podbój świata z …Talmudem Babilońskim w ręce.

  14. Ich sukces w zdobywaniu wladzy zawdzięczają dokładnemu stosowaniu się do zasad Talmudu – dla przykładu: wojny światowe i ofiara całopalna z polaków dla diabła.

  15. Bogiem żydów jest sam diabeł a oni są jego fizycznymi dziećmi Jana 8:44

  16.Żydzi posiadają specyficzny gen , zwany genem diabła , co charakteryzuje się określonymi negatywnymi cechami i zdolnością wręcz automatyczną do ich zastosowania – mordy rytualne na polakach np. , ludobójstwo po objęciu władzy przez bolszewików w Rosji, Wielki głód na Ukrainie i tym podobne .

  17. Posiadają tzw. tło energetyczne , odmienne od Słowian , które czyni je narodowością pasożytniczą wśród danej społeczności , gdzie nie są w stanie nic wytworzyć , mogą co najwyżej być handlarzami , politykami , bankierami ,prawnikami i korzystać z pracy innych, co w połączeniu z zasadami Talmudu , daje przewagę nad innymi narodowościami.

  18.W celu dezinformacji narodów świata , aby ukryć zbrodniczo-pasożytniczy-zakłamany charakter narodowości wymyślono mit Chazarii i stworzono „złego żyda” , czyli Chazarów i „dobrego żyda” tzw. hebrajczyków/starozakonnych/ortodoksów itp. , w ten sposób zastosowano filmowy chwyt „dobry glina i zły glina ” znany z ….Holywood (zaczarowana różczka , święta laska Druidów)

  19. Propaganda żydowska na całym świecie , który przecież jest …żydowski, lansuje Watykan jako Babilon Wielki , aby ukryć prawdziwą tożsamość Babilonu Wielkiego/WN z księgi objawienia . Watykan to niczym innym nie jest jak produktem żydowskiej WN/Babilonu Wielkiego i żydowskiej Bestii , czyli masonerii:

  artykuł dla przypomnienia :
  https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/05/31/jak-zydzi-zrobili-z-watykanu-babilon-wielki/

  https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2015/04/wielka_nierzadnica-1.jpg?w=1200&h=&crop=1

  To tyle w skrócie : jak cos mi sie przypomni to w kolejnym komentarzu dopiszę 🙂

  Nie sztuka kogoś demaskować i krytykować ale trzeba podać wyjście :

  Jak wynika z Objawienia będzie na ziemi okres dwuwładzy , kiedy będzie władza Nowego Jorosza , ona zejdzie z nieba przy spektakularnych zjawiskach na niebie, gdzie nikt nie będzie miał wątpliwości gdzie żyjemy i jednocześnie władza „menorystyczna” , czyli żydowskiej politycznej Bestii.

  Wcześniej zanim zejdzie Nowy Jorosz na ziemię to żydowska polityczna Bestia zlikwiduje WN/Babilon Wielki, jej władzę na całym świecie utrzymywaną dzięki bankom i wtedy system finansowy runie .

  Ludzie wtedy będą mieli okazję dokonać wyboru jaka władzę wybrać a pod kuratelą władzy Nowego Jorosza nie bedzie juz żadnych producentów kłamstw i lubujących sie w nich . Objawienie 22;15 , 21:8

  Mimo tak spektakularnych wydarzeń , nastąpi atak zwolenników żydowskiej politycznej Bestii na władzę Nowego Jorosza i oni zostaną w czasie ataku na NJ, spaleni .

  Reszta zwolenników żydowskiej Bestii , będzie wybita na wszelkie sposoby opisane w objawieniu , a utylizacją trupów zajmą się ptaki padlinożerne. 🙂

  Wtedy będzie wreszcie spokój. 🙂

  Ten temat bedzie dokładniej rozpracowywany.

  • Twoja wypowiedż jest tak dosadna,że aby to dotarło do ludzi to posłużę się często cytowanym stwierdzeniem:
   „Są dwie opcje,obie są przerażające, albo jest Bóg ,albo go nie ma”

   Manifest komunistyczny ( filozofie -izmów)opcjonuje za ‚nie’ ,odrzucając wersje samostanowienia o sobie w zamian za socjalizm,więc biada tym ,którzy się temu poddadzą,gdyż pogrążą się w utopii ustrojowej,która z powodów swej niedoskonałości ,a i legalizacji ustawodawczej bezprawności zniszczy jednostkę osobową w człowieku poddając ją pod decydenturę rządzących w aparacie bestii polityczno-handlowej,która jest określana na zasadzie praca-zarobek=życie.
   Jeśli zaś przyjmiemy ,że Bóg jest i jest właśnie prawem naturalnym w całej kreacji stworzenia,to stojąc przed tą świadomością,że manipulujemy Jego prawem dla własnych korzyści ,odbierając Mu to co jest Jego atrybutem,stajemy się przestępcami wystającymi przeciwko porządkowi jaki ustanowił na początku ,dla naszego dobra.
   Komu zatem się sprzeciw postawimy,mając na uwadze życie z zarobku,albo życie w prawdzie ?
   To co stanowi nas wolnymi ,to prawo do wyboru,możemy wybrać,albo żyć dla Państwa i jego praw,albo żyć dla praw wynikających z natury.
   Tu także jest forma konsekwencji wyboru wzięta pod uwagę,bo jedni giną z rąk drugich;ci co się nie dostosuja zginą na własne życzenie w swoim rozumowaniu.
   Tylko że jest szkopuł,kto ustanowił absolutne prawa jest silniejszy;człowiek jest mocny tylko w gębie ,może coś zautoryzować,ale na mocy nie swojej,lecz zaobserwowanego zjawiska (np.fizycznego) A właśnie na tym sposobie autoryzacji panuje społeczne prawo sądownicze,które określa warunki bytu w socjaliźmie i kulturze grupowej(komuny) jednostek ludzkich.
   Ludzkie prawa są żenadą i pluciem Bogu w twarz,Bóg się nie podpisuje pod naszymi prawami,jak wielu myśli,On ma swoje,które olewamy ,a są to np. prawa ruchu cząsteczek,reakcji chemicznych,fizycznych zależności ,potem czucie,myślenie,elektryczność itd. i można wymieniać mnóstwo zleżności fizycznych,chemicznych,strukturalnych,warunkowych ,że głowa mała.To są prawa naturalne,dzięki którym możemy żyć,dzieki którym powstały rośliny na pożywienie,które chcemy zmieniac strukturalnie i biologicznie,tak jakbyśmy mieli ostatnie zdanie co do kształtu rzeczywistości.
   Oczywiście mamy wybór.
   Możemy wybrać swoją rzeczywistość w swoim świecie,albo pozostać i dążyc do archaicznej czystej jej postaci.
   Bestia i jej pobratymcy to jest apogeum absurdu na ziemi.Taki twór z racji swego nielogicznego stanu duchowego nie ma prawa bytu.

   • Istotnie , teraz panuje prawo talmudyczne ,żydowskiej Bestii. Ale ten przykład co podałeś jest ekstra :

    „Są dwie opcje,obie są przerażające, albo jest Bóg ,albo go nie ma”

    Tu klasyczny wieloletni jeden tylko przykład zastosowania zasad Talmudu w Sądownictwie PL.

 13. https://www.youtube.com/watch?v=5txVmS3eyvQ Zychowicz o rzezi na Wołyniu i AK : Armia Krajowa nie pomogła mordowanym Polakom na Wołyniu przez ukraińskich bandytów. Piotr Zychowicz autor książki Obłęd 44. autor w książce rozlicza się z powstaniem warszawskim, wołyniem i nakazem ujawniania się dla żołnierzy wydanym przez dowództwo AK, których po ujawnieniu likwidowali sowieci

  • Możesz mi odpowiedzieć na pytanie , dlaczego wklejasz materiały nie związane z tematem składania ofiar z polaków dla diabła , ktore jest produktem działalnosci i współpracy żydowskiego WN/Babilonu Wielkiego i żydowskiej politycznej Bestii ?

   ofiara seryjnego wielopokoleniowego ludobójcy :   Coś od 1943 roku się zmieniło?

   artykuł :
   https://rafzen.wordpress.com/2015/07/19/wyswiecanie-ludobojcow-i-pedalow-nowa-doktryna-watykanu/

   • Mariuszu wydaje mi się, że to jednak jest związane z tematem, bo te wszystkie zbrodnie są często robione rękami słowian. często wystarczy słowianom dać znak a zachowują się jak pies pawłowa. my często wcale nie jesteśmy lepsi od żydów. gdyby niektórzy słowianie urodzili się w rodzinach żydowskich, to wydaje mi się, że wcale nie byliby lepsi np jak przez wieki traktowano chłopów pańszczyźnianych?
    mordy na polakach były okrutne, ale już ci sami polacy nie zauważają mordów na serbach, a jeszcze nie daj boże osądzić o te zbrodnie chrześcijański watykan.
    film ten umieściłam, bo Twoj blog ma wiele wyświetleń, a tak ważna książka rozliczająca się z historią nie może być przemilczana. a zresztą powiedz mi w którym temacie miałam to umieścić???
    jeżeli słowianie nie chcą widzieć zbrodni watykanu, to w czy są lepsi od żydów. jeśli nie chcą widzieć , to znaczy, że przyzwalają, a jak przyzwalają to współuczestniczą, inaczej się tego nie da nazwać

   • no i widzę, że wszystkim się narażam, ostatnio Brain mnie wyrzucił, bo śmiałam poddać w wątpliwość obrzezanie dziecka, które jest za małe , aby się sprzeciwić https://theredbrainbreakerkstian.wordpress.com/2015/05/25/jezus-3000-lat-przed-chrystusem-str-55-59-chrzest/comment-page-1/#comment-1333
    obawiam, się Mariuszu, że Ty też zaraz mnie wyrzucisz 😀

   • 🙂 , „spokojna twoja rozczochrana” 🙂 , ciekawe dlaczego miałbym cie wyrzucić ?, poczekamy z odpowiedzią , może ktoś się jeszcze odezwie.

    Jak widać temat jest rozwojowy.

    p.s.

    Co do Braina , tym obrzezaniem, realnie ku czci Kronosa Fenicjan , wypatrosiłaś jego pro-żydowską propagandę , jak rybę 🙂 , piąteczka 🙂 . Przy okazji tym obrzezaniem utopiłaś tzw. „żydowskie okulary” , czyli Stary Testament, czyli dałaś kolejny dowód , że ST jest mieszaniną prawdy i kłamstwa i do niego nalezy podchodzić z zaaawansowaną ostrożnością. I nie wierzyć na słowo bo jakiś żyd coś napisął albo powiedział. Diabelskie pochodzenie obrzezania po raz kolejny wywala w kosmos , cała idee legalizacji ich „starotestamentowej” historii i ….kultury. A co my tu od dawna piszemy jak nie to?

   • a zresztą ja mam na to swoją teorię: skoro Słowianie dali sie tak łatwo ogłupić krk, to znaczy , że wcześniej też byli głupi. gdyby ich wcześniejsza religia dała im siłę i mądrość, to by tak łatwo nie ulegli krk. to samo dotyczy indian, którzy również łatwo dali się ogłupić nowej religii, tak jakby ich starzy bogowie ich nie bronili, albo należeli do tej samej szajki co chrześcijańscy i biblijni bogowie… takie moje gdybanie 😕

   • Mariuszu w pełni się z Tobą zgadzam, że do biblii należy podchodzić z wielką ostrożnością, jak do wszystkiego 🙂 a co do Breina, to ja naprawdę nie chciałam go zaatakować, bo cenię jego pracę i tak naprawdę to nie wiem jakie obrzezanie ma wady, a jakie zalety??? wkurzyło mnie tylko to , że chce obrzezać małe dziecko, które nie może powiedzieć NIE !!! on sam jest dorosły i chce to zrobić z własnej woli, a małe dzieci sa do tego przymuszane, a to może źle wpływać na ich emocje i psychikę.
    no właśnie i dotykamy psychologii, wydaje mi się ze żydzi częściowo są przymuszani żeby nienawidzieć gojów już od samego dziecinstwa, wg przysłowia „jak weszłeś między wrony musisz krakać jak i one” 🙂

  • „Mariuszu wydaje mi się, że to jednak jest związane z tematem, bo te wszystkie zbrodnie są często robione rękami słowian. często wystarczy słowianom dać znak a zachowują się jak pies pawłowa. my często wcale nie jesteśmy lepsi od żydów. gdyby niektórzy słowianie urodzili się w rodzinach żydowskich, to wydaje mi się, że wcale nie byliby lepsi np jak przez wieki traktowano chłopów pańszczyźnianych?”

   Zastanawiasz się zapewne dlaczego dowódcy AK wysłali na pewną śmierć setki tysięcy ludzi ?
   To proste, oni byli genetycznym szambem, a nie Słowianami. To agenci żydowscy, którzy przeniknęli do najwyższych struktur AK i wydali taki rozkaz. Słowianin Słowianina nie wydałby na pewną śmierć. Żyd Słowianina jak najbardziej. Żydzi to nawet swoich poświęcają jeśli ma to przynieść im jakąś korzyść.

   • Ka rolu ja patrzę na relacje międzyludzkie z perspektywy prostego człowieka. częst jest tak, że w pracy czy szkole jedni gnoją drugich , którzy nie potrafią się sprzeciwić, są słabsi i tam nie ma relacji żyd polak, bo pewnie w w nizinach społecznych są sami polacy, tylko słaby – silny
    a lekarz psychiatra, który przypisuje ludziom trucizny dla kasy i żeby utrzymać rodzinę, to tak naprawdę niczym się nie rózni od platnego mordercy, czy żyda
    a rolnik który randapem obsypuje swoje pole robi to dla kasy i nawet nie zastanowi się że jest słowianinem i truje drugiego słowianina, często ma dziecko i truje własne dziecko.
    mój ojciec nie lubił żydów, ale sam dla własnej rodziny był totalnym żydziskiem.
    Ty czy Mariusz jesteście ludźmi świadomymi, ale weź to powiedz, co tu się pisze przeciętnemu słowianinowi, a puknie się w głowę i stwierdzi, że to są brednie.
    może masz rację z tymi dowódcami ak, a może nie, bez dowodów to jest gdybanie, najgorsze jest to że my bezrefleksyjnie dajemy się manipulować takim dowódcom, no bo przecież zawsze istnieje taka możliwość, że dowódca się sqrwi, tak jak lekarz, czy rolnik.
    przepraszam za mój haotyczny styl pisania, mam nadzieję, że przekaz jest zrozumiały 🙂
    a co do żydów, to gdzieś czytałam, że jak żydzi chcieli przepchnąć jakąś ustawę, to kazali gminie żydowskiej zapłacić łapówkę jakiemuś polskiemu magnatowi,
    jak taka gmina żydowska nie chciała zapłacic to miała przechlapane ze strony innych żydów, no bo sądownictwo było w żydowskich rękach.
    nasuwa mi się taki wniosek, że żydzi byli skazani na żydów, bo polacy by im nawet nie mogli pomóc, a ten paradoks się dział na ziemiach polskich

   • ” bez dowodów to jest gdybanie,” No niestety tu dowodów jest ogrom i nie tylko w tym wpisie. Nawet dowody na inwigilację Komendy Głównej AK przez żydowskie NKWD podał sam Zachowicz 🙂 . Ale dla przypomnienia :
    Jak rozpoznac żyda :
    http://wolna-polska.pl/poznaj-zyda

    Pamelo , ja za troche ci na wszystko odpowiem 🙂 masz to jak w banku 🙂

   • znam tą tematykę i wiem, że jest dużo żydów w elicie, ciekawie ilu było w dowództwie AK,? ale to nie znaczy że grzeszki słowian należy traktować bardziej pobłazliwie, a znajdzie się ich trochę 😀
    i nie bez znaczenia jest presja rodziny środowiska w której człowiek dorastał,
    ja wiem po sobie , że w mojej rodzinie źle jest widziane mieć własne zdanie i potrzebowałam wielu lat zeby się wyzwolić z tych durnowatych stereotypów i przesądów. to nie jest łatwy proces

   • Taka jest charakterystyka władzy.Dla zrozumienia polecam chociażby to:Alan Bullok;Hitler studium tyranii.Mówi się że historia lubi się powtarzać.Twierdze że powtarza się zawsze.

  • Pamelo , tu jest czesciowa odpowiedz na ten film i temat ktory poruszyłaś , a mianowicie „rozliczenie historii”

   W temacie składania ofiary całopalnej przez judeosatanistów z żydowskiej politycznej Bestii mamy moim zdaniem artykuł , który jest kropką nad „i” a najważniejsze z tego zdanie :

   Co więcej judeo-sataniści z Rosji w kolaboracji z judeo-satanistami z Niemiec byli de facto zobligowani Talmudem aby złożyć ofiarę w tym przypadku złożoną z tysięcy Polaków w dziewięć menorowych dni po ich Manifeście PKWN, tak aby ołtarz palił się cały miesiąc, a ich władza nabrała mocy szatana.

   jest tu zdaniem kluczowym, ktore odpowiada na kwestię rozliczenia historii.

   https://rafzen.wordpress.com/2015/08/04/centralny-oltarz-calopalny-z-polakow-znajdowal-sie-w-al-ujzadowskich-1-3-w-warszawie/#comment-5589

   Pamelo , ten film , ktory zapodałaś , to kolejny judeosatanistyczny projekt dezinformacyjny i socjotechniczny , mający na celu udowadnianie że polacy to durnie – świetny sposób na pozbawianie ducha i stworzenie wrzarzenia beznadziejnosci walki z judeosatanistycznym okupantem PL , ale wypowiem się jeszcze na temat tego filmu, ponieważ to nie koniec odpowiedzi

   Na razie zrobilem odpowiedni komentarz pod artykułem Pana Gawrońskiego.

   • Znalazłem zdjęcia zrobione przypadkowo i jesli sie nie mylę po lewej stronie bliżej fotografa znajdował się ten centralny ołtarz całopalny na ktorym w ofierze skladano polaków w czasie powstania Warszawskiego.

    http://fotopolska.eu/foto/324/324869.jpg

    cytuję dodatkowo komentarz Pana Gawrońskiego z jego bloga na ten temat i dotyczacego tego szczegółu.

    Prawda Nas wyzwoli. Niejaki Geibel przesłuchiwany po wojnie przez polskiego sędziego zeznał, że już wieczorem 1 sierpnia 1944 Reichsführer-SS Heinrich Himmler polecił mu telefonicznie: „niech pan spali dziesiątki tysięcy Polaków” to jednoznacznie wskazuje, iż judeo-satanisci z Niemiec i Rosji mieli swój plan od samego początku. Zwyczajowo w takich sytuacjach jak wybuch zbrojnej « rebelii » zbierają się decydenci i kierują działaniami zbrojnymi. W tym przypadku wszystko zostało wcześniej ustalone przez zainteresowane strony i ich kolaboracja polegała na tym że wiedzieli iż powstanie musi upaść aby oni mogli złożyć tysiace Polaków w ofierze !
    Powstanie Warszawskie to było zaplanowane składanie Polaków na stosach całopalnych w wielkich ilościach.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Gmach_Kancelarii_Prezesa_Rady_Ministr%C3%B3w
    Tu powyzej jeszcze pisze w tej wiki , że palono polaków w kotłowni tegoż budynku. Przynajmniej do takiego detalu sie wiki przyznała . Ale nawet ten zapis może zniknąć.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Egzekucje_w_%E2%80%9Edzielnicy_policyjnej%E2%80%9D_w_Warszawie_%281944%29
    Répondre ↓

   • Mariuszu skoro ten film to dezinformacja , to powiedz mi dlaczego nikt o nim nie mówi i jest zaciekle atakowany???
    ja kiedyś nie znając dokładnie historii sama się zastanawiałam, czemu dowództwo AK każe się rzołnierzom ujawniać, pomimo tego, że stale ich zgarniano???
    to samo się tyczy mordów ukraińskich, gdyby posłać tam żołnierzy, to nie byłoby takich upiornych scen.
    masz rację, ze maczali w tym palce żydzi + krk

 14. Temat naprawdę mocny i wręcz… zabójczy.

  Nie zgadzam się z tematem Polacy=Naród Wybrany, co nie zmienia faktu, że dla mnie jako normalnego człowieka zbrodnie synagogi Szatana były i zawsze będą nie do przyjęcia. Całopalenia z ludzi są kolejnym dowodem ich nienawiści do Boga i wielbienia Talmudu zamiast poszłuszeństwa prawdzie zawartej Biblii.

  • Sama ideologia narodu wybranego,jest niebezpieczna,niewłaściwa i szatańska.Pokazał to Hitler.Jego poczynania były iście starotestamentowe.5 Mojrzeszowa 20:10-15″Jeśli podejdziesz pod miasto,by z nim prowadzić wojne{najpierw} ofiarujesz mu pokój,a gdy ono odpowie ci pokojowo i bramy ci otworzy,niech cały lud, który się w nim znajduje, zejdzie do rzędu robotników,pracujących przymusowo,i będą ci służyli.”Tak było w przypadku postępowań Hitlera włącznie z aneksja Czech.Dopiero od Polski zaczęła go obowiązywać dalsza część.”Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować,będziesz je oblegał.Skoro pan Bóg TWÓJ wyda ci je w ręce-wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza.Tylko kobiety dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów,których ci wydał Pan, Bóg TWÓJ(nie wszystkich-mój dopisek)”Jednak owe prawo dotyczyło narodów które nie były objęte klątwą,czyli niewinne.”Tak postąpisz z wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi,nie będącymi własnoscią pobliskich narodów.
   Co do żydów,Adolf zastosował inne prawo,jako narodu wykletego:5 Mojrzeszowa 7:1,2″Gdy Pan, Bóg TWÓJ, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz , aby je posiąść , usunie liczne narody przed tobą:Chittytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów; siedem(??) narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie.Pan Bóg TWÓJ odda je tobie, a ty je wytępisz,obłozysz je klątwą,nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości.”
   Nastepne zapatrywanie na przeznaczenie niearyjskich narodów,niższego rozwoju,gojów występuje już w przytaczanej 5 Mojrz.20:11, także 5 Mojrz.6:10,11″Gdy Pan Bóg twój,wprowadzi cie do ziemi, o której poprzysiągł przodkom twoim:Abrachamowi,Izaakowi i Jakubowi,że da tobie miasta wielkie i bogate,których nie budowałeś,domy pełne wszelkich dóbr,których nie zbierałeś, wykopane studnie, których nie kopałes,winnice i gaje oliwne , których nie sadziłes,kiedy będziesz jadł i nasycisz się,”Typowe pasożytnictwo i zbrodnia mające żródło w biblii,NIE TALMUDZIE.Można dodac jako ideologie Hitlerowską(deportaże do niewolniczej pracy w głąb rzeszy niemieckiej i resocjalizacja inaczej myślących czyli innych) ten przykład:Kapłańska 6:44-46″Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic(chyba do gwałtu-mój przypis) ,to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was.Będziecie także kupowali dzieci przybyszów osiadłych wśród was,przybyszów i potomków ich ,urodzonych w waszym kraju(cóz za niegodziwość-mój przypis).Ci będą waszą własnoscią.Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom,aby ich posiadali na własność ,NA ZAWSZE(wieczni niewolnicy-mój przypis).Będziecie ich używać za niewolników.Ale z braćmi izraelitami nie będziecie się obchodzić srogo.”Niearyjskie rasy,nie miały szans ani miłosierdzia Bozego.
   Analogie są uderzające.Hitler jako mesjasz,czy bardziej Mojrzesz narodu niemieckiego przejawiał prawdziwego ducha biblii.Na uwagę zasługuje również historia żydów i Niemców.Oba wyzwoliły się z niewoli.Traktakt Wersalski i niewola egipska,Oba wyznawały tą samą ideologie,rasizmu , praw gwałtu i dyskryminacji.Oba były rozbite i zniszczone i oba są finansowo dziś dominujące.Żydzi poprzez manipulacje bankowe a Niemcy gospodarczo i politycznie.Mozna wręcz odnieść wrażenie że historia znowu się powtórzyła i Bóg Jahwe wybrał sobie Niemcy zamiast dawnego Izraela.Nasuwa się pytanie.Kim jest Jahwe.Czy na prawdę jest bogiem wszystkich i stwórcą?I co ma wspólnego Jezus z starym testamentem i jakiego Boga przedstawiał swoim życiem?I czy rzeczywiście można uznać istnienie Chrystusa w świetle tego o czym się czyta w torze?Szkoda by było aby również on okazał się mistyfikacja.

  • W wypadku ofiar z ludzi odpowiednim wersetem wydaje się Rzymian 8:36.”Z powodu ciebie co dzień nas zabijają,uważają nas za owce ofiarne.” Trudno mi zaakceptować judeosatanistów jako by żydzi działali na polecenie Hitlera.Hitler nienawidził żydów i ich zabijał.Jednak biorąc pod uwagę praktykowanie okultyzmu przez jego najbliższe otoczenie można twierdzić iż osóby związane z władzą znajdowały się, i były pod kierownictwem i wpływem nieznanych bogów.Zachowanie się Hitlera uważam za postawę prawie starotestamentową,co wskazuje na przyjecie przez niego,,zasad i wrtosci boga opisanego w piecioksiagu. Ma on dużo wspólnego z bogiem wyznawanym przez niemieckich okultystów i cała ówczesną władzą.Przypadek składania całopalnych ofiar z ludzi przytoczony przez Pawła jest następnym ogniwem podobieństwa z czego może się rodzić podejrzenie że bóg wg.tory i bóg lub bogowie Hitlera to ta sama osoba.

 15. Proste pytanie , czy diabeł potrafi płakać ? Czy jego nasienie potrafi , a znam takich,i prosta odpowiedź .NIE! Będą krajac na kawałki i nic! I to są ludzie?

  • Czy ktoś z Was zastanawiał się czasami nad dziwnym i niezrozumiałym zachowaniem Judasza?Chrystus mówi do niego :idż czyń co masz czynić,a om wychodzi go sprzedać.Póżniej zdradza go pocałunkiem,tak jakby nie mógł po prostu go wskazać,a potem po śmierci Jezusa idzie i się wiesza.Dlaczego?Oczywiscie biblia nazywa go synem zatracenia,lepiej żeby się nie narodził i wszystko co najgorsze to Judasz.Jak to wszystko rozumieć?Kluczem do zrozumienia jego postepowania (Judasza) jest zrozumienie jak on wyobrazał sobie Mesjasza.Wyobrazał Go sobie jako króla Izraela.Mesjasza wg.tory i ksiąg starego testamentu.Mozemy pokusić się o stwierdzenie ze Judasz wierzył w Jezusa ze jest obiecanym pomazańcem.Miał na to wiele dowodów.Jako jego uczeń był świadkiem wszystkiego co uczynił .Jego mocy.Ludzie spodziewali się ze Chrystus zostanie królem i nie rozumiejąc jego przesłania czekali z niecierpliwoscia aż siegnie po władze.Judasz należał do tych ludzi.Kiedy wjechał do Jeruzalem na oślicy jako król,ludzie myśleli ze już to się dzieje,to dlatego uczeni w pismie podsycając nacjonalistyczne nastroje pytali się Jezusa czy należy płacić podatki.Unikajac jednak konfrontacji z władzą Syn Bozy odpowiedział słynne;co boze ,Bogu a co cezara cezarowi.Póżniej gdy Jezus mówi idż i czyń co masz czynić Judasz uznaje ze właśnie nadszedł ten czas,dlatego idzie.Stawiajac Chrystusa w konfrontacji z władzą wydawało mu się ze wymusi na nim okazanie swojej mocy i spowoduje ze wreszcie Mesjasz zacznie rządzić.Lecz się pomylił.Wówczas zrozumiałe staje się dlaczego zdradza go POCAŁUNKIEM.Po prostu uznaje go za swojego pana w swoim rozumieniu.Lecz potem gdy jednak Chrystus umiera,nie może poradzić sobie z wyrzutami sumienia i się wiesza.

   Kosciół unika dyskusji na ten temat i wyjasnień.Dlaczego?Bo ta historia przeczy temu ze prawo mojrzeszowe i stary testament jest źródłem prawdy.Sam Chrystus mówi ze jego słowo sadzi.Mówi ze gdyby go nie słyszeli to nie mieli by grzechu a tak to nie maja usprawiedliwienia.Jak to?To znaczy ze prawo nie mówi o grzechu?Mówi również.Wasi synowie będą waszymi sędziami.Nie uczeni w pismie,którzy znaja tore?Paweł to rozumie bo zna pisma.Jest byłym faryzeuszem dlatego dochodzi do wniosku i ujmuje to łagodnie mówiąc ze Chrystus jest końcem prawa zamiast zrazac do siebie wiernych mówiąc ze po prostu prawo jest do bani.

   Przykład Judasza pokazuje wpływ szkodliwej ideologii na zycie ludzi.Wg.mnie to ideologia jest opisana w objawieniu jako pijaństwo WN wskutek którego całe narody chodzą pijane.

   • Co do Sikorskiego aż prosi się aby użyc słów członka sanchedrynu których użył ich w niby procesie Jezusa.Lepiej aby zginął jeden człowiek za naród niż cały miałby zginać.Sikorski domagając się rozliczeń i jako premier rządu polskiego stanowił siłe oporu wobec Stalina,byłby zarzewiem walki Polaków o niepodległa Polskę.Więc wg.nich musiał zginąć,tak jak Chrystus musiał bo stanowił przeszkodę dla tych którzy inaczej widzieli rolę narodu żydowskiego.

 16. „3: 9 Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem”

  ‚żli’ Żydzi podają się za ‚dobrych’ Żydów ? Czy Żydzi udają Żydów czy może zupełnie inną nację ? Żyd to Żyd, czy ‚ortodoksa’ czy ‚syjonista’, wszyscy mają wspólną religię i…pochodzenie, od Słowian.
  Zatem jeżeli Żydzi za kogoś się podają to oczywiście podają się za Słowian. Zatem Ci, którzy podają się za Słowian a nimi nie są 🙂 No chyba, że ktoś zacznie udowadniać że Słowianie to Żydzi ?
  W Polsce cały rząd jest żydowski i prożydowski. a podają się za …polaków .

  Tchórze nawet zmieniają nazwiska, na jakie ? Słowiańskie.

 17. Pamelo. Właśnie przeczytałem Twoją polemikę z Brainem. Widać że uległ emocjom i dał się im ponieść banując Ciebie. Oczywiście masz rację, tak, wszyscy wierzący w jakiegokolwiek Boga – no może nie wszyscy, ale 99% – nie znoszą krytyki swojego bóstwa i byliby pewnie zdolni nawet zabić w jego obronie, tak jakby Bóg nie mógł się sam obronić 🙂 Co do Boga Izraela, Boga biblijnego, to On wręcz zachęca żeby się z nim prawować. Popatrzmy na Hioba. Albo Jakub, wręcz walczący z Bogiem fizycznie. Tak, Bóg Izraela jest Bogiem walki, i Bóg lubi jak wierzący w niego walczą z nim i nie puszczają Go dopóki im nie pobłogosławi. Błogosławieństwo może mieć różne oblicza, na przykład błogosławieństwo zachowania wiary. Czego Bóg nie lubi, to obojętności. Bądź przeto gorący lub zimny, bo jak będziesz letni/obojętny to cię wypluję – tak jakoś to szło 🙂

 18. Byliście mężnym i mądrym narodem. Nikt was nie uczył budowania grodów warownych na wzór rzymskich, rzymskiej sztuki militarnej. Rzymskie wpływy do was nie docierały. Nie tylko rzymskie, ale ani Hannibal, ani Pyrrus Persarum Rex, ani Aleksander. Budowaliście sami swój pogański kunszt, swoje cechy, swoja kulturę, swoja sztukę militarną. Wasz Chrobry dzielnie wiódł wasz pogański naród od Bałtyku do Grodów Czerwieńskich. Germański Otto III wychowany we wpływach Rzymu podziwiał was. Krzywousty przysporzył wiele sukcesów. Miedzy innymi obronił Wrocław i pokonał Germanów szczycących się wyższością swojej sztuki militarnej. Nie, nie swojej. Posługiwali się sztuką i techniką Rzymian. Swojej nie mieli. Któż wie do jakich wspaniałych sukcesów doszli byście gdybyśmy pozostawili was wam samym. Lecz nie, nie pozostawiliśmy was w spokoju. Przyjęliście chrześcijaństwo, to chrześcijaństwo którym rozwaliliśmy potęgę Rzymu i to chrześcijaństwo które stało się początkiem waszego końca.

  https://astromaria.wordpress.com/2012/06/05/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

 19. Obelisk z dawien dawna symbolizował władzę boską nad władzą ziemską.
  A czasem zaczęto kultywować ten symbol jak władzę zwierzchną nad ziemią.
  Na przełomie III i II tysiąclecia p.n.e. także mieszkańcy Kanaanu oraz Fenicji zaadaptowali egipskie obeliski w kulcie Baala, północno-semickiego bóstwa słońca.

  Hebrajski wyraz מצבה (macceba) pochodzący od czasownika נצב (nacab = stać) licznie występuje w Starym Testamencie i został użyty przez Jeremiasza (43:13) w odniesieniu do stojących posągów kultowych z egipskiego Bet-Szemesz (Dom-Słońca), którymi były zapewne obeliski. Z kolei księga Kapłańska (26:1) mówi, iż ten rodzaj posągów kultowych był wznoszony (podnoszony, ustawiany), co również jest charakterystyczne dla obelisków. To samo słowo (macceba) występuje także w kontekście kultu Baala (2 Królewska 3:2, 10:26-27). Jednakże najsłynniejszym oraz najbardziej oczywistym przykładem kultowego znaczenia obelisku na terenach Syropalestyny jest tzw. Świątynia Obelisków (Obeliskowa Świątynia) w Byblos.

  נצב (nacab = stać) zostało z czasem i przeniosło się na kult życia , i tak Baal stał się Merkurym,Ozyrysem,Kronosem,Minem itp. co było kultem płodności .
  Stać ,odnosiło się do stojącego żywego fallusa, nie do posągu.

  Od tego naturalnego zjawiska stworzono ideologię i na podstawie biblijnych zapisków wiemy , iż naród wybrany miał zdominować świat tylko i wyłącznie dla siebie. ( Nacjonalizm )
  Warto przeczytać całą Księgę Powtórzonego Prawa , aby wiedzieć jak do tego doszło.
  Ks. Powt. Prawa 1:10
  10 Pan, wasz Bóg, rozmnożył was, i oto dzisiaj jesteście liczni jak gwiazdy na niebie.

  Aby zdominować świat swoją nacją Bóg Jahwe pobłogosławił ich płodnością ,którą czcili jak dar z niebios i przez rozmnażanie i tępienie innych narodów ta nacja miała za zadanie utworzyć potęgę ,która by zalała cały świat.
  Ziemia nie miała posiadać już władzy Boga, w sensie królewskiej władzy i symbolicznych posągów,lecz miała mieć władzę przez rozrodzenie jednej narodowości i zalanie nią cały świat.
  Mocą swego przyrodzenia nadano im władzę nad ziemią.
  Aby uświadomić sobie działania tego ludu, do dziś obrzezka penisa symbolizuje płodność w kulcie fallicznym religi Judaistycznej i władzę nad światem w jedności ze swoim Bogiem dzięki poddaństwu pod zawartym przymierzem.
  ( przymierzem-czyli paktu z dyjabłem )

  • W tym kontekście staje się zrozumiałe dlaczego bóg pomieszał jezyki przy wieży babel.Jak mówi 1 Mój 11;6 …Azatem w przyszłości ,nic nie będzie dla nich niemożliwe,cokolwiek zamierzą uczynić”.Czyli bóg obawiał się niezaleznosci człowieka i zjednoczenia narodów.”Jego planem była wojna i zależność od wszelkiego rodzaju kultu..W ten sposób pogrzebał nadzieje na pokój,i stworzył podwaliny pod tysiąclecia krwawych łażni.Co do Nimroda mamy donosy że był mysliwym.Wszelakie teorie ze był morderca,czy ze chciał wprowadzic fałszywy kult,jest przez fanatyków wyssane z palca i nic nie warte.O płodności i ciekawostce z tym związanej mamy już w 1 Mój 1:28 „Po czym Bóg im błogosławił ,mówiąc do nich.Bądzcie płodni i rozmnażajcie się ,abyście zaludnili ziemie i uczynili ja sobie PODDANĄ;abyscie panowali nad rybami morskimi,nad ptactwem powietrznym,i nad wszystkimi ZWIERZETAMI(goj niczym nie rózni się od zwierzęcia-mój przypis) pełzającymi po ziemi.”Była to ponura zapowiedz rzeczy przyszłych.Rujnowania ziemi prawnie usankcjonowane.

 20. Jak zapewne wiecie, do Polski są sprowadzani muzułmanie z Czeczeni i teraz z Afryki. Ale nie wiem czy wiecie, że za cały ten multikulturalizmem stoją Żydzi oraz… Świadkowie Jehowy. Żydzi jak i ta sekta chcą zbudować na ziemi – nie w żadnym niebie – tak zwane Królestwo Jehowy. Oczywiście ci ludzie w zborach u ŚJ to są zwykłe pionki nie mające o niczym pojęcia, służą tylko dla tych na górze tj. Ciała Kierowniczego za roznosicieli gazetek, czyli za darmowych propagatorów tego Królestwa Jehowy, gdzie mesjaszem – czyli królem nad całą ziemią – ma być człowiek, przez chrześcijan określany mianem antychrysta. Jan 5:43 „Ja przyszedłem w imieniu Ojca mego, a wy mnie nie przyjmujecie; jeśli kto inny przyjdzie we własnym imieniu, tego przyjmiecie.” Tak jest, kto inny przyjdzie, tego przyjmą na swojego mesjasza. Jehowici to jest strasznie niebezpieczna sekta masońska, zobaczcie co oni propagują w tych gazetkach. Pokazane są tam rysunki gdzie wszystkie rasy np. zbierają sobie jabłuszka w Królestwie Jehowy. To jest właśnie multi kulti, które oni realizują już teraz na naszych oczach, wbrew Polakom. Wcale by mnie nie zdziwiło jakby wyszło na jaw, że to całe Ciało Kierownicze jest wspierane finansowo przez masonów żydowskich. Isus Christos nas uczył, że Królestwo Jego nie jest z tego świata, że najpierw ten świat musi być oczyszczony ogniem, wtedy będzie zbudowane na nowej ziemi Jego Królestwo, a sataniści chcą budować swoje królestwo na tym świecie. Kto się sprzeciwi, to już wiemy z Apokalipsy co, nie będą mogli kupować ani sprzedawać, czyli będą ginąć z głodu.

 21. to nie imigranci są winni tylko durnowate prawo, które jest lepsze dla obcych nisż miejscowych, dla mnie dawanie czegoś innym z pieniędzy podatników, to celowe działanie powodujące tylko konflikty i rozłamy.
  Na Słowacji pracowałam z cyganami i oni wcale nie są bardziej leniwi, tylko jak jest durne prawo to trzeba być frajerem , żeby z niego nie skorzystać.
  mi jest tych ludzi szkoda, bo w ich kraju jest wojna i oni muszą uciekać

  • Togarama, zobacz jaki jest w tym paradoks, żydzi śpiewają pieśń o izraelitach (słowianach) 😀 a poza tym przepięknie śpiewają 😉

   • Nie dziwota,wszak wiele nacji jest uzdolnionych i to nie tylko jakie znamy wokoło siebie.Wiele rdzennych ludów nie zachowuje już swojej kultury przeto uzurpuje inne,dla siebie i nijako z siebie powstałych.
    To tak jak w przypadku judeochrześcijaństwa w wydaniu katolików ,lub żydów.
    Wzoruja się na kulturze innych ,bo nie mają swojego żródła kultury.Ich kultura nie ma historii,więc nie mają się do czego odwołać,a jeśli by nawet coś wykreowali to na kanwie czegoś wcześniej poznanego.
    A poznanie i wykorzystanie tego poznania do swoich celów, to nie to samo co być kreatywnym w pełni tego słowa znaczeniu,a ci słowianie-arianie własnie byli świadkami prawdziwego kreatora i się od niego uczyli i wzorowali.(jesteśmy stworzeni na wzór i podobieństwo)
    Ci ,którzy byli przy stworzeniu i stwarzaniu.
    Dzisiaj nie mamy narzędzi do kreacji stworzenia ,w sensie biologicznym,ale zamysł pozostał w nas niezmierny ,który wypełniamy w formach innego odniesienia,bo kształtujemy materialnie rzeczy według tego samego prawa,jakim posłużył się kreator.
    Muzyka jest jedynie ekspresją,tak jak wyczuwanie ciepła ,czy zimna,ale to są nasze naturalne talenty,które świadczą o życiu w wolności.Nie wiem czy w niewoli można czuć cokolwiek dobrego i mieć właściwe tego poznanie co jest dobrem,a co nie.Raczej panuje znieczulica w tym stanie i dobro jest nieosiagalne w tym pojęciu.
    Plagiat jest złodziejstwem i powtarzaniem czegoś z natury innej osoby.
    Przez swoje aspiracje poznawcze staramy się powtarzać to co osiągnęli inni,aby im dorównac.To jest zasada powielania ducha,który nie jest nasz.
    Piękno jest tylko oceną tego co potrafimy jeszcze dostrzec.

 22. w biblii jest taki fragment dotczący sabatu, ze ktoś w tym dniu pracował i cała spoleczność poszła do chyba jakiegoś kamienia , który w imieniu boga mał wskazać, czy zabić deikwenta czy nie. no i go zabito, bo tak kamień pokazał…
  ale ja sobie myślę, że pod taki kameń to może się każda siła podszyc, udając boga. nwet to chciałam pokazać Breinowi, ale ne mogłam tego znaleźć, bo wszystkie arty. akurat ten fragment o sabacie pomijają 😀

  • Kamienie w postaci losów,czyli chodzi o kamyczki.Wg prawa mój.jeśli kapłan nie mógł rozstrzygnąć jakiejś sprawy miał się posłużyć takimi kamykami do określenia czy człowiek do niego przyprowadzony jest winien zarzucanych mu czynów.Poczytaj w prawie mój. a to znajdziesz.

   • zaraz zaraz kapłan pytał się kamyków w sprawie życia i śmierci drugiego człowieka… litości, przecież to jest żywcem zerżnięte z jakiegoś pogańskiego kultu… i jak tu nie krytykować biblii…???

   • to jest chore zabijać kogoś, bo nie świętuje jakiegoś durnowatego sabatu :/ a do tego jeszcze pytać się kamyczków i taki durnowaty brein jeszcze się tym chlubi, a najgorsze w tym wszystkim jest to , że on (dziecko) ma dzieci.
    wszystkich religijnych fanatyków należy zaprowadzić do szpitali psychiatrycznych, gdzie ich miejsce, lub poddać ich terapii grzybowej

    p.s. prostytutki pod latarnią są 1000x więcej warte niż ten chory obleśny biblijny bóg

   • Pamelo , biblia to mieszanina prawdy i kłamstwa , produkt przeróbki wed staropolskich/słowiańskich przez żydów, którzy przerobili przy pomocy biblii z prawdziwego Boga , ….diabła za boga. Nie ma się potem dziwić że powstała armia ateistów z tego powodu jak wniknęli w temat.

   • coś mi się wydaje, że my nie potrzebujemy żadnych ksiąg i tego typu rzeczy, wystarczy trochę logicznie pomyśleć, ale na upartego czekam na te dowody o jakiejś magicznej księdze 😉

 23. wszystkie wojny to składanie ofiar z ludzi, dziesięcina to także ofiara z pracy (krwawicy), nawet chyba w Bhagawatgicie Kryszna namawiał do udziału w wojnie przeciwko krewnym bohatera, a uczeni dopisali do tego że to podświadomość, nadświadomość i takie tam… 😀
  do czegoś ta energia z umierających ludzi, czy zwierząt jest potrzebna, może ma otworzyć jakiś portal….

  • Dobrze piszesz.
   Dla mnie praca zarobkowa jest niewolnictwem i hańbą,oprócz ofiary jaką nosi.
   Dziesięcina w dzisiejszych czasach to podatki ,składki i ubezpieczenia,gdzie dzięki temu wnosi się więcej niż wyciąga i to jest zasada lichwiarska.
   A lichwa pochodzi od tych z plemienia żmijowego co sobie nic nie robią z tego jakie to działanie ma konsekwencje.W zasadzie to ich chleb,karma.
   Ale za tym rozumowaniem lichwiarskim kryje się coś więcej,nie tylko zniewolenie od pana lichwy,ale także poddaństwo pod tego pana.
   To jest nowy na swoją skalę rodzaj poddaństwa,który w bibli tylko w niektórych fragmentach był wzgardzony ,a i to zależało kogo się tyczyło .
   Jak widać nam się nie odpuszcza lichwiarskich poczynać,które są zalegalizowane prawnie przez rząd i ten proceder nas się właśnie tyczy,bo my nie jesteśmy wybrani, aby być królami na własnych włościach,ale poddanymi poganami-słowianami dla narodu wybranego.
   To jak ludzie się poświęcają ,aby przetrwać teraz w tym świecie jest rodzajem ofiary,kto nie sprosta temu systemowi jest ofiarą (nie losu ,lecz złego),poświęconą diabłu.
   Kto zaś będzie z nim się układał,będzie miał życie doczesne bogate i niepodległe pod system lichwy,gdyż sam staje po jego stronie i w jego obronie.

   Już nie potrzeba wojny i całopalenia na ofiary,to co zniewolenie finansowe przynosi jest światowym holokaustem i zbrodnią przeciwko ludzkości.

   • Święta racja tyle że legalizacja owego procederu wywodzi się z mojrzeszowych,a także pogardliwy i łupieżczy stosunek do innych nie wybranych narodów z prawa zawartego w tych księgach.

   • Niektóre żródła podają że przeciętny Polak jest opodatkowany na 69%.Biora pod uwagę podatki w paliwie które są połową jego ceny,vat który już sam w sobie jest jedna piatą,nie wiem czy zusy ale akcyzy i inne typu podatek od nieruchomosci czy OC.Takze zegnaj wspaniała dziesięcino,a witaj nowemu niewolnictwu.70 % naszej kasy laduje w czyjejś kieszeni.

   • Oto dodam trochę z mojego poglądu co do 13 – tego rozdziału Apokalipsy,który jak czas pozwoli w skrócie wyjaśnię według mego pojęcia o tym czym jest Bestia,ale w późniejszym czasie na swoim blogu.
    Jednakowóż wiemy ,że WN i BW są z jednej rodziny,ale Bestia Apokaliptyczna to inna bajka.
    WN rządzi pieniądzem i ma korzenie Babilońskie.
    Bestia natomiast ma swój atrybut władzy i jest nim znamię.

    https://ligaswiata.wordpress.com/2013/06/30/znamie-bestii-tworzenie-jednolitego-panstwa-administracyjnego/

    To jest znamię ,które dąży do tego biblijnego,ale już dziś możemy rozpoznać znamiona tego procederu.
    Państwo to polityka pieniądza,czyli obrotu pieniądza w państwie na zasadach korelacji z WN.
    Bestia staje się narzędziem w rękach WN i tworzy narzędzia dla swego biznesu z nią.
    Tym jest właśnie techniczny i technologiczny rozwój społeczeństwa,swoistym narzędziem handlu pracą,wykwalifikowanym pracownikiem,rzemiosłem ,usługą i wartością.
    Lecz to musi przynosić wpływy do budżetu,więc musi być kontrolowane.
    Aby kontrolować właściwie,należało stworzyć aparat administracji pod którą w ramach samodemokracji obywatele będą sami wnosić dobra ogółu identyfikując się osobowo w podejmowanych działaniach.
    Działania te obligują do wykazania na podstawie swego dokumentu osobowego zyski ,które w strukturach administracji są objęte podatkiem należnym dla utrzymania administracji ,która jest stróżem prawa handlu z ramienia państwa.
    Administracja jest prawem z litery,a ich zapiski świadczą o przepisach,tworząc prawo dla obywateli będących pod panowaniem zbioru przepisów w kodeksie stanowiąc nijako ustawy,paragrafy itp.
    Administracja to biurokratyczna machina WN,zapisująca nasze występki.

  • Pamelotusk.Chrzescijańska doktryna i innych sekt chrześcijaństwa,czy raczej postawa wobec grzeszności kobiety jest typowa i nie ma nic wspólnego z Chrystusem.Sam mówił o żydach którzy odprawiali swoje żony i ich wielożeństwie że czynili tak bo mieli zatwardziałe serca.On sam obracał się w towarzystwie które bylło przez innych odrzucone i niegodne czegokolwiek.Przyciagał do siebie wszystkich którzy wg.tego świata byli nic nie warci ,nawet tych którzy czuli pogardę do samych siebie.Ich reakcje odzwierciedlają ich stan.Jak pewna kobieta umyła Jezusowi nogi wonnym olejkiem i płacząc przy nim wytarła je włosami.Tak go kochali,porzuceni,złupiienii złamani jak trzoda bez pasterza.Sam Jan tulił się do niego i wspierał głowe o jego piers.
   Koscielna propaganda robi swoje.Przez nia ludzie widza wypaczony i bluźnierczy obraz.Wiecznie zabijanego,udreczonego i wmawia że jego śmierć miała bardzo wielkie znaczenie.Jest to następne bluźnierstwo wobec Chrystusa i rozmywanie rzeczy najważniejszej.Jego osobowości,przekazu,i celu,po co przyszedł.Cuda których dokonywał tez nie mają takiego znaczenia jakie próbuje przedstawiać kościół.Oni doznają histerii na słowo cud.One miały tylko uwiarygodnić Jego posłannictwo i przy okazji ukazywały, były świadectwem Jego stosunku do ludzi.Najwazniejszym czynnikiem był On sam,jako wspaniała i nieprzecietna osobistość,która przyciąga jak magnes,wszystkich zniszczonych przez system tego swiata.Oznajmiał wolę Ojca,jego prawa i zamierzenie dla tych którzy chcą w nim uczestniczyć.Jego smierc miała znaczenie tylko takie jaka ponosi wybawiciel dzici,wyniesionych z płonącego domu,samemu ginac w wyniku doznanych poparzeń.Był bohaterem bo umarł dla ludzi,poswiecił się.
   Jeśli chodzi o wojny,sa to diabelskie machinacje zmierzające do ustalenia odpowiedniego ,jemu pasującego stanu rzeczy.Jak donosi objawienia,bestia wychodzi z morza.Aby mogła wyjść potrzebny jest ucisk.Morze musi być wzburzone(jako masy ludzkie)przez wojne albo biede głód,wyzysk,nieludzkie traktowanie.Pod wpływem takich warunków,bestia wychodzi,takze przysłowiowo z ludzi.Hitler pochodził z rynsztoka.Naród zydowski wyszedł z niewoli.Ucisk mas w dawnej francji wywołał rewolucje.Ma zastosowanie przysłowie masonerii’z chaosu,porządek.
   Diabeł powołuje do zycia bestie,kiedy jego zamierzenia,napotykają przeszkodę.Pod władza Rzymu gdy wszyscy zaczęli przyjmować spuściznę Chrystusa i przesladowania nic nie pomagały,Konstantyn musiał przyjąć Chrzescijaństwo jako religie narodowa robiąc z niego bluźnierstwo,innaczej wobec fali pacyfistycznej i miłującej pokój rzeszy, imperium by upadło.
   Wojna ,kłamstwo,kontrola sa narzędziami diabła,nie daja nikomu mocy.
   Co do pogaństwa,jego oblicze pokazali druidzi czy Majowie.Zobacz sobie film Apocalypto Mela Gibsona.Chrystus jest czyms więcej.

   • Milicja ale Jezus wyraźnie powiedział, że nie przyszedł zmienić zacofanego prawa Tory , ale je wypełnić, a nawet jak niektórzy uważają to jest bogiem, który sam to prawo ludziom nadał i w tym akurat względzie zgadzam się z Breinem

 24. Przyszedł wypełnić prawo ale nie torę która jest bluźnierstwem lecz,prawo prawdziwego Boga, co widać w jego postępowaniu i odmiennym rozumieniu swojego posłannictwa od reszty zydów.Chrystusa nie da się pogodzić z mesjaszem w rozumieniu tory,która jest ksiega nienawiści do innych ludzi.Dlatego go odrzucili jako oszusta.Nie przyjęli jako zbawiciela co jest ogólnie wiadome.Jesli by był mesjaszem wg,tory to by go nosili na rekach,czekając az zacznie mordować innych.

 25. Jezus nigdy nie nazwał się bogiem.Zawsze mówił ze jest synem Boga i podkreślał to z cała stanowczością.Znał Boga ,jego prawo,zamierzenia i był jego wiernym naśladowcą dlatego swoim życiem pokazał kim jest Bóg.Jak powiedział kto mnie widział,widział również Boga.Negował prawo Mojżeszowe jako prawdę.Tak jak pisałem powyżej,do uczonych w piśmie mówił ze ucza nakazów ludzkich(nie Boga),że dzierza klucze do królestwa,sami do niego nie wchodzą a innym zakazują tego robić,własnie przez fałszywe podania.Mówił ze postepują wg pozadliwości swego ojca Diabła.(co odzwierciedla tora).W sprawie wielozenstwa i odprawianiu żon,co jest uzasadnione przez tore,mówi że to jest złe.Podaje wiele przykładów przekłamania tory.Mówi przypowieść,kto jest twoim bliźnim(o samarytaninie.)Kiedy matka i jego bracia chcą się z nim widzieć rzecze,kto jest moją matką,bratem,czy siostrą,Pokazujac na zgromadzonych mówi:Oto moja matka,bracia i siostry….Nie ma narodu wybranego,tylko ci którzy chcą go słuchac i rozumiejąc istote Boga isc za nim.Dlatego póżniej Piotr przemawia do pogan.Jaki to jest kontrast w porównaniu z bliźnim rozumianym przez tore.Sam chrzest Jezusa nie ma nic wspólnego z prawem.Kiedy mówi miłujcie swoich nieprzyjaciół,praktycznie atakuje fundamenty tory.Kiedy mówi do Piłata ze jego królestwo nie jest z tego swiata tez sie jej wypiera.Mozna by otym pisać jeszcze wiele,bo podałem Ci tylko przykłady,które akurat teraz przyszły mi do głowy.
  Tora jest bluźnierstwem wobec prawdziwego Boga,juz było za czasu Chrystusa.Dlatego przyszedł jako alternatywa dla tory i w gnieździe diabła co ma duże znaczenie.Dlatego mógł powiedzieć.Nie bujcie się,ja zwyciężyłem swiat.Proponuje czytać i tak jak piszesz wszystko brac na swój rozum,a nie na cudzy.Jest to dziś coraz rzadsza cecha wśród ludzi,ale na tym forum jest takich bardzo wielu i jak widze ty tez do nich należysz.Pozdro.

  • Dobrze piszesz Milicja.
   Ja sam, bardzo wątpliwe ,abym doszedł do prawdy gdyby nie ten blog i ci ludzie ,którzy tu piszą.
   Zważywszy na WN.
   Twoje spojrzenie na prawo też mnie zbudowało i jest następnym elementem wiedzy mojej i obserwatorów.
   Zobaczysz ,że po czasie rozłozymy apokalipse na łopatki i będziemy wiedzieć co jest co w świecie dyiabła.
   Prawo Boga jest odmienne od tego jakim się posługujemy.
   Prawo Boga jest prawem naturalnym,dla każdego,to jest prawo do życia w świecie doskonałego piękna i rozeznania.
   Prawo Złego polega na selekcji ewolucyjnej ,niezależnie od warunków życiowych i środowiska jednostek żywych i niezależnie od rozeznania emocjonalnego i umysłowego rozwoju.
   Czyli pierwsze prawo to harmonia ,a drugie to haos.
   W pierwszym prawie mechanizm synergii musiał być doskonały ,także odczuwanie takiego świata musiało być czymś pięknym.
   Drugie prawo zakłuciło porządek pierwszego na rzecz selekcji,wyboru pewnych atrybutów,które zostały tak mocno celebrowane i kultywowane,że stały się ważniejsze od pozostałych aspektów życiowych.
   Dzisiaj mamy tego przykłady jak pieniądz,bogactwo,zasoby… zaangażowanie w organizacje typu wojsko,albo bankowość,lub role społeczne jak kapłaństwo,polityka.
   Skąd to się wzięło ? Na pewno nie od Boga !

   • Prawem Diabła jest niewola.Stworzenie słuzy celom mniejszości,której jedynymi atrybutami są pycha i przemoc.Natomiast prawo Boga to radość,równosć i wolność.Jak pisze: Poznacie prawde a ona was wyzwoli.

 26. Ciekawym i wartym uwagi wątkiem biblijnym jest jak to określa kościół niepokalane poczecie Marii.Zauważmy ojcem dziecka jest sam duch swięty.Gdybyśmy przyjęli tylko teoretycznie ze jego ojcem jest ktoś,niewiadomo jakiej narodowości,zmienia się całkowicie obraz Jezusa.
  Bóg poprzez akt uznania go za swojego syna(chrzest Janowy) daje dowód umiłowania wszelakiej ludzkiej rasy,a nie tylko zydów jako narodu wybranego.Chrystus staje się dosłownie bogiem wszystkich.Każda nacja,kazdy naród może spodziewać się ze jego ojcem mógł być Polak,Włoch,Francuz,Grek czy ktokolwiek inny.Owa sytuacja staje się niekorzystna dla Judaistów rasistów określając zabicie Syna Bożego jako zbrodnie przeciwko wszystkim a nie sprawę tylko wewnętrzną,(czyli zyd zabił zyda).Zmienia to całkowicie stosunek do judaizmu jako zabójcy naszego bozego posłanca.Warto zwrócić uwagę na w tym przypadku powstający wybieg synagogi wg których to od matki,liczy się narodowość.Takze jeśli jego ojcem byłby ktokolwiek,zawsze pozostanie On zydem.Jest to w konsekwencji zawłaszczenia sobie osoby Chrystusa jako wyjątkowej,z wielkim wpływem i mocą,do szeregu swoich ziomków wmawiając swiatu że tylko u zyda może narodzić się ktoś tak zdolny i wyjątkowy.

  • Pozatym wyżej opisana sytuacja(niepokalane poczecie) niesie z sobą dalsze długoterminowe konsekwencje.Bo jeżeli przyszedł jako żydowski mesjasz i umarł to po co przyszedł?I właśnie dlatego przywiazuje się tak wielką wage do tylko jego śmierci jako rzeczy najważniejszej i tłumaczącej Jego obecnosć,a prawdziwa wartosć przesłania i Jego przyjscia zostaje zepchnieta na plan drugorzedny.Wmawia sie nam ze przyszedł wypełnić tore ale to w ogóle nie ma sensu.Nie wspomne już o kulcie Maryjnym.

 27. tutaj jest odpowiedź na pytanie dlaczego biblijny bóg miał obrzydzenie do kobiecej menstrualnej krwi , tak gdzieś od połowy filmu https://www.youtube.com/watch?v=PGJ9SlI0sOw no i on w ogóle nie lubił kobiet

  • Babilońskie pierdoły, dlatego właśnie ST to mieszanina kłamstw i prawdy. Według Kabalistów miesiączka to klątwa nałożona na Ewę w ogrodzie Eden, ale o tym i podobnych kwestiach będzie za jakiś czas wpis.

   • Ka rolu ciekawe czy krystianek jest przed czy po zabiegu hihihi , ale wydaje mi się , że przed, bo by się pochwalił zdjęciami na blogu

 28. a tak w ogóle to bogów w biblii było wielu http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,603 ale brein paździocha boi się czytać racjonalisty

  • Wieża babel.Bóg schodzi ze swoimi synami i tworzy jezyki.Po co?Biblia nie wyjasnia.Mówi:1Moj11:6 a zatem w przyszłości,nic nie będzie dla nich niemożliwe,cokolwiek zamierzą uczynic”Jest to swego rodzaju obawa aby człowiek nie uzyskał niezależnośći,i nie mógł obejść się bez swojego Boga.Podejrzewam ze potem każdy z jego synów mógł wybrać sobie naród wedle jezyka który stworzył.Dlatego w biblii mamy doniesienia o różnych kultach,różnych narodów jak Bal czy Moloch.Historia wieży babel przedstawia sobą esencje nauki pt.dziel i rządż.
   Wiec nic dziwnego w swietle ich wyżej opisanego postepowania,że Bogowie wcale nie sa przyjaciółmi człowieka.Sa okrutni,prózni,daza do wojny,do udowodnienia swoich racji za każda cene.Z tego obrazu wyłania się ludzkość jako zabawki Bogów,którzy powodowani swoją władzą nie mają litości dla swoich wybranych narodów a w całej tej sprawie liczy się tylko bóg i jego chwalebne imie którym może się chwalić przed innymi bogami.

   • W tym swietle zrozumiałym staje się kult płodności, religijna rozwiazłośc seksualna wśród narodów czy wielozenstwo w Izraelu.Chodzi o jak największą liczebność rasy,aby mogła zdominować przeciwną i zawładnąć ziemią.Ciekawym zjawiskiem jest przejmowanie kontroli przez Bogów nad ludzka populacją a także tracenie jej na rzecz innego Boga.Warunkiem kontroli jest przestrzeganie przez grupe praw i ustaleń danego Boga.Z chwila gdy grupa tego nie robi lub przyjmuje zwyczaje innych Bogów przechodzi na własność wyznawanego.Wiec jaką idoologie wyznajesz,swoim życiem i myśleniem do takiego Boga należysz.Jak powiedział Chrystus,nie można służyc dwom panom.Więc czystość rasowa tez odgrywa swoja role.Poza niebezpieczeństwem przyjmowania „skażonych poglądów” w razie asymilacji rodza się mieszańce które mogą czuc wież z innymi narodami np.przeznaczonymi na zagładę.Czysty rasowo Polak czy zyd nie będzie czuł wiezi z nikim poza swoim narodem ,wiec łatwiej będzie mu wyciąć przeciwnika z innej nacji.Co do mieszańców rodza się już opory.W tej scenerii ideologii,walki i zbójstwa niczym perła w rynsztoku,przychodzi Chrystus,pierworodny Ojca, wszystkich synów bożych.Znizajac się do poziomu człowieka,ukazuje prawdziwego Ojca,i zaprasza chętnych do swojego królestwa.

 29. jest jeszcze jedna kwestia, skoro upadli aniołowie mieli dzieci z kobietami ziemskimi, to w jaki sposób stworzyli dusze dla tych dzieci, no bo ciała to pewnie mieli technologię żeby stworzyć, ale dusze to pochodziły od boga czy jak…?

 30. Adaptacja sztuki Williama Shakespeare’a „Kupiec wenecki”, której akcja dzieje się w XVI-wiecznej Wenecji. Bezwzględny żydowski lichwiarz pada ofiarą własnej chciwości, spisując rewers na funt ciała swojego dłużnika, kupca weneckiego.
  http://www.cda.pl/video/200356f9

  • Dobra sztuka.
   Tak właśnie Żydzi przestrzegają prawa, są nieugięci i bez serca.
   Usiłują działać według prawa , które zabija i nie ma w sobie litości.
   ————————————————————————————————————
   Co o tym sądzicie. O tym wyliczeniu daty .

   • Takich wyliczeń było wiele w historii.Czasy,nie wiadomo ile i czy 2.Świadkowie Jehowy posługiwali się tym określając czasy końca na 1914 rok.Brali pod uwagę werset iż nie przeminie owo pokolenie aż to wszystko się stanie i wychodzili z wnioskiem że ludzie urodzeni w owym roku doczekają przyjścia mesjasza.Teraz zmienili zdanie(ponownie) czym dali prawdziwy przykład ze ich organizacja kieruje duch swiety na którego sie powołują.Wiecznie sie myli.Czy oby był to duch boży?Wczesniej równierz przewidywano inne konce.Rezultatem tego było że w obliczu kompromitacji i stania się pośmiewiskiem niektórzy z nich się wieszali.Tyle z tego wyszło dobrego.Jezus wyrażnie mówi ze o owym dniu wie tylko ojciec,ze on tego nie wie ani aniołowie w niebie.Pozatym mówi ze przyjdzie jak złodziej w nocy i żeby czuwać.Nijak to się ma do wszelkich obliczeń na które wielu się powołuje.Jest nawet werset mówiący ze przyjdą odstępcy którzy będą mówic iż czas się przybliżył i zwiodą wielu.Jezeli wierzycie biblii to uwierzcie Chrystusowi.Dał o tym jasne świadectwo.Dla mnie biblia już nie ma takiego znaczenia jak kiedyś.Bardziej przemawia do mnie przyroda,jako dzieło boże i niemy świadek jego prawa.Co do ludzi pasuje odniesienie do mrowiska.Człowiek również jest „zwierzęciem”stadnym jak mrówki.Prawa zawarte w stworzeniu sa jedyną prawdą.Reszta jest manipulacją badż tylko ciekawostką,hobby.

 31. Po doktorze Kękusiu mamy następny numer judeosatanistów z politycznej Bestii.

  Warto przeczytać pierw opis zdarzenia a potem odsłuchać , tym razem dzieje się to w Niemczech .

  http://porozmawiajmy.tv/jak-niszczy-sie-niewygodnych-dla-swiatowego-systemu-niewolnictwa/

 32. No to mamy następny numer judeosatanistów / politycznej Bestii i Wielkiej Nierzadnicy: tym razem jest „złoty pociąg” . Światowe media zgodnie już trąbią wszem i wobec ,ze ten pociąg jest .

  nagle wszystkie media zrobiły …..legalkę . Dlaczego ?

  Bo judeosatanisci o tym pociągu wiedzieli od początku.

  Nawet generał Kiszczak o nim wspominał i to było celem ogromnych poszukiwań w latach 70 -tych w czasach komuny .

  Co ciekawe wywiady judeosatanistów niemieckich , rosyjskich , a nawet samego Izraela , spokojnie i to w czasie komuny „na luzie” , przygladały się operacji poszukiwawczej ….polskich judeosatanistów 🙂

  A teraz co temat wypłynął ? , pytanie dlaczego. jakis pretekst do wojny ? , i to w tym czasie ?

  Zgrana akcja judeosatanizmu :

  szczegóły:

  https://kefir2010.wordpress.com/2015/08/29/zloty-pociag-nazistow-z-walbrzycha-zawiera-niesamowite-tajemnice-rosjanie-i-zydzi-chca-nam-go-odebrac/

  Pamietajmy ze wszystkie konflikty/wojny są wywołane walką o wpływy przez frakcje judeosatanistów na całym świecie.

  • Co ciekawe według ‚przepowiedni’ nazistów mieli oni powrócić 70 lat po wojnie, no i jest nazistowski (żydowski) pociąg 🙂 To ciekawe, że akurat teraz gdy gospodarka światowa ma się załamać.

 33. Jak wytłumaczycie poparcie Watykanu dla Palestyny?

  • Na podobnej zasadzie można spytać o wyjaśnienie żydów, którzy publicznie i bez przeszkód na ulicach nawet w Izraelu palą Izraelskie flagi , dlaczego to robią 🙂

   To jest taka sama ustawka żydów by się goje dali na to nabrać.

   Wg. zasady: „gojami kręcić ile się da a najlepiej wykorzystywać do tego szabesgojów”

   a tu film 🙂 , kto u kogo siedzi w kieszeni 🙂 od 22.50

  • Watykan popiera wiele inicjatyw i popierało.Np.wyprawy do ziemi „świętej”,konkordat z Hitlerem,ukrywanie i wywozenie zbrodniarzy nazistowskich,Caritas dokarmiajacy biednych czy misje Wesołowskiego.Co masz konkretnie na myśli.?Watykan często działa i przemawia pod publikę,musi dbac o swój wizerunek przed wiernymi,chociaż jest on przez media obnażany i widać tręd ku temu by wyciągać wszelakie brudy nawet te najmniejsze.Watykan niczym nie rózni się od partii politycznej.

   • „Dla mnie biblia już nie ma takiego znaczenia jak kiedyś.Bardziej przemawia do mnie przyroda,jako dzieło boże i niemy świadek jego prawa.Co do ludzi pasuje odniesienie do mrowiska.Człowiek również jest „zwierzęciem”stadnym jak mrówki.Prawa zawarte w stworzeniu są jedyną prawdą.Reszta jest manipulacją bądż tylko ciekawostką,hobby.”

    Po wielu latach poszukiwań i dociekań też doszłam do takich wniosków i przekonań…
    Czy Bóg wysłuchuje nasze modlitwy ??? jestem ciekawa jaki masz pogląd na tą sprawę… Czy Bóg naprawdę żąda od nas ofiary, abyśmy mogli otrzymać od niego zdrowie, szczęście, pomyślność, duchowe spełnienie? Czy Bóg to handlarz, dający nam tylko wtedy, gdy my jemu coś damy? Czy jemu w ogóle coś od nas jest potrzebne? Przecież Bóg to pełnia, całkowita wystarczalność, on posiada wszystko – on jest wszystkim…Biblia to zlepek prawdy i kłamstw… myślę,że wszystkim nam, poszukiwaczom prawdy brakuje w mniejszym lub większym stopniu zrozumienia istoty kim jest naprawdę Bóg… Czy Bóg naprawdę zapłakał i żałował, że stworzył człowieka…, jak istota doskonała mogła stać się grzeszną…, czy Bóg stwarzając człowieka tak okrutnie się pomylił ??? Bóg dał nam wolną wolę,zdolność myślenia,wyposażył nas w świadomość,podświadomość i nadświadomość i wszystko to ze sobą współgra i nie może bez siebie istnieć. Tysiące pytań ciśnie się na usta,kim jest prawdziwy Bóg,czy prawdziwy Bóg pozwoliłby na sfałszowanie bibli gdyby ta księga pochodziła naprawdę od niego i była jedynym prawdziwym żródłem prawdy o nim samym ???

 34. Według was istnieją Izraelici, Żydzi dobrej woli? Jesteście pewni, że żydzi to Wielki Babilon?
  Te gesty szatanisty Bergoglio też mogą być oszustwem, bo wiadomo, że jego ojciec to diabeł.

  • Są tacy,Sam takich spotkałem,tyle ze nie byli oni zindoktrynowani przez tore i talmud.Byli ludzmi nad wyraz szlachetnymi jeżeli można tak określić człowieka i młodymi.Szymonie przeczytaj sobie wypracowania Estery, wcześniejsze części dotyczące Babilonu wielkiego.Nie zawsze się z nią zgadzam ale jeśli chodzi o Babilon nie ma żadnej dyskusji.Biblia sama mówi za siebie.Sa tam podane tylko wersety choć nie wszystkie i jeśli czytasz biblie znajdziesz tego dużo więcej odnośnie rozumienia nierządu w znaczeniu biblijnym,które mówia same za siebie.Po owej lekturze nie będziesz miał zadnych wątpliwości.Dla mnie to jest jasne gdyż już wcześniej miałem wątpliwości co do tłumaczenia innych ze Babilon wielki to Chrzescijaństwo choć nie jestem katolikiem czy chrześcijaninem.

   • Odrzucasz Torę? Wierzysz w Boga? Mam na myśli jedynego Boga, Boga Izraela? Kim jesteś?

 35. Pytania kieruję do wszystkich.

 36. Kontenery z pomocą dla ‚uchodźców’ pełne broni i amunicji.

  • Kroi się wojna typu wewnętrznego , przecież obywatele UE są pozbawieni swobodnego prawa do posiadania broni….
   A tego typu statek to jest tylko jeden ? , ten wpadł, a reszta pewnie dotarła do celu…. i przeszła przez sito kontroli.
   No i to przecież nie koniec takich „dostaw pomocy dla uchodzców” .

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s