redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Jak Żydzi zrobili z Watykanu ‚Babilon Wielki’.

37 Komentarzy

Historia Watykanu i katolicyzmu jest ściśle powiązana z Żydami. To oni ustanowili katolicyzm jako koszerną religię dla gojów,  prosto z Babilonu. Jednocześnie Żydzi umykają wszystkim jako rzeczywisty Wielki Babilon/Wielka Nierządnica. Żydzi kontrolują świat, wszystkie religie i cały system bankowy. Koszerna jest cała historia i nawet interpretacja tego kto jest Babilonem Wielkim. Ludzie to łykają, a Żydzi się śmieją. Stoją z boku i obserwują jak wszyscy dali się na to nabrać. Cały świat krytykuje Watykan i wskazuje go palcem jako Babilon. Problem z tym, że to świat żydowski. Niektórzy piszą nawet, że żydowskie pisma wskazują Rzym jako Babilon. Czyli kłamcy mówią prawdę, śmiechu warte. I jeszcze dzielą Żydów na ‚dobrych’ i ‚złych’  🙂 , czyli „dobry glina i zły glina”, ale to zawsze …glina  🙂   W ten sposób żydowska wersja historii jest cały czas legalna.

 

Żydzi kontrolują Jezuitów.

 

Jakim produktem jest Watykan (Kościól Katolicki) jak i wszystkie inne religie ? 🙂 Babilońskim czyli żydowskim 🙂 Więc kto kogo stworzył i kto komu podlega albo inaczej kto kogo ujeżdża ? Produkt (Watykan) swemu panu (Żydom) czy na odwrót ? Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości i chce udowadniać, że białe to czarne ?
Kim byli pierwsi Jezuici ? Żydami 🙂 Wszędzie i wszystkim rządzi Nierządnica, która dla lepszego zarządzania zorganizowała się w rozmaite tajne stowarzyszenia. Jednakże częścią składową tych stowarzyszeń i ich zarzadcami są zawsze Żydzi 🙂

Zydzi kontrolują Jezuitów, ich założyciel Ignacy Loyola był krypto-Zydem 🙂

https://luis40pr.wordpress.com/2013/10/12/jews-control-the-jesuits/

Jezuici to kozioł ofiarny, na którym można bezkarnie psy wieszać 🙂 a na Żydach już nie 🙂 (antysemityzm). W rzeczywistości Jezuici to też Żydzi, co opisuje powyższy link. Użyteczni durnie myślą, że Zakon Jezuitów to jakaś inna rasa, chyba z kosmosu, ktorej Zydzi czyszcza buty, smiechu warte. W rzeczywistosci to jedno i to samo 🙂 Widac jak Nierzadnica sprytnie odwraca od siebie uwagę i tworzy kukły w swoich własnych szeregach, w które można strzelać. Niestety tylko ślepakami.

Żydzi stoją za masonami i Illuminatami.

Film, ale po angielsku. tytuł jak wyżej :

https://www.youtube.com/watch?v=-YoSSc7X0Ks

Watykan padnie…i co ?

 

Objawienie 18

„Z dala stać będą ze strachu przed jego męką, mówiąc: Biada, biada tobie, miasto wielkie, Babilonie, miasto potężne, gdyż w jednej godzinie nastał twój sąd. I kupcy ziemi płakać będą i smucić się nad nim, bo już nikt NIE KUPUJE OD NICH TOWARU, towaru ze złota i srebra, i drogich kamieni, i pereł, i bisioru, i purpury, i jedwabiu, i szkarłatu, i żadnego drzewa tujowego, i żadnego przedmiotu z kości słoniowej, i żadnego sprzętu z najkosztowniejszego drzewa, i z miedzi, i z żelaza, i z marmuru”

Mamy tutaj nic innego jak handel  🙂  Jak system bankowy upadnie to i handel poleci. Kto będzie kupował i od kogo ? I za co ?
Może Watykan kontroluje emisje pieniądza ? Albo handluje złotem ? 😀 Wszystko jest w rękach Żydostwa (Nierządnicy) z którymi cały świat robi interesy i dzięki którym się wzbogaca. Jak to wszystko szlag trafi to się nie dziwię, że będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Jeszcze raz się kłania książka: ”Synagoga Szatana” 🙂

http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/06/Synagoga-Szatana.pdf

„Kupcy handlujący nimi, wzbogaciwszy się na nim, z dala stać będą ze strachu przed jego męką, płacząc i narzekając”

Idea Watykanu jako Babilonu Wielkiego/Nierządnicy jest coraz zabawniejsza 🙂 Watykan upadnie i co ? I pstro, zero konsekwencji pod postacią opisanych w Objawieniu wydarzeń.

 To Żydzi kontrolują finanse Watykanu. 

Tu chce przypomnieć , że dowody na fakt przejęcia przez bank Rotchilda finansów Watykanu , znajduja się w w/w książce „Synagoga Szatana” .

Katolicyzm to zamaskowana religia babilońska prosto od Żydów.

Tutaj mamy ciekawą książkę.

http://www.whale.to/c/SolvingMysteryofBabylontheGreatChaptersHDRHL.pdf

Autor w przedmowie pisze: „odkryłem wiarygodne dowody, ze katolicyzm zostal zalozony przez krypto-Zydow jako fałszywa ‚chrzescijanska’ maska dla judaistycznej/babilonskiej religii”

Jasne, że katolicyzm to zamaskowa religia prosto z Babilonu 🙂

Co ciekawe autor książki to…wychowanek szkoły Jezuitów , który pokazuje, że Jezuici to tak naprawdę Żydzi, o czym pisałem wcześniej.
Dlaczego jest to ciekawe ? Bo sprzedal Jezuitów jako Żydow (mniejsze zło) i ‚udowadnia’ ze Watykan jest WN. Czyli prawda i kłamstwo, odwracanie uwagi od żydostwa.

 

7 pagórków ?

 

Właśnie 7 pagórków , dla religijnych wyznawcow WN w formie Watykanu to jak walniecie w żyłę i wypicie kompotu 🙂 Wyczytali że nad 7 wzgorzami znajduje się Rzym i to jest dowod że WN to Watykan .  🙂  werset 17:9 w powiązaniu z 17:18. No i oczywiscie wyczytali że w wersecie 17:18 , pisze że to wielkie miasto ktore panuje nad królami ziemi.

Pozornie wydawałoby się to oczywiste albo bardzo prawdopodobne, ale pies pogrzebany leży w szczegółach.

Radzę przeczytac dokładnie 17 i 18 rozdział Objawinia.

Dlaczego akurat 7 pagórków? bo to jest cyfra symbolizujaca pełnię i całkowitość:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Siedem_%28symbol%29

Czyli użycie 7 pagórków oznacza że WN ma całkowitą władzę nad ziemią werset 17;18 . Dlaczego WN jest miastem ?, bo to symbol władzy , dawniej byly miasta – państwa , czyli ośrodki władzy na danym terenie a wielkie miasto to władza Wielkiej Nierządnicy nad… całą ziemią. 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Miasto-pa%C5%84stwo

Czyli Rzym jako miasto nad ktorą sie rozsiadła WN ….odpada 🙂

W tej samej księdze Objawienia mamy przecież Nowy Jorosz (Jerozolima ) schodząca z nieba na ziemię , czyli ten Nowy Jorosz to nic innego jak władza Boga obejmujaca ziemię w posiadanie .

Jak widac z tej krotkiej analizy Watykan jako WN , to klasyka diabelskiej dezinformacji.

Do czego potrzebna jest diabłu dezinforamcja akurat w tym zakresie?
Ponieważ zna dobrze werset z Objawienia 22;15 , gdzie jest niedwuznacznie powiedziane że jesli ktos wierzy w lipe, ( ten weset obejmuje wszystkie dziedziny nie tylko WN) to nie bedzie objęty władzą Nowego Jorosza , czyli władzą Boga, a wszyscy ktorzy się znajdą poza tą władzą będą wybici.
Diabeł uznaje taka zasadę , jak mam byc wybity ,to dzisiaj robię wszystko by ze mną pociągnąć jak najwiekszą liczbę ludzi.
Dlatego nie ma się co dziwic że jego świat, tak ostro lansuje likwidację Watykanu jako WN.

Natomiast system bankowy w roli WN , znajduje się w stanie, ponad rzadami ludzkimi, funkcjonuje zupełnie bezkarnie (Objawienie 18:7) , wykonując okresowo grabieżcze ataki , czyli nic innego tylko ….kryzysy.

ale z tego cyklu mamy kolejny film:

pod tytułem „Wielkie banki rządzą światem” :

https://youtu.be/lOQh9M0-CH0

PODSUMOWANIE

Watykan i katolicyzm zostały założone przez Żydów by ustanowić fałszywy ‚Babilon Wielki’, jednocześnie odwracając uwagę od prawdziwej  Nierządnicy.  Zabawa w liczenie pagórków, purpura jako symbol wladzy i kolor dostojników katolickich, zbrodnicza historia Watykanu, która nie umywa się do zła, które wyrządzili Żydzi, szkarłat i złoto oraz ‚przepych’ Watykanu, to wszystko kiepska imitacja prawdziwego Wielkiego Babilonu czyli Żydów – wynarodowionych Słowian , ktorzy zasymilowali się całkowicie z Babilończykami , czyli z buntownikami z czasów Nemroda ( wieża Babel) , o czym pisaliśmy  wcześniej.

Karol 

37 thoughts on “Jak Żydzi zrobili z Watykanu ‚Babilon Wielki’.

 1. No to koniec „patyczkowania się” z kozłami 🙂 , świetny argument : „jesli świat sprzeciwia się Watykanowi , to znaczy że to jest Babilon Wielki / WN ” , jak to malują netowi dezinformatorzy i masa religii .
  A ten swiat jaki jest ? , a religianci to co myśleli ? 🙂 , właśnie jest diabelski , czyli żydowski. To co ? diabeł mówi prawdę ? 🙂 paranoja do sześcianu .

  Dlatego jest słuszny wniosek: każdy , kto popycha te brednie ,że Watykan to Babilon Wielki , to klasyczny diabelski dezinformator , pilnujący interesy właśnie koszernego Babilonu Wielkiego.

 2. To jest oczywiste, że Watykan założyła wielka nierządnica. Całe chrześcijaństwo to religia Pawłowa, a Paweł nie ma nic wspólnego z Chrystusem. Mesjasz przyznał się i zaakceptował 7 zborów które z Pawłem nie chciały mieć nic wspólnego. Jeśli Chrystus w ew. Jana zapewnił Apostołów że są w jedności z Nim i z Ojcem a Paweł nazywał ich PSAMI i gardził nimi i nie miał z Apostołami Baranka żadnej wspólnoty to oczywiste jest, że nie miał wspólnoty z Chrystusem. Nawet jednego słowa ze słów Mesjasza nie zacytował! Sprzedał ludziom wielobóstwo kult bogów rzymskich i nazwano to Chrześcijaństwem. Wszystkie księgi mówiące prawdę palono i palono na stosie każdego kto śmiał mówić prawdę…i co dziw że tak jest? Teraz ludzie zwiedzeni myślą że Babilon to Watykan. Nikt do dziś nie dał kontrargumentów do mojej analizy wielkiej nierządnicy. Henio się odgrażał i milczy i dalej ciśnie kity.
  Bliski wschód i wszystkie narody opisane w Ez,. Iż. itd. wzbierają się przeciw Babilonowi by go powalić – i od zawsze wiemy że ten konflikt będzie dotyczył tych narodów!!
  ale kiedy napadną na Izrael to cały świat będzie biadać i nawet nie zakumają ze to Nierządnica!!!
  Bo tacy fałszywi nauczyciele nawtykali im że to naród wybrany a to duchowa prostytutka!!!
  A Watykan jest Bestią wysłaną przez szatana i nie ma co do tego żadnych wątpliwości !
  Ale tamte narody napadną Izraela a cały zwiedzony świat będzie biadać!!!

  To okropne!

  Dobrze napisaliście ! jak Watykan miałby upaść – to co?
  NIc!
  ale jak upadnie Izrael – to biadanie będzie, ze Naród wybrany mordują 🙂 😉 hi hi !

  Ale szatan ludzi porobił!!!

  • Estero: cytat: „ale kiedy napadną na Izrael to cały świat będzie biadać i nawet nie zakumają ze to Nierządnica!!!”

   Nawet jak zaorają dzisiaj Izrael , to co sie stanie ? , nic, System bankowy nadal bedzie istniał .
   System bankowy przecież istniał do czasu ustanowienia pańtswa Izrael .
   Od kiedy istnieją banki a od kiedy istnieje dzisiejsze panstwo Izrael? (1948)

   Takie pańswo jak Izrael to ma ekstra dofinansowanie z zewnatrz w rożnych formach , kiedys czytałem że sama tylko pomoc USA w kwestii militarnej to 2mld USD rocznie ,to są dane tylko oficjalne,a inne ?. A ilość pomocy gospodarczej też USA , to wg tych wczesniejszych danych to 1,2 mld USD.
   Mozna poszukac najnowsze dane , o ile takowe są obecnie do uzyskania .

   Ja już nawet nie pisze o innych formach tajnego finansowania Izraela np. afera Art-B w PL , link ekstra do poczytania http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_G%C4%85siorowski_%28przedsi%C4%99biorca%29

   to jest „miodzio” , bardzo obszerne dane ; http://polskieafery.pl/afera/13/

   Przeciez, dzięki bankom zaistniało panstwo Izrael . Bez politycznego i finansowego wsparcia wpływowych zydów to te państwo by nie powstało .

   A jak cofniesz finansowanie Izraela to araby ich pokryją turbanami i galabijami 🙂

   Zdechną banki (WN) i finansowy kurek dla Izraela szlag trafi 🙂

   Ale gdy banki szlag trafi to nikt od nikogo nie bedzie nic kupował , ale właśnie na całym świecie : Objawienie 18:11,15

   Dlatego Ezechiela jest do ponownego przeanalizowania .

   ………………………………………………………………………………………….

   ale w temacie mamy ekstra „cukiereczek” 🙂 , jaki sabotaż na Polsce zrobił były prezydent
   A. Kwaśniewski :

   http://biznes.robertbrzoza.pl/banki/kradziez-doskonala/

 3. Skoro „elita” zrealizowała już część Objawienia tworząc Wielką Nierządnicę, może planują również zrealizować dalszą część. „I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich, mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie” – to już zrealizowali. Ogromne schrony pod miastami USA, pod Alpami, Chiny mają jakieś podziemne miasto ze sztucznym słońcem. Dalej kolejne pieczęcie się otwierają i kataklizmy nawiedzają ziemię. „Biada, biada, biada mieszkańcom ziemi, gdy rozlegną się pozostałe głosy trąb trzech aniołów, którzy jeszcze mają trąbić.” Jedno „biada” minęło; oto nadchodzą jeszcze po tamtym dwa następne „biada”. i popłynęła z tłoczni krew, aż dosięgła wędzideł końskich na przestrzeni tysiąca sześciuset stadiów. … i wielkie trzęsienie ziemi, jakiego nie było, odkąd człowiek istnieje na ziemi;” … i tak do 20 rozdziału ziemią kołysze ostro i niewielu to przeżyje. Z tego co widzę i obserwuję elita na to właśnie jest gotowa również technologicznie. Mają już bronie które mogą wykonać Objawienie, ogłaszają już oficjalnie, że ludzi jest za dużo, zmieniają system finansowy na dokładnie taki jak jest opisany w Obj. Przeżyć mają wybrani ale to „elita” jest wybrana wg. nich do przeżycia. Objawienie jest ich drogowskazem, planem który będzie realizowany. Tak mi wychodzi, jeśli zrobili A to zrobią i B.

 4. Nasunęła mi się taka myśl.
  Ew. Marka 13:5-6
  5 Wtedy Jezus zaczął do nich mówić: Baczcie, żeby was ktoś nie zwiódł.
  6 Wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest, i wielu zwiodą.

  To co dzisiejszego dnia widać za oknem jest zaiste zwiedzeniem na miare wszech geniuszu w całym świecie. W tej wypowiedzi Chrystusa jest sens . Nie dość ,że wskazał ,że w Jego imieniu przyjdą głosić , to też ,że jest to zwiedzeniem.
  Dodatkowo katolicki powszechny kościół apostolski,będąc przykrywką dla podających się za żydów ludzi,ustąpi miejsca antychryście,który wybawi świat z faszyzmu religijnego jakim jest doktryna chrześcijańska,wyłaniając czystą naukę babilońską,czyli lucyferiańską,czyli judaistyczną,czyli rabiniczną. I to nie jest filozofia współczesnych ugrupowań żydowskich,lecz kapłanów babilońskich,którzy w tajemnicy utrzymują swe ryty do dziś.
  A to nie są kapłani Boga najwyższego,bo On takowych nie potrzebuje,lecz Lucyfera-Jutrzenki,któremu za oświecenie składają cześć i ofiary.

 5. Karolu: to dobry patent , aby pozbierać komentarze wcześniejsze i zrobic wpis na blogu. Generalnie mamy bardzo dużo cennych mysli w komentarzach we wczesniejszych wpisach , ktore jakos gubia się w ich ilosci . W sumie miałem z nich porobić filmy tematyczne , ale zanim je zrobię, to trochę wody upłynie 🙂 . Na razie to dobry pomysł i pasowało by to kontynuować.

 6. Jak to wszystko połączyć z protoewangielia (moj.3.15 potomstwo węża sugeruje mi człekokształtnych ,potem Nimrod ,Babilon Egipt Abraham wcześniej potop itd.Szatan w 125 roku kradnie tożsamość Izraela (pne) tworzy nurty na Torze,podstawka sprytnie Pawła,znika na 1000 lat,Krk robi dobrą robotę bo trzyma ludzi w wierze i dobrych wartościach,lecz przyjął kolor purpury i podpadł,a te zmije pochowane po bankach.kalendarz+-1000lat,Prawo jest dla bogatych.Tryumf pozorny .Klęska szatana będzie jawna po wsze czasy,scenariusz na Oscara ale nie pro żydowski.ten mały róg z Daniela 7:8 czuć pawelkiem .Wszystko Bóg sam objawi w słusznym czasie.pozdrawiam ludzi szukających Prawdy.

 7. Człowiek który twierdzi że to żydzi nazwali Watykan Babilonem, najzwyczajniej kłamie i ma w nienawiści naród Izraelski, i jest pod wpływem zwodniczego ducha. Bo wyrażnie ap. Jan, otrzymał nie od żyda rozkaz zapisywać wszystko co zobaczy ale od Tego co siebie nazywa w Obj. 1, 8. Jam jest Alfa i omega{początek i koniec}, mówi Pan, Bóg, Ten, który jest i który był, i który ma przyjść, Wszechmogący. Za te kłamliwe wywody przeciwko żydom będziesz miał od Boga zapłatę. Jan opisał to co mu Bóg rozkazał pisać, i to Bóg nazwał katolicki kościół Babilonem, i zapowiedział że go zniszczy za wszystkie zbrodnie i kłamstwa na światową skalę, i bliski jest czas zapłaty że Rzym położony na siedmiu wzgórzach co w nim jest Watykan ulegnie zagładzie. Objaw. 17 i 18 rozdział. A że Jan był żydem z urodzenia, i był umiłowanym uczniem Pana Jezusa a także Jego apostołem, to każdy wie. A ty zakłamany nienawistniku i oszuście, śmiesz z tego powodu oskarżać żydów? To wkrótce się sam przekonasz, co to jest przeklinać Izraelitów co są potomkami Abrahama, do którego Bóg w tej sprawie powiedział to: Kto ciebie błogosławi będzie błogosławiony, a kto ciebie przeklina będzie przeklęty! I te słowa są ważne do dziś. Więc kto wbrew temu postępuje, z Bogiem będzie miał do czynienia. A to co tutaj wypisałeś, daje jasne świadectwo jaki rodzaj ducha w tobie działa, i śmiesz fałszować to co Bóg rozkazał zapisać w całej Biblii przez proroków i apostołów. I zasiewasz nienawiść w sercach ludzkich atakując jak katoliccy duchowo ślepi ojcowie tego odpadłego kościoła wobec żydów. Co Bóg ich zaślepił by dla narodów pogańskich była szansa do zbawienia duszy, a ty ich opluwasz i depczesz? To otrzymasz nagrodę zgodną z twoimi przewrotnymi czynami i słowami wprowadzającymi ludzi w błąd. Jeśli tego natychmiast nie zaniechasz dla własnego dobra.

   • No wreszcie kogoś „rozerwało” 🙂 , pewnie już wcześniej sie gotowali 🙂 a teraz zdecydowali się ujawnić. W sumie czekałem na jakieś wymiociny w tym stylu jak powyżej. 🙂 , było to tylko kwestią … kiedy ich rozsadzi. 🙂 .
  • Jesteś gościu bezsilny i Twoje ujadanie jedynie potwierdza, że wszystko co tu piszemy to prawda 🙂

  • Ben tak sprawę stawiasz? uważasz, że piszemy kłamstwa?

   ok ! POZWOLĘ CI NAS OBNAŻYĆ I UDOWODNIĆ, ŻE KŁAMIEMY!!!

   Na tym blogu jest mój artykuł ;

   Kim jest Wielka Nierządnica,

   ma trzy części!!

   W tym artykule wynotowałam, większość (bo wszystkich się nie dało, aczkolwiek wszystkie sprawdziłam) słów BOGA jakie wypowiedział o Babilonie wielkim i Wielkiej Nierządnicy.

   Uznam, że masz rację i oficjalnie tz. pisząc nowy artykuł – sprostowanie- przyznam, że popełniłam błąd jeśli na podstawie wszystkich wskazanych przeze mnie w artykułach wersetów – oraz ogólnie za pomocą Biblii – udowodnisz nam wszystkim, że NIerządnicą jest KRK..

   Argument, że jest na siedmiu wzgórzach jest niewystarczający ponieważ JEROZOLIMA też leży na 7 wzgórzach!!!

   Twój argument bo Jan był żydem jest też nie trafiony – przypominam Ci że to Bóg zburzył Jerozalimę pełną Żydów i zakatował ich tam tak boleśnie że matki jadly ciała swych dzieci!!!
   a to byli żydzi….

   Udowodnij nam że w Ap. 17 ;18 jest mowa o Watykanie!!!!!

   Rzucać oszczerstwa bez podstawnie to każdy zwiedzony, oszukany oszołom potrafi.

   Sprawiedliwe i słuszne jest wykazać na podstawie słowa że Ja w swoich artykułach się pomyliłam lub że kłamie – tak bynajmniej nakazał do tego podchodzić BOG!!! kazał – dokonać sprawiedliwego osądu;

   Jak widze ty go nie dokonałeś bo nadal wierzysz zakłamanym pastorą i kompletnie nie pokusiłeś się by wszystko wynieś do światła i sprawdzać!!!!

   Więc wyzywam Cię !!!

   Udowodnij mi że moje 3 części art. są kłamstwem!!! powal wszystkie słowa Boga tam zawarte!!!

   A jak nie potrafisz to ładnie przeproś!!!!

   I uznaj że byłeś całe życie okłamywany !!!!

   tak jak my musieliśmy zrobić bo wszystko trzeba wynieś sprawiedliwym osądem do światłości!!!

   czekamy na przeprosiny – lub dowody !!!

   a nie pitolenie….

  • Czym jest Babilon z bibli ?
   Babilon jest przepychem do granic absurdu,wyniosłym bogactwem pysznym i bluźnierczym w swej głupocie.
   Królowie zbudowali ten raj dzięki niewolniczej pracy ludzkiej,ale nikomu zgoła nie brakowało,większość miała zbytek wszystkiego.
   Królowie popadli w pychę o królestwie nie mającym końca,mniemali ,że będzie ono wieczne i tacy byli zuchwali ,aż ich nosiło.
   A tu benc !!! koniec królestwa !!!
   Babilon Wielki jest tym samym archetypem co wówczas istniejący babilon.
   Dzisiaj świat w którym żyjemy jest taki właśnie sam ,zadufanym w sobie tworem ludzkich rąk wykreowany dzięki niewolniczej pracy dla dobra powszechnego.Ten Babilon Wielki stworzy w sobie ułudę życia , zaprogramowaną istotę ludzką do zdobywania dóbr doczesnych.Świat będzie mniemał ,że nie ma lepszych pragmatyzmów i wyniesie się ponad Boga,ponad prawo stanowiące o życiu.Myślimy ,że dzieki swojej pracy budujemy lepszy świat dla siebie i pokoleń i będzie on tak samo nie mający końca ku dążeniu do wspaniałości.
   Ale ,niestety.
   Będzie benc !!! koniec świata !!!

   Kto nie czytał o historii starozytnego babilonu i jak przepadł on z kretesem ,proponuję poczytać trochę Ksi. Daniela ,albo oglądnąć chciażby ten wykładzik :

   Apokalipsa informuje wszystkich czytających ,żeby się tak nie cieszyli zbytnio ze swego bogactwa ,bo Babilon Wielki swoim podejściem zniszczy ziemię,która nie należy do niego ,a i przeto pogrążą się w tej destrukcji ci co go wspierają poprzez eksploatację.
   Budując lepszy świat , niszczymy ten naturalny.Wyniszczymy naturalny świat dla posiadania własnego świata bogactw,dóbr,rzeczy,przedmiotów,narzędzi ,które do naturalnego życia są nam nie potrzebne.
   Ten zbytek jest babilonem,pszepychem nad miarę ,a to wszystko dzieki koncepcji handlu.
   W obenym stanie świata widać jak bardzo naciska się na produktywność , normy wyrobcze , sprzedaż itp. , to jest taki obłęd , iż tej machiny nikt nie może zatrzymać. A właśnie ta machina niszczy prawdziwe życie na ziemi i zamieni pojęcie życia na życie w mieście,życie w bogactwie,życie z pieniędzy itp.
   To nie jest życie ,to jest babilon , to jest niewola.

 8. Ben…Watykan – państwo religijno-polityczne – nie leży na 7 pagórkach tylko na jednym, watykańskim. Watykan nigdy nie miał i nie ma władzy politycznej ani duchowej nad wszystkimi narodami, językami i plemionami. Miał albo ma władzę nad np. Chinami, Japonią, Indiami?

  • Z tego wykładu wynika ,że człowiek nie był stworzony przez Boga ,lecz został zmodyfikowany przez Elohim jakby istot rangi boskiej ,którzy wczepili swoje informacje genetyczne w nasze ciała ,z racji czego staliśmy się ich obrazem. I co ciekawe , wykładowca posługuje się tekstami masoreckimi mówiąc ‚udajmy’ , że to jest prawda.
   Zatem przyklaskuje ewolucji , mówiąc ,że reszta ludzi na świecie poza Adamem i Ewą , mają matkę Ewę mitochondrialną ,czyli ulegli zmianą genetycznym samoistnie przez 250 tysięcy lat.
   A my nie mamy nic wspólnego z rodem Adama i Ewy i z tej lini genetycznej nie pochodzimy,ale możemy być efektem przyspieszonej ewolucji przez ingerencje z zewnątrz istot ,którzy są dla nas kreatorami ,czyli stwórcami. I to tyczy się tylko jakiejś części elochim,ponieważ ta jedna grupa wyjawiła ludzom ich cel. Większość elochim nie była za tym ,aby wyjawiać ludziom ich intencji , stąd ten podział pomiędzy nimi.W mniejszościowej grupie był ‚wąż’ jako główny uświadamiacz.
   Więc wynika z tego , że Bóg chce nas obraniać w imie swoich zasad i nie chce abyśmy do końca wszystko wiedzieli.Tak jak było Adamie i Ewie wiadome, aby nie tykali się drzewa poznania,a tymbardziej drzewa życia.
   Kim zatem był Chrystus,może jeden z elochim? ‚Udajmy’ , że to nieprawda.

   • Nie to teksty Masoreckie im zależy byśmy tak myśleli. Myślę ze facet dobrze tłumaczy zapisy w pismach masoreckich ale wiem że one były zmanipulowane i przekłamane jak talmudyści i reszta bandy sobie chciała! i to jest obraza BOga… aczkolwiek ciekawe…

   • Aby lepiej zrozumieć o co chodzi w tych rzekomych tłumaczeniach biblijnych należy otworzyć oczy na inne spojrzenie.

    W tym wykładzie jest lepiej powiedziane kim są elochim i jaki jest podział w strukturach anielskich i kim dla nich my ludzie jesteśmy.

   • Podoba mi się filozofia i przesłanie pana Romana Nahta.Jednak trudno zaakceptować ewolucję jako siłe twórczą i życiodajną.Eksplozja życia na naszej planecie od mikrobów po organizmy w głębinach bardziej przypomina wizje kabalistów.Efekt istnienia niewidocznych sił pochodzenia innowymiarowego,Boga bądż Bogów(Elohim).Gdyby nie wpływ pewnej niematerialnej istoty(pochodzenia duchowego) na moje osobiste życie,mógłbym odrzucić biblie jako wymysł żydów służacy totalnemu już zniewoleniu ludzkosci i przyjać poglady pana Romana.Jednak istnieje coś więcej niż tylko materia.Umysł ludzki pewnych rzeczy nigdy nie zrozumie.Z jednej strony wydaje się niemożliwe aby życie w obecnej formie na naszej planecie powstało same natomiast z drugiej nikt nie zadaje sobie pytania ,jak powstał Bóg.Jest to niepojęte.

   • Nasz świat mógł być tworzony przez także inne istoty,a nie tylko samego Boga,chociażby przez jego syna i inne anioły.Wydaje mi się że jest to normalne i nic nie ujmuje Ojcu.Czyżby inne istoty duchowe miały stać z boku i się tylko przyglądać nic od siebie nie dając a także nie realizując swojej ekspresji czy wyobrażeń?To po co by ich tworzył? Najwyższy jako doradca i niedorównany mądroscia mógł mieć ostatnie decydujące zdanie co do ostatecznego wyniku stworzenia.Myślę że tak było.Pozatym w objawienia mamy wzmianke ze Chrystus tworzy wraz ze swoimi przyjaciółmi nowe niebo i nową ziemie.Abysmy mogli tworzyć z Nim inne światy musimy mieć odpowiednie kwalifikacje które musimy zdobyć tu na ziemi i stać się istotami z podobnymi poglądami i zapatrywaniem emocjonalnym do Chrystusowego,Tym jest zbawienie.Możliwosc tworzenia razem z Jezusem i Bogiem nowych wspaniałych światów i przebywanie w wspaniałym przyjacielskim towarzystwie.Perspektywa jest o wiele szersza niż wieczne leżenie z piwkiem pod palma.Nasz pan z powodów praktycznych a nie ideologicznych musi dokonać selekcji chętnych.Nie będzie z nim pracował morderca sadsta czy człowiek nienawidzący,bo jakie by tworzył światy?Musi to być istota pełna miłości i troski aby tworzyć coś pięknego i dobrego,tak jak wcześniej była takim dziełem ziemia.Dlatego syn bozy przyszedł na ziemie aby swoja osobistym postepowaniem dać przykład i pokazać jakich istot potrzebuje.Dlatego Objawienia jest tak istotna,bo ukazuje cały zamysł a nie jest tym przez co niektórzy chcieli by wróżyc.Zastanawiam się czy ofiara Abrachama nie miała zasadniczego wpływu na Naszego Stwórce w powzięciu decyzji o zlitowaniu się nad nami i nie pozostawianiu nas samym sobie,i nie przeważyła szali wagi na naszą korzyśc i uznania nas godnym abyśmy w ogóle mogli dostapic tak wielkiego zaszczytu.

  • Ten gość to homoseksualista, któremu się marzy , że się zdarzy .
   Czuć to na odległość, takich odjazdówych gości jest coraz więcej wprost proporcjonalnie do czasów jakie mamy .Uważajcie na te herezje.

 9. Mozna powiedzieć , że ten wpis jest kontynuacją tematu Wielkiej Nierządnicy/Babilonu Wielkiego , ponieważ pokazuje strategiczny blef WN , polegający na skierowaniu na fałszywy tor zrozumienia przez narody , religie i religiantów internetowych że nowotestamentowa Wielka Nierządnica to Watykan i jak wiemy cały świat na podstawie tegoż zrozumienia sprzeciwia się Watykanowi.

  Wyłania się tu obraz , że WN przedstawia żydowstwo Iluminackie a ich banki służą jako narzedzie tejże władzy i dzieki nim utrzymują w cuglach cały świat . Bestia nowotestamentowa natomiast przedstawia żydowstwo masonerii , wplecione w systemy polityczne, a tajne jej stoważyszenia tzw. masońskie , służą jako organ wykonawczy , rozkazów żydowstwa iluminackiego.

  Czyli koszer WN wydaje rozkazy koszerowi masońskiemu i tak to funkcjonuje .

  Na czym więc polegać ma zagłada żydowskiej WN? .

  Zagłada zydowskiej WN nastąpi na skutek buntu ….żydowstwa masońskiego.

  Jak sie sypnie system bankowy to rzeczywiscie nikt nie bedzie ani kupowal ani sprzedawał , czyli paraliż totalny.

  Juz wczęsniej widzielismy tę grafike i do tego tematu jest jak najbardziej zrozumiała .

  https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2015/04/wielka_nierzadnica-1.jpg?w=1200&h=&crop=1wn

 10. bardzo dobra analiza. ale jedna uwaga, katolicyzm nie jest tylko zamaskowana religia z babilonu, ale jest konglomeratem starych tradycji religii egiptu, babilonu, indopersji. podejzewam ze stare te tradycje byly spadkobiercami zniszczonej atlandydy. ten zydowski narod zostal wybrany przez rase reptilianskich wladcow ziemi na reprezentanta i zarzadce swych interesow.

 11. Pingback: Katastrofalny podatek katastralny już za rok! Czemu kandydaci na prezydenta o nim milczą? | redoctobermsz

 12. Pewne zrozumienie tozsamosci besti i wielkiej nierządnicy może wypływać z lektury protokołów mędrców syjońskich.Wiem ze sa tacy ,jest ich wielu którzy uznają je za fałszywke,lecz nie w tym rzecz.Jako kuriozum zasługuje moim zdaniem na wzmianke.Wg nich jedyną rzecza jaką się nalezy obawiać od narodów nieżydowskich jest ich siła,zdolnośc do zwierzecej niszczycielskiej gwałtownosci którą w razie wybuchu należy skierować w odpowiednim kierunku,właściwym dla syjonistów.Od razu przychodzi na mysl analogia ujeżdżanej bestii.Bestii która dysponuje ogromną zwierzęcą siła ale małym rozumkiem.Dalej mamy także wzmianki o wyższośći narodu wybranego ponad goja który niewiele różni się od ZWIERZECIA i jak to żyd zawsze będzie na wierzchu bo pojmuje tajemną wiedze(której nie można kupić ani nauczyć się w szkołach) o sprawowaniu władzy,jej mechanizmach i niuansach.Przypomina to pijaństwo WN która w skutek swojego opilstwa żle ocenia rzeczywistosc i przecenia własne talenty.Sama bestia w świetle protokołów wydaje się miec inne znaczenie,nie masonerii w której jest przecież wielu syjonistycznych żydów.Zwierzęca siła i instynkt bestii wskazuje raczej na królestwa gojów z którymi prostytutka uprawia nierzad.Bestia toleruje swoja dziwke puki ma z niej korzysci.Tak jak faraon tolerował Józefa bo uczynił dla niego z wszystkich egipcjan niewolników(wg.biblli.) i utwierdził jego władze oraz przysporzył bogactw władcy.Kiedy bestia zacznie tracic korzysci z rozpustnego zwiazku i dojdzie do wniosku że budzi sie z przysłowiowa reką w nocniku wówczas dokona niespodziewanego odwetu.Biblia donosi że to Bóg natchnie serca królów aby stali się jednomyslni,czyli już w owych tekstach wskazuje kim jest bestia.Obj17:16,17
  „A dziesięć rogów które widziałeś i zwierze,ci znienawidzą wszetecznice i spustoszą ją,i ogołocą,i ciało jej jesć bedą i spala w ognu.Bóg bowiem natchnał serca ich,by wykonali jego postanowienie i by działali JEDNOMYŚLNIE,i oddali swoja władzę królewską zwierzęciu,aż wypełnią sie wyroki Boże.”Podejrzewam iż bestia jest jakies porozumienie międzynarodowe.ONZ?NATO?UE?Unia Azjatycka?Nadchodząca Unia Amerykańska?Czy jeszcze cos innego,coś co nadejdzie?Trudno powiedzieć.

 13. Wcześniej pisałem o Kazachstanie a teraz to:
  Kazakhstan , nowa stolica Astana – sAtana

  ASTANA stolicą Iluminatów – czyli nie wszystko złoto co się świeci
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/astana-stolica-iluminatow-czyli-nie-wszystko-zloto-co-sie-swieci-2015-06

 14. A w poniższym filmie symbolika – coś dla niedowiarków

 15. Pingback: Wielka Nierzadnica/Babilon Wielki i Bestia w wersji brutalnej. | redoctobermsz

 16. Zastanawiam się czy apokaliptyczna bestia nie odnosi się do Watykanu.Jego siła swego czasu była olbrzymia.Jak donosi objawienia królowie ziemi oddali jej władzę,aby wypełniała wolę najwyższego. Watykan był sprawcą likwidacji pogaństwa,w tym morderczych praktyk druidów o których pisali rzymianie że były obrzydliwe nawet dla nich.Władcy oddając się katolickiej instytucji ustanowili ponad sobą papieża który mógł obłożyć ich ekskomunika.Przemawia do mnie również wersety iż bestia jest pełna imion bluźnierczych co pasuje do katolicyzmu(kult królowej niebios,przyjmowanie pogańskich świąt,odpust za pieniądze,świete relikwie itd..)Jej znamię to 666,czyli jak mówi objawienia liczba człowieka po trzykroć,jako twór ludzki,nie mający nic wspólnego z doskonałym Bogiem,dzieło wielkoiej nierządnicy(odstępczego judaizmu i pochodnych)która w pełnii sprawuje nad swoim zwierzęciem kontrolę i pośrednio nad masami ludzkimi na zasadzie piramidy.

  • To co opisujesz jest pierwszą Bestią apokalipsy.
   Watykan to ustrój ,podobnie jak monarchat , polityka społeczna , rząd demokratyczno-liberalny ,komunistyczny ,czy totalitarny.
   Władza królewska jaką posiada Watykan jest wypadkową po rodzinie Pisosów.
   Dla porównania Nierządnica ma charakter Babilonu-bogactwa i przepychu,a Bestia jest popychana do działań na rzecz tego porządku jaki miał Babilon w swoim czasie.
   Bestia jest tworem politycznym złożony z paru ideologii społecznych,który legalizuje porządek Babilonu w formie handlowej,pracy, niewolnictwa i zysku.
   Rząd państwowy nie ma władzy królewskiej,to jest polityka polegająca na zarabianiu i bogaceniu się kosztem społeczeństwa.Rząd jest instytucją finansową,rząd nie ma władzy,władzę ma król.
   Rządy państw są Bestią i mają władzę królewską wzorowaną na królu jako globalistyczny władca.
   Nierządnica zaś ,to system bezprawia wprowadzający porządek Babilonu poprzez narzędzie Bestie ,aby utworzyć NWO.
   NWO-nowy porządek świata jest Wielkim Babilonem ,formą zaistnienia utopijnego tworu opartym o wspaniałość Nowej Ery-dostatku i przesytu , pokoju i bezpieczeństwa.
   Bezprawie Nierządnicy polega na tym,iż dąży do swego planu kosztem ludzkiego życia mimo pięknych pojęć i wypowiedzi dzięki fałszywemu prorokowi jakim jest druga Bestia apokaliptyczna.
   Druga Bestia jest narzędziem technologicznym stworzonym dla potrzeb propagandowych utrzymania statusu pierwszej Bestii,czyli polityki i rozwoju ,a następnie Babilonu,którego królestwa nie ma końca.

 17. NWO również pasuje jak ulał z nową forma bluźnierczych wierzeń i poglądów propagowanym już dzisiaj.

 18. W oryginalnych tekstach żydowskich, które wystąpiły długo przed Torą, szatan użył tego znaku, by przywołać demony i skierować je na plemię, prowadząc je do wojny, chaosu, molestowania dzieci, sodomii, zabójstw, pijaństwa i obsesyjnych problemów emocjonalnych. Rzymska ręka władzy, amulet datowany na 800 r. p.n.e. – specjalnie uwydatnia kciuk i palce: wskazujący i środkowy, chowając palce: serdeczny i mały. Rzymski katolicyzm nadał temu symbolowi nowe znaczenie i wrzucił w dalszy obieg.

  https://radtrap.wordpress.com/2015/08/27/sygnal-kosmos-symbol-uzywany-przez-satanistow/

 19. Temat poruszony jest bardzo kontrowersyjny, ale jak może być inaczej?
  Większość z nas wychowana jest na dobrym Kościele i wielu księży jest dobrymi ludźmi, nie podejrzewając, że grubymi nićmi szyta jest cała sprawa.
  Mam taki wpis, który dołożę, aby poszerzyć wiedzę z czasów najnowszych, czyli zgodnie ze słowami Jezusa – „po ich czynach ich poznacie”

  Trochę tego jest, ale warto przeczytać i przemyśleć, czy aby na pewno jest tak jak nam kazzno myśleć o Watykanie, czy może prawda jest bardzo szokująca?!

  Na podstawie informacji dostępnych na blogu http://sauraplesio.blogspot.it/2015/09/giallo-vaticano.html dowiadujemy się, że kiedy, 13 lutego 2013, papież Benedykt XVI w sposób nieoczekiwany i niezrozumiały zrezygnował ze swego urzędu, IOR czyli bank Watykanu od pewnego czasu został wykluczony ze SWIFT-u; co oznacza, że jakiekolwiek jego ewentualne operacje finansowe zostały uniemożliwione. Kościół został potraktowany tak, jak Ameryka oceniła Iran. Państwo-terrorysta. Było to dobrze przygotowane zniszczenie ekonomiczne, poprzedzone wcześniejszą ostrą kampanią przeciwko bankowi watykańskiemu, potwierdzoną otwarciem dochodzeń ze strony sądownictwa włoskiego (…).

  Niewiele osób wie co to takiego SWIFT (skrót oznacza Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication – organizacja – system wymiany informacji bankowych): oficjalnie zajmuje się czymś, co w języku banków określa się jako „clearing” i jednoczy 10500 banków z 215 krajów świata. W rzeczywistości, SWIFT jest najtajniejszym i nie podlegającym jakiejkolwiek władzy zwierzchniej, centrum władzy bankierów amerykańsko- globalistycznych, mówiąc inaczej, jest systemem szantażu, na którym opiera się hegemonia dolara. SWIFT jest także narzędziem wywiadu ekonomicznego i politycznego (na szkodę przede wszystkim nas, Europejczyków) i środkiem, który powszechnie wzbudza przerażenie, jako że przy pomocy SWIFT-u światowa finansjera globalistyczna niszczy państwa, które nie są jej posłuszne.

  Tak więc centralny bank Iranu (…) został wyrzucony z sieci SWIFT-u w ramach odwetu za domniemany program nuklearny. Oznacza to, że Iran nie może sprzedawać swej ropy za dolary, irańskie karty kredytowe nie mają żadnej wartości poza granicami państwa, Teheran nie może przeprowadzić żadnej międzynarodowej transakcji bankowej, może jedynie używać gotówki i do tego nieoficjalnie, tzn. może operować jedynie w formach określanych jako nielegalne przez umowy międzynarodowe.

  W 2014 francuski bank BNP Paribas został skazany przez sądownictwo amerykańskie na karę 8,8 miliardów dolarów za pomoc udzieloną Teheranowi w ominięciu blokady SWIFT-u. Pieniądze zainkasowały USA.

  To właśnie sugerowanie wykluczenia z sieci SWIFT Rosji, jako odpowiedź na zajęcie Krymu, (co stanowiłoby ogromną szkodę dla rosyjskiej gospodarki) sprawiło przyspieszenie prac krajów BRICS (na czele których stoją Rosja i Chiny) nad systemem alternatywnym clearing-u opartym na yuanie i rublu, zamiast dolara. To wszystko, aby uniknąć ewentualnego szantażu, jakiego SWIFT może zawsze użyć w stosunku do państw suwerennych.

  Belgijska strona internetowa Media-Presse (SWIFT ma siedzibę w Belgii) podając wiadomość o tworzeniu przez Pekin i Moskwę systemu alternatywnego do SWIFT, podała tę oto informację:

  Kiedy jakiś bank lub terytorium zostaje wykluczony z systemu SWIFT, jak stało się to z bankiem watykańskim w dniach poprzedzających rezygnację Benedykta XVI w lutym 2013, wszystkie transakcje bankowe zostają zablokowane. Jednakże system SWIFT po dymisji Benedykta XVI , bez oczekiwania na wybór papieża Bergoglio został odblokowany.

  Jak widać ktoś posunął się do szantażu używając do tego systemu SWIFT i bezpośrednio zainterweniował w sprawy Kościoła.
  http://lesmoutonsenrages.fr/2013/02/12/reprise-au-vatican-des-paiements-par-cartes-bancaires/

  (…) Kościół został potraktowany jako „państwo terrorysta”, a nawet gorzej, bo trzeba zauważyć iż około tuzin banków, które w Syrii i w Iraku wpadły w ręce Państwa Islamskiego, z systemu SWIFT nie zostały wyłączone i mogą one aż do dnia dzisiejszego spokojnie realizować swoje transakcje międzynarodowe.

  Natomiast Watykanowi uniemożliwiono płacenie nuncjatur, misji, również watykańskie bankomaty zostały zablokowane. (…)

 20. Tu mam film, który polecam w całości, ale dla mających mało czasu podaję przybliżony czas:
  ok 30 minuty, przeżyjecie szok.
  Kto i skąd przetransportował fallusa. Końcówka także warta przemyślenia patrząc na to, co dzieje się na tym świecie!

 21. Pingback: Gazeta Szczecińska - Nieformalna władza banków a Wielka Nierządnica z Objawienia 17,18 rozdział.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s