redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

„Anioł ludzkiej ewolucji”

6 Komentarzy

Dobrze zrozumiane i przedstawione opisy ludzkiego systemu rzeczy. Po obejrzeniu tego filmu nie będziesz miał wątpliwości co do zrozumienia słów Mesjasza; „WYJDŹ Z NIEGO LUDU MÓJ”.

Treść filmu jest również niejako kontynuacją wpływu hermetyzmu, okultyzmu w naukę – w tym w często wymienianą w filmie ewolucję, o której była mowa na blogu.

https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/10/06/okultyzm-prawdziwe-oblicze-dzisiejszej-astronomii-i-kosmologii/

https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/12/26/ewolucja-okultyzmu-ciag-dalszy/

 

„Anioł ludzkiej ewolucji”

 

 

Królestwo Boże jest dążeniem kochających Boga przyjaciół Chrystusa. Jakie jest dążenie ludzkości świata?! Za kim podąża świat?

Wiara w rozum, w moc człowieka, utopia…

Pojawia się ogromny rozwój na Ziemi, ale dokąd ten rozwój nas prowadzi i od kogo go dostaliśmy?

Ludzie odsunęli się od Boga, porzucili Jego prawa a przyjęli własne ohydne „mądrości” podpowiedziane przez szatana takiej jak; darwinizm, humanizm, komunizm, faszyzm, religie i polityka…wszystkie te utopijne ideologie, szatańskie systemy prowadzą do strasznych konsekwencji dla ludów Ziemi. Prowadzą do budowy i utwierdzenia babilońskiej myśli stawiającej człowieka nad Boga! Ale prowadzącą również do władania nadczłowieka na „słabym” człowiekiem co jest zawsze przyczyną ludobójstwa, mordów, eugeniki, wyzysku, złodziejstwa itd.

Dlatego to apokaliptyczna bestia składa się z części poszczególnych Bestii Daniela, jej głowa jak u lwa odnosi się do babilońskiej myśli i mowy wynoszącej się nad Boga.

Szatan rządzi światem, postęp, jaki dostała ludzkość dostała od jego aniołów, by mógł nas ogłupić i trzymać w garści, by popchnąć nas do odejścia od Boga.

Nasz świat jest światem rządzonym przez Lucyfera. Ten przeklęty anioł jest tym który oświeca i prowadzi ludzi ścieżkami własnej „wywyższającej” się mądrości na śmierć!

 

Dla ludzi chcących obudzić się i stać przy Chrystusie film ten stanowi ogromną wartość.

Przedstawia znaną nam rzeczywistość jednak ujawnia również jej tajne znaczenie i cel.

 

ESTERA

 

Reklamy

6 thoughts on “„Anioł ludzkiej ewolucji”

 1. hehe, gościu z przepitym głosem popycha adwentystyczną bzdurę, najeżdża na katolstwo pod postacią jezuitów, a zapytaj się go czy wierzy w katolską trójcę, bo adwentyści wierzą. Te dowody jego są denne, na poziomie licealisty, i tak jak pisałem, wierzę wbrew dowodom. Zadaj temu gościowi takie pytanie, jak to jest że człowiek przewierca się przez warstwy skał (geologia) i znajduje tam skamieniałe szczątki np. ślimaków lub coś co przypomina ślimaki i badania węglem c14 wykazuje na kilka milionów lat, zapytaj go co to jest rozpad izotopowy, jak Bóg stworzył świat 6 tysięcy lat temu, to warstwy powinny być czyste, bez żadnych skamielin. Osobiście sobie to tłumacze że podczas potopu następowały ruchy tektoniczne i inne zawirowania, ale każdy wierzy jak chce hehe 🙂

  • Badania czasowe izotopem węgla C14 jest bzdurą ,wyjawia to w swym wykładzie o tym paradoksie Kent Hoving.

   To kiedy zaczynamy badać rozkład jest też ważne. Tu jest problem w odniesieniu do początkowej wartości pierwotnej,od której rozkład się rozpoczyna.Nie znamy czasu powstania pierwiastka,ale wiemy na krótko, ile on się utrzymuje do czasu połowicznego rozkładu na pierwiastek o połowę niższej masy atomowej, z której był utworzony,gdzie rozkłada się ,albo innaczej przemienia się w inny pierwiastek,który następnie też potrzebuje czasu na swą przemianę w innym wymiarze czasowym na inny pierwiastek , i to w dół atomowy.Nigdy nie powstają z pierwistków wyższe masowo pierwistki! Cały czas dążą do rozkładu na mniejsze formy.

   Trudno jest natenczas określić zjawisko rozpadu ,ale wiemy z doświadczenia ,że pewne procesy są nam znane z powodu ich doswiadczalności.
   Ale ,to nie znaczy,że to jest zasada określenia tych zjawisk na miarę meritum ogólno-fizycznnch następstw.To tak nie działa.
   Jeszcze krócej,aby się nie rozwodzić… wartości takie jak prędkość światła,albo rozkład pierwiastków jest typowo domyślny. Ponieważ już nie dawno ,może parę lat temu,wykazano ,że światło nie ma 300 000 m/s ,ale jest to zależne od środowiska i gęstości,częstotliwości,przenikalności itp. w sferze.
   Tak samo jest z izotopami i rozkładem,gdyż jest on zależny od promieniowania w tle,zwanym powszechnie ‚eter’,od którego zależy. Co i w jakim stopniu wydarzy się na ziemi,w sensie molekuralnej budowy naszego świata i właściwości chemicznych,które warunkują nasze istnienie jest uwarunkowane energią z kosmosu.
   To nasilenie energii ,lub jej wachania ,sugerują wpływ mocy z zewnątrz,czyli coś narzuca nam ten stan rzeczy.
   A chciaż nie jesteśmy o tym zbytnio uświadowieni ,to jest to zjawisko bliżej znane tym, którzy widzą w tym Boga,siłe zdolną do utrzymania swego atrybutu równym ‚żelazu’ na ziemi,który jest notabene ukryty w ‚skale’ !

 2. ja cierpię dzień po dniu niewyobrażalne tortury fizyczne, zwijam się z bólu, niosę dosłownie krzyż, a gość pochlał, poćpał i ojojoj byłem satanistą, daj spokój, zapytaj go czy wie dlaczego bramy do nowego jeruzalemu są wykonane z pereł i co to symbolizuje

 3. Wiemy, że film przygotowany jest przez adwentystów. Jednak nie to w nim ważne. Owszem nie zgadzamy się z wierzeniami Adwentystów, bo wiara w trójcę to nie jest jedyny ich błąd. jednak zupełnie zgadzam się z tym kim jest anioł ludzkiej ewolucji, zgadzam się z tym kto stoi za ogólnym postępem i „nauką” jaką nas karmią. W tym filmie nie ma znaczenia kto i jakim głosem mówi ale o czym mówi; i nie mam wątpliwości, że wszystkie te rzeczy które nas otaczają idąc przez religię, naukę, politykę, zasady społeczne itd. kształtuje szatan diabeł i jego kolesie!

  Mówisz Shogun, że cierpisz… należy być ostrożnym, by cierpiąc jeszcze nie bluźnić Bogu.
  On widzi i wie co dzieje się na świecie i z pokorą należy oddać się Jemu pod skrzydła, by mógł nas przed tym szatańskim światem ochronić.
  Ból to znak, że coś dzieje się źle, ale nie wszystko zaczyna i kończy się na ciele… zanim zacznie się w ciele najczęściej kryje się w umyśle- duszy. Warto pogadać ze sobą i z Bogiem. Zanieś swoje życie pod Bożą lampę by prześwietlić siebie.
  I w pokorze prosić o wybaczenie tego co w naszym życiu było nieprawe i niesprawiedliwe,; tak jak na przykład niesprawiedliwy osąd innych ludzi…

  Zyczę zdrowia…

  • Dobre jest to z bursztynem : ‚Bursztyny mają ponoć miliony lat, a zwierzęta tam uwięzione zdają się w ogóle nie ewoluować’
   Bursztyn jest żywicą,która kamienieje w ciągu roku,zwłaszcza w wodzie.
   Wiele rzeczy skamieniało właśnie w wodzie : drzewa ,osady napływowe itp. tworząc skamieliny i skały.
   Skoro owady przykleiły się do żywicy,która skamieniała,lub stwardniała w wodzie i te owady są takie same jak dzisiaj współczesne to ozacza ,iż ewolucji nie było.
   Wszystko istnieje od począdku takie jak było stworzone.
   2 List Piotra 3:3-10
   3 Wiedzcie przede wszystkim to, że w dniach ostatecznych przyjdą szydercy z drwinami, którzy będą postępować według swych własnych pożądliwości
   4 i mówić: Gdzież jest przyobiecane przyjście jego? Odkąd bowiem zasnęli ojcowie,WSZYSTKO TAK TRWA,JAK BYŁO OD POCZĄTKU STWORZENIA
   5 Obstając przy tym, przeoczają, że od dawna były niebiosa i była ziemia, która z wody i przez wodę powstała mocą Słowa Bożego
   6 przez co świat ówczesny, zalany wodą, zginął.
   7 Ale teraźniejsze niebo i ziemia mocą tego samego Słowa zachowane są dla ognia i utrzymane na dzień sądu i zagłady bezbożnych ludzi.
   8 Niech to jedno, umiłowani, nie uchodzi uwagi waszej, że u Pana jeden dzień jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień.
   9 Pan nie zwleka z dotrzymaniem obietnicy, chociaż niektórzy uważają, że zwleka, lecz okazuje cierpliwość względem was, bo nie chce, aby ktokolwiek zginął, lecz chce, aby wszyscy przyszli do upamiętania.
   10 A dzień Pański nadejdzie jak złodziej; wtedy niebiosa z trzaskiem przeminą, a żywioły rozpalone stopnieją, ziemia i dzieła ludzkie na niej spłoną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s