redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Polska jest najbogatszym krajem świata!!! O te złoża toczy się III wojna światowa?

10 Komentarzy

panonska-prowincja

Ze wzgledu na wagę tego detalu, a mamy kolejna sensację , która jest kompatybilna z tym wszystkim co piszemy we wpisach na blogu i komentarzach, zaczynając od tego:

https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/03/12/niepismienni-slowianie/comment-page-1/#comment-5185

Mamy tu obraz …..ziemi obiecanej ,

wypisz wymaluj: 

http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/

To o to trwa wieczna wojna z polakami , przez zabory, wynarodowianie  polakow od czasów Bismarcka, II wojna światowa , na skutek której zlikwidowano 20 % polskiej populacji , wprowadzenie komuny a realnie żydowskich rządów , które przyjechały wraz z tzw. „władzą radziecką” i to trwa do dzisiaj , tu zaznaczę , nic się nie zmieniło do dzisiaj, oprócz „oprawy” czyli nazwy …..demokracja , wykupywanie polskich ziem przez UE i Izrael , dorzućmy oddanie złóż  gazu łupkowego  za ….1%, tworzenie przez rządzących ( żydów) sztucznej nędzy co skutkuje wypędzeniem 3 mln polaków za grabnicę i tak dalej , możemy to mnożyć ile  sie da w historii najnowszej polski , a w necie na ten temat aż huczy .

10 thoughts on “Polska jest najbogatszym krajem świata!!! O te złoża toczy się III wojna światowa?

 1. Kolejny przykład w pełni potwierdząjący niniejszy wpis.

 2. Jest takie powiedzenie: jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o …..pieniądze 🙂

  A tu masz, wypisz wymaluj , wykładanka 🙂

 3. Może 3-ia wojna nie,ale żyd nie popusci takiej gratki dlatego będzie się działo i zresztą już się dzieje.Zdrajcy narodu będą chcieli utopić w morzu krwi Polaków i zniszczyć do końca polskie społeczeństwo.Dzisiejsza władza już jawnie występuje przeciwko Polakom(spawa embarga)doprowadzając ich do ruiny.Dzieci tych ludzi będą przez pokolenia nędzarzami ściganymi przez banki a pan prezydent bez wstydu i jakiegokolwiek zażenowania staje i się uśmiecha przed kamerami.Ci ludzie nie mają honoru,wstydu i żadnej moralności.Jako agenci działają na korzyść obcych mocarstw szkodząc i zabijajac własny naród.Są zdrajcami zasługującymi na stryczek i wieczną chańbę a nie na przywileje,wysokie stanowiska.Dziwię się jak można być tak wyzutym z wszelakich wartosci.Odpowiedż jest tylko jedna.Oni nie są i nigdy nawet przez chwilę nie byli Polakami.

 4. Moim zdaniem to nie tylko chodzi o pieniądze ale o to, ze jesteśmy zawsze w nienawiści zarówno od Niemców jak i od Rosjan i nie tylko inne narody Europy gdyby mogły też chętnie by się nas pozbyli. Niemcy wymordowali miliony Polaków więcej niż żydów ktokolwiek i kiedykolwiek. Jednak krzyczy się o holokauście żydów a nie Polaków. Co nadto dziś o mordy oskarża się nas i przekłamuje się historię wmawiając narodom że obozy koncentracyjne były Polskie – a kto w nich ginął jak nie my…?

  „Palmę pierwszeństwa w ludobójstwie narodu Polskiego bezapelacyjnie dzierży Rosja. Carska czy sowiecka, żadna różnica. Tylko w ciągu ostatnich 200 lat Rosja wymordowała lub wywiozła na Syberię lekką ręką licząc ok. 3 do 5 milionów Polaków lub osób pochodzenia polskiego.

  Po każdym Powstaniu dziesiątki tysięcy było wywożonych na Syberię. Powstanie Kościuszkowskie, tylko w rzezi Pragi zostało wymordowanych od 13 do 20 tys cywilnej ludności. Według źródeł rzezi Pragi dokonali Kozacy. W obronie Warszawy zginęło ok 10 tys żołnierzy polskich.

  W Powstaniu Listopadowym zginęło w bitwach ok 20 tys. Ile ludności cywilnej wymordowano? Tego nikt nie wie. Ilu wywiezionych? Tego też nikt nie wie.

  Kto wykupywał za bezcen majątki powstańców? Żydzi. Nawet Rosjanie nie chcieli się bogacić na krzywdzie. To samo po Powstaniu Styczniowym. Rosjanie mordowali, Żydzi wykupywali za bezcen.

  Ile ludności cywilnej wymordowali bolszewicy w czasie wojny Polsko- Rosyjskiej w latach 1918- 1920? Różne źródła podają różne cyfry, ale wszystkie powyżej 100 tys.

  *****

  Lata 1937 – 1938 Opreacja Polska NKWD. Deportowano ponad 100 tys. Polaków. Wymordowano ponad 111 tys. Polaków.

  *****

  Rok 1939, haniebny nóż w plecy bohatersko broniących się Polaków, Rosji nie starczyło odwagi aby zaatakować razem z Niemcami i Słowakami 1 września. Uderzyli dopiero 17 września na osłabionych, jak zawsze zresztą, jak hieny cmentarne.

  Ilu Polaków deportowano w latach 1940 – 1941. Oto cyfry

  Luty 1940 – 200 – 250 tys

  Kwiecień 1940 – 240 – 320 tys

  Czerwiec 1940 – 220 – 400 tys

  Czerwiec 1941 – 200 – 300 tys

  _____________________________________________

  Razem 800 – 1 270 tys

  Ilu wymordowano? Żródła podają, że tylko w roku 1941 w więzieniach NKWD wymordowano ok. 35 tys więźniów. A ilu tych co źródła nie podają?

  *****

  Katyń, Smoleńsk, Starobielsk, Charków, Ostaszków, Twer, Miednoje, Kuropaty, Bykownia, Morze Białe. A ile innych miejsc kaźni Polaków, ciągle nieznanych?

  Tylko w tych znanych wymordowano ponad 20 tys. Oficerów Polskich, JEŃCÓW WOJENNYCH!!!!. Co jest nie tylko ludobójstwem, ale również zbrodnią wojenną. Za podobne zbrodnie sądzono Niemców w Norymberdze. Jakoś „sojusznicy” nie zauważyli zbrodni wojennych Rosji i Rosjan.

  *****

  W latach 1944-1945 rosjanie wymordowali ponad 50 tys oficerów i żołnierzy AK. A ponad następne 50 tys. obywateli polskich zostało wywiezionych do obozów Gułagu.

  W latch 1945-1956 tak naprawdę nikt nie policzył strat polskich w zamordowanych i wywiezionych w głąb Rosji. Jedyne co wiadomo, to wiadomo, że bylo ich dużo. Jest ciekawe jak bardzo opornie idzie to podliczanie.

  Jeśli ktoś ma dane na ilu Polakach rosjanie i komuchy dopuścili się mordów proszę o uzupełnienie. W Przygotowaniu wpis Rosja 2. Rabunek mienia Polskiego.”

  I teraz żydzi żadają od nas emerytur, zwrotu majątków i odszkodowań!

  To tylko mały procent w nastawieniu do nas…a przyszłość moim zdaniem wyglądać będzie podobnie. Widze jak na zachodzie kraju szykują sobie Niemcy miejsce do przejęcia terytorium, widze jaka jest różnica w rozwoju między ścianą wschodnią a zachodem Polski…i to nie jest zbieg okoliczności. Myślę sobie że kolejny rozbiór Polski przed nami!

  • Tu nie chodzi o Niemców czy Rosjan , akurat dobrze znam jednych i drugich , problem , kto u nich stoi za plecami .

   To nikt inny jak żydzi: w upadkiem hitlera na barkach armii amerykanskiej wjechalo 60 tys żydów i objeli stanowiska , w armii Niemieckiej słuzyło 150 tys . żydów – podpisali lojalkę i mieli problem z głowy, a hitlera kto finasował ? , wycofano pieniądze w USA i zrobiono wieli kryzys, gdzie ta kasa poszła ? , na produkcję zbrojeniową III Rzeszy. Fabryki , zakłady zbrojeniowe itp.
   Na plecach armii Radzieckiej wjechało masę żydów i objęło stanowiska w Polsce.
   A Stalin to kto ? , Jugaszwili, czyta sie Dżugaszwili , syn żyda juz w samym nazwisku , to był żydowski figurant , bo w Rosji tak naprawdę rzadził Kaganowicz to był szef KoszerNostra w Rosji. Władza nie żydowska skończyła się na dynastii Romanowych a w Polsce zraz z wybuchem II wojny światowej.
   W ten sposób wielka nierządnica objęła pełnię władzy nad światem , zgodnie z Objawieniem 17 i 18 rozdział.

   Obecnie jej dezinformacja napuszcza polakow na rosjan, niemców , ukrainców na polaków i tak dalej, po to by ukryć istotę tematu : a jest nim władza koszernej bestii i wielkiej nierządnicy.

 5. Zgadzam się z redoctobermsz.Rosja też wiele wycierpała w imię swojej władzy nieznanego pochodzenia.Jak piszesz Estero rachunek krzywd jest nieskończony…Unia nas zdradziła bo jej cele są celami małej grupki interesów.Myślę ze potrzebne jest porozumienie narodów słowiańskich które mają wszystko a ich ziemie to ziemie mlekiem i miodem płynace.Nie potrzebujemy zachodu ino gospodarza.To oni patrzą na nas jako na łakomy kąsek do rozparcelowania a nie odwrotnie.Sytuacja przypomina troche propagandową ziemie obiecaną.Jak skały i piachy pustyni pod palącym zarem można nazwać ziemia obiecaną?Podejrzewam iż jest to następny objaw pijaństwa W.N.Jezeli to jest ziemia obiecana to co powiedzieć o ziemiach słowiańskich.Patrząc na owe przekładnie żydowskie nie wiadomo czy oni zartuja czy mówią na serio.Myślę ze kluczem do naszego sukcesu moze byc tylko porozumienie słowiańskie.Innaczej jako samotna wyspa Polska jestesmy skazani na niewole pod butem „niezindentyfikowanych sił”.

 6. A to klasyczny przykład „wożenia drewna do lasu ” : budowa ……gazoportu w Świnoujściu.

  Wg. informacji podanej na statku wycieczkowym płynacym z Międzyzdrojów do niemieckich przystani na wyspie Uznam , to ten skroplony gaz ma byc dostarczany z ……Kataru .

  Kto wie , ten port może być przecież wykorzystywany w drugą stronę do …eksportu gazu.

  Jest to mozliwe pod jednym warunkiem , polaków nalezy rozpędzić na 4 wiatry z Polski to dopiero wtedy , nowe zydowskie państwo , z drugim językiem urzedowym Idysz i masową emigracją żydów z Izraela w liczbie minimum 3 mln, bedzie je eksportować.

  Kiedyś czytałemw oficjalnej prasie , że w kręgach rządowych nauka Idysz jest na porzadku dziennym.
  W swiatku aktorów równierz.

 7. Pingback: 3.4 POLSKA najbogatszym państwem Europy – tego politycy nie mówią. | redoctobermsz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s