redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Kopernik i sataniści

13 Komentarzy

 
To juz jest ostatni film z cyklu o Koperniku, nastepne bedą już o innej tematyce.

13 thoughts on “Kopernik i sataniści

  1. Sataniści nie mają spokoju 🙂

    A teraz coś o Giordano Bruno, o którym już pisałem wcześniej.

    Spuścizna Bruno – wielki wszechświat, kosmici i wróżenie z fusów. 🙂

    http://en.wikiquote.org/wiki/Giordano_Bruno

    Istnieje niepoliczalna ilość słońc i ziem krążąych wokół swoich słońc tak samo jak 7 planet naszego systemu. Te niedające się policzyc światy są niegorsze i nie mniej zamieszkane niż nasza Ziemia. Jako, że jest całkowicie nierozsądnym przypuszczać, że te światy, które są tak wspaniałe jak nasz własny, być może nawet bardziej i które cieszą się zapładniającymi promieniami słońca tak jak my, miałby być niezamieszkane i nie powinny żywić podobnych lub nawet bardziej doskonałych mieszkańców niż nasza ziemia.”

    „Tak więc doskonałość Boga jest powiększona i wspaniałość jego królestwa zamanifestowana. Jest wychwalony nie w jednym ale w niepoliczonej ilości słońc; nie w jednej ziemi, pojedynczym świecie, ale w tysiącach tysięcy, ja twierdzę w nieskończonej liczbie światów.”

    Wiadomo jakiego boga miał Bruno 🙂

    Ogromny wszechświat, w którym ziemia jest tylko marnym pyłkiem ? Skąd my to znamy ? 🙂

    http://neomedia.info/nasa-nie-jestesmy-sami-w-kosmosie/

    „„Myślę, że w ciągu najbliższych dwudziestu lat dowiemy się, że nie jesteśmy sami w kosmosie. To jest bardzo mało prawdopodobne, że my, ludzie, jesteśmy sami w bezgranicznej przestrzeni Wszechświata.”

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Search_for_Extraterrestial_Inteligence

    Jakbym czytał Bruno, a mamy XXI wiek, blef się tylko rozkręcił 🙂 A Giordano Bruno jest ojcem duchowym takich ‚naukowców’. A także jak zobaczymy poniżej, wręcz ich…męczennikiem 🙂

    Bardzo ciekawa opinia Thomasa Davidsona:

    ” Wielki w filozofii i w nauce, materialny i moralny, wielki w czasie zycia i w chwili smierci. Zaden czlowiek nigdy nie napracowal się ani nie nacierpiał więcej aby być wolnym i pomóc w tym innym. Nikt nigdy nie stanął wobec śmierci bardziej bohatersko i stanowczo. Wsród męczenników prawdy i wolnosci – tych pierwszych wyznacznikow męstwa – zajmuje najwyzsze miejsce.”

  2. Jak widać satanisci, obroncy życia na zewnątrz nie mają łatwego zywota z jednego powodu: zostali zdemaskowani 🙂

    Ale dorzuć my jeden argument :

    „na początku Bóg stworzył niebo i ziemię”
    , pierwszy werset Biblii, a na dodatek jedno slonce i jeden księżyc.

    Żadnych tysięcy planet i słońc, tylko jedną ziemie i jedno słońce.

    A co sataniści malują?

    http://www.wiadomosci24.pl/artykul/w_kosmosie_jest_mnostwo_planet_zdolnych_do_utrzymania_zycia_287039.html

    http://www.polskatimes.pl/artykul/480114,druga-ziemia-jest-w-kosmosie-naukowcy-z-nasa-odkryli-planete-na-ktorej-moglo-rozwinac-sie-zycie,id,t.html?cookie=1

    Typowo satanistyczna negacja Biblii, robiona za „ścianą” naukowych autorytetów, prawie niesprawdzalnych .

    Własnie o tej sprawdzalnosci autorytetów bedzie następny film 🙂

  3. Myślę, że ten film powinien być odcinkiem nr 1. Ten fragment dzieła Kopernika tłumaczy kim on był i co zrobił. Ludzie obeznani w temacie masońskiej symboliki i języka od razu połapaliby się, że coś jest nie tak… I najfajniejsze jest to, że aby to pojąć nie trzeba być inżynierem i umysłem ścisłym! To powinno zadziałać na każdego kto co nieco wie.
    Co do Kopernika, to ktoś mi kiedyś mówił, że jego dzieło jest tak bardzo skomplikowane matematycznie, że prawie nikt tego nie rozumie 🙂 Już wiemy dlaczego.
    Czyżby Einstein był jego wnuczkiem spod tego samego praojca diabła? Bo o teorii względności mówi się to samo 🙂
    Tak przy okazji Einsteina, to warto zaznaczyć, że to co on zrobił polegało na tym, że napisał układ równań różniczkowych i poczynił założenia, że prędkość światła jest stała, a czas jest zmienną. Pytanie skąd on wziął takie bzdury? Tak jakby wychodzi na to, że jest dokładnie odwrotnie.
    Tesla wyśmiewał go za to i całą jego teorię uważał za zupełnie niemożliwą.

    • Gdybym to robił bez podbudowy i tak po prostu wystrzelił z tym filmem to by niektorzy pomysleli ze to tylko kolejna teoria spiskowa bo przecież Kopernik to autorytet, już wiemy jaki 🙂

      Tym filmem postawiłem kropke nad „i” w kwestii Kopernika i astronomii, ale jak widać Kopernik to nie jedyny „as” tamtych czasów. 🙂 , czyli renesansu 🙂

      Ostatnio miałem dyskusję na ten temat i rozmówca nic na ten temat nie wiedział i wiadomo że wychowany na propagandzie zaargumentował : no przecież obserwacje nowoczesne to potwierdziły , odparłem: ty je robileś?, a te obserwacje są sprawdzalne przez ciebie? 🙂 , te wyniki obserwacji są za scianą autorytetów, albo im wierzysz albo nie, 🙂 był totalnie zaskoczony.

    • Założenie że wszechświat jest ogromny z wieloma gwiazdami na podobienstwo slonca to już lansował Giordano Bruno i to funkcjonowało to zalożenie do czasów Einsteina , gdzie to on „potwierdził” 🙂 W temacie jest ciekawostką że Kopernik uważał że wszystkie gwiazdy są na jednym poziomie w tzw. sferze , był jednoczesnie świadomy tego że powstawało z automatu pytanie co jest… za tą sferą gwiazd 🙂

      • Oczywiście, ze problemem było to co znajduje się za sferą gwiazd 🙂 Tego nawet bożek Hermes nie wymyslil 🙂 Problem ten jednak rozwiazano łatwo i przyjemnie, jednym prostym blefem: gwiazd jest mnóstwo w roznych odleglosciach od Ziemi, a wszechswiat jest niewyobrazalnie wielki. Klamstwo formowało się etapami, a od Bruno w zasadzie przetrwało w formie jaką znamy dziś 🙂 Sprawozdanie biblijne calkowicie niszczy ten poglad. Łeb sprawie ukrecaja takze szatanskie korzenie hermetyzmu i poganskie, satanistyczne poglady wszystkich tzw. ‚renesansowych myslicieli’

  4. Już mnie pytano jaki jest sens tych przekrętów satanistów, ponieważ idzie na to ogrom pieniędzy, jest to robione wewszystkich państwach i we wszystkich instytutach naukowych. Pytanie dlaczego?, Odpowiedz jest bardzo prosta , o tym mowią dwa wersety z Objawienia:

    Objawienie 22:15
    (15) Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je.
    „A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga.”
    Ap 21:8 bt

    Wg. prawa naturalnego a jest nim prawo Boże , wszyscy zwolennicy satanistycznego ukladu słonecznego i zycia na zewnątrz dostaną „czapę” w Armagedonie, dlaczego?, bo umiłowali blef, a nie przyjęli prawdy o jego dziele stworczym, czyli o niebocentryzmie, NC.

    Diabeł doskonale zna prawo naturalne i dobrze wie że w koncu on sam dostanie „czapę”, ale swoich wyznawców swiadomych i nieswiadomych trzyma w blefie, wiedząc dobrze że Bog na mocy swojego prawa ich wybije razem z nim. Do tego jednak czasu wielbiciele blefu życia na zewnatrz , obroncy tego blefu, aktywni i pasywni , oddają diabłu cześć, swoją postawą.

    To jest najwazniejsza przyczyna dlaczego tak ogromne środki ida na dezinformację.

    Oczywiście te wnioski i wyjaśnienie , powoduje dalsze pytania , ale to można też przedyskutować .

    • Jak to? To są jeszcze tacy, co nie rozumieją po co to wszystko? Już śpieszę z wyjaśnieniem. Przecież to oczywiste. Skoro Szatan niedługo zacznie nam parodiować jako kosmita, który nas stworzył, to potrzebne mu jest to kłamstwo o wielkim wszechświecie, miliardach lat, ewolucji… Jeśli ludzie stawiają takie pytania, to oznacza, że nie mają wiedzy o NWO, masonach, upadłych aniołach itd. Ale brak wiedzy to nic złego, można to łatwo nadrobić. Gorzej z brakiem inteligencji, bo na to już nie ma lekarstwa.

  5. Chciałem zrobić taką wstawkę o NASA, zastanawiałem się czy pisać o tym na blogu czy tutaj, bo temat jest niezły i można z niego zrobić użytek w temacie chrześcijańskiego kanibalizmu – spożywania ciała i krwi Mesjasza.
    Znalazłem bardzo ciekawy film o NASA i „starożytnych kosmitach”
    Jest fragment o lądowaniu na księżycu, które jak wiemy odbyło się w telewizyjnym studiu.

    Cytuję od 6:20 :

    „W 33 minuty po lądowaniu, mason, Buzz Aldrin, mający 33 stopień wtajemniczenia w rycie szkockim dawnym i uznanym, z udziałem Neila Armstronga, odprawił na pokładzie lądownika księżycowego ceremonię. Wlewali wino do kielicha, łamali się chlebem. Odprawili ceremonię komunii – mimo, że jest uznana za katolicką, ma korzenie w starszym i głębszym rytuale składania ofiar bogu Ozyrysowi. To samo więc zrobili Aldrin i Armstrong i dlatego data i czas lądownia na księżycu zostały dokładnie zaplanowane.”

    Czyżby Łukasz przypadkowo wstawił do swojej ewangelii egipski rytuał jedzenia ciała Ozyrysa?

    Ale dalej jest jeszcze fajniejsze…
    Od 22:25 do 24:00 jest jeszcze wspanialszy fragment… Każdy to musi obejrzeć sam… Wprost niemożliwe, że oni tak pięknie sami się przyznają do kultu diabła.

    Niebywałe…

  6. Ciekawe informacje na temat Towarzystwa Królewskiego w Londynie 🙂 Powstało w 1660 roku i jest najstarszą tego typu organizacją, która wciąż funkcjonuje.

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Royal_Society

    The Royal Society, Towarzystwo Królewskie w Londynie, dokładniej The Royal Society of London for Improving Natural Knowledge – angielskie towarzystwo naukowe o ograniczonej liczbie członków (ok. 500 członków krajowych i ok. 50 członków zagranicznych) pełniące funkcję brytyjskiej akademii nauk. Skupia przedstawicieli nauk matematycznych i przyrodniczych.

    Wywodzi się ono z tzw. Różokrzyża http://pl.wikipedia.org/wiki/Różokrzyż
    http://en.wikipedia.org/wiki/Rosicrucianism

    Collegium Invisibible Różokrzyżowców:

    http://www.rightreading.com/1616/images/1616-schweighand.jpgrozokrzyzowcy

    http://en.wikipedia.org/wiki/Invisible_College

    Invisible College jest opisywany jako prekursor Towarzystwa Królewskiego 🙂 Związek z Różokrzyżem i Hermetyzmem jest oczywisty i łatwy do prześledzenia 🙂

    A teraz ciekawy cytat z książki „Okultystyczne korzenie nauki” z rozdziału o Towarzystwie Królewskim.

    „Masoński pisarz Robert Lomas wskazuje, że jednym z rytuałów jakim poddawany jest nowicjusz wstępując na 2gi stopień wtajemniczenia, ma szczególne odniesienie do heliocentryzmu:

    ‚Słońce będące w centrum i Ziemia krąząca wokol niego i wokoł własnej osi…słońce jest zawsze na szczycie w odniesieniu do Masonerii’.

    Nawet w XVII wieku heliocentryzm wciaz nie był w pełni akceptowany – w panstwach katolickich uznawany byl za herezję – zatem nacisk Masonerii wiele nam mówi.
    Wpływ Masonerii na początki Towarzystwa Królewskiego jest dziś powszechnie znany, ale jego rozmiary i znaczenie są o wiele bardziej kontrowersyjne. Jednakże co jest mniej kwestionowane to fakt, że powiązanie Towarzystwa z Masonerią uosabia jedna z sił napędowych, która stała za jego utworzeniem – człowiek, który zabezpieczał krolewski patronat nad Ttowarzystwem, Sir RObert Moray (1609-1674). Jego masońska inicjacja w 1641 roku jest uznawana za pierwszą jaka odbyła się na angielskiej ziemi.”

    • No prosze bardzo , „towarzystwa naukowe ” to jawni sataniści . Teraz satanisci paradują pod płaszczykiem nauki że ona jest oddzielona jakoby od religii , a tu wychodzi na to że nauka jest ….religią i to …satanistyczną 🙂

      Robią oni tak , czesc nauki praktycznej „wrzucają w tłum” i mamy komputery, samoloty itp, jednoczesnie blokują powstawanie nowych technologii ktore by zakwestionowały ich wladzę np. darmowa energia z eteru, – ropa zbędna, mają monopol na informacje z kosmosu by nie wyszło na jaw że żyjemy w kuli i Boga mamy nad głowami stosunkowo niedaleko 🙂 , ktoś by powiedział …..”rzut beretem”

  7. Nie piszę odnośnie samego artykułu czy komentarzy. Chciałbym się dowiedzieć czym jest animacja (gif? nie znam tego nazewnictwa) która wyświetla się jako pierwsza po prawej stronie w dziale „Wszystko w tematach”. Podejrzewam że jest to jakieś graficzne przedstawienie niebocentryzmu (niestety niedokładne, model centrum kosmosu jest właściwy, niestety w tle jest pokazana cała Ziemia, a zgodnie z perspektywą powinna być pokazana jej połowa. Z tej animacji wychodzi, że Ziemia jest kulą i przed nią jest kosmos jako kula, proszę się przyjrzeć).
    Jednak niepokoi mnie ta podwójna piramida będąca w centrum, z której to wierzchołka pochodzi światło, które przekazuje słońce. Są to wyraźne konotacje masońskie. Ciekawa jest również sama piramida, jakby „podwójna”, bo piętrząca się zarówno do góry jak i w dół. Jakie jest źródło tej animacji?

    Ciekawostka: przeglądarka podkreślająca błędy językowe podkreśla również zbitkę niebocentryzm, ciekawe dlaczego 🙂

  8. Tak Macieju zdecydowałem sie zrobic z tego nawet wpis i jak poczytasz to tego tematu też nie wolno uniknąć , z jakich zrodeł są tego typu gify , poniewąż juz kozły argumentują że NC pochodzi od tego typu ludzi. Co do tych piramid to na przyklad w hinduskiej mandali jest ich nie dwie a cztery. Jesli sie nie mylę to piramida symbolizuje wladzę , bo wlasnie diabel wzroruje sie na Bogu dlatego używa symboliki wladzy. A co do tego pana i innych to bedzie ekstra film na ich temat , by wyjasnic co poco dlaczego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s