redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Satanistyczna astronomia: przekręt wszechczasów

12 Komentarzy

wszystkie linki zródłowe pod tym filmem:

https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/10/06/okultyzm-prawdziwe-oblicze-dzisiejszej-astronomii-i-kosmologii/

astrologia wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Astrologia ciekawy tekst , nawet jest o Koperniku , ktory potwierdza , że zajmował się astrologią .

Reklamy

12 thoughts on “Satanistyczna astronomia: przekręt wszechczasów

 1. Ciekawe przemyślenia Kopernika 🙂

  „W końcu jednak, w środku wszystkiego jest słońce. W tej najpiękniejszej świątyni, kto umieściłby jej lampę w lepszym miejscu niż w takim, z którego może oświetlać całość rzeczy w tej samej chwili ? Słońce nie jest wcale niewłaściwie określane przez niektórych lampionem wszechświata, przez innych jego umysłem, a jeszcze przez innych władcą. Hermes Po Trzykroć Wielki określa słońce jako widzialnego boga, Elektra Sofoklesa – ‚wszystko widzącym’. Zatem doprawdy jakoby siedząc na królewskim tronie, słońce rządzi całą rodziną planet, które je okrążają”

  A poniżej jeszcze jeden fragment z książki „okultystyczne korzenie nauki”

  „Jest wiele powodow dla ktorych Renesans mial swoj poczatek akurat w takim a nie innym momencie w historii. Jednym jest ponowne zainteresowanie uczonymi i filozofami starozytnego Rzymu i Grecji, zwłaszcza Platonem. Wiele dziel antyku zaginęło dla Europy, ale przetrwalo na Bliskim Wschodzie skąd zaczęły powoli wracac pod koniec sredniowiecza. Proces ten był niczym fala, odkąd w 1453 roku Konstantynopol uległ imperium osmanskiemu. Innym czynnikiem bylo wygnanie Zydow z Hiszpanii w 1492 roku i wedrowka uczonych do najwazniejszych osrodkow intelektualnych Europy. Zydowskie tradycje naukowe az dotad byly ignorowane przez chrzescijanska Europę”

 2. Lubię tą stronę, daję jej 5*** za upór w dążeniu do Prawdy! Cieszę się że mogę czasami także coś dodać ale dziekuję Wam przede wszystkim którzy macie mądrość, odwagę, wytrwałość i energię by ciągle odkrywać – coś pieknego o Naszym Stworzycielu!
  Błogosławieństwa w dalszej pracy!

 3. Tak tylko wrzucam do rozwagi: Czy ten werset księgi Henocha wskazuje nam na to, że obrotowe niebo jest sferyczne w kształcie kuli, czy raczej na coś innego? Czyżby kolejny dowód na teocentryzm, a nie na płaską ziemię?

  Hen 72:4 Najpierw wstaje światło większe zwane słońcem. Jego kolistość podobna jest do kolistości niebios. Całe Wypełnione jest ogniem dającym światło i ciepło.

  A więc niebiosa są w kształcie słońca, czyli są kulą, stąd obserwujemy 2 bieguny nieba. Na to wygląda…

  • Ten werset z księgi Henocha jest rewelacyjny:

   Jego kolistość podobna jest do kolistości niebios.

   Juz z tego wersetu wynika niebocentryzm , w innym wersecie jest mowa,

   o wichrach ktore …..obracają niebem 🙂

   Kiedys miałem rozmowę z osobą wierzącą w Boga i wiecie co mi odpowiedziała na temat tego wersetu?

   „bo to wam tak pasuje” ,

   jak widąć osoby sa wierzące ale tylko z pozorów, jak przychodzi do konkretów to już im nie pasi 🙂

   Juz nie raz miałem dyskusje na temat NC w biblii to się okazuje że dla wielu osób wierzących Biblia w ogole nie jest żadnym autorytetem.

 4. Dobre są te filmy lecz nie wiem czy mam wlasne przemyslenia pisać, bo jesli coś napiszę to moderator (Mariusz S.) tego niezatwierdza.
  Ale Jesli mamy niebocentryzm to powstaje mnóstwo pytań, jak zasilane jest słonce, z czego jest to słonce, jak jest ono umiejscowione, to samo z księzycem, czy istnieje ciemna strona księżyca, skąd kratery na księżycu, co jest po zewnętrznej stronie kuli ziemskiej, czy możliwe byłoby tam życie, itp. No i jedno z ważnych pytań dlaczego perseidy występują okresowo, czyli w sierpniu, w heliocentryzmie zjawisko to jest jasno wytłumaczne i pasuje do tego wytłumaczenia , a niebocentryzmie ni jak ono niepasuje- Odpowie mi ktoś ?

  • Jak widzisz puszczam twoje komentarze, 🙂

   Ja ci odpowiem w sposob prosty: to jest tylko i wylacznie wyjasnienie a nie dowod że tak jest,
   co do ciebie to nie widzę dowodu wykluczającego istnienie meteorytów w niebocentryzmie. Jak sledzisz temat to już byś się połapał , że te wyjasnienia to są wyjasnieniami zza satanistycznej ściany autorytetów , ktora jest dla „zwyklego kowalskiego” nieweryfikowalna. Uważasz że HC /sataniści dobrze to tlumaczą ale to jest tylko twoja opinia a nie dowód. Pytanie , czego można się spodziewać po wielowiekowych pokoleniach satanistów. 🙂

   Już w komentarzach wyjasniałem istnienie meteorytów , ale zeby sie nie powtarzać, jak poszukam to ci znajde ten komentarz i tu podam.

   Nie zależnie od powyzszego, w temacie są przedstawione dowody że kosmos to obrotowa kula wewnatrz ziemi w ktorej działa tzw transformacja przestrzeni http://www.langw.de , jakie tam procesy zachodzą że powstają meteoryty to nikt nam nie powie , a ja sam nie mam do dyspozycji statku antygrawitacyjnego (Haunebu albo Vrill) do badania kosmosu. 🙂

   W tym filmie akurat, też masz dowody historyczne że kosmos jest skonczony i kolisty.

   Zgodzę się z tym że kazdy film generuje kolejne pytania , a to powoduje że temat jest jak rzeka.

   Dlatego tematy na filmy są ustawione w kolejce 🙂 . A ja ciebie odsyłam do wcześniejszego materiału.

   Wiesz co? , cos tu nie gra, chcesz dyskutowac i podajesz lipny mail?, a.tam@niewazne.pl ?

   edit:

   Już znalazłem : https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/10/02/kula-na-dyskotece/comment-page-1/#comment-4135

   • Ja nie chcę dyskutować, mam proste pytanie i oczekuję na odpowiedz. Jesli temat NC wyjdzie na szersze wody typu jakieś radio to zwolennicy HC przedstawią prosty argument okresowego deszczu meteorytów perseidów i proste jego wytłumaczenie, czego póki co zwolennicy NC niemogą tego racjonalnie wytłumaczyć.
    Nie jestem anglojęzyczny, więc dobrze byloby jesli przetłumaczyłbyś i przedstawił tę transformacje przestrzeni w filmiku.
    PS
    Przypomniała mi sie jedna z audycji NTV gdzie wyznawca buddy czy hinduizmu mowił że wszechswiat zbudowany jest na wzor jajka 🙂

   • Meteoryty to nie jest decydujacy argument , decydujacym argumentem dla NC jest geodezja , a właśnie dowodu geodezyjnego HC nie posiada i płaska ziemia też.

 5. Gordiano Bruno, męczennik masonów, hermetysta/satanista , tak jak Kopernik, doczekał się swojego pomnika 🙂
  Ten pan, Mistrz Wielkiego Wschodu Włoch (loża masońska-sataniści), wyrzeźbił w 1889 roku pomnik Bruno.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ettore_Ferrari

  a to już jego dzieło, które znajduje się na placu Campo dei Fiori w Rzymie.

  ciekawy znaczek włoskiej loży masońskiej założonej w 1805 roku 🙂

  http://en.metapedia.org/wiki/Grande_Oriente_d%27Italia

  Uniwersalny Męczennik Wolnej Myśli 🙂

 6. Ja trochę z innej beczki a raczej z biblii;
  Jeremiasz 8: 1) W owym czasie – wyrocznia Pana – wydobędą z ich grobów kości królów judzkich, kości ich przywódców, kości proroków, kości mieszkańców Jerozolimy.

  (2) I rozrzucą je przed słońcem, księżycem oraz przed całym wojskiem niebieskim,
  których oni kochali, którym służyli, za którymi chodzili, których szukali, którym oddawali pokłony.

  Nikt ich nie pozbiera ani nie pogrzebie, lecz staną się nawozem na powierzchni ziemi.
  (3) Wszyscy pozostali będą wybierać raczej śmierć niż życie, ilu ich tylko zostanie z tego przewrotnego plemienia we wszystkich miejscach, po których ich rozproszę – wyrocznia Pana Zastępów. (4) I powiedz im: Tak mówi Pan: Czy nie powstaje ten, co upada? Albo czy nie zawraca ten, kto zabłądzi? (5) Dlaczego więc buntuje się ten lud [jerozolimski] i trwa bez końca w odstępstwie?
  Trzyma się kurczowo kłamstwa i nie chce się nawrócić?

  (6) Uważałem pilnie i słuchałem: nie mówią, jak trzeba.

  Nikt nie żałuje swej przewrotności, mówiąc: Co uczyniłem? Każdy biegnie dalej swoją drogą niby koń cwałujący do bitwy. (7) Nawet bocian w przestworzach zna swoją porę, synogarlica, jaskółka i żuraw zachowują czas swego przylotu.
  Naród mój jednak nie zna Prawa Pańskiego. (8) Jak możecie mówić: Jesteśmy mądrzy i mamy Prawo Pańskie?

  Prawda, lecz w kłamstwo je obróciło kłamliwe pióro pisarzy.

  Nie jest to jedyny werset który łączy tak dla mnie istotne sprawy. Zwrócę na słowa Boga mówiące potwierdzające nam fakt zakłamania – fałszowania słowa Bożego. Opracowuję właśnie sprawę powołania proroka i cech proroctwa prawdziwego i jestem przerażona jak można było uwierzyć w powołanie Pawła … on nie spełnia żadnej cechy człowieka powołanego z mocy Bożej – już nie wspomnę, że Isus wyraźnie powiedział że uczeń nie jest nad mistrza a ta chienna szatańska wywyższała się nad Boga. Kolejna sprawa, że powołany człowiek – prorok nie może głosić niczego co byłoby sprzeczne z Torą – a cuż mamy u Pawełka – zmianę prawa! to samo u synoptyków ale o tym będziemy pisać!!!!

  teraz przeanalizujcie ten werset i jemu podobne;

  2) I rozrzucą je przed słońcem, księżycem oraz przed całym wojskiem niebieskim,
  których oni kochali, którym służyli, za którymi chodzili, których szukali, którym oddawali pokłony.

  Bóg potępia tych którzy wierzyli astronomii i wpatrywali się w zastępy niebios i którzy im służyli – SŁUŻYLI KULTOM SOLARNYM!!!!

  Nie widzicie tego ?

  Mariusz ma rację, kult solarny – wycięcie Boga z centrum świata i wsadzenie tu szatana to świetny kolejny szatański wymysł jak odebrać cześć jaka się mu nie należy i jak postawić się ponad gwiazdy Boże !!!!

  Widzę tyle kłamstw szatana i widzę ich dowody tak wyraźnie, że mam dreszcze….

  Będziecie też to widzieć jak uznacie że Bóg jest niezmienny i doskonały, prawy i sprawiedliwy – wszystko co do tego nie pasuje to kłam.
  I nie ma innej świętości jak Bóg i jego Syn – żadnej jak widzicie biblia to tylko narzędzie nie bóstwo i sam Bóg o tym nam mówi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s