redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Start wahadłowca, co nam on udawadnia?

22 Komentarze

Filmy użyte do materiału dowodowego;

tabela z filmu NASA , zrobiona na podstawie narratora;  https://www.youtube.com/watch?v=xIoRWIgzvbM 

Start w nocy:     https://www.youtube.com/watch?v=DASlWHmwM9M

Materiał podstawowy:

geodezja:  https://vimeo.com/84254321  https://vimeo.com/86729125

optyka :  https://vimeo.com/84296169    https://vimeo.com/84468809

 

 

Reklamy

22 thoughts on “Start wahadłowca, co nam on udawadnia?

 1. Witam,
  Obejrzałem Pana filmy na temat niebocentryzmu i muszę przyznać, że niektóre argumenty są bardzo interesujące. Jednak mam pewne wątpliwości co do tej teorii, a dotyczą one kwestii planet, które widzimy na niebie dzięki nowoczesnym teleskopom. Gdzie się znajdują owe planety widoczne z teleskopu? Czy one okrążają wklęsłą ziemię, tak jak księżyc i słońce według teorii niebocentryzmu? Jaki jest rozmiar tych planet? Według oficjalnej nauki Neptun, Saturn, Jowisz, Uran są ogromnymi planetami. Wenus ma zbliżone rozmiary do Ziemi, a Mars jest trochę mniejszy. Ponadto na marsa został wysłany robot Curiosity Rover, który rzekomo bada tą planetę. Tak czy siak, wszystkie te planety nie mogą się zmieścić we wnętrzu ziemi, jeżeli ich rozmiary są takie jak podaje oficjalna nauka. Czy rozmiary tych planet są prawdziwe?
  Brakuje mi filmu wyjaśniającego kwestię planet, które widzimy za pomocą nowoczesnych teleskopów. POZDRAWIAM.

  • Uno momento compadre

   „Witam,
   Obejrzałem Pana filmy na temat niebocentryzmu i muszę przyznać, że niektóre argumenty są bardzo interesujące. Jednak mam pewne wątpliwości co do tej teorii”

   No to jak fakty to chyba nie teoria co nie? Jak sam stwierdziłeś, według obowiązującej teorii są poważne nieścisłości, np. słońce ma niby mieć około 1,4 mln km średnicy. W środku Ziemi nie ma bata żeby to zmieścić, chyba że się coś bierze albo pali 😀

   Jeżeli przekaz Biblijny ma dla ciebie jakieś znaczenie, to pierwszy rozdział księgi Rodzaju dostarcza dobitnego opisu: Słońce i Księżyc są takimi samymi ‚ciałami niebieskimi’ (a raczej niebiańskimi), a oprócz nich Bóg stworzył jeszcze gwiazdy, więc te ‚planety’ w zasadzie zaliczają się do gwiazd. Gwiazę poranną nazwano… Wenus, i widać jej światło i innych tzw. ‚planet przy sprzyjających warunkach.

   Queen of the night

   tutaj masz jowisza i wenus, co ciekawe widziane z Polski
   ,
   Wenus o zachodzie słońca....

   http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/52/Venus-pacific-levelled.jpgjow
   tutaj wenus

   http://www.jodrellbank.manchester.ac.uk/astronomy/nightsky/Aug07_12.jpgjow

   Zawsze mnie to zastanawiało – jak planety mogą świecić jak gwiazdy? a no mogą bo… to są gwiazdy, a nie planety 😀 😀

   Współczesne nauki o kosmosie są tak naprawdę do… kosza :D. Wszystkie odległości, wymiary to tzw. ‚klasyka lipy’ 😀

   Mała poprawka, nie okrążają one wklęsłość 😀 no bo jak? One krążą mając orbitę wewnątrz Ziemi, dookoła Jądra Wszechświata „Niebiosa Niebios”

 2. Czy rozmiary tych planet są prawdziwe?

  Świetne pytanie . to jest dobry poczatek na dyskusję a do niej sie jutro przyłożę. Dobrze że zadałeś to pytanie , ponieważ zawsze takie pytania są potrzebne a one stymulują produkcję filmową i drążą temat. W czasach bytnosci na Youtube , zanim mi nie zamknęli kanału z niebocentryzmem,

  https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/01/21/akcja-youtube-zamkniecie-kanalu-z-niebocentryzmem/

  mialem dyskusje nawet z wykladowcami uniwersyteckimi i dowiedzialem się ciekawych rzeczy, w sumie o tym wiedzialem wczesniej a oni to tylko potwierdzili. Mam scriny wypowiedzi jednego z nich , to jutro wrzuce je na bloga i ci odpowiem. Oczywiście ma to zwiazek z twoim pytaniem. Ale na razie do jutra.

 3. Polecam obejrzeć ten film !
  Szczególnie od 2:27 – jak działa ładnie rybie oko

 4. Mam jeszcze takie pytanie. Jak ten wahadłowiec leci: pionowo w górę w kierunku jądra wszechświata czy po elipsie tak jak słońce, aż w końcu dolatuje do firmamentu?

  • Wahadłowiec nie leci pionowo tylko po elipsie jak słońce, ono od zenitu oddala się i nabiera wysokosci a widzimy je tak jak ruch wahadłowca, tu wahadłowiec słuzy za przykład jak porusza się słońce, ale widzę ze trzeba zrobić film wyjaśniający dokładniej, dlaczego to tak widzimy, czyli słońce i okręty widzimy poruszajęce się „per analogia” z ruchem wahadłowca. Jak dobrze pójdzie to machnę to na wieczór. Tomka poprosimy by trochę trochę poczekał z planetami, chyba że mnie ktoś wyręczy.

   Ten film nocny jest ekstra, warto obejrzec go, powtorzę go;

   Mówiąc krótko: widzimy tak jak pozwala krzywa swiatła, i to jest głowna przyczyna że wznosi się a widzimy go tak jakby opadal, ale szczegoły w filmie.

   Widzicie jak to jest , ja tu chce dać odpowiedz a nawet zrobic film o planetach i odleglosciach w kosmosie a tu zawsze coś przebija. Numer z wahadłowcem na przykład przebil pracę nad filmem o grawitacji i elektrycznym obrotowym niebie.

   • Chodziło mi tylko o to wyjaśnienie. Jak już wiemy, że leci po elipsie tak jak słońce to wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Swoją drogą, wiecie dlaczego musi lecieć po elipsie? Bo lecąc pionowo do góry napotkałby największy opór siły, którą błędnie nazywamy grawitacją.

   • Ale Brain i tak zrobię film , bo przy okazji wyszła jeszcze jedna sprawa przekrętu oficjalnej astronomii , i na tym przykładzie dobrze to zobrazować.

   • A może on „skręca”, by się stopniowo dopasować do orbity okołoziemskiej? Da się do jakoś wykluczyć?

   • Tak, cześź 2 i 4 niebocentryzmu. No i słonce widzisz tak samo jak ten wahadłowiec. Identycznie. A podobno Słonce stoi, to wahadłowiec też musi stać 🙂 ale niestety leci 🙂 i słonce też leci 🙂

 5. Numer z wahadłowcem jest nie do ruszenia, kozły mogą co najwyżej głośno zaryczeć. Mam doświadczenie w necie anglojęzycznym i zapytałem pewną osobę dlaczego wahadłowiec leci w dół. Odpisano mi, że on nie leci w dół tylko oddala się i cały czas się wznosi. I to jeden z najzacieklejszych krytykantów. Gdy napisałem, że tak samo zachowuje się słońce, pomysły na dalszą pogawędkę od razu mu się skończyły.

  Jeszcze jeden film:

  • Karolu; żaden film o niebocentryzmie jest nie do ruszenia , ale caly wist krytyki polega na żerowaniu na niewiedzy widzów i zastosowaniu technik manipulacyjno-sofistycznych i to na masową skalę, tak by malo kto się polapał w nieścisłosciach. Ostatnio nawet mialem dyskusję na temat jednego krytycznego filmu gdzie użyto „wyjasnienia” że mozg nas oszukuje, kiedy slonce czy ksiezyc nad horyzontem, jest czasami widoczne wieksze niz w zenicie. Rozmowca mi to strescił i stwiedzil ze ten krytykant traktuje wszystkich za idiotów bo dziecko widzi tak samo jak dorosły, mimo że nie ma doświadczenia osoby dorosłej :). Często mam tego typu dyskutantów i z krytyką nie ma problemu 1,2 pytania, pokazac fragment filmu i po herbacie :). Ja monitoruję wszystkich demonistów i jak bym robił filmy na ich temat to bym zajmowal się tylko i wylącznie odkręcaniem oszustw a jest taka zasada ” jak będziesz kopał każdego psa to daleko nie zajdziesz” 🙂

   Wiem że niektorzy oczekują ode mnie odpowiedzi na krytyke ale materiału jest dosyć by samemu rozgryzc temat a nie czekac co ja napiszę. W końcu widzowie umią mysleć i wyciągać wnioski. To jest zasada wolnej woli.

   Co ciekawe żaden z tematów np. geocentryzm, mimo wielu lat istnienia na Youtube nie doczekał się tak masowej krytyki filmowej jak niebocentryzm.

   Pewnie spytacie dlaczego?, dlatego że w świecie diabła to prawdę się zwalcza (a się wychowuje wszystkich na blefie ukladu slonecznego) a nie lipę a geocentryzm to lipa , dlatego to zostawili niech będzie jako jeden z wielu poglądów dla zrobienia wrażenia pluralizmu, demokracji i wolności poglądowej. Ale w przypadku niebocentryzmu skoczyli jak wściekłe psy. 🙂 . Od razu wiadomo co jest prawdą 🙂

 6. Jeszcze dorzuce: jak działa krytka niebocentryzmu:

  to się sprowadza do takiego działania :

  „tak ci teraz naklamiemy że ty, by to odkręcić to z tematem nawet nie drgniesz” i głownie o to chodzi demonistom.

 7. Dodam jeszcze zestaw fot ktore powinny byc w filmie ale robilem film „na szybkiego” dlatego teraz dodaje:

  https://redoctobermsz.files.wordpress.com/2014/08/55.jpg?w=1200&h=ws

  Z punktu widzenia obserwatora widzimy ruch wahadłowca tak jak ….ruch slonca. Słonce tak jak wahadłowiec nabiera wysokości i oddala sie od nas. klasyka niebocentryzmu

  Dodajmy jeszcze : wahadlowiec zbliża się do horyzontu i slonce ….też.

  Skąd wiemy że slonce nabiera wysokosci i od nas odala się ? z ruchu wahadlowca , on tez nabiera wysokosci i oddala sie od nas. Nawet wahadłowiec ma swój zenit tak jak w poludnie slonce.

 8. Moim zdaniem ten lot po łuku i całe to widowisko związane z wystrzeleniem rakiety to jakieś nieporozumienie, co stoi na przeszkodzie by wahadłowce startowały jak samolot skoro kilka kilometrów wyżej przybierają pozycję jak samolot czyli poziomo. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie by lot przebiegał pionowo.

  • Samolot ma mniejszą masę i docelowo ma mniejszą wysokość maks 12 km samoloty rejsowe. Wahadłowiec ma ogromną masę i wysokość orbity docelowej to minimum 245 km a jak wiemy dociera z ładunkami na ISS na wysokosci 429/404 km. W ogole szumne loty w kosmos rakietami i wahadłowcami to kosztowny bezsens (niezły „przemiał kasy”) ale on ma okreslony cel; ukryć technologie i kosmologię, znane już …hitlerowcom do budowy statów antygrawitacyjnych typu Haunebu i Vrill , one bezproblemowo osiagały kosmos i nawet hiterowcy mieli skafandry kosmiczne. Alianci je znalezli i początkowo nie wiedzieli do czego miałyby służyc. To skutkowalo by tym że fizykę by trzeba bylo pisac na nowo i kosmologia by wygladala inaczej. Niemcy bardzo dobrze wiedzieli ze zyjemy w kuli, znali istnienie szklanej lini Karamana a szefem amerykanskiego programu kosmicznego byl ….byly hitlerowiec Werner von Braun. Bez wiedzy o szklanej linii Karmana kazda rakieta bez ochronnego stożka na czubku , ktory jest jednoczesnie kapsułą załogową powracającą na ziemię, by na niej kończyla żywot. Dla przykładu : słynna rakieta bojowa V-2 , osiągała wysokość 83 km , czyli poniżej szkła nieba bo to mamy na 100 km nad ziemią.

   Haunebu

   https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQitxDKBja2YZUfsgwzZO-9KhhLqQ6SXpHPCdAIOBslTUbP2blS

   Vrill


   Werner von Braun

   A to ochronny tytanowy czubek rakiety, ktory jest jednoczesnie lądownikiem powracającym z kosmosu wraz z załogą. Oficjalnie tytanowy lądownik jest po to aby ochronic tenże lądownik przed płomieniami z rakiety ratunkowej gdyby start się nie udał. Lądownik po powrocie jest przepalony od przechodzenia szklanej linii Karmana:

   przepalony ale wyczyszczony z nalotu szkla nieba (czarnego) widac w bulajach troche zostało:

   więcej w filmie;

   a to dla porownania juz nowoczesny wahadłowiec testowy:

   http://bi.gazeta.pl/im/8/8757/z8757328Q,X-37-na-pasie-startowym-.jpgwahadlowiec testowy

   Generalnie rzecz biorąc , zanim byly loty w kosmos , wszyscy na gorze doskonale wiedzieli gdzie zyjemy i korzystali z ukrytej fizyki , ktora nigdy nie moga sie dostac do publicznej wiadomosci . Wlasnie to się wypsło i na ten temat zrobie kilka filmow tematycznych , np. predkosc swiatla w kosmosie, mechanika Newtona, elektryczne obrotowe niebo itp.

   • Cudowny komentarz, aż go zachowam przyda mi się. Bo jest największym dowodem że ściemniasz Pan nie wierzysz, w to co głosisz. Na jeziorze Turawskim się bałeś że się glonami ubrudzisz a jakoś nie boisz się że CIA odstrzeli ci dupsko za wypsnięcie takich tajemnic. Gdyby to była prawda to nie żyłbyś już po pierwszym swoim filmie na YT. Nie ładnie tak kłamać z pełną świadomością.
    Ale spokojnie będę te kłamstwa powoli odkręcać…

   • a jakoś nie boisz się że CIA odstrzeli ci dupsko za wypsnięcie takich tajemnic.

    I jak tam ?, nerwy puściły ?, mnie to nie dziwi bo film o wahadłowcu wymiótł pana radosną twórczość i zniszczył cały pana kanał filmowy w tak prosty sposób że nawet pan nie był w stanie tego zmanipulować :). Pewnie będzie po premii :), z drugiej strony to was boli , ukryta technologia , to już masz pan następny film. One czekają w kolejce 🙂

    Cudowny komentarz, aż go zachowam przyda mi się.
    Ja zachowuje swoje komentarze od czasu kiedy pan usuną moich 8 komentarzy na temat J. Turawskiego, w dyskusji z panem. Swoje tez pan wywalil dla niepoznaki, przynajmniej niektóre. 🙂

    Gdyby to była prawda to nie żyłbyś już po pierwszym swoim filmie na YT

    W ten sposób by tylko uwiarygodnili niebocentryzm , dlatego CIA zrobila inny numer: mnie wyrzucili z Youtube a do Youtuba wprowadzili swojego agenta, zdeklarowanego kłamcę i dezinformatora zwanego Gww15, czyli pana. 🙂

    https://redoctobermsz.wordpress.com/2014/01/21/akcja-youtube-zamkniecie-kanalu-z-niebocentryzmem/

    Ale spokojnie będę te kłamstwa powoli odkręcać…

    Odkręcać to pan możesz pół litra albo litr , ale nie rzucaj się pan na wódę bo się pan „schlejesz jak świnia”. Po każdym moim filmie to pan pewnie masz „urwanie taśmy”, bo czeka pana kupa roboty manipulacyjnej , bo trzeba oszustwem nakarmić pańskie „pelikany” , ktore łykają każdy pański blef, tu nie może pan ich zawieść bo będą głodne i zaczną myśleć,a tak trzeba je utrzymywać „na haju” 🙂 pańskich filmów. 🙂

    I na koniec werset: Objawienie 22:15

    (15) Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je.

    „A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga.” Ap 21:8 bt

 9. Proste dwa pytania: jak ta teoria wyjaśnia zjawisko zaćmienia Księżyca przez Ziemię (gdzie wyraźnie widać, że Ziemia jest kulista, ponieważ rzuca cień)? Dlaczego niemal wszystkie ciała niebieskie są kuliste, a Ziemia miałaby odbiegać od normy? 🙂

 10. Obserwacja:

  Widzę to tak:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Za%C4%87mienie_Ksi%C4%99%C5%BCyca#mediaviewer/File:Strefy_za%C4%87mienia_Ziemi.svg

  Zaćmienie Księżyca – zjawisko astronomiczne powstające, gdy Ziemia znajduje się między Słońcem a Księżycem będącym w pełni i Księżyc „wejdzie” w stożek cienia Ziemi.

  Geometrii w tym przypadku nie oszukamy 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s