redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Niebocentryzm: żyjemy wewnątrz ziemi, cz. 2 / Geodezja

9 Komentarzy

Link do forum gdzie temat jest omawiany:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/wewnetrzny-kosmos-pusta-ziemia-gdzie-mieszkamy,1583.html

Artykuł bazowy od czego się to wszystko zaczęło:

https://redoctobermsz.wordpress.com/2013/05/12/wewnetrzny-kosmos/

Reklamy

9 thoughts on “Niebocentryzm: żyjemy wewnątrz ziemi, cz. 2 / Geodezja

 1. Anonim writes: Dlaczego w kazdym krotkim filmiku zamieszczanym tutaj wciaz slysze "pozniej i pozniej…" Czy autor zamierza nakrecic kilkaset odcinkow na ten temat. powiem szczerze ze czuje pewien niedosyt . Czekalem na rozwiniecie tematu geodezji szumnie zapowiadanej w poprzednim odcinku a tu jeden krótki i pobiezny opis doświadczenia , kilka zdjęć i oczywiście po raz kolejny "później". A kiedy będzie to pózniej …hmm ? Oczywiście nie żebym się czepiał ale to taka mała konkluzja na temat samych filmów . Natomiast mam kilka prostych spostrzeżeń . Jeżeli ziemia jest wklęsła, jeżeli żyjemy w środku ziemi a słońce i "cały kosmos" jaki do tej pory znamy jest rownież w środku, to zgodnie z grafiką to przedstawiającą jeżeli wylecimy z naszej półkuli w górę i będziemy lecieć wystarczająco długo powinnismy wylądować na drugiej półkuli. Jak w takim razie mają się do tego wszystkie wymiary ziemi tzn. promień itp.? W takim razie okazuje się ze kosmos jest zmierzalny i wcale nie taki duży ! Liczyłem na odpowiedzi w tym filmie ale mimo zapewnień o twardych dowodach nie dowiedziałem się w zasadzie nic albo prawie nic.. Pozdrawiam

 2. Ponieważ materiał jest ogromny, dlatego będzie dużo części. Nie ma pospiechu. Dostałeś twardy dowód ze ziemia jest wklęsła a nie wypukła. To naukowe doświadczenie geodezyjne. Mało?. A ty oczekiwałeś wszystkiego na raz , wiem, ale to się nie da.Originally posted by anonymous:

  W takim razie okazuje się ze kosmos jest zmierzalny i wcale nie taki duży

  dobry wniosek , czyli zrozumiałeś. A niedosyt no cóż mogę powiedzieć cierpliwości, mam nawał pytań i uwag, dlatego muszę zrobić film dodatkowy do tego.Dalsze info jest na forum pod filmem i tu na blogu jest link do tego forum.Pozdrawiam.

 3. Anonim writes:Żeby było jasne, nie oczekuję, że w w 15 minutowym filmie bedą podane i wyjaśnione dokładnie wszystkie informacje, oczekuje natomiast ze będzie dokładnie omówione to, co jest tematem danego filmu. Nie mam zamiaru wydawać się w dysputy co było a nie było ale z filmu dowiedziałem się ze ktoś zbudował "coś", potem luka, no i wnioski. Jeżeli zamieszcze zdjęcie zbudowanego przeze mnie urządzenia i napisze ze oto ziemia jest płaska, to dla nikogo kto ma choć trochę rozumu nie będzie to żaden dowód naukowy. Chodziło mi o to, ze podobnie jak w 1-szym filmie zamieszczasz jakieś zdjęcie, mówisz, ze to bardzo interesujące i omówisz to dokładnie potem, tak i teraz znowu widzę zdjęcie okraszone takim samym komentarzem. Reasumujac moje wnioski, jeżeli " przelece przez kosmos" wyląduje na drugiej półkuli – to potwirdzileś, zastanawiam się tylko, po co bylibyśmy tak oszukiwani. Człowiek żyje określoną ilośc czasu średnio 70-80 lat, czy ma to jakieś znaczenie dla egzystencji czy chodzi po płaskiej, wklęsłej czy wypukłej ziemi ? Widziałbym w tym znaczenie jeżeli wiedza ta pozwoliłaby np. wydluzyć życie do 100, 200 a może wiecej lat. Bóg i tak jest stworzycielem wszystkiego, ja mu ufam i wierze, ze wie najlepiej co jest dla nas dobre, Jezus Chrystus mówił żeby się nie martwić sprawami ziemskimi, nie zastanawiać się czemu słońce świeci (świeci bo Bóg tak chce) trzeba cieszyć się życiem i godnie go przejść. Pozdrawiam

 4. Originally posted by anonymous:

  Reasumujac moje wnioski, jeżeli " przelece przez kosmos" wyląduje na drugiej półkuli – to potwirdzileś, zastanawiam się tylko, po co bylibyśmy tak oszukiwani. Człowiek żyje określoną ilośc czasu średnio 70-80 lat, czy ma to jakieś znaczenie dla egzystencji czy chodzi po płaskiej, wklęsłej czy wypukłej ziemi ?

  Nie przelecisz bo transformacja przestrzeni ci nie pozwoli. Tak samo sondy kosmiczne lecąc na Marsa zwalniają i dlatego tak długo muszą lecieć. A odległość jest niewielka. Jest kilka celów : zakwestionowanie Biblii-religie w tym biorą udział w zamydlaniu aktu stwarzania.2. ukrycie czym jest biblijna Otchłań.3. ukrycie istnienia drugiego systemu (zewnątrz)/ miejsce wiezienia zbuntowanych aniołów z przed potopu.4.ukrycie wód potopu.5. w koncowce wszystko bedzie to ujawnione i to bedzie podstawą likwidacji religii i lichwy.6. świadomość tego tematu uodparnia nas na działanie światowej propagandy.7. temat podkresla i buduje zaufanie do Biblii.To tak z grubsza. Pozdrawiam.

 5. Anonim writes:To teraz ja nie rozumiem zdania " Tak samo sondy kosmiczne lecąc na Marsa zwalniają i dlatego tak długo muszą lecieć.".Jeżeli Mars jest w środku Ziemi pomiędzy linią Karmana a właściwym Niebem to jaki jest duży skoro piszesz, że sondy kosmiczne na niego lecą. Myślałem, że skoro kosmos jest wewnątrz to wszystkie loty na Marsa sond + łazików to ściema.Uważasz, że jednak te sondy tam poleciały i zdjęcia przez nie przesłane są wiarygodne ?To jak duży jest ten wewnętrzny Mars ?Czy jest planetą (okrągłą) ?Czym jest księżyc skoro widzimy tylko jedną jego stronę ?Czy rozmiary słońca i księżyca są akie same (na niebie nie widać dużej różnicy) ?

 6. Anonymous writes:Witam Cię, Mariuszu…Wszystko ''gra'', jeśli chodzi o powyższą wypowiedź i jest to jak najbardziej zrozumiałe i z tym nie ma co dyskutować, ale na początku, powiedzmy w punkcie pierwszym padło stwierdzenie o ''transformacji przestrzeni''. Czy możesz wypowiedzieć się nieco szerzej o tym zagadnieniu?? Powiem szczerze, że nieco nie rozumię tego… Pozdrawiam…

 7. Originally posted by anonymous:

  Czy możesz wypowiedzieć się nieco szerzej o tym zagadnieniu?? Powiem szczerze, że nieco nie rozumię tego… Pozdrawiam…

  Transformacja przestrzeni jest cechą charakterystyczną wewnetrznego kosmosu. Sonda lecąc na Marsa oddalając sie od ziemi zmniejsza swoje wymiary (fizycznie) stosownie do odleglosci ktorą ma do jądra ( im blizej tym mniejszy) i tym samym zwalnia tez proporcjonalnie-w centrum by zwolnila do zera. (tak jest odbierane na ziemi). Zwalnianie w lotach do centrum gdzie są planety jest bardzo rozpowszechnione w agencjach kosmicznych. I własnie z tym liczą się agencje kiedy planują lot sond kosmicznych – te ogromne odległości to tak naprawdę lipa celem ukrycia transformacji przestrzeni. Ale to jest przemilczywane oficjalnie. Agencje wiedzą ze żyjemy w środku ziemi. Dlatego serwują fotograficzną "krzywiznę" z kosmosu.

 8. Originally posted by anonymous:

  Jeżeli Mars jest w środku Ziemi pomiędzy linią Karmana a właściwym Niebem to jaki jest duży skoro piszesz, że sondy kosmiczne na niego lecą. Myślałem, że skoro kosmos jest wewnątrz to wszystkie loty na Marsa sond + łazików to ściema.Uważasz, że jednak te sondy tam poleciały i zdjęcia przez nie przesłane są wiarygodne ?To jak duży jest ten wewnętrzny Mars ?Czy jest planetą (okrągłą) ?Czym jest księżyc skoro widzimy tylko jedną jego stronę ?Czy rozmiary słońca i księżyca są akie same (na niebie nie widać dużej różnicy) ?

  Wg. profesora Helmuta Diehla Mars ma 50-150 km średnicy. W czasie lotu sondy na Marsa, nie zmierzono wymiarów Marsa. Ale to planeta pusta w środku jak Księżyc.(pytanie dlaczego). Co do tych fot NASA z Marsa to trudno powiedzieć czy to taka sama ściema jak z lotem na Księżyc. Księżyc to księżyc i on sie znajduje między firmamentem a jądrem. Widzimy zawsze tę stronę księżyca która jest widoczna w danym punktcie na ziemi. Na forum jest animacja , a we wcześniejszych stronach forum jest ten wariant omówiony dlaczego widzimy tak a nie inaczej.. Te półksiężyce to efekt załamania światła.Słonce i Księżyc maja takie same wymiary ale nad horyzontem są powiekszone na "szkle" Lini Karmana.

 9. jest kilka celów :
  1. produkcja wyznawców diabła
  2. Ukrycie lokalizacji Boga Najwyższego
  3. ukrycie demonów pod postaciami „kosmitów”
  4. ukrycie gigantycznej cywilizacji demonów znajdującej się na zewnątrz ziemi.
  To ona jest przyszykowana do ostatecznego szturmu diabła na Boga Najwyższego.
  Ta największa wojna ze wszystkich dotychczasowych wojen zwana jest w Apokalipsie , Armagedonem .
  Będzie miała dwa fronty: ziemski/lądy i kosmiczny/ atak na Pałac Boga Najwyzszego na tzw. „jądro wszechświata”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s