redoctobermsz

Kto szuka ten znajdzie, a kto nie chce szukać to nigdy nic nie znajdzie

Etruskowie to…Rosjanie.

57 Komentarzy

Chcę zaprezentować unikalny film, który wywróci oficjalną historię …Rzymu. Co ciekawe został odkryty w czasie poszukiwań zaginionych …10 pokoleń Izraela.
W tej sprawie jest prowadzone w chwili obecnej dochodzenie historyczne. Wbrew pozorom ten film to tylko bardzo mały odłamek z tematu, który wyjaśni brakujące 1000 lat historii Polski (albo jeszcze dalej), oraz ujawni całą prawdę o historii Słowian rosyjskich, polskich, łużyckich i innych.
Jak myślicie skąd pochodzi pismo zwane dzisiaj jako rosyjska cyrylica?.
Kiedy Cyryl w IX wieku tłumaczył z Septuaginty i NT swój przekład Biblii, użył miejscowego…pisma …runicznego zwanego potem „głagolicą”.
Kiedy Cyryl jechał z tą Biblią do Rzymu to te znaki, jak zobaczyli je, to okrzyknięto że to „znaki szatana”. Oficjalnie to Cyryl te znaki…wymyślił, a to jest kolejna totalna bzdura.
A co najciekawsze to fakt że gdyby nie łacina w kościele kultywowana przez wieki to mielibyśmy inne pismo zwane ….runicznym ( jest takowe, podobne do…głagolicy), a nie łacińskie litery języka polskiego.
W Rosji bylo inaczej: przełożono LXX na język narodowy w zapisie…runicznym i mamy LXX w …. głagolicy z IX wieku n.e.. Dlatego Cyryl uratował zapis Słowian i dzisiaj nazywamy te pismo …cyrylicą, a ta nazwa pochodzi własnie od jego imienia. A najciekawsze to fakt że rosyjska głagolica posłużyła do… ale nie uprzedzam faktów z filmu:

Film niesamowity.

Reklamy

57 thoughts on “Etruskowie to…Rosjanie.

 1. Prawnie coś uznać nie oznacza że to jest nie negowane.Prawo dokonało tego zapisu na mocy i nakazu UE w 2005, czyli po wstąpieniu.Jednakże ta walka trwa:Cytat :"Po wymarciu słowińszczyzny oraz wszystkich innych dialektów pomorskich poza kaszubszczyzną w odniesieniu do języka Pomorzan dzisiaj najczęściej używany bywa termin „język kaszubski". Status mowy kaszubskiej nie doczekał się bezspornego konsensusu.Wśród polskich językoznawców spór nadal nie jest rozstrzygnięty".http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_kaszubski

 2. Słuchaj Jan. Ja w młodości spotykałem ludzi mówiących Kaszebszczyzną. To było jeszcze za nieboszczki komuny. Nikt nie narzekał że ktoś "walczy" z tym językiem czy też gwarą. Ale nie ma co "dzielić włos na troje". Niemcy próbowali zgermanizować Polaków ale o tym się jakoś teraz nie mówi 🙂 Protestanci palili na stosach innowierców i też cisza. Podobnie Kościół Katolicki. Ale nie jako nie jest to w temacie. Pozdrawiam

 3. Anonim writes:A dlaczego naukowcy twierdza że nie możną ustalić powstania j.kaszubskiego? Dlaczego mówią że pod koniec XIX wieku. A że j,Słowian zaginął w X wieku?Może j.Kaszubski jest rodowitym j.Słowian?

 4. Originally posted by anonymous:

  Anonim writes:A dlaczego naukowcy twierdza że nie możną ustalić powstania j.kaszubskiego? Dlaczego mówią że pod koniec XIX wieku. A że j,Słowian zaginął w X wieku?Może j.Kaszubski jest rodowitym j.Słowian?

  Być może. Naukowcy niewiedzą o wielu rzeczach. A dlaczego twierdzą tak czy tak….nie wiem. Trzeba było by ich zapytać.

 5. Anonim writes:Columbo bijesz piane .Nie masz nic do powiedzenia to po co komentujesz.

 6. Originally posted by anonymous:

  Anonim writes:Columbo bijesz piane .Nie masz nic do powiedzenia to po co komentujesz.

  To Twoje zdanie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s